Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

First REQIUEM

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    First REQIUEM

    Žiurint į ką pavirto tema apie dainą, kuriu naują temą. Aišku vokalas tai ne mano stiprioji vieta, aš daugiau kompozitorius. Tad dedu, kiek neįprastą kūrynį, Reqiuem. Manau visi supranta, kas tai yra. Tad POP ar ROCK klausytojai galite nesivarginti laukiant kol pasikraus muzika. Nors kai kurios melodijos vietos gana "galingos". Atlikta TECHNO stiliuje. Ir įsijunkite daugiau BASS!!!

    http://media.putfile.com/NTreqiuem

    #2
    neblogai bet truksta ivairumo - ta pati melodija per visa daina eina tai pabosta bet seip good Beje su kokia programa darei?

    Comment


      #3
      Daug programu, čia kaip golfe. Kas kart reikia kitos lazdos. Pagrinde MAGIX SAMPLITUDE PROFESSIONAL.
      Beje, galėtum nerašyt apie tą pačią temą. Iš karto parašiau, kad čia toks stilius. Arba skaityk, kad tai HOUSE>

      Comment


        #4
        Manau reikia dar labai stipriai pasistengt , kad tai galima būtu klausyti

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Man patiko.Jeigu cia tavo kūrinystai tu šaunuolis.
          Ne viskas auksas kas auksu blizga

          Comment


            #6
            As gal ne i tema, bet kaip tai susije su miestu ir architektura?
            :geria: Už Lietuvą!!

            Comment


              #7
              Parašė Marčiukas
              As gal ne i tema, bet kaip tai susije su miestu ir architektura?
              PROSPEKTAS - skiltis viskam kas netinka į pagrindinį forumą(jei neklystu).

              Comment


                #8
                As tiesiog kalbu apie visa foruma...Daugelis zmoniu cia lankosi noredami paskaityti, suzinoti naujienas, padiskutuoti apie miesta ir architektura...
                O atsiranda temos kaip ''pasiklausykim ka as sukuriau'' ir t.t.
                :geria: Už Lietuvą!!

                Comment


                  #9
                  Atrodo neaiškiai parašiau, apie miestus ir architektūra diskutuojama kitur. O čia apie sportą, kultūrą, muziką ir pan.
                  Aš nieko nepriverčiu klausyti. O gal kam patiks?
                  Paskutinis taisė Nikas; 2006.07.02, 18:21.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Marčiukas
                    As tiesiog kalbu apie visa foruma...Daugelis zmoniu cia lankosi noredami paskaityti, suzinoti naujienas, padiskutuoti apie miesta ir architektura...
                    O atsiranda temos kaip ''pasiklausykim ka as sukuriau'' ir t.t.
                    Nenoreciau su tavim sutikt,nes miestai-tai ne vien architektura,statiniai,bet ir zmones,ju kuryba ir t.t.Tuomet kodel nesipiktini tokiomis temomis kaip futbolas,kalbu turtingumas ir t.t.Jei tema man neidomi,stengiuos ja praleisti ir nebutinai visiems cia reiksti savo nuomone.

                    Comment


                      #11
                      Geras gabalas, kažkuo primena Mike Oldfield, tik pas teve trūksta gitaros solo.

                      IT. Sicilija
                      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                      LT. Kaunas 2009.01.04

                      Comment


                        #12
                        Parašė Giedra70
                        Geras gabalas, kažkuo primena Mike Oldfield, tik pas teve trūksta gitaros solo.
                        Tiesiai į 10. Nors aš jį lenkiu, jis THE BELL parašė septyniolikos. O man dar tik 16. Ačiū.

                        Comment


                          #13
                          Parašė Nikas
                          Tiesiai į 10. Nors aš jį lenkiu, jis THE BELL parašė septyniolikos. O man dar tik 16. Ačiū.
                          Tu kietas

                          IT. Sicilija
                          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                          LT. Kaunas 2009.01.04

                          Comment


                            #14
                            Parašė Nikas
                            Iš karto parašiau, kad čia toks stilius. Arba skaityk, kad tai HOUSE>
                            Geriau taip neskaityk

                            Comment


                              #15
                              Na as rock/metal gerbejes tad aisku texno/house/drum`n`bass visokiu tikrai nesuprantu ir nelaikau muzika, taciau pabandziau objektyviai paziureti Pianino ir bugnu partijos dziugina - ne vien texniniai garsai. Jei pats jas irasei tai tikrai saunuolis. Vistiek neisivaizduoju ka nors klausant si kurini, tas pypsejimas is proto isvaryt gali ir vis toks pat, skamba kaip zaislinis sintezatorius uz 9lt.

                              Comment


                                #16
                                Aišku kūrinys nuo to paaiškinimo nepagerės, bet pačią melodiją įrašiau MIDI formatu naktį. Ir tik po to pevertęs į WAV/MP3 pridėjau kitus instrumentus. Tad pypsėjimas esąs nuo pradžių. Beje, tai improvizacija. Grota iš pirmo karto ir viskas.

                                Comment


                                  #17
                                  As uzsiledau darbe sita "gabaliukai", tai ofise isgirdau tik viena fraze "bl* issijunkite telefona" ..

                                  nieko asmenisko

                                  Comment


                                    #18
                                    Labai primityvu, o šiaip visai neblogą kūrinuką galima padaryt, manau...
                                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Artas
                                      As uzsiledau darbe sita "gabaliukai", tai ofise isgirdau tik viena fraze "bl* issijunkite telefona" ..

                                      nieko asmenisko
                                      Tu dar ligonineje paleisk! Ar skin`u tuse!

                                      Comment


                                        #20
                                        Voobshem, remiantis komentarais įrašiau kūrynį iš naujo. Aišku kaip nuotaika, melodija kažkiek pakito. Tad. Vertinkit.
                                        PS. Akcentuoti BASS.

                                        http://media.putfile.com/NewVersion

                                        Comment

                                        Working...
                                        X