Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

da hood

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    da hood

    20
    10
    0,00%
    0
    9
    20,00%
    4
    8
    25,00%
    5
    7
    20,00%
    4
    6
    25,00%
    5
    5
    5,00%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    5,00%
    1

    #2
    Nelabai man cia geto primena (jeigu tai turejai galvoje su nuotraukos pavadinimu). Pats kadras geros kokybes, neblogos spalvos, bet kadravimas nuobodus. Nuotraukoje nieko idomaus. Labai statiskas vaizdas.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Žinau ir pats, kad kadras toli gražu netobulas. Tiesiog norėjau kažką "įmest" į konkursą.

      Comment


        #4
        Neblogas įmetimas ;
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          #5
          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Nelabai man cia geto primena
          Ir kodelgi ne? Kai kurie pavyzdziui JAV pavojingiausi getai/projektai geriau atrodo, jei turejai mintyje, kad per graziai cia atrodo kazkas
          O cikupakas buvo vienas is tu, kurie pamalonindavo Lietuvos vaizdais konkursuose, dabar ir jis persimete prie emigraciniu vaizdu deliojimo
          Paskutinis taisė Gator; 2012.07.12, 20:43.

          Comment


            #6
            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            O cikupakas buvo vienas is tu, kurie pamalonindavo Lietuvos vaizdais konkursuose, dabar ir jis persimete prie emigraciniu vaizdu deliojimo
            Gaila ir man pačiam, kad nebegaliu fotografuoti savo mylimo miesto. Šiuo metu turiu surezgęs tokį planelį, kuris jeigu išsipildys, tai ateityje galėsiu daugiau laiko skirti savo hobiui ir daryti dar geresnius fotoreportažus iš Kauno.

            Comment

            Working...
            X