Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

DeLijn

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    DeLijn



    Sekmadienio rytas autobusų stotyje...
    21
    10
    4,76%
    1
    9
    9,52%
    2
    8
    4,76%
    1
    7
    9,52%
    2
    6
    38,10%
    8
    5
    4,76%
    1
    4
    9,52%
    2
    3
    4,76%
    1
    2
    0,00%
    0
    1
    14,29%
    3

    #2
    Nikai, nežinau kodėl, bet tavo nuotraukas žiūrint susidaro įspūdis, kad tau kažkaip nesiseka fotografuot. Lyg ir teorines visas žinias turi, lyg ir įrangą neblogą ir šiaip fotografuoji daug ir dažnai, bet tavo rezultatai vistiek kažkokie mėgėjiški gaunasi. Kad ir ši nuotrauka - na niekuo nekabina, visiškai. Pamatei ir pamiršai.
    Arba tu turi labai savotišką fotografijos grožio supratimą
    P.S. Čia tik mano nuomonė, kad ir kaip ten būtų, man pačiam iki tavo lygio dar labai toli, tad ir kritikuot ne baisiai didelę teisę turiu

    Comment


      #3
      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
      Nikai, nežinau kodėl, bet tavo nuotraukas žiūrint susidaro įspūdis, kad tau kažkaip nesiseka fotografuot. Lyg ir teorines visas žinias turi, lyg ir įrangą neblogą ir šiaip fotografuoji daug ir dažnai, bet tavo rezultatai vistiek kažkokie mėgėjiški gaunasi. Kad ir ši nuotrauka - na niekuo nekabina, visiškai. Pamatei ir pamiršai.
      Arba tu turi labai savotišką fotografijos grožio supratimą
      P.S. Čia tik mano nuomonė, kad ir kaip ten būtų, man pačiam iki tavo lygio dar labai toli, tad ir kritikuot ne baisiai didelę teisę turiu
      Tai jau tikrai. Net nežinau kokį balą spaust vertinime, todėl net nebalsuosiu

      Comment


        #4
        Jokios minties nuotraukoje. Paprastas snapshot'as. Blynas prisvilo. Nikai, tavęs mūza šįkart neaplankė. Ji ten dviračiu nuvažiavo.

        Comment


          #5
          taip, kartais irgi nesupranto Niko nuotraukų, tačiau tikiuosi, kad būtent jo naujametinis kadras papuoš mėnesiui šio tinklapio viršų
          Paskutinis taisė [sp]; 2011.02.09, 13:08.
          Reikia fotografo?

          Comment


            #6
            Sakyčiau, kartais Niko darbuose pastebima mano fotografijų įtaka

            Comment


              #7
              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Sakyčiau, kartais Niko darbuose pastebima mano fotografijų įtaka
              Kuklus pareiškimas
              ______________
              The Division Bell

              Comment


                #8
                Spėju, kad mūza apleido, nes širdies reikaluose pradėjo nesisekti... O meilė dažnai griauna viską.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  #9
                  Parašė enigma Rodyti pranešimą
                  Kuklus pareiškimas
                  Superinis
                  Ėjau, pamačiau, nugalėjau

                  Comment

                  Working...
                  X