Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koncertai ir koncertinių agentūrų politika Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Koncertai ir koncertinių agentūrų politika Lietuvoje

    Kaip jūs vertinate koncertinių agentūrų politiką pas mus?
    Kokių muzikantų ar grupių asmeniškai laukiate ir tikrai pirktumėte bilietus į jų koncertus?

    #2
    Aš pavyzdžiui kartais negaliu suprasti kainodaros. Kodėl į kažkokio humoristo Galkino iš Rusijos "koncertą" bilietai brangesni nei į Gorano Bregovičiaus ar Kylie Minogue?
    Ir kodėl tokiu atveju pas mus vis tiek rusiškų atlikėjų daugiau atvažiuoja nei iš Vakarų?
    Vasarą buvau Varšuvoje, tai užtenka tik keletą afišų pamatyti, kad suprastum jog ten - visai kitas muzikos pasirinkimas. Ar sunku mūsų agentūroms nuo Varšuvos atvežti iki Vilniaus geras roko grupes? Ar mums vis užtenka klounų "Lordi" ar nukriošusių "Smokie" su turbūt jau 10 sudėtimi?
    Paskutinis taisė oranger; 2011.01.07, 14:50.

    Comment


      #3
      Koncertus organizuojančios agentūros turi tam tikrus reitingus, o bilietų kainos priklauso nuo atvykstančių atlikėjų honoraro dydžio, todėl ir skiriasi kainos

      Comment


        #4
        Parašė HSV Rodyti pranešimą
        Koncertus organizuojančios agentūros turi tam tikrus reitingus, o bilietų kainos priklauso nuo atvykstančių atlikėjų honoraro dydžio, todėl ir skiriasi kainos
        Tai viskas čia aišku, bet kodėl kokios Kylie Minogue ar "Roxette" koncertas Lietuvoje iki šiol yra išskirtiniai įvykiai, kai vos už 350 km tai jau seniai savaitgalio tradicija?

        Aš asmeniškai tikrai nueičiau į Tomo Waitso koncertą už bet kokią bilieto kainą. Bet kai vienos agentūros vadovės juokais paklausiau - kada jis jau pagaliau aplankys Vilnių? - ji atsakė "o kas čia toks?"

        Gal problema, kad žmonės darantys tą verslą nelabai išmano apie muziką?

        Comment


          #5
          Koncertus oragizuojančios firmos turi atitikti tam tikrus reikalavimus, jos reitinguojamos ir pan., todėl ne kiekvienas atlikėjas pas mus važiuoja.

          Teko girdėti, kad vienas garsus atlikėjas pas mus buvo atvykęs tik todėl, kad renginį organizavusi agentūra sugebėjo įtikinti pas mus atvykti tuos atlikėjus, nes pagal keliamus reikalavimus nebūtume "praėję"
          Paskutinis taisė HSV; 2011.01.07, 14:59.

          Comment


            #6
            Kainodara pagal paklausa. Pas Galkina zymiai daugiau zmoniu nori eiti nei i Kylie. Del tos pacios priezasties turim daug rusiskos estrados atlikeju koncertu cia. Tieisog dar kol kas didizioji dalis zmoniu su pinigais yra tarybiniu laiku, kada ana santravarka formavo ju skoni ir dar tas vaziuoja. Bet su laiku tai mazes.
            Paskutinis taisė taspac; 2011.01.07, 15:01.

            Comment


              #7
              Beje del atlikeju, zinau kad labai nedaug truko kad Robbie Williams butu atvykes, taciau kazkokiu smulkmeneliu pritruko. Ir siaip tokios grupes kaip U2, RW kur garantuotai surinktu publikos kiek nori net ir su brangesniais bilietais yra kvieciamos ir pinigai tikrai ne problema, taciau yra n kitu salygu kur lietuviam nesekasi ispildyti.

              Comment


                #8
                Viena iš sąlygų - nėra tinkamo stadiono (čia apie koncertus po atviru dangum)

                Comment


                  #9
                  Gerai, gal kiekvienas galit surašyti penketuką koncertų, į kuriuos tikrai pirktumėt bilietus?

                  Pradėsiu aš:

                  Tom Waits
                  David Bowie
                  Pink Floyd
                  Beirut
                  Sufjan Stevens

                  aišku, tokių muzikantų būtų ir daugiau, čia tieiog pirmi kas atėjo į galvą.
                  Šiaip, turiu pripažinti, kad per 2-3 paskutinius metus keletas mano svajonių jau išsipildė būtent Vilniuje:
                  buvau Bobo Dylano, Steve'o Reicho, Gorano Bregovičiaus koncertuose.

                  Comment


                    #10
                    U2
                    Robbie Williams
                    Mike Oldfield
                    Moby
                    Justin Timberlake

                    Cia surasiau tik tokiu kuriu nebuves, yra daug tokiu kur galeciau moketi belenkiek, bet daugumoje jau apsilankiau tiek LT, tiek uz jos ribu (Linkin Park, Metallica, Limp Bizkit, Red Hot Chilli Peppers, Mika, Phill Collins, REM, Sting...) .

                    Comment


                      #11
                      Gal kas norit nueiti į Staso Michailovo koncertą? pažistama turi 2 bilietus, jų kaina 160 lt, atiduotų už 100 lt.
                      koncertas vyks pirmadienį (2011-01-10) Vilniuje.
                      jei kažkam aktualu rašykite į privatą

                      Comment


                        #12
                        Parašė taspac Rodyti pranešimą
                        U2
                        Robbie Williams
                        Mike Oldfield
                        Moby
                        Justin Timberlake

                        Cia surasiau tik tokiu kuriu nebuves, yra daug tokiu kur galeciau moketi belenkiek, bet daugumoje jau apsilankiau tiek LT, tiek uz jos ribu (Linkin Park, Metallica, Limp Bizkit, Red Hot Chilli Peppers, Mika, Phill Collins, REM, Sting...) .
                        Va dėl REM tai labai gailiuosi kad nenuėjau, kai jie Vilniuje buvo
                        O RHCP irgi įtraukčiau į savo sąrašą.

                        Moby, tarp kitko, atrodo greitai bus pas mus

                        Comment


                          #13
                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Gerai, gal kiekvienas galit surašyti penketuką koncertų, į kuriuos tikrai pirktumėt bilietus?
                          Yra du kriterijai, pagal ką renkuosi eiti į koncertą ar ne... Yra grupės ar atlikėjai, kurie patinka ir į tokius koncertus tiesiog turi eiti, yra tokių, kurie daro gerą SHOW ir vien dėl to eini į juos pažiūrėti

                          Comment


                            #14
                            Parašė VLRD-1 Rodyti pranešimą
                            Gal kas norit nueiti į Staso Michailovo koncertą? pažistama turi 2 bilietus, jų kaina 160 lt, atiduotų už 100 lt.
                            koncertas vyks pirmadienį (2011-01-10) Vilniuje.
                            jei kažkam aktualu rašykite į privatą
                            Aš geriau pataupysiu Galkinui

                            Comment


                              #15
                              Beje, dabar ant bangos Take That featuring Robbie Williams, nesu jų gerbėjas ar mėgėjas, bet į koncertą traukia

                              Comment


                                #16
                                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                Pas Galkina zymiai daugiau zmoniu nori eiti nei i Kylie
                                Parodyk apklausą, kuri patvirtintų, o ne iš oro šnekėk. Į Kylie koncertą Lietuvoje, žmonių susirinks ir iš aplinkinių regionų - Latvijos, Lenkijos. Ne tik mūsų Marijos žemės. Kaip ir mūsiškiai važiuoja į kokį rimtą koncertą šalia. Ir man pačiam teko.

                                Viena didelė problema, kad mes neturime rimtos scenos su rimta akustika, kur galėtumėm surengti. Kai buvau Metallica koncerte Siemens arenoje, tai muzika susiliejo į vieną didžiulį baubimą. Jei nebūčiau gavęs bilietų už dyką, tikrai pykčiau

                                Mano norimų grupių penketukas, ne iš eilės:
                                Muse
                                Red Hot Chilli Peppers
                                Madonna (ne dėl to, kad labai patinka muzika, bet dėl to, kad super šou padaro)
                                Coldplay
                                Nick Cave and The Bad Seeds
                                Paskutinis taisė bebop; 2011.01.07, 21:18.
                                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Gerai, gal kiekvienas galit surašyti penketuką koncertų, į kuriuos tikrai pirktumėt bilietus?

                                  Pradėsiu aš:

                                  Tom Waits
                                  David Bowie
                                  Pink Floyd
                                  Beirut
                                  Sufjan Stevens

                                  aišku, tokių muzikantų būtų ir daugiau, čia tieiog pirmi kas atėjo į galvą.
                                  Šiaip, turiu pripažinti, kad per 2-3 paskutinius metus keletas mano svajonių jau išsipildė būtent Vilniuje:
                                  buvau Bobo Dylano, Steve'o Reicho, Gorano Bregovičiaus koncertuose.
                                  Va va, Bob Dylan, Steve Reich buvo ir mano svajonė, kuri išsispildė Dar pridėčiau puikų Return to Forever koncertą. (Dar) neišsipildžiusios svajonės būtų: David Bowie, Eric Clapton, o ypač ypač - The Rolling Stones.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                    Parodyk apklausą, kuri patvirtintų, o ne iš oro šnekėk. Į Kylie koncertą Lietuvoje, žmonių susirinks ir iš aplinkinių regionų - Latvijos, Lenkijos. Ne tik mūsų Marijos žemės. Kaip ir mūsiškiai važiuoja į kokį rimtą koncertą šalia. Ir man pačiam teko.
                                    Na ta kalba koncertines agenturos. Rusu atlikeju populiarumas didesnis tarp musu tautieciu. O atvaziuojantys uzsienio atlikejai atstovauja dazniausiai viena kazkuri skoni ar grupes megeju rata, kas tikrai maziau nei musu tevu amziaus zmones kurie auge prie rusiskos kulturos visi be isimties, nes per telika budavo taspats per ta pati. Mes jau galim rinktis ka megstam ko nemegstam, o tada visi klause ka leido tarybine media. (Isskyrus isimtinius atvejus kurie siuntesi is uzsienio nelegaliai irasus ir pan.) Ant to dabar ir vaziuoja rusu estrados zvaigzdes.
                                    Na o del kitu saliu, tokiu sudaro mazas procentas plius dazniausiai buna, kad per tura tos pacios zvaigzdes groja ir Rygoj, Ir Taline, ir Varsuvoj.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                      Na ta kalba koncertines agenturos. Rusu atlikeju populiarumas didesnis tarp musu tautieciu. O atvaziuojantys uzsienio atlikejai atstovauja dazniausiai viena kazkuri skoni ar grupes megeju rata, kas tikrai maziau nei musu tevu amziaus zmones kurie auge prie rusiskos kulturos visi be isimties, nes per telika budavo taspats per ta pati. Mes jau galim rinktis ka megstam ko nemegstam, o tada visi klause ka leido tarybine media. (Isskyrus isimtinius atvejus kurie siuntesi is uzsienio nelegaliai irasus ir pan.) Ant to dabar ir vaziuoja rusu estrados zvaigzdes.
                                      Na o del kitu saliu, tokiu sudaro mazas procentas plius dazniausiai buna, kad per tura tos pacios zvaigzdes groja ir Rygoj, Ir Taline, ir Varsuvoj.
                                      Tai vat ir įdomu, ar jie šneka ne dėl to, kad tiesiog nesugeba suorganizuoti rimtų koncertų. Kad pateisintų savo nevykėliškumą ir mėto tokias užuominas, kad neatrodytų prastai Todėl ir telieka organizuoti visokių Alų Pugačiovų pasirodymus

                                      Kiek esu buvęs užsienio atlikėjų koncertuose Lietuvoje - salės buvo pilnos. Pvz., į Brian Adams koncertą susirinko labai įvairi publika - nuo paauglių iki penkiasdešimtmečių, o pačio koncerto lygis buvo super.

                                      Gal jau mirusių grupių, kurie tik stengiasi susižerti pinigų iš savo buvusios šlovės, populiarumas ir mažas. Bet tai tegul tokių senienų ir neveža, tegul atveža šviežios mėsos, kurie yra dabar populiarūs.
                                      Paskutinis taisė bebop; 2011.01.07, 22:05.
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        #20
                                        K.Minogue pribloškė įspūdingu muzikos, vandens, šviesos ir kostiumų spektakliu

                                        http://pramogos.delfi.lt/music/kmino....d?id=42496343

                                        Pavarė Kylie gerai!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X