Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo burių plėtra - 23 aukštų bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš kartais nesuprantu. Šitos pseudo vertybės nepajudinamos, ar kas? O negalima, taip jau saugant, jas iškelti ir padaryti nuošaliau atskirą kvartaliuką, kuris taptų pažiba su mini gatvelėmis restoranais ir užeigomis (taip parodyti vietinės istorijos dalį). Tada ne tik turistams atrakcija būtų, bet ir žmonės is NMC bei jų svečiai, partneriai turėtų puikią vietą kur papietauti. Atiduodu šią genialią mano mintį tam, kas turi daug pinigų nemokamai. Pavaišinsite cepelinais kada..

    Comment


      Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
      Aš kartais nesuprantu. Šitos pseudo vertybės nepajudinamos, ar kas? O negalima, taip jau saugant, jas iškelti ir padaryti nuošaliau atskirą kvartaliuką, kuris taptų pažiba su mini gatvelėmis restoranais ir užeigomis (taip parodyti vietinės istorijos dalį). Tada ne tik turistams atrakcija būtų, bet ir žmonės is NMC bei jų svečiai, partneriai turėtų puikią vietą kur papietauti. Atiduodu šią genialią mano mintį tam, kas turi daug pinigų nemokamai. Pavaišinsite cepelinais kada..
      Tuomet dings visas rajono šarmas: su lauko išvietėmis, daržiukais, toliu kaltomis verandomis, ant virvės džiūstančiais skalbiniais, kūrenamų medžio atlikų krūvelėmis ir t.t.

      Comment


        Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
        Jeigu kalba eina apie tą namą ties sankryža tai jie ir neišsikels. O jei išsikels. Tai namo niekas nenugriaus. Nes jis yra saugomas, kaip kultūros paveldo objektas.
        Na visa laik galima perkelt i rumsiskes
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          2017-02-02

          Comment


            Labai gili duobė atrodo. 2 aukštai ar 3 aukštai po žeme?

            Comment


              Duobelė įspūdinga :hm, bet ilgai lips iš jos
              Atėjo, pamatė, pastatė...

              Comment


                Skirmanto Tumelio foto iš FB:

                Comment


                  Nesuprantu kas čia apačioj? žemė? tinklas? betonas?

                  Comment


                    Parašė justinas adam Rodyti pranešimą
                    Nesuprantu kas čia apačioj? žemė? tinklas? betonas?
                    Man pasirodė, kad čia armatūra.

                    Comment


                      Čia gi armatūros tinklas, kuris bus užlietas betonu.

                      Comment


                        Cia kokie 3 aukstai po zeme, matosi kad truks plys reikia parkavimo vietu... viesojo transporto vilniuje problema!
                        Paskutinis taisė DeSadas; 2017.02.23, 19:46.
                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                        - George W. Bush President of the USA

                        Comment


                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                          Cia kokie 3 aukstao po zeme, matosi kad truks plys reikia parkavimo vietu... viesojo transporto vilniuje problema!
                          Matosi jog mažiausiai bus 4 aukštai po žeme. Vien kur medinė sienelė telpa 2 aukštai.

                          Comment


                            Netelpa
                            N N N

                            Comment


                              Šeštadienis, o darbai vyksta pilnu tempu, betonuojama parkingo apačia.



                              Comment


                                Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                Netelpa
                                Na jei aukštis bus toks kaip Europos prekybcentrio parkinge tai panašu, kad gali tilpt.

                                Comment


                                  3 aukštai parkingui po žeme, bent jau aš taip manau, prilyginęs statybininkų ūgį + perdangos būsimos.

                                  Comment


                                    Nu tokie solidūs trys aukštai arba neaukšti keturi. Galit lažintis

                                    Comment


                                      Buvo kažkur parašyta, kad bus 3 parkingo aukštai. Galit nebesiginčyt...

                                      Comment


                                        Aš taip pat, pagal nuotraukas manau, jog bus kokie 3 parkingo aukštai po žeme.

                                        Comment


                                          2017-03-01 21:00







                                          Comment

                                          Working...
                                          X