Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šį pirmadienį (2017-03-27) 59 maršrute vietoje įprasto didelės talpos 2-ojo TP autobuso dirbo "pavaduotojas" iš AP – mikroautobusas Noge Sprinter, Nr. 191. Beje, žemagrindžiu grafiku - bet nepaneigsi, kad jis būtent toks .

    Reisas 14:48 iš Žvėryno žiedo. Užpildymas, manau, įžiūrimas. Išvažiuoja iš pradinės stotelės:


    Tarp Karoliniškių ir Lazdynų:


    Iš Lazdynų link Grigiškių:

    Comment


      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
      Šį savaitgalį A7 maršrte važinėjo po vieną trumpą autobusą. Šeštadienį buvo Solaris, sekmadienį dujinis Manas.
      Viršuliškių g.


      Šį savaitgalį lygiai tas pats: 1 trumpas 7 bei po 2 trumpus 3G su 5G.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Tai, ko gero, skaičiuoja keleivių srautus.

        Comment


          Man, 20 maršrutas, JSD 577.



          Comment


            Parašė Zorro Rodyti pranešimą
            Man, 20 maršrutas, JSD 577.

            Atvaizdas


            Atvaizdas
            Jetus čia gi EL2*2... koks kibiras... Jau MB 0408 geriau ir tai buvo...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              O gal ir visai ne kibiras. 1999 metų, tikriausiai galima sakyt, vienas iš paskutiniųjų.
              Pamačius saloną nostalgija apėmė... Visai neseniai EL'ai Klaipėdoje buvo vieni iš pagrindinių autobusų... Kiek jais pravažinėta... Liko tik prisiminimai.

              Comment


                Vakar buvo paskutinė Transrevio diena 13, 61, 114 maršrutuose. Neįprasta, kad savaitgalį važinėjo 9212, įprastai dirbantis tik 61, tik piko metu.



                Nuo šiandien maršrutus perėmė Ollex. Visai ne miesto mikroautobusai ir be garažinių numerių.







                Kas keisčiausia, 61 dirbo ir 1 Transrevio mikrobas.

                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Kokia prasmė? Juk šitie maršrutai vėl atiteks Transrevio ir Rigas mikroautobusu satikse kosorciumui. Tiesiog pratęsti sutarties negalėjo?

                  Comment


                    Matomai negalėjo. Juo labiau, kad dar nėra tiksliai aišku, nuo kada tiksliai turi pradėti važiuoti nauji autobusai. Be to, bus nauji autobusai, o ne šitie sutrūniję vežimai.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Matomai negalėjo. Juo labiau, kad dar nėra tiksliai aišku, nuo kada tiksliai turi pradėti važiuoti nauji autobusai. Be to, bus nauji autobusai, o ne šitie sutrūniję vežimai.
                      Norėtųsi naujų autobusų, ne naujų Alto midikų, atseit gerų... Bent kas nors daugiau nei 8,6 metrai
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Reikalavimuose buvo įrašyta minimum 40 vietų, tai jokiu būdu mikrobai nebus. Turbūt pirks "ekonomišką" variantą - ką nors turkiško.

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Vakar buvo paskutinė Transrevio diena 13, 61, 114 maršrutuose. Neįprasta, kad savaitgalį važinėjo 9212, įprastai dirbantis tik 61, tik piko metu.
                          Šiandien 13 dirbo tik Ollexo mikroautobusai (ir VVT autobusas, žinoma), o 61 tik Transrevio.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Trejetas pastarųjų dienų fotografijų:

                            717 Užusienyje šeštadienį. Tą dieną 971 darbavosi 82-am.


                            Šiandien. 277, T. Kosciuškos g.


                            994 su 888 antram plane, Laisvės pr.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Į gatves išvažiavo "Meteorit turo" naujiena – MB O405N2, Nr. 9317 (pakeitęs dėl kažkokių priežasčių į patvorį pastatytą prancūzišką MB O530 Citaro). Šįvakar, Šeškinės kalno papėdėje, 56 maršrute:



                              Comment


                                Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                Į gatves išvažiavo "Meteorit turo" naujiena – MB O405N2, Nr. 9317 (pakeitęs dėl kažkokių priežasčių į patvorį pastatytą prancūzišką MB O530 Citaro). Šįvakar, Šeškinės kalno papėdėje, 56 maršrute:

                                Atvaizdas


                                Atvaizdas
                                Aišku čia dar viena seniena, bet jau labai gerai išlaikyta ir gerai prižiūrėta. Šiaip gidėjau MT turi dar citaro, bet jų salonai kolkas turbūt dar neparuošti linijai

                                Comment


                                  Keičia kaip kojines. Apsimoka. Kodėl AP to negali daryti? Ogi viešieji pirkimai ir debiliški įstatymai neleidžia. Tipo, saugo visuomenės interesus nuo nepagrįsto lėšų švaistymo... O subnuoma tai kokie čia visuomenės interesai? Kokia čia lėšų apsauga?

                                  Comment


                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Keičia kaip kojines. Apsimoka. Kodėl AP to negali daryti? Ogi viešieji pirkimai ir debiliški įstatymai neleidžia. Tipo, saugo visuomenės interesus nuo nepagrįsto lėšų švaistymo... O subnuoma tai kokie čia visuomenės interesai? Kokia čia lėšų apsauga?
                                    Kiek esu girdėjęs 2005 metais kažkokia vokiečių įmonė siūlė savo paslaugas tuometiniam Vilniaus autobusų parkui pilnai ''atnaujinti,, pilnai pakeisti tokiais mersedesais 75% turimų laužų, bet to kaip be būtų keista neįvyko. Šiuo metu tie mersedesai kurie kolkas dar gyvi ir kiek pačiam tenka naudotis VT visi dirba pastoviai.

                                    Comment


                                      2005 situacija buvo kur kas geresnė ir optimizmo buvo daug. Buvo perkami Volvo (paskutinė partija gauta 2006 m.), Karosos dar buvo palyginti nesenos, buvo užpirka naudotų MB, naudotų dujinių. Ikarusai jau baigdinėjosi. Iš tiesų buvo vilčių, kad parko atnaujinimas tęsis ir toliau naujais autobusais už ES lėšas. Deja, deja... Prasidėjus krizei autobusų užpirkimas sustojo 2-3 metams, neskaitant nedidelių partijų naudotų midibusų ir naujų mikrobų Fiat Ducato. 2010-2012 metais iš esmės atnaujinimo nebuvo, tik, kaip minėjau, midibusais ir mikrobais. Tik 2013 m. nupirkti nauji autobusai. Deja, pagerinti parko net naudotais kažkodėl nesiimama, apsiribota nedideliu kiekiu nupirktų naudotų ir nuoma...
                                      Paskutinis taisė Al1; 2017.04.14, 16:45.

                                      Comment


                                        Man tik keista, kodėl keičia naujesnius (pagal gamybos metus) autobusus, o senienas palieka važinėt.
                                        Pvz GUD150, GUD152 galėtų pakeist, nes jie jau virš 20 perkopę..
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Trečiasis velobusas - #3009, nuo balandžio 13 dienos pastoviai kursuojantis 1G maršrute
                                          Stotyje antrąją darbo dieną Velobuso pavidale


                                          Ir aikštelė dviračių parkavimui. Už jungiamosios dalies paliktos dvi sėdynės, atsuktos į salono galą. 4008-am atbulinės sėdynės išmontuotos
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X