Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Komercinis/gyvenamasis pastatas Šeimyniškių g. 21

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Komercinis/gyvenamasis pastatas Šeimyniškių g. 21

    Aptverta tvora ir pradedamas statyti daugiabutis. Vizualizacijų neradau, bet statybos leidimų registre:

    Informacija apie statomą objektą
    Statybos tipas Nauji negyvenamieji statiniai
    Sienų medžiaga (konstrukcinis sprendimas) Monolitinio G/B
    Statinio bendras plotas, kv. m. 9566
    Statinio naudingas plotas, kv. m. 9566
    Statinio tūris, kub. m. 43014,9
    Gyvenamasis plotas, kv. m. 4753
    Statinio aukštų skaičius 6; pož.a.sk.-2
    Butų skaičius statomame pastate 72









    Paskutinis taisė deep'as; 2007.06.05, 10:42.

    #2
    O gal kas nors ką nors naujo sužinojo apie statybas Šeimyniškių g., šalia Ž stadiono?

    Comment


      #3
      Radau tokia informacija:
      Administracinio prokuratūrų pastato Rinktinės g., Vilniuje, statybos darbai

      Pirkimo apibūdinimas: administracinio prokuratūrų pastato Rinktinės g., Vilniuje, statybos darbai. Rangovas parengia darbo projektą.
      Darbų atlikimo vieta: Šeimyniškių g./Rinktinės g., Vilniaus m./Žirmūnai
      Darbų apimtys: sutarties apimtis: pastato bendrasis plotas - 18 811 m²; pastato statybinis tūris - 73 743 m³; aukštų skaičius 10 (po žeme - 3)
      Sutarties trukmė: 20 mėn. sutarties sudarymo
      Paraiškų pateikimo data ir laikas: 2006-10-17 10:00 val.
      Komisijos posėdžio, kuriame bus atplėšiami vokai su pasiūlymais data: 2006-10-17 10:10 val. A. Smetonos g. 4, 6 aukštas, didžioji salė, Vilnius

      Adresas, telefonas, faksas: A. Smetonos g. 4 , LT- 01515 Vilnius, tel. (5) 266 2491, faks. (5) 266 2383
      El. paštas: gintaras.cekauskas@prokuraturos.lt
      Įgaliotas asmuo: Gintaras Čekauskas

      Comment


        #4
        Parašė Inga Rodyti pranešimą
        Radau tokia informacija:
        Administracinio prokuratūrų pastato Rinktinės g., Vilniuje, statybos darbai

        Pirkimo apibūdinimas: administracinio prokuratūrų pastato Rinktinės g., Vilniuje, statybos darbai. Rangovas parengia darbo projektą.
        Darbų atlikimo vieta: Šeimyniškių g./Rinktinės g., Vilniaus m./Žirmūnai
        Darbų apimtys: sutarties apimtis: pastato bendrasis plotas - 18 811 m²; pastato statybinis tūris - 73 743 m³; aukštų skaičius 10 (po žeme - 3)
        Sutarties trukmė: 20 mėn. sutarties sudarymo
        Paraiškų pateikimo data ir laikas: 2006-10-17 10:00 val.
        Komisijos posėdžio, kuriame bus atplėšiami vokai su pasiūlymais data: 2006-10-17 10:10 val. A. Smetonos g. 4, 6 aukštas, didžioji salė, Vilnius

        Adresas, telefonas, faksas: A. Smetonos g. 4 , LT- 01515 Vilnius, tel. (5) 266 2491, faks. (5) 266 2383
        El. paštas: gintaras.cekauskas@prokuraturos.lt
        Įgaliotas asmuo: Gintaras Čekauskas

        Bet čia ne tas. Šitas leidimas yra prokuratūrai, o tos statybos, apie kurias klausiau yra Šeimyniškių gatvėje, priešais saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, tarp "Gėrimų pasaulio" ir Žalgirio stadiono treniruočių aikštės:



        P.S. ir šitam leidimą kažkada buvau radęs, ten buvo lyg ir 5 aukštų administracinis pastatas su 57 (berods) butais Man tik šiaip įdomu, gal kas pradėjo butus pardavinėt šiame name ar pan.

        Comment


          #5
          Parašė minjey Rodyti pranešimą
          P.S. ir šitam leidimą kažkada buvau radęs, ten buvo lyg ir 5 aukštų administracinis pastatas su 57 (berods) butais Man tik šiaip įdomu, gal kas pradėjo butus pardavinėt šiame name ar pan.
          Leidimą ir aš buvau radęs, bet kiek ieškojau info apie tą daugiabutį tai niekur nėra kolkas.

          Comment


            #6
            Parašė Llinass Rodyti pranešimą
            Leidimą ir aš buvau radęs, bet kiek ieškojau info apie tą daugiabutį tai niekur nėra kolkas.
            Vo, štai tas leidimas: http://www.statyba.vilnius.lt/objekt...?ID=-335095879

            Pasirodo, kitoj temoj pats buvau post'inęs..

            Comment


              #7
              Pastatas Šeimyniškių g.

              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                /\ Norėčiau pamatyt vizaulizaciją kas čia tokio bus? Greičiausiai daugiabutis ir dar nemažas. Nebuvo ten lentos? Jei neklystu tai dabar yra privaloma iškabinti lentą su ranguvu, architektu ir būsimu pastato vaizdu.

                Comment


                  #9
                  Jei langai į Šeimyniškių gatvę, tai nusprogti galima vakarinėmis piko valandomis...
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    #10
                    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                    Jei langai į Šeimyniškių gatvę, tai nusprogti galima vakarinėmis piko valandomis...
                    O kur langai į stadiono pusę tai kaip iš Calsberg reklamos

                    Comment


                      #11
                      O čia ne Lietuvos Prokuratūrų Rūmai?

                      Comment


                        #12
                        Parašė NoBoDyX Rodyti pranešimą
                        O čia ne Lietuvos Prokuratūrų Rūmai?
                        Ne. Čia kitoj Šeimyniškių gatvės pusėj tarp Žalgirio stadiono ir gėrimų pasaulio. Toliau už gerimų pasaulio dar viena teritorija aptverta. Jei neklystu iš toli berods ir ten kraną mačiau.

                        Comment


                          #13
                          Cia turetu buti viesbutis (tarp stadiono ir Gerimu pasaulio). O kas bus nuo Gerimu pasaulio iki Statoil, nezinau

                          Comment


                            #14
                            Cia turetu buti viesbutis (tarp stadiono ir Gerimu pasaulio). O kas bus nuo Gerimu pasaulio iki Statoil, nezinau
                            Pagal mano žinias, šioje vietoje iškils "Mabiltos" pastatytas daugiabutis. Žinant jų kitus statinius, kažko gražaus nesitikėčiau labai įdomi yra šio namo situacija ir su statybos leidimais - pasiskaitykite čia http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/...?ID=-335095879

                            Comment


                              #15
                              Parašė Henrikas Rodyti pranešimą
                              Pagal mano žinias, šioje vietoje iškils "Mabiltos" pastatytas daugiabutis. Žinant jų kitus statinius, kažko gražaus nesitikėčiau labai įdomi yra šio namo situacija ir su statybos leidimais - pasiskaitykite čia http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/...?ID=-335095879
                              Mmm, o kas blogai su statybos leidimu?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                Mmm, o kas blogai su statybos leidimu?
                                Kokiu tikslu išduotas leidimas (kas bus daroma) Administracinis pastatas (8.2)

                                Statybos tipas Nauji negyvenamieji statiniai

                                Statinio bendras plotas, kv. m. 9566
                                Statinio naudingas plotas, kv. m. 9566
                                Statinio tūris, kub. m. 43014,9
                                Gyvenamasis plotas, kv. m. 4753
                                Statinio aukštų skaičius 6; pož.a.sk.-2
                                Butų skaičius statomame pastate 72
                                Atrodo viskas lyg ir gerai. Butų plotas iki 50 proc. Reiktų suprasti kad kitas skirtas administracinėm patalpom.

                                EDIT: Dabar pagalvojau, visgi ne. Leidimas išduotas administraciniam pastatui, o tuo pačiu rašo, kad bus butai. Tas skirtumas tarp butų ploto ir bendro ploto yra laiptinės, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Ar čia nebus taip pat kaip su Karoliniškių karoliukais, pardavinės poilsio patalpas. Kiekvienas gyvens savo viešbutyje ir mokės mokesčius už komercinį NT
                                Paskutinis taisė deep'as; 2007.05.27, 17:11.

                                Comment


                                  #17
                                  Iškabino stendą Šeimyniškių gatvėje. Atrodo visai nieko.

                                  Comment


                                    #18
                                    /\









                                    www.sanvita.lt

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė NoBoDyX Rodyti pranešimą


                                      Atrodo išties puikiai

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                                        Atrodo išties puikiai
                                        Vizualizacija atrodo pakankamai kokybišai ir galutinis vaizdas turėtų būti geras. Labai patinka man toks perimetrinis užstatymas su vidiniu kiemu. Įdomu kiek butai kainuoja, norėčiau vieno su vaizdu į Žalgirio stadioną pačio kampinio, kad ir Gedimino pilis ir NMC matytūsi

                                        Comment

                                        Working...
                                        X