Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As zinau, ka jus atsakysite i mano klausima, bet vistiek paklausiu: kokio aukscio jis bus ir kaip atrodys (tinginys pasidariau, ilgai tektu ieskot) aciu tiem, kas nebus toks tinginys kaip as ir man atsakys

    Comment


      Parašė toslas Rodyti pranešimą
      As zinau, ka jus atsakysite i mano klausima, bet vistiek paklausiu: kokio aukscio jis bus ir kaip atrodys (tinginys pasidariau, ilgai tektu ieskot) aciu tiem, kas nebus toks tinginys kaip as ir man atsakys
      Nieko nereikia ieškot. Atsiverti vieną temą ir viskas kaip ant delno
      Vilniaus projektai / žemėlapis

      Comment


        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
        Nieko nereikia ieškot. Atsiverti vieną temą ir viskas kaip ant delno
        Vilniaus projektai / žemėlapis
        Aciu, deep'as, grazu pastateli sures, tik kaip visada, man truksta aukscio

        Comment


          Rausiasi pakankamai sparčiai. 2007 04 14

          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Ready, steady - go !
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              2007.05.03
              Sunku nuspėti, kada išlips iš duobės. Mano paskaičiavimais tai galėtų būti rugsėjo mėnesį.

              Comment


                2007-05-20

                Comment


                  Na gal jau pagaliau įsivažiuos normaliai

                  Comment


                    Turėtų būti gražus papildymas Vilniaus NMC. Šaunu,pagaliau pajudėjo žemės

                    Comment


                      Ką gi, teliko nugriauti tą negražų teismą ir medines lūšnas prie jo ir bus ši NMC dalis sutvarkyta. Tikiuosi, kad nebaigs visų statybų pamatais kaip padarė SBA.

                      Comment


                        dar vizualiai negreit pajudes statybos. dar bent kelis menesius auksciau tvoru niekas neiskils, kol pamatus irengs ir pozeminius darbus atliks. tad dar nera ko labai dziaugtis.

                        Comment


                          Parašė Grybas Rodyti pranešimą
                          dar vizualiai negreit pajudes statybos. dar bent kelis menesius auksciau tvoru niekas neiskils, kol pamatus irengs ir pozeminius darbus atliks. tad dar nera ko labai dziaugtis.
                          Svarbiausia,kad darbai jau pajudėjo

                          Comment


                            Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                            Ką gi, teliko nugriauti tą negražų teismą ir medines lūšnas prie jo ir bus ši NMC dalis sutvarkyta. Tikiuosi, kad nebaigs visų statybų pamatais kaip padarė SBA.
                            O,įdomu,ar ruošiamasi šiuos pastatus griauti?

                            Comment


                              Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                              O,įdomu,ar ruošiamasi šiuos pastatus griauti?
                              Ne. Čia tik eilinio vilniečio pasvajojimai.

                              Comment


                                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                Svarbiausia,kad darbai jau pajudėjo
                                O ka darbai buvo sustoję?
                                Taigi neperseniausiai nugriovė tą pastatą. O po to pakankamai daug nuveikta:
                                1. išvežtas laužas.
                                2. visu perimetru išgręžiota ir išbetonuota ~340 skylių/polių.
                                3. Iškastos ir išvežtos žemės.
                                4. Su klojiniais išbetonuoti kraštai.

                                Manau pakankamai daug nuveikta per tiek laiko.

                                Comment


                                  Veinas TEO darbuotojas minejo, kad pamatai daromi aukstesniam pastatui. Sake kad uzplanuoto ploto neuztenka... Ar bandymai paukstinti galetu buti realus?

                                  Comment


                                    Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                    Veinas TEO darbuotojas minejo, kad pamatai daromi aukstesniam pastatui. Sake kad uzplanuoto ploto neuztenka... Ar bandymai paukstinti galetu buti realus?
                                    Viskas yra įmanoma, tik priklauso nuo to kaip sieksi.

                                    Comment


                                      Būtų tiesiog puiku, tikrai trūksta patvirtintam projektui aukščio

                                      Comment


                                        gal kas nors galetu atnaujinti foto, butu labai idomu paziureti statybu eiga...
                                        Paskutinis taisė Monteq; 2007.06.05, 11:06.

                                        Comment


                                          Parašė Monteq Rodyti pranešimą
                                          gal kas nors galetu atnaujinti foto, butu labai idomu paziureti statybu eiga...
                                          O kodėl negalėtum padaryti to pats?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X