Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Per klaidą nuėmiau paskutinius pranešimus viršuje. Šiuo metu negaliu jų grąžinti, bet vakare jau greičiausiai atsiras
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Gerai

      Comment


        Va va as ir pasigedau
        %)

        Comment


          Kur nepasigesi. Pirmas žvilgsnis atėjus į webą būna į tą juostą.

          Comment


            Kazkodel negaliu issiusti asmenines zinutes

            Stai ka ismeta :

            There seems to have been a slight problem with the Miestai ir architektūra database.
            Please try again by pressing the refresh button in your browser.

            An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.

            We apologise for any inconvenience.

            Comment


              as irgi negaliu asmeniniu zinuciu siusti...
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                Parašė Edgaex
                as irgi negaliu asmeniniu zinuciu siusti...

                Ta pati gauni ar kazka kita ismeta??

                Comment


                  O čia gi dabar?

                  Dabar pamėginkite...
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Jo dabar veikia!!! Aciu

                    Comment


                      Žinoma ne klaida, bet ar būtinas šitas apribojimas:



                      Gal galima būtu nors padidinti maksimalių simbolių skaičiu ?

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        na padariau 20 000 simbolių, o šiaip galima skelti pranešimą į kelias dalis
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Parašė 99
                          na padariau 20 000 simbolių, o šiaip galima skelti pranešimą į kelias dalis
                          Ačiū už pakeitimą . Dėl skelimo: tai nelabai patogu. Ypac kaip greitai negali užtaikyti kur ta riba. Bet dabar manau bus viskas gerai : )

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Jau turėtų vėl leisti įsikelti avatarus
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              jau parašiau berods 3 žinutes, bet rašo, kad tik vieną :/
                              ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                              Comment


                                kai kuriose sekcijose pranešimai nesiskaičiuoja
                                pvz. Prospektas
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  O kodel?

                                  Comment


                                    Nes forumas visų pirma apie miestus, tik po to apie kitką.
                                    Ir gerai, nes forumui sparčiai populiarėjant atsirastų tokių, kurie rašytų vardan skaitiklio prie niko.

                                    Comment


                                      Parašė Uspaspsichas
                                      Nes forumas visų pirma apie miestus, tik po to apie kitką.
                                      Ir gerai, nes forumui sparčiai populiarėjant atsirastų tokių, kurie rašytų vardan skaitiklio prie niko.
                                      Tas manau nėra blogai. Vien dėlto, kad kelią aktyvumą forume. Nors kartais tokie parašimai juokingai o dar dažniau kvailai atrodo , bet nuo jų kartais užsiplėske ir visai idomios diskusijos. Manau reikia sutvarkyti šią klaidą

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        mano toks truputi pastebėjimas: kuomet einu į temą per paskutinius pranešimus viršuje, kažkodėl vis būna nukreipia į temos pradžią, arba į vidurį. kartais teisingai, į pabaigą. tai nesupratau.

                                        Comment


                                          Parašė toshas
                                          mano toks truputi pastebėjimas: kuomet einu į temą per paskutinius pranešimus viršuje, kažkodėl vis būna nukreipia į temos pradžią, arba į vidurį. kartais teisingai, į pabaigą. tai nesupratau.
                                          Tai nukreipia į paskutinį neskaitytą pranešimą, o ne į temos galą.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X