Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • oranger
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Beje, kur dingo vėl trumpam pasirodęs AI1?
    Žmogus įrodinėjo, kad ruoštumėmės okupacijai ir dar pamatysime Putino genocidą. Ką nors žinojo?
    Iš infrastruktūros nuotraukų gausos, kyla įtarimų (GRU?)
    Bet ir jūsų naivumas...
    A/1 asmeniškai prisidėjo prie kremliaus karinės operacijos, dar 2016 berods metais kaip LT pilietis (todėl ir buvo draugiškai sutinkamas Ukrainoje) fotografavo geležinkelių infrastruktūros objektus Ukrainoje. Tą patį jau daug metų daro ir Lietuvoje, prisidengdamas "aktyviu miestai.net forumiečiu".


    Click image for larger version  Name:	A1 - pokalbelis1.jpg Views:	0 Size:	70,0 kB ID:	1989754
    Paskutinis taisė oranger; 2022.09.06, 13:34.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė dangoraižistas Rodyti pranešimą

    Tai GAL kai gatvėje eini ir prieina MAROZAS, visiškai nelogiška su juo nediskutuoti, nes privalai?

    O kai kalbi su KITAIS, jis privalo prieiti ir kabinėtis, nes tokia jo TEISĖ ir PAREIGA?

    Ir jis TURI TEISĘ tave sekioti, persekioti, kabinėtis, kalbėti šūdus, smurtauti?

    Triukas būti nuo jo atsiriboti, bet PRIVALAI to nedaryti, nes negali uždrausti prie tavęs artintis tau nemaloniam asmeniui?
    Tai jeigu tu nenori su juo diskutuoti, tu jį ignoruoji ir jam neatsakai. Nuo to tu netampi nematomas marozui.

    Jeigu kalbi su kitais jis gali taip pat replikuoti ir nuo taves ir tavo kolegų priklauso ar atsakysite ar ne. Jis nenustos jūsų girdėti vien todėl kad jį ignoruojate.

    Čia yra viešas forumas. Jeigu tu parke rži kalbą, ir kažkas replikuoja, tai nėra nei persekiojimas nei smurtavimas nei dar kažkas nelegalaus. Taip, neglai uždrausti nepatinkančiam asmeniui stovėti šalia tavęs. Kas būna kai pradedi daryti tokius draudimus gali pasižiūrėti pasigooglines Jim Crow.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Skamba kaip politinis susidorojimas.
    kensel kalča.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Įspėjimus už ne į temą gavo abu nariai, tiesiog pas vieną jau buvo taškų, todėl automatiškai buvo pašalintas. Dabar atstatysiu, bet būtų prašymas ateity atsakyti teisingoje temoje.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė mantasmm
    Įdomiai gaunasi kai ne į temą padiskutuojam keliese, bet panašu, kad vienas gaunu mėnesiui atostogų.

    Jei yra daug noro grąžinti forumą į romius laikus, gal reikia visus baust už blevyzgas netinkamoj temoj.
    Tai buvo piktybinis jūsų elgesys ar atsitiktinė klaida?

    Komentuoti:


  • dangoraižistas
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Jeigu tu kažka užblokuoti tai tam kad tu nematytum jo. Visiškai nelogiška, kad tavo žinutės bus paslėptos nuo to blokuoto asmens ar kad jis negalėtu į jas atsakyti vien todėl kad tu nenori.

    Dar triukas būtų užblokuoti moderatorių kad jis tavo postų negalėtu tikrinti.
    Tai GAL kai gatvėje eini ir prieina MAROZAS, visiškai nelogiška su juo nediskutuoti, nes privalai?

    O kai kalbi su KITAIS, jis privalo prieiti ir kabinėtis, nes tokia jo TEISĖ ir PAREIGA?

    Ir jis TURI TEISĘ tave sekioti, persekioti, kabinėtis, kalbėti šūdus, smurtauti?

    Triukas būti nuo jo atsiriboti, bet PRIVALAI to nedaryti, nes negali uždrausti prie tavęs artintis tau nemaloniam asmeniui?

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė mantasmm
    Įdomiai gaunasi kai ne į temą padiskutuojam keliese, bet panašu, kad vienas gaunu mėnesiui atostogų.

    Jei yra daug noro grąžinti forumą į romius laikus, gal reikia visus baust už blevyzgas netinkamoj temoj.
    Skamba kaip politinis susidorojimas.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Ar man viename atrodo, jog Tikras Architektas, Palpatine ir RokasLT gali būti tas pats arba panašus asmuo? Jų avatarai man kažkuo panašūs.
    Šventoji trejybė tiesiai iš biblijos. Vienas trijuose ir trys viename.

    Komentuoti:


  • Tikras architektas
    replied
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Ar man viename atrodo, jog Tikras Architektas, Palpatine ir RokasLT gali būti tas pats arba panašus asmuo? Jų avatarai man kažkuo panašūs.
    Taip, buvome vienas nedalomas kūnas, šviesulys tamsoje, kitaip tariant, bet asmenybė suskilo ir tamsiosios energijos stumiami pasklidome po visatą.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Ar man viename atrodo, jog Tikras Architektas, Palpatine ir RokasLT gali būti tas pats arba panašus asmuo? Jų avatarai man kažkuo panašūs.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Išgyvendinus moderavimo kanclagerį forume diskutuoti tapo gerokai lengviau.
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Topic drift yra normalus dalykas ir dabar kaip tik yra geriau kai atėjęs ryte nerandi diskusijos išmėtytos po 3 temas.
    Beje, neaišku, kodėl digital perkėlė tuos pranešimus apie Basanuvkės publiką ir Nidos kopas iš geležinkelių temos. Juk kai kam gal trukdo diskutuoti langviau.


    Parašė digital Rodyti pranešimą
    parašytas praėjus gal valandai po tų pranešimų atsiradimo.
    Be komentarų
    Paskutinis taisė Romas; 2022.08.25, 07:21.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Ačiū nežinomam moderatoriui, kuris perkėlė diskusiją apie Nidos ir Palangos lankytojų kontingento ypatumus iš Lenkijos geležinkelių (!) temos.
    TIk šiek tiek peristengta, kai buvo pašalintas ir mano pranešimas kur buvo klausimas dėl nusidiskutavimo į pievas. Gerb. digital, palik pačiam nuspręsti kada mano pranešimas jau nėra aktualus.
    Nepaliksiu, nes tamstos skundas buvo nelabai laiku, parašytas praėjus gal valandai po tų pranešimų atsiradimo.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Reiktų pranešimą perkelt į temą "Romo klausimai apie pranešimų perkėlimą, nes pats prašiko moderatoriaus teises ir nebegali".
    Na bet kartais tikrai jau per daug nugrybaujama ne į temą, argi tai normalu? Natūralu, jog kažkas turi įsikišti ir sutvarkyti. Tada vietoje Romo reiktų skelbti konkursą naujo moderatoriaus pareigoms užimti, manau tam puikiai tiktų A. Dumalakas.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Ačiū nežinomam moderatoriui, kuris perkėlė diskusiją apie Nidos ir Palangos lankytojų kontingento ypatumus iš Lenkijos geležinkelių (!) temos.
    TIk šiek tiek peristengta, kai buvo pašalintas ir mano pranešimas kur buvo klausimas dėl nusidiskutavimo į pievas. Gerb. digital, palik pačiam nuspręsti kada mano pranešimas jau nėra aktualus.
    Reiktų pranešimą perkelt į temą "Romo klausimai apie pranešimų perkėlimą, nes pats prašiko moderatoriaus teises ir nebegali".

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Ačiū nežinomam moderatoriui, kuris perkėlė diskusiją apie Nidos ir Palangos lankytojų kontingento ypatumus iš Lenkijos geležinkelių (!) temos.
    TIk šiek tiek peristengta, kai buvo pašalintas ir mano pranešimas kur buvo klausimas dėl nusidiskutavimo į pievas. Gerb. digital, palik pačiam nuspręsti kada mano pranešimas jau nėra aktualus.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė dangoraižistas Rodyti pranešimą
    Kad ne tik blokuojančiam prisijungus turi NERODYTI blokuojamų veikėjų žinučių, bet ir – vice-versa?!?!?!?!?
    Jeigu tu kažka užblokuoti tai tam kad tu nematytum jo. Visiškai nelogiška, kad tavo žinutės bus paslėptos nuo to blokuoto asmens ar kad jis negalėtu į jas atsakyti vien todėl kad tu nenori.

    Dar triukas būtų užblokuoti moderatorių kad jis tavo postų negalėtu tikrinti.

    Komentuoti:


  • Tikras architektas
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą

    Taip, net ir balsu kalbėdamas kaitalioja intonacijas.
    Tureto sindromas.

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    idomu, jis ir ranka rasant sitas nesamones daro?
    Taip, net ir balsu kalbėdamas kaitalioja intonacijas.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    idomu, jis ir ranka rasant sitas nesamones daro?

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Jūs čia tiesiog atsitiktinius žodžius visaip braukot ar vis dėlto yra kažkokia logika šitame formatavime?
    Atsitiktinius

    Komentuoti:

Working...
X