Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

Man rodos priėjome tokį lygį, kai bet kuris nupeizavotas marmalas atrodo kaip kažkieno poliarizuota politinė pozicija. Kaput karikatūros žanrui, meme'ms. Juk tai kažkieno propaganda, klaidinanti informacija, melagiena, hibridiniai karai, kultūriniai karai, dar kažkas.

O kas po to? Tabula rasa, gryniausio, nekalčiausio vaizdo paieškos. Tusčias lapas. Bizantiškas ikonoklazmas. Kylam į kosmosą.
    Nucancelino tave leftystas Gator.

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą

Nucancelino tave leftystas Gator.
      Kad aš nei pranešiau, nei tryniau. Tik bandžiau paspėliot dėl ko galėjo būti cancelinta

Comment

O kaip forume galima pakeisti parašą?
        Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

Comment

Parašė Tomas Rodyti pranešimą

Kažin kodėl tas Putino čiulpikas dar neužblokuotas?
          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
          Tokia ruZZijos didelė įtaka, kad vietoje faSHistinės vėliavos užsidėjęs Indijos vėliavą. Kam tada gėtytis?

Panašu, kad įžeidinėjimai šiame forume tampa norma.

Comment

Kodėl pašalintas Globalus?

Comment

Parašė Romas Rodyti pranešimą
              Kodėl pašalintas Globalus?
              Tai čia normali praktika, kad pašalinama ne iškart po nusikaltimo padarymo, tačiau praėjus dienai ar net kelioms, kuomet nusikaltėlis jau galvoja, kad viskas ramu, nieko man už tai nebus, nieks nenubaudė. O čia po kelių dienų tave pasiekia šaukimas į teismą/bauda. Panašiai kaip vienas mokinys per pamoką mokytojai parodė nepadorius rankų gestus, tai mokytoja nors ir viską matė iškart, tačiau jį apibarė tik praėjus gal 15 minučių, kuomet tas jau spėjo apsidžiaugti, kad niekaip nesureagavo, viskas gerai...

Comment

Working...
              X