Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Kažką panašaus jau buvome rekomendavę anksčiau, jei gerai pamenu? Buvo ribotas fotografijų skaičius viename puslapyje, o tęsti fotoreportažą būdavo galima tik atsivertus kitam puslapiui. Pamiršome apie tai? Matyt, tą reiktų apibrėžti rašytinėse rekomendacijose.
    Keista, nes aš to visiškai nepamenu
    Tuomet reiks tai apipavidalinti ir patalpinti taisyklėse.

    Comment


      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
      Tai užtenka rekomendacijos atsižvelgiant į temą. Jei tema pvz. apie dvarą, tai ir visos 15 jo nuotraukų gali būti viename pranešine ir tai nepatogumų nesukels, nes nebus 30 pranešimų su tiek nuotraukų kiekvienoje. O jei tema apie kokią kelionę, ir joje bus 100 ar 300 nuotraukų tai geriau dėti po kokias 5 į pranešimą.
      Teisingiausiai parašei aš už... Nes kartai per telefą atsibosta laukti vieno pranešimo su 20 foto...
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Būtina riboti nuotraukų kiekį viename pranešime, nes kartais ir pritrūksta kantrybės sulaukti, kol pasikraus koks pranešimas su 30 nuotraukų, o jei dar į temą ateini paskaityti ne to didžiojo pranešimo, tai ir susikeikt tenka... Pats dėdamas nuotraukas laikausi ne daugiau 6-8 nuotr. pranešime principo, manau, tai būtų optimalus limitas
        Paskutinis taisė Godo; 2011.12.04, 21:15.

        Comment


          Parašė Godo Rodyti pranešimą
          Būtina riboti nuotraukų kiekį viename pranešime, nes kartais ir pritrūksta kantrybės sulaukti, kol pasikraus koks pranešimas su 30 nuotraukų, o jei dar į temą ateini paskaityti ne to didžiojo pranešimo, tai ir susikeikt tenka... Pats dėdamas nuotraukas laikausi ne daugiau 6-8 nuotr. pranešime principo, manau, tai būtų optimalus limitas
          Aš labiausiai keikiuosi, kai pamatau, kad tos 30 nuotraukų, kurios krovėsi gerokai virš minutės, yra nekokybiškos (nevertos net forumo) ar koks naujokas jas įkėlė ne į tą temą.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Žiūriu į geras nuotraukas, ir galvoju, ar įmanoma būtu padaryti Facebook`o `like` mygtuką ant visų temų (ar nors kai kurių, išskirtinių)

            Comment


              kažkaip paieškoje nerandu temos [VLN] Kur tai yra?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                kažkaip paieškoje nerandu temos [VLN] Kur tai yra?
                Kad ji niekur nepradingusi, tik į antrą psl. nuėjusi:
                http://www.miestai.net/forumas/showt...t=9126&page=66

                Comment


                  Forumas taptu idomesnis, jei musu tapatybes butu susietos tik su fb. Maziau asmeniniu saskaitu butu. O tas ivertis kaip fb like'as... Man patinka, kad yra raudona ir zalia, dar galetu but geltona platesnis spalvu spektras inestu daugiau dziaugsmo.
                  Paskutinis taisė auris88; 2011.12.13, 16:13.

                  Comment




                    Facebook čia visiškai ne prie ko. Mūsų forumas su jo formatu neturi nieko bendro.

                    Comment


                      Parašė auris88 Rodyti pranešimą
                      Forumas taptu idomesnis, jei musu tapatybes butu susietos tik su fb. Maziau asmeniniu saskaitu butu. O tas ivertis kaip fb like'as... Man patinka, kad yra raudona ir zalia, dar galetu but geltona platesnis spalvu spektras inestu daugiau dziaugsmo.
                      O ne facebook'o vartotojai niekaip negalėtų registruotis forume???
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        O ne facebook'o vartotojai niekaip negalėtų registruotis forume???
                        Tada man būtų bėda...

                        Pasakius A reikia pasakyti ir B: labai tikiuosi, jog šis forumas niekada neparsiduos visokiems E-pasams, FB ir panašiai. Šio forumo stiprumas ir yra tame, kad jis yra nepriklausomas ir atskirtas nuo asmeninio identifikavimosi ir identifikavimo.
                        Paskutinis taisė dr.; 2011.12.13, 18:59.
                        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                        Comment


                          atsiprašau, aš čia žiauriai ne į temą, bet kodėl Al1 vis yra pašalinamas?

                          Comment


                            Parašė Mazgelis Rodyti pranešimą
                            atsiprašau, aš čia žiauriai ne į temą, bet kodėl Al1 vis yra pašalinamas?
                            Atsiprašau, aš čia taip pat žiauriai ne į temą, bet nariui Al1 dar gali parašyti asmeninę žinutė ir jo paties to paklausti.
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              O kur dingo šypsnelės???

                              Comment


                                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                O kur dingo šypsnelės???
                                Kaip čia pasakius, niekur
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Parašė Mazgelis Rodyti pranešimą
                                  atsiprašau, aš čia žiauriai ne į temą, bet kodėl Al1 vis yra pašalinamas?
                                  Nes keikiasi, įžeidinėja arba kitaip peržengia ribas išsakydamas savo nuomonę. Prieš forumo taisykles lygūs visi.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Norėčiau pasidomėt apie balsavimo ribojimus, nes jei gerai pamenu, nemačiau dar balsavimo, kuriame galėčiau balsuot Taigi, kokie jie?

                                    Comment


                                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                      Norėčiau pasidomėt apie balsavimo ribojimus, nes jei gerai pamenu, nemačiau dar balsavimo, kuriame galėčiau balsuot Taigi, kokie jie?
                                      Jokių.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                        Kaip čia pasakius, niekur
                                        Nes pas mane dingo visas tas ,,skydelis''...

                                        Comment


                                          Tuomet kodėl nesibalsuoja, tarkime, http://www.miestai.net/forumas/showt...t=12454&page=2 ir http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=12451 ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X