Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Man neaktualu, bet dėl naudos forumui reikėtų grąžinti viešą įverčių vertės rodymą.

Comment

Palaikau idėją, manau viena pagrindinių priežasčių, kodėl po panaikinimo, beveik neatsirado naujų narių

Comment

Geriausias variantas viešas įverčio rodymas su viešai matoma informacija, kas tuos įverčius davė kiekvienam individualiam postui (kaip facebook ar to paties vBulletin naujesnėse versijose). Tik kažin, ar forumo platforma turi tokią galimybę? Panašu, kad ne.
        Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
          Geriausias variantas viešas įverčio rodymas su viešai matoma informacija, kas tuos įverčius davė kiekvienam individualiam postui (kaip facebook ar to paties vBulletin naujesnėse versijose). Tik kažin, ar forumo platforma turi tokią galimybę? Panašu, kad ne.
          Aš tai pasigendu konstruktyvių diskusijų, o ne žaidimų kas ką palaikino.

Comment

Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
            Aš tai pasigendu konstruktyvių diskusijų, o ne žaidimų kas ką palaikino.
            Tokiu atveju supainiojote temas.
            Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Man neaktualu, bet dėl naudos forumui reikėtų grąžinti viešą įverčių vertės rodymą.
              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              Palaikau idėją, manau viena pagrindinių priežasčių, kodėl po panaikinimo, beveik neatsirado naujų narių
              Pamėginti galima, bet kažin ar tai ką nors iš esmės pakeistų.

Comment

Working...
              X