Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• 99
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    O kodėl tai išvis turi būti draudžiama? Nori žmogus vadinti 5 vardais - tegul vadinasi, tai yra jo teisė.
    Tai yra draudžiama forumo taisyklėse. Ties tuo diskusiją galima ir baigti.

Komentuoti:

• Mettal
    replied
    Forumai niekada nekenčia dėl dalyvių palaidumo, forumai kenčia tik dėl moderatorių durnumo.
    Ties tuo ir siūlau baigti diskusiją, kol nepasireiškė mano arba kurio kito tvarkytojo durnumas.

Komentuoti:

• Aleksio
    replied
    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Tikrai panardintų.
    Forumai niekada nekenčia dėl dalyvių palaidumo, forumai kenčia tik dėl moderatorių durnumo.
    Tie, kas tikrai moka žmogiškai diskutuoti ir dalinasi įdomia informacija, tiesiog nusispjaus ir eis kur nors kitur.
    Tegul eina, po savaitės sugrįž čia.

Komentuoti:

• Mettal
    replied
    Tikrai nepanardintų.
    Tikrai panardintų.

OK, forume vyksta daug beprasmių diskusijų -> daugiau peržiūrų, forumas bus vis aukštesnėje eilutėje paieškose, daugiau pinigų iš reklamos - tai bus tik į naudą visiems forumiečiams.
    Nelabai suprantu, kokią naudą forumas gautų nuo nebaudžiamumo ir anarchijos (būtent tvarkos palaikymui yra reikalinga šita taisyklė). Tie, kas tikrai moka žmogiškai diskutuoti ir dalinasi įdomia informacija, tiesiog nusispjaus ir eis kur nors kitur.

Kristupas0220 nereikia šito imt į galvą ir toliau plėtoti diskusijos. Jau minėjau - ne pirmas kartas, kai rat elgiasi neadekvačiai ir, atrodo, lieja emocijas pirmoje pasitaikiusioje temoje ant pirmo pasitaikiusio žmogaus.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    OK, forume vyksta daug beprasmių diskusijų -> daugiau peržiūrų, forumas bus vis aukštesnėje eilutėje paieškose, daugiau pinigų iš reklamos - tai bus tik į naudą visiems forumiečiams.
    Tai gal forumo tikslas nėra beprasmės diskusijos? Beprasmių forumų, jeigu labai norisi, galima rasti į valias, bet nepasakyčiau kad jie baisiai populiarūs. Ten paprastai būna daug diskusijų apie trusikų spalvą, arba "įvertinkite prieš jus parašiusio seksualumo lygį". Iš tokių rimtesni pabėga, lieka tokie kaip rat.

Nors ten būna ir labai širdžiai mielų postų, tokių kaip Labukas rytukas, skanios kavytės
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.01.09, 16:12.

Komentuoti:

• Kristupas0220
    replied
    Išvis - koks paprastų forumo narių reikalas ar čia tas pats žmogus ar ne? Juk jei tai būtų tiesa, abu būtų seniai pašalinti. Svarbu kaip žmogus diskutuoja, svarbus jo indėlis į temos, kurioje rašoma, turinį, o ne aiškinimamsis ar tai tas pats asmuo. Sakau, būčiau užsiregistravęs 6 metai atgal, bet nesugalvojau mandresnio slapyvardžio, nors pasisakyti apie ką turėjau jau tada. Dar buvau tapatinamas su kažkokiu Google lt, kurio pranešimų apskritai niekur nerasta...

Komentuoti:

• Aleksio
    replied
    Galimybė turėti kelias paskyras panardintų forumą į chaosą.
    Tikrai nepanardintų.
    Tiek diskusijų vientisumo, tiek forumo tvarkymo prasme. Pražangos ir pašalinimai nebetektų prasmės, nes kiekvienas darytų bet ką, kas jam patinka. Pašalini vieną paskyrą, o žmogelis susikuria kitą ir toliau sau "ramiausiai" užsiima nesamonėmis.

Komentuoti:

• Mettal
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Ar kas nors gali patvirtinti, kad Tomizmas ir Kristupas2020 ar Kristijonas2020 yra vienas ir tas pats asmuo, kuris svajoja būti pabirbintas kalėjime?
    Nematau jokio pagrindo manyti, kad tai yra vienas ir tas pats asmuo. Nei pagal IP, nei pagal pranešimų turinį ir temas, kuriose yra rašoma. Kristupas2020 ganėtinai daug dalykų parašė viešojo transporto temose, kur Tomizmas paprastai nesilanko. Vien dėl to kurti naują paskyrą? Abejoju.

Vienintelis čia akivaizdus dalykas yra tai, kad rat eilinį kartą leidžia sau per daug. Bet paliksiu šito elgesio vertinimą kitiems tvarkytojams.

Komentuoti:

• Mettal
    replied
    O kodėl tai išvis turi būti draudžiama? Nori žmogus vadinti 5 vardais - tegul vadinasi, tai yra jo teisė.
    Jeigu kažkas nori turėti 5 vardus, niekas netrukdo juos įsirašyti į "User title" lauką, rodomą po slapyvardžiu. Galimybė turėti kelias paskyras panardintų forumą į chaosą. Tiek diskusijų vientisumo, tiek forumo tvarkymo prasme. Pražangos ir pašalinimai nebetektų prasmės, nes kiekvienas darytų bet ką, kas jam patinka. Pašalini vieną paskyrą, o žmogelis susikuria kitą ir toliau sau "ramiausiai" užsiima nesamonėmis.

Komentuoti:

• MedinisStrazdas
    replied
    todėl, kad taip vengiama nuobaudų (banų).

Komentuoti:

• VNS
    replied
    Bus balaganas jeigu vienas sėdės su 15 accountų. Griežtai prieš.

Komentuoti:

• Aleksio
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Gal ir vienas, bet tai draudžiama. Ir manau lengvai atkapstytų moderai.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied

Nice try, Kristupai-Tomizmai, bet žmonės žino tiesą.
    Vėl eilinį kartą išsisukinėji nuo atsakymo į paprastą užduotą klausimą. Už kokias mano baisias nuodėmes amžinai (jau ne pirmi metai) kimbi prie manęs? Tu gal nenukreipinėk kalbos, o elementariai atsakyk.

Komentuoti:

• rat
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

1. Ne, aš nesu šiame forume jokiu kitu vardu.
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Pagalvokite gerai - ką rodo mano naudotojo vardas?
    Nice try, Kristupai-Tomizmai, bet žmonės žino tiesą.

Komentuoti:

• Kristupas0220
    replied
    Ar kas nors gali patvirtinti, kad Tomizmas ir Kristupas2020 ar Kristijonas2020 yra vienas ir tas pats asmuo, kuris svajoja būti pabirbintas kalėjime?
    Ar tokiomis žinutėmis - pasiaiškinimais mes nesmukdome forumo iki Delfio komentarų lygio? Visokios intrigėlės, įtarinėjimai, begalinis smalsumas ir t.t.
    Pagalvokite gerai - ką rodo mano naudotojo vardas? - ogi tai, jog man žiauriai trūksta fantazijos, kad susigalvoti kokį mandresnį slapyvardį, todėl beliko pasivadinti tikru vardu. Tai ir buvo mano nesiryžimo registruotis į forumą priežastis - tai svarsčiau daryti dar 2014 m. gale, tačiau taip ir nepavyko, nes į galvą neatėjo joks originalesnis pavadinimas, nors viešojo transporto srityje jau tada turėjau daug ką pasisakyti bei paklausti.
    P.S. Kas ir kaip forume skiria įverčius? Ar jie atsiranda sumuojantis like`ams po pranešimais, ar juos skiria tvarkytojai?

Komentuoti:

• Arunasx
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Moderatoriai, norėčiau paprašyti netrinti nei mano, nei jo pasisakymų šioje temoje. Tegul atsako pagaliau, kame problema.
    Palaikau

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    1. Ne, aš nesu šiame forume jokiu kitu vardu.

2. Ne, aš nesvajoju būti pabirbintas kalėjime.

3. Dabar padarykim taip: aš jau ne kartą siūliau, bet tu vis išsisukinėdavai nuo to. Vieną kartą aiškiai čia prie visų išdėstyk, kas tave taip trigerina mano asmenyje, kad negali prie manęs nesikabinėti. Jeigu tai bus logiški iš argumentuoti dalykai, tai priimsiu tai kaip konstruktyvią kritiką ir bandysiu juos ištaisyti. Juk negali žmogus pilti tiek pamazgų sistemiškai, be perstojo, po kiekvieno išbaninimo, be jokios priežasties. Turėjau padaryti tau kažką labai blogo, kad taip manęs nekenti. Ką būtent? Pasakyk viešai, kad visi žinotų. Ar vėl pradėsi eilinį kartą išsisukinėti nuo atsakymo?

Moderatoriai, norėčiau paprašyti netrinti nei mano, nei jo pasisakymų šioje temoje. Tegul atsako pagaliau, kame problema.

Komentuoti:

• VNS
    replied
    Gal ir vienas, bet tai draudžiama. Ir manau lengvai atkapstytų moderai.

Komentuoti:

• rat
    replied

Komentuoti:

• 99
    replied
    Parašė hobo Rodyti pranešimą
    Kur galima paskaityti apie sio forumo taisykles? Ieskojau - nesuradau.
    https://www.miestai.net/forumas/foru...4%97s#post4831

Komentuoti:

Working...
X