Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet lukašenka ir išsigimėlis. Žiauru.
    Svarbiausia, kad žmonės nepabijotų tęst savo kovą.

    Comment


      renka pasirinktinai, anas su stilingais rūbais-į furą, tas tas su auskariukais-į furą, tas kudlotas-į furą. Jokių identifikacinių rūbų, nesuprasi ar jie milicininkai ar šiaip atėjo suvedinėt sąskaitas prieš tautiečius, o kažin ar tautiečius. Aš, kogero, nebučiau toks kantrūs, jeigu mane paimtų, tikrai pilčiau per nosį, kad ir atidaužytų paskiau. Žodžiu, Lukašenka nusirito žemiau savo patie klyno, o juo labiau Kremliaus. Arba paprasšiau tariant, išsigandęs gyvūlys puola.
      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
        Aš, kogero, nebučiau toks kantrūs, jeigu mane paimtų, tikrai pilčiau per nosį, kad ir atidaužytų paskiau.
        Tai gal čia specialiai taip suiminėja, kad kuo labiau šokas ir nervas sukiltų, kad pavykus provokacijai, galėtų po to pripaišyti "neteisėtą pasipriešinimą pareigūnams jėga", "pareigūnų užpuolimą", "pareigūno sveikatos sutrikdymą" ir pan. ir pasodinti.

        Comment


          Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
          Tai gal čia specialiai taip suiminėja, kad kuo labiau šokas ir nervas sukiltų, kad pavykus provokacijai, galėtų po to pripaišyti "neteisėtą pasipriešinimą pareigūnams jėga", "pareigūnų užpuolimą", "pareigūno sveikatos sutrikdymą" ir pan. ir pasodinti.
          Aš tai norėčiau, kad mūsų forumo Lukašenkos prietėliai pakomentuotų. Žinau, kad nieko naujo neišgirsčiau, bet vis tik įdomu...

          Comment


            Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
            Tai gal čia specialiai taip suiminėja, kad kuo labiau šokas ir nervas sukiltų, kad pavykus provokacijai, galėtų po to pripaišyti "neteisėtą pasipriešinimą pareigūnams jėga", "pareigūnų užpuolimą", "pareigūno sveikatos sutrikdymą" ir pan. ir pasodinti.
            Man tiesa sakant būtų vienodai, pasedėčiau jau savaitę kaip nors, bet, manau, ir be smūgių baudos ar net kalėjimo neišvengsi. Šiuo metu atvira forma tyčiuojamąsi iš žmonių
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Kažin kodėl Tomizmas su Al1 tyli? Tikėjimas Lukašenkos rojumi šlubuoja?

              Comment


                Parašė Justin Rodyti pranešimą
                Kažin kodėl Tomizmas su Al1 tyli? Tikėjimas Lukašenkos rojumi šlubuoja?
                Išblėso komunizmo žvaigždė.

                Comment


                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                  Man tiesa sakant būtų vienodai, pasedėčiau jau savaitę kaip nors, bet, manau, ir be smūgių baudos ar net kalėjimo neišvengsi. Šiuo metu atvira forma tyčiuojamąsi iš žmonių
                  Jeigu tai būtų tik pasedėjimas, ar bauda, tai manau daugiau žmonių į gatves išeitų. Tačiau Baltarusijoje šiuo metu daugiau nei pusė dirbančiųjų, dirba valstybės kontroliuojamuose įmonėse. O tai reiškia, kad tie dirbantys valstybinėse įmonėse, bijo eiti protestuoti, nes jeigu juos sugaus - labai didelė tikimybė, kad bus išmestas iš darbo. O tie, kurie dirba privačiuose įmonėse, rizikuoja prarasti galimybę kada nors įsidarbinti valstybinėse.

                  Comment


                    Iššiks tuoj tauta Lukašenką už tokius darbelius. Tereikia, kad kažkas nors šiek tiek paorganizuotų. Dabar matosi, kad Lukašenka iš visų jėgų drąsko bent menkiausias neramumų užuomazgas. Nemanau, kad tai ilgai tęsis. Tik ne šioje informacijos eroje.
                    Aš tikrai myliu Lietuvą!

                    Comment


                      Прекращается продажа АИ-95 и газа?
                      В Беларуси снова возникли проблемы с наличием топлива на АЗС.

                      Сегодня на некоторых станциях исчезли бензин АИ-95 и газ. Как сообщает источник auto.onliner.by, «сегодня - завтра продажа 95-ого бензина и газа прекращается везде».

                      Причиной стало прекращение отгрузки данного топлива на заправки. По словам источника, бензин АИ-92 и дизельное топливо может исчезнуть с белорусских АЗС уже к концу недели.
                      Ar neatsitiks taip, kad pas mus gudai atvažiuos piltis degalų?
                      Paskutinis taisė LC.; 2011.07.05, 18:16.

                      Comment


                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                        Прекращается продажа АИ-95 и газа?


                        Ar neatsitiks taip, kad pas mus gudai atvažiuos piltis degalų?
                        Visada taip būna, kai valstybė bando užšaldyti brangstančios prekės kainą. Prekė išnyksta, bent jau iš legalios prekybos. Lietuva tą suprato dar 1991-ais. O kai kam ir per 20 metų nedaėjo.

                        Comment


                          Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
                          Tai gal čia specialiai taip suiminėja, kad kuo labiau šokas ir nervas sukiltų, kad pavykus provokacijai, galėtų po to pripaišyti "neteisėtą pasipriešinimą pareigūnams jėga", "pareigūnų užpuolimą", "pareigūno sveikatos sutrikdymą" ir pan. ir pasodinti.
                          Jeigu neuniformuoti ir neprisistato kaip pareigūnai, teisiniu požiūriu tai yra paprasčiausi gatvės chuliganai, kuriems priešintis galima į valias. Aišku, tai galioja tik teisinėse valstybėse.

                          Comment


                            Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                            Man tiesa sakant būtų vienodai, pasedėčiau jau savaitę kaip nors, bet, manau, ir be smūgių baudos ar net kalėjimo neišvengsi. Šiuo metu atvira forma tyčiuojamąsi iš žmonių
                            JAV už pasipriešinimą pareigūnui, gali iki 5 metų gauti

                            Comment


                              Arba kulką vietoj.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė kzinas Rodyti pranešimą
                                JAV už pasipriešinimą pareigūnui, gali iki 5 metų gauti
                                tačiau JAV daugelyje sričių liberalesnė, nors, ir pačioj JAV nemažai teisinių nonsencų. Gudija nėra tokia liberali, bet bausmės edakvatesnės, galbūt.
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  „Rekrūtus“ į armiją renka B)
                                  Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                                  Comment


                                    šiaip liūdna







                                    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                    Comment


                                      Žirikas apie Lukašių. Ištrauka iš 2009 m. interviu.

                                      Comment


                                        Only in Belarus:
                                        už plojimus gatvėje nubaustas vienarankis žmogus

                                        Iš pradžių teismo salėje įsivyravo tyla. Paskui iš vietos pašoko nuteistojo tėvas, kuris neišlaikęs suriko: „Teisėjau, kaip tai įmanoma, juk mano sūnus invalidas – vietoj vienos rankos – protezas“.

                                        Teisėjas išklausė nuteistojo tėvo tiradų, nuleido galvą, bet vis tiek paliko galioti baudą.

                                        Comment


                                          Kaip KGB darbuojasi prie kompiuterių
                                          Juodosios technologijos Baltarusijoje
                                          <...>Policininkų negailestingumas mane sukrėtė, kadangi buvo ir žurnalistų iš užsienio, pradėjau aprašinėti „Twitter“, ką mačiau. Akivaizdu, kad tai buvo pastebta. Paskutinei protesto akcijai Baltarusijoje pasibaigus 400 žmonių sulaikymu, trečiadienį vakare kažkoks Shaunas Walkeris rašė „Twitter“ kaip pašėlęs. Kažkas pavogė mano nuotrauką iš „Twitter“ paskyros @shaunwalker7, ir padirbo paskyrą @shaunnwalker. Trečiadienio vakarą netikrasis aš dvi valandas rašinėjo nesąmones ir melagingą informaciją apie Rusiją, maždaug po vieną žinutę per minutę. „Policijai buvo leista šaudyti guminėmis kulkomis. Visiems liepta eiti namo, daugumą koordinatorių suėmė“, – rašė mano antrininkas.

                                          Padirbo ir daugiau paskyrų. Viena tariama naujienų agentūra informavo pasaulį, kad policininkai elgėsi šauniai, o protesto akcijos buvo nedidelės ir nereikšmingos. Žinutėmis „Twitter“ siekta paskleisti melagingą informaciją ir sutrikdyti protestuotojus. Kiekvienoje žinutėje buvo gairės, kurias Baltarusijos aktyvistai įveda į paiešką, ieškodami informacijos apie protestus. Norintiems sužinoti, kas vyksta ir kur eiti protestuotojams įvedus į paiešką „#6julby or #minsk“, užuot gavus patikimos informacijos iš kitų protestuotojų, jų mobiliųjų ekranuose pasirodydavo nevertingos nesąmonės, rašomos tariamo Shauno Walkerio ir kitų rašinėtojų.

                                          Ketvirtadienį kalbėjau telefonu su vienu iš protestų koordinatoriumi Viačeslavu Dijanovu, kuris slapstosi Lenkijoje. Jo socialiniame Rusijos tinklalapyje „Vkontakte“ („Facebook“ analogas) įkurtoje grupėje yra apie 200 tūkst. narių. Baltarusijos valdžios spaudžiami svetainės administratoriai laikinai užblokavo svetainę. „KGB puikiai suvokia, ką daro. Jie pavagia žmonių slaptažodžius ir platina melagingas žinutes, sukūrė šimtus netikrų paskyrų ir platina brukalus visose mūsų grupėse“, – teigė jis.<...>
                                          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                          Comment

                                          Working...
                                          X