Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    blitz labai nenori buti lyginamas su bulbasu


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #22
      man tai tie rumai visai nieko, manau papuostu daugeli miestu, taip pat ir VLN VLN kaip tik ir truksta tokiu masyviu pastatu...beje panasus pastatas yra Helsinkyje.....
      Pas mus cia kazkokia "bulbashofobija" ar ka?

      Comment


        #23
        Na taip, jie idealizuoja, bet tik kad jiem Litva reiskia baltarusija, Vytautas did. buvo baltarusis ir pan. Ir jei jie kada keis ta savo sovietine veliava i istorine - pamatysit bus musu vytis

        Comment


          #24


          Vadinasi perrašė istoriją šiek tiek . Beje bus ne mūsų vytis, bus jų vytis su kitokia uodega.

          Comment


            #25
            @ Geex
            Kad net pacioj Lietuvoj nelabai zino, kaip ta uodega turi atrodyt..

            Comment


              #26
              Štai lietuvišką uodegėlė:



              O čia baltarusiška:





              PS: kaip norėčiau, kad Lietuvos būtų tokia vėliava..

              Comment


                #27
                Moka, bet nedaug. Mano dėdė už viską moka 30-40 lt. Telefonas- 5lt. Neblogos kainos. Bet čia mažam mieste. Nžn gal didmiesčiuose kiek brangiau, bet vis tiek pigiau nei pas mus. Kita vertus, atlyginimai ten mažesni... Status quo.

                Comment


                  #28
                  Baltarusija nėra jau tokia beviltiška kaip daugeliui šiapus sienos atrodo. Žinoma, Lietuva daugelyje sričių lenkia kaimyninę šalį, tačiau ne taip jau ir smarkiai..

                  Comment


                    #29
                    na jau, farbrom, nemanau, jog Baltarusija kuo nors, isskyrus bulves, prilyginti Lietuvai.


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #30
                      Tai kad pagal pramoės gamybą, statybų apimtis gerokai lenkia. Gal yra ir daugiau sričių, nei nežinau.

                      Comment


                        #31
                        / na tai be abejo lenkia, juk ten is esmes planine ekonomika. Sovietu Sajunga juk irgi VISUS VISUR lenkdavo su savo kolukiais, uz grasius dirbanciais darbininkais gamyklose ir komibloku statybomis... Daugiau nieko nereikia, svarbu visus "lenkiam"...

                        Comment


                          #32
                          Na šiaip tai ne tuščios kalbos. Tai galima pamatyti parduotuvėse, kur daugiau kaip 80% prekių yra baltarusiškos (avalynė, rūbai, maisto prekės, televizoriai, radijo aparatai, vaistai, baldai, statybinės medžiagos...), miestų gatvėse, kuriose važinėja baltarusiški tramvajai, troleibusai, autobusai, dviračiai, motociklai, kolūkių laukuose, kur dirba baltarusiški traktoriai, kombainai, karjeruose- BelAZai.
                          Dėl statybos. Panevėžys- 5 pagal dydį Lietuvos miestas (120 tūkst. gyv.). Na ir ką ten pastatė per Nepriklausomybės metus? Kelis adiministracinius pastatus... Pakraščiuose iškilo indinvidualių namų kvartalai.
                          Lyda (115 tūkst. gyv.)- 15 pagal dydį miestas. Per 15 metų pastatyti 3 gyvenamieji rajonai (apie 6 tūkstančius butų), daug administracinių pastatų, individualiųjų namų.
                          O dėl to, ko daugiau reikia, jau sakiau, jog visiems visko pakanka. Na žinoma, kaip čia kažkas sakė, žmonės nori važinėti mersedesais, savaitgaliais skraidyti į Bahamus, bet kiek lietuvių (sprendžiant iš daugelio kalbų- rojaus šalies gyventojų, kurioje viskas gražu, nėra jokių problemų, visi laisvi, turtingi ir laimingi(tik kažkodėl per 15 metų pusė milijono atsidūrė svetur)) tai gali sau leisti?
                          Ir išvis baigiu šiuos beprasmiškus aiškinimus, nes nusistovėjusius stereotipus ne taip jau lengva sugriauti, net jei jie ir būna nevisai teisingi...

                          Comment


                            #33
                            sutinku

                            Comment


                              #34
                              farbrom, jei Dievulis duota antra sansa - kurioj saly verciau gimtum, Lietuvoj ar Gudijoj?


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                #35
                                Geras klausimas. Sunku pasakyt. Reikėtų pasverti visus šalių pliusus ir minusius...Bet ko gero Lietuvoj.

                                Comment


                                  #36
                                  tai kodel tvirtini jog Bulbasijoj neblogiau gyventi? beje, kokie tie "pliusai/minusai", kuriuos sverei?


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    #37
                                    Apie tai aš jau kalbėjau anksčiau. Pasiskaitinėk ankstesnius kometarus. Ten išvardijau esminius pliusus/minusus (na minusai ir taip žinomi).

                                    Comment


                                      #38


                                      Statistika: per 2004 metus Baltarusijoje pastatyta 55000 butų arba 4 mln. kv. metrų gyvenamojo ploto (iš jų Minske 20 000 butų). Vidutinė kvadratinio metro kaina Minske ~1000$. 1990 m. buvo pastatoma 82000 butų.
                                      Kasmet į naujų metro stočių statybas Minske investuojama $90 mln. Daugiau duomenų neradau.

                                      Comment


                                        #39
                                        Hm, na čia mažai tikėtina. Dėl butų tebūnie, bet, kad vidutinė kaina $1000, ypač kai tiek stato..

                                        Šiaip būtų įdomu dar palyginti statybos apimčių pinigais rodiklius
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Mantai, net daugiau: kaip perskaičiau "Komsomolec" laikrašty jos svyruoja tarp 700-1300$ už kvadratinį metrą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X