Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą

    Kas čia per kliedesiai?
    Čia kai ištraukia iš konteksto porą sakinių ir neskaito iki galo.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Ne visai, kliedesiai iš tikro. Visų pirma, ne Krymo referendumas, o Krymo "referendumas", kaip ir Lietuvoje buvo ne rinkimai į 1940 Seimą, bet "rinkimai". Koks dar referendumas esant okupacinei kariuomenei?

      Comment


        Parašė digital Rodyti pranešimą
        Ne visai, kliedesiai iš tikro. Visų pirma, ne Krymo referendumas, o Krymo "referendumas", kaip ir Lietuvoje buvo ne rinkimai į 1940 Seimą, bet "rinkimai". Koks dar referendumas esant okupacinei kariuomenei?
        Tai aš man atrodo poste aiškiai ir pasakiau, kaip šitais gražiais demokratiškais žodžiais ir lozungais esant reikalui gali būti pasinaudojama, siekiant didelių tikslų, ir kad kažkas panašaus Batkos pašalinimo atveju laisvai galėjo būti "įjungta" ir Baltarusijoje. Ne mano vieno nuomonė - buvo Delfyje panašių straipsnių, nuorodas forumo nariai dėjo čia. Dėl to ir manau, kad žaidimas iš Rusijos šiuo atveju galėjo būti dvigubas (opozicijai galimai to net nežinant). Nesuprantu, kas dar čia galėjo likti nesuprantama.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Neaiškiai parašei, ir žodį "referendumas" nerašei kabutėse.

          Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Neaiškiai parašei, ir žodį "referendumas" nerašei kabutėse.
            Ai, atsiprašau, kabučių nepadėjau. Mea culpa.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Čia dažnai padeda testinis klausimas: kieno Krymas?

              Comment


                Bet kai kurie elgiatės tikrai gana įdomiai. Paaiškini poziciją, kad Rusijai tiek Batkos užspaudimas protestais (kurie galėjo būti ir spontaniški kaip realus pasipiktinimas - bet vis tiek labai parankūs), tiek Batkos nuvertimas ir pasinaudojimas būsimais rinkimais, pritaikant tam tikras technologijas ir atvedant savo žmones galėjo būti vienodai palankūs. Kai vienas žmogus atsako, kad "žmonių valios įjungimas negalėjo būti patogus", pateiki analogiją su neseniai buvusiais visiems žinomais įvykiais, kai "žmonių pasirinkimo, apsisprendimo, demokratinio referendumo"* eskalavimas buvo įjungtas ir pasitarnavo kai kuriems tikslams. Juk logiška, buvo taip? Buvo. Baltarusijoje teoriškai kažkas panašaus gali būti panaudota? Be abejo gali. Logiška, atrodo, ir net buvo straipsnių, kaip minėjau, tokią galimybę nagrinėjančių, ir dėtų šioje temoje kitų forumo narių. Bet kažkodėl rezultate:

                1. Vienas ištraukia porą sakinių iš konteksto, ir klausia, kokie čia kliedesiai (nors atrodo, tolesnis posto turinys tai paaiškina).
                2. Kitas susirūpina, kodėl nepadėtos kabutės.

                * šiuo atveju jau padėjau kabutes, ar dabar gerai?

                3. Trečias susidomi, kieno Krymas.

                Nelabai suprantu, kas nėra aiškiai išdėstyta, ir ko norima.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                  Nelabai suprantu, kas nėra aiškiai išdėstyta, ir ko norima.
                  Prisiek, kad ne vatnikas!

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                    3. Trečias susidomi, kieno Krymas.
                    Taigi čia sklido gandas , kad, išėjote kariauti į Donbasą, kai dingote iš forumo ilgam 2014 m. vidury.

                    Comment


                      Deja, buvo ir taip. Kodėl tai norima užtušuoti nesuprantu. Mano nuomonė vienas iš esminių dalykų, kodėl Krymas atsidurė ten kur dabar yra. Joks kabučių rašymas jau nebepagelbės.
                      Click image for larger version

Name:	ddd.jpg
Views:	314
Size:	168,3 kB
ID:	1827838
                      Show must go von!

                      Comment


                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                        Deja, buvo ir taip. Kodėl tai norima užtušuoti nesuprantu. Mano nuomonė vienas iš esminių dalykų, kodėl Krymas atsidurė ten kur dabar yra. Joks kabučių rašymas jau nebepagelbės.
                        Viena po 1938 m. anšliuso:

                        Comment


                          Parašė Sula Rodyti pranešimą

                          Viena po 1938 m. anšliuso:

                          Klausimas, kiek čia nuotraukoje tikrų austrų, o ne Austrijoje gyvenusių tikrų vokiečių. Spėk kiek ten ukrainiečių mano ikeltoje foto. Bijau, kad apskritas nulis.
                          Show must go von!

                          Comment


                            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                            Prisiek, kad ne vatnikas!
                            Parašė Sula Rodyti pranešimą

                            Taigi čia sklido gandas , kad, išėjote kariauti į Donbasą, kai dingote iš forumo ilgam 2014 m. vidury.
                            Aaaaa, supratau, kažkas nepatinka rašančiojo asmenyje, o aš čia naiviai ieškau, kas pasisakymuose neįtiko... Tai gal taip ir reikia sakyti, kad kažkas nepatinka ne tame, kas parašyta, o tame, kuris rašo, o ne traukti kažką iš konteksto, ieškoti kažkokių detalių, uždavinėti keistus klausimus ir t. t.

                            Už ES ribų gyvenime dar nesu buvęs, jeigu įdomu. Ne, aš aišku nenoriu tokių dalykų vadinti kabinėjimusi, juk manau kad čia žmonės ne tokie. Bet tiesiog, truputį keista.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Grįžtam prie temos.

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                Aaaaa, supratau, kažkas nepatinka rašančiojo asmenyje, o aš čia naiviai ieškau, kas pasisakymuose neįtiko... Tai gal taip ir reikia sakyti, kad kažkas nepatinka ne tame, kas parašyta, o tame, kuris rašo, o ne traukti kažką iš konteksto, ieškoti kažkokių detalių, uždavinėti keistus klausimus ir t. t.

                                Už ES ribų gyvenime dar nesu buvęs, jeigu įdomu. Ne, aš aišku nenoriu tokių dalykų vadinti kabinėjimusi, juk manau kad čia žmonės ne tokie. Bet tiesiog, truputį keista.
                                Tai taip. Tiesiog dar tuomet jūsų retorika lygtais buvo radikaliau leftištiskesnė (jei galima taip išsireikšti) ir labiau prijaučianti "sukilėliams". O po to dingot. Tuomet čia buvo diskusija. Tikriausiai nebeliko archyve.
                                Tai manau, kad šiokį tokį prijaučiančio vatnikams įvaizdį gal sudarėt. Bet šiaip jau sveika diskusija visada geriau, nei bukas dogmatizmas. Gal aš neteisus, tuomet atleiskit

                                P.S. Sorry, grįžtam prie temos.

                                Comment


                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Bet šiaip jau sveika diskusija visada geriau, nei bukas dogmatizmas.
                                  Exactly!

                                  Palaikau idėją grįžti prie temos.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    OK, prezidento Belarusijoje dabar jau nėra, bet diplomatiniai santykia išlieka. Kam naujai paskirti ES ambasadoriai Belarusijoje įteikinės skiriamuosius raštus (juos eikia įteikti šalies vadovui)? - ar ambasadoms vadovaus reikalų patikėtiniai?

                                    Comment


                                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                      OK, prezidento Belarusijoje dabar jau nėra, bet diplomatiniai santykia išlieka. Kam naujai paskirti ES ambasadoriai Belarusijoje įteikinės skiriamuosius raštus (juos eikia įteikti šalies vadovui)? - ar ambasadoms vadovaus reikalų patikėtiniai?
                                      Vadovas turi būt kažkoks. Kas dabar Baltarusijos vadovas pagal Lietuvos URM?
                                      Show must go von!

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Aaaaa, supratau, kažkas nepatinka rašančiojo asmenyje, o aš čia naiviai ieškau, kas pasisakymuose neįtiko...
                                        Gal jau nereikia vaizduoti auką. Šiame forume asmenų reputacijos ir susidaro iš jų pasisakymų... Aš asmeniškai pažįstu tik keletą forumo narių ir tai, jau neatsiminčiau turbūt kaip jie atrodo.

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą



                                          Aaaaa, supratau, kažkas nepatinka rašančiojo asmenyje, o aš čia naiviai ieškau, kas pasisakymuose neįtiko... Tai gal taip ir reikia sakyti, kad kažkas nepatinka ne tame, kas parašyta, o tame, kuris rašo, o ne traukti kažką iš konteksto, ieškoti kažkokių detalių, uždavinėti keistus klausimus ir t. t.

                                          Už ES ribų gyvenime dar nesu buvęs, jeigu įdomu. Ne, aš aišku nenoriu tokių dalykų vadinti kabinėjimusi, juk manau kad čia žmonės ne tokie. Bet tiesiog, truputį keista.
                                          Tai nereik gal ir už ES ribų važiuot, užtenka į gimtuosius Švenčionėlius, ir ten na polsko ruskoj "tresianke" išaiškina vietiniai, giminės ar dar kasnors kas kaip yra O jei rimtai tai man tik viena paskutiniu metu iš tamstos pasisakymų yra įsiminę. Tai po Navalno apnuodijimo pačio teiginys 'Kremliui neapsimoka apnuodyti tokių ir t.t.. Neteigių kategoriškai, kad nuodijo tie ar anie kategoriškai, bet kai iš žmogaus automatiškai "pareina" tokia standartine jau tapusi kremliaus botų ir propogandonų frazę, nėr ko stebėtis, kad žmonėms įtarimų kyla.
                                          Paskutinis taisė mag; 2020.09.25, 21:23.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X