Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger
    cia siaip norejau paklausti: gal kartais esi pensininkas?
    O aš šiaip norėjau paklausti: gal kartais neseniai baigei darželį?

    Comment


      nzn as netikiu kad kas pasikeis labai jau lukasenka stipriai laiko viska
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        Parašė Edd
        O aš šiaip norėjau paklausti: gal kartais neseniai baigei darželį?
        na, gal ir nedaug dar laiko praejo
        tavo liumpeniska retorika vercia itarti del tavo amziaus, nepyk...
        tiesiog keista butu girdeti tokias kalbas is pakankamai jauno zmogaus...

        Comment


          Parašė oranger
          na, gal ir nedaug dar laiko praejo
          tavo liumpeniska retorika vercia itarti del tavo amziaus, nepyk...
          tiesiog keista butu girdeti tokias kalbas is pakankamai jauno zmogaus...
          Ši tema ne apie forumiečių amžių, o apie rinkimus Baltarusijoje. Jei šia tema neturi ką pasakyti, tai pasieškok tinkamesnės temos, kur galėtum pakalbėti apie amžių ar panašius, tau aktualius dalykus.
          Aplamai amžius man nėra svarbus. Iš tavo pasisakymų atrodo, kad esi linkęs žiūrėti su pašaipa į senesnio amžiaus žmones. Man atrodo, kad tokiu elgesiu dažnai pasižymi mažesnio intelekto žmonės.

          Comment


            Parašė Edd
            Ši tema ne apie forumiečių amžių, o apie rinkimus Baltarusijoje. Jei šia tema neturi ką pasakyti, tai pasieškok tinkamesnės temos, kur galėtum pakalbėti apie amžių ar panašius, tau aktualius dalykus.
            Aplamai amžius man nėra svarbus. Iš tavo pasisakymų atrodo, kad esi linkęs žiūrėti su pašaipa į senesnio amžiaus žmones. Man atrodo, kad tokiu elgesiu dažnai pasižymi mažesnio intelekto žmonės.
            gal nesimatuokime b..iais, gerai?
            pasakiau ka norejau pasakyti, nes labai gerbiu pagyvenusius zmones, isskyrus tuos, kurie tik ir sneka - koks prasigeres yra jaunimas, kaip baisu, kad Landsbergis sugriove kolukius ir gamyklas
            Ziuriu lukasenkos TV ir matau, kaip baisu yra gyventi jo "kolukyje - gamykloje", stai ir viskas, ka noriu pasakyti sia tema...
            o visa kita matai mano avatare o rytoj pamatysi per zinias, buk sveikas, intelektuale!!!

            Comment


              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Na labai tikiuosi kad viskas bus kaip ukrainoje, be kraujo.
                Labai noreciau kad tai nebutu balta deme viduryje europos.
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Parašė oranger
                  gal nesimatuokime b..iais, gerai?
                  pasakiau ka norejau pasakyti, nes labai gerbiu pagyvenusius zmones, isskyrus tuos, kurie tik ir sneka - koks prasigeres yra jaunimas, kaip baisu, kad Landsbergis sugriove kolukius ir gamyklas
                  Ziuriu lukasenkos TV ir matau, kaip baisu yra gyventi jo "kolukyje - gamykloje", stai ir viskas, ka noriu pasakyti sia tema...
                  o visa kita matai mano avatare o rytoj pamatysi per zinias, buk sveikas, intelektuale!!!
                  Intelektas liejasi per kraštus.

                  Comment


                    Ar man vaidenasi ar istikruju delfyje, straipsniuose susijusiuose su Baltarusija, beveik visi komentarai prolukasenkiski
                    www.lt-lv-forum.org/

                    Comment


                      Perskaičiau visą dialogą ir Eddo komentaruose nemačiau nieko tokio dėl ko reikėtų jį vadinti pencininku ar liepti jam knygų pasiskaitinėti.

                      Eddai manau tu irgi iki galo nepasakei dėl tų gamyklų. Sutinku. Gerai kad jos nebankrutavo, bet dar geresnė išeitis joms būtų sėkminga privatizacija kuri atneštų naujas investicijas ir naujas technologijas. Bet kaip čia su tuo privatizavimu kartais būna kai gamykla nuvaroma į bankrotą

                      Comment


                        Taip, sėkmingas privatizavimas atneštų naudos. Nors kolkas matyt, esant tokiai situacijai, apie privatizavimus Baltarusijoje negali būti jokios kalbos.
                        Beje, rinkimai - jau rytoj, žiūrėsim kaip viskas bus, nors turbūt bent oficialius rezultatus nesunku nuspėti.

                        Comment


                          Parašė AIRzol
                          Ar man vaidenasi ar istikruju delfyje, straipsniuose susijusiuose su Baltarusija, beveik visi komentarai prolukasenkiski
                          Nesivaidena. Aš tai irgi pastebėjau. Man tie komentarai primena vieną propagandinį straipsnį (kokia baltarusija laisva, kaip gerai ekonomika vystosi ir pan.), jei surasiu - įdėsiu.

                          Comment


                            sunku ką spręsti, kai turime tiek mažai realios informacijos apie daugumos žmonių nuotaikas Baltarusijoj
                            ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                            Comment


                              Aš asmeniškai netikiu, kad Baltarusijoj įvyks revoliucija kokia buvo Ukrainoj. Ne ne ne tik ne per šiuos rinkimus. Lukašenka gerai viską užspaudęs ir savo oponentus ir žiniasklaidą ir net gi galimus protestuotojus įbauginęs. O kad ir kaip bebūtų dauguma Baltarusijos gyventojų palaiko Lukašenką.
                              Asmeniškai man tai jis panašus į Hitlerį. Kai rodo jį kalbantį per teliką tai negaliu žiūrėt Lukašiaus paranoja lenda pro ekraną ir rodos tuoj pačiups

                              Comment


                                Kalbėjausi vasarą su baltaruse mergina. Ji iš mažesnio kažkokio Baltarusijos miesto dabar nepamenu, baigusi aukštąjį ir studijuoja magistrantūrą. Na aš paklausiau ką jį mano apie referendumą dėl Lukašenkos perrinkimo prezidentu tai man atsakė. Geras prezidentas rūpinasi žmonėmis tegul perrenka. Tada paklausiau o ką jį mano apie tai kaip milicija suėmė sumušė protestuotojus. Atsakė: ai ten vaikėzai prisigėrę šūkavo siautėjo tai ir gerai kad juos sutramdė. Ir niekaip man nepavyko jos įtikint, kad ką skelbia žiniasklaida nereikia tikėti. Po to galaiusiai pradėjau aiškint ir rodyt kad pas mus daug geresnis pragyvenimas negu pas juos, tai tą ji ir taip pamatė, bet niekaip jai nesuvokiama buvo kodėl?
                                O geriausias bairis buvo kai ji pamatė savaime atsidarančias duris prekybos centre tai prišoko ir sako: smotri smotri sami otkryvaetsa i zakriveatsa otkryvaetsa i zakriveatsa

                                Comment


                                  Nu taip jau yra, kad Lukasenka palaiko ir noretu matyt prezidentu provincijos gyventojai. Miestu gyventojai noretu naujo prezidento, tad baltarusija suskilusi i dvi dalis.
                                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                  Comment


                                    Parašė Llinass
                                    Kalbėjausi vasarą su baltaruse mergina. Ji iš mažesnio kažkokio Baltarusijos miesto dabar nepamenu, baigusi aukštąjį ir studijuoja magistrantūrą. Na aš paklausiau ką jį mano apie referendumą dėl Lukašenkos perrinkimo prezidentu tai man atsakė. Geras prezidentas rūpinasi žmonėmis tegul perrenka. Tada paklausiau o ką jį mano apie tai kaip milicija suėmė sumušė protestuotojus. Atsakė: ai ten vaikėzai prisigėrę šūkavo siautėjo tai ir gerai kad juos sutramdė. Ir niekaip man nepavyko jos įtikint, kad ką skelbia žiniasklaida nereikia tikėti. Po to galaiusiai pradėjau aiškint ir rodyt kad pas mus daug geresnis pragyvenimas negu pas juos, tai tą ji ir taip pamatė, bet niekaip jai nesuvokiama buvo kodėl?
                                    O geriausias bairis buvo kai ji pamatė savaime atsidarančias duris prekybos centre tai prišoko ir sako: smotri smotri sami otkryvaetsa i zakriveatsa otkryvaetsa i zakriveatsa
                                    ir po siu kalbu tu ja paleidai batjkai i nasrus???
                                    ta jos emocija buvo uzuomina tau, erotine zinute, o tu nesupratai, brolau((

                                    Comment


                                      Parašė shrnz
                                      sunku ką spręsti, kai turime tiek mažai realios informacijos apie daugumos žmonių nuotaikas Baltarusijoj
                                      kas nenori tureti, tas ir neturi...

                                      Comment


                                        Kalbasi du Baltarusijos opozicijos atstovai. Vienas sako: "yra du Baltarusijos išsilaisvinimo scenarijai: vienas realistinis, kitas - fantastinis". Antrasis klausia: "O koks yra tas realistinis scenarijus?" Pirmasis:" Realistinis - kai atskris skraidanti lėkštė, iš jos išlips žali žmogeliukai ir padarys revoliuciją." Antrasis:"Tai koks tada fantastinis?" Pirmasis: "Fantastinis - kai mes patys atsibusime ir sukilsime."

                                        Tą anekkdotą girdėjau iš baltarusės lūpų prieš gerus metus. Deja, bet tokia realybė, jokios demokratinės šalys už pačius baltarusius nepadarys revoliucijos.

                                        Comment


                                          Nuotrauka paimta iš cnn.com straipsnio, kuriame rašoma apie rinkimus Baltarusoje:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X