Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Politika taip suresta, kad lyderiai visada pretenduoja i politinius postus. Kitaip kam eiti i politika?

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Politika taip suresta, kad lyderiai visada pretenduoja i politinius postus. Kitaip kam eiti i politika?
      Logika tame, kad Šimašius, neabejoju, pats pretenduos sekančiai mero kadencijai. Konkuruoti partijos viduje šiu sudėtingu jiems laikotarpiu, manau, būtų visiškai nelogiška.

      Comment


        Keista praktika...

        Comment


          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

          O kam jai sita purvina vieta uz apgailetinus 1800eur/men?
          Turbūt dėl tos pačios priežasties kaip ir Šimašiui, Zuokui, Uspaskish ir kitiems politikams.
          Flickr

          Comment


            Jeigu man reikėtų statyti pinigus, tai mano manymu Vilnius pirmą kartą turės merę moterį - Šimonytę. Šimonytė prezidento rinkimuose vistiek nelabai turi šansų laimėti, o konservatoriams Vilniaus mero postas yra didesnis prioritetas, nei nelaimėti prezidento rinkimų, dėl to manau jie į kovą gali mesti savo sunkiąją artileriją, juolab, kad jinai ir šiaip iš konservatorių partijos tikriausiai labiausiai tiktų šitam postui ir didžiausias pasitikėjimas ja yra būtent Vilniuje.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Turbūt dėl tos pačios priežasties kaip ir Šimašiui, Zuokui, Uspaskish ir kitiems politikams.
              Del to taip ir gaunas, kad neturim normaliu kandidatu. Gogis, Zokis ir Uspenskis yra paranormalus. Simonyte? Stipriai abejoju, kad eis

              Comment


                Aš irgi statyčiau pinigus, kad Šimonytė, neis į mero rinkimus. Kur statyčiau.. kad kandidatuos į Europos parlamentą, kaip ir Maldeikienė (kuri ir daros reklamą a le kandidatuoja į prezidentus)
                Paskutinis taisė Garbanius; 2018.08.20, 13:16.

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Jeigu man reikėtų statyti pinigus, tai mano manymu Vilnius pirmą kartą turės merę moterį - Šimonytę. Šimonytė prezidento rinkimuose vistiek nelabai turi šansų laimėti, o konservatoriams Vilniaus mero postas yra didesnis prioritetas, nei nelaimėti prezidento rinkimų, dėl to manau jie į kovą gali mesti savo sunkiąją artileriją, juolab, kad jinai ir šiaip iš konservatorių partijos tikriausiai labiausiai tiktų šitam postui ir didžiausias pasitikėjimas ja yra būtent Vilniuje.
                  O patirties nereikia miesto ūkiui tvarkyti? Ar meru gali būti bet kas, kas neturėjo nieko bendro su miesto administravimu?

                  Comment



                    Jeigu čia argumentas, kad meru gali tapti tik tas, kuris prieš tai buvo Vilniaus miesto taryboje, tai Šimonytė berods yra buvusi miesto taryboje. Tik mano supratimu tas argumentas yra nelabai tinkamas, nes mes neturėtumėm užkirsti kelio tapti meru tiems, kurie savivaldybės taryboje nėra sėdėję.

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Jeigu čia argumentas, kad meru gali tapti tik tas, kuris prieš tai buvo Vilniaus miesto taryboje, tai Šimonytė berods yra buvusi miesto taryboje. Tik mano supratimu tas argumentas yra nelabai tinkamas, nes mes neturėtumėm užkirsti kelio tapti meru tiems, kurie savivaldybės taryboje nėra sėdėję.
                      Mano kuklia nuomone miesto meru neturėtų tapti Pilypas iš kanapių, nieko nesuvokiantis kaip dirbama savivaldybėje. Jau turėjome tokių.

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Aš irgi statyčiau pinigus, kad Šimonytė, neis į mero rinkimus. Kur statyčiau.. kad kandidatuos į Europos parlamentą, kaip ir Maldeikienė (kuri ir daros reklamą a le kandidatuoja į prezidentus)
                        Logiška, EP atlyginimas kokius 4 kartus didesnis, o galvos skausmo n kartų mažiau.
                        Flickr

                        Comment


                          G.W.Bushas paskelbtas Vilniaus garbės piliečiu

                          43-iajam Jungtinių Valstijų prezidentui Georgui Walkeriui Bushui trečiadienį suteiktas Vilniaus garbės piliečio vardas. Sprendimą Vilniaus savivaldybės politikai priėmė vienbalsiai.

                          „Žiūrint į tai, ką Lietuva pasiekė per pastaruosius keliolika metų, akivaizdu, kad įvykę pokyčiai, kai įstojome į Europos Sąjungą ir NATO, yra esminiai. Ir žiūrint atgal, kieno žingsniai, pozicija buvo lemiami tuo etapu, tai, be abejo G.W.Bushas buvo tas asmuo, tas JAV prezidentas, nuo kurio pozicijų daugiausia priklausė“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius...
                          Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                          Comment


                            Na, mano akimis VIlniuje nė vienas infrastruktūros projektas nebuvo įgyvendintas kokybiškai. T.y. ar galite išvardinti nors kelis tikrai gerus infrastruktūros sprendimus? Taip vat ir gyvenam.

                            Comment


                              Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                              Na, mano akimis VIlniuje nė vienas infrastruktūros projektas nebuvo įgyvendintas kokybiškai. T.y. ar galite išvardinti nors kelis tikrai gerus infrastruktūros sprendimus? Taip vat ir gyvenam.
                              Baudas už parkingą salyginai kokybiškai fiksuoja ir renka nebent

                              Comment


                                Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                Na, mano akimis VIlniuje nė vienas infrastruktūros projektas nebuvo įgyvendintas kokybiškai. T.y. ar galite išvardinti nors kelis tikrai gerus infrastruktūros sprendimus? Taip vat ir gyvenam.
                                Na, okulistų paslaugos berods pakankamai kokybiškos - jei tik akys paveda, galima pradėti nuo to.

                                Comment


                                  Vilniui tvarkyti skiriami milijonai naudojami pseudoremontams?
                                  Vilniaus miesto savivaldybė įsigudrino miestui tvarkyti skiriamus milijonus eurų leisti neskelbdama konkursų. Nuo viešųjų pirkimų prisidengiama remonto ar avarinių darbų sąvokomis. O jei ir kiti įstatymai tam trukdo – velniop ir juos...
                                  ..."Visa tai vyksta, nes dabartinei miesto valdžiai akvaizdžiai trūksta kompetencijos. Ir jos tikrai nepadaugėja su kiekvienu politiniu paskyrimu į pareigas. Ateina žmonės be patirties, jie čia, matyt, mokosi, o dirba mero rinkimų kampanijoje. R.Šimašiui svarbu pasirodyti, kad kažkokie darbai buvo padaryti iki rinkimų, todėl teisės aktai tiesiog apeinami", – teigė V.Urbonavičius ir pateikė Pilaitės pavyzdį, kur prisidengiant dulkėtumo mažinimu, Taurupės gatvėje asfaltas buvo užlietas be jokių pagrindų, tiesiog ant smėlio.

                                  "Ir ne statybininkai čia kalti – sakyčiau, koks buvo užsakymas, tokį darbą ir padarė. Jei lieps, gal kitąsyk ir ant vandens asfaltą gali užlieti, – ironizavo politikas. – Bet paskui visi nepatenkinti, net ir tie, kurie gavo pinigus už tokius darbus. Manau, kad ir meras nėra patenkintas, kai visi bado pirštais į trūkumus."...
                                  Skaityti daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/vilniu...montams-878614
                                  Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                  Comment


                                    Parašė lukass Rodyti pranešimą
                                    Vilniui tvarkyti skiriami milijonai naudojami pseudoremontams?




                                    Skaityti daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/vilniu...montams-878614
                                    Tik reikia aiškiai suprasti, kad šis veikėjas vakar buvo priverstas palikti Vilniaus miesto savivaldybės tarybą dėl neetiško elgesio, tad kiekvienas tegu asmeniškai sprendžia apie dabartinių jo pranešimų motyvus ir pateiktos informacijos kokybę.

                                    Comment


                                      Bet jis sako tiesą. Šimašeus darbų kokybė nuvilianti.
                                      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                      Comment


                                        Parašė lukass Rodyti pranešimą
                                        Bet jis sako tiesą. Šimašeus darbų kokybė nuvilianti.
                                        Darbų kokybė ar kažkas kitko? Jeigu aš noriu, kad būtų nutiesta pilnavertė gatvė, o nutiesia tik dangą, tai ne darbų kokybės klausimas, o tiesiog ką tiesiam klausimas.

                                        Jau čia buvo pateiktas klausimas, tik dviračių temoje, kiek iš nutiestų kilometrų yra nekokybiški. Atsakymo berods nebuvo pateikta. Tą patį klausimą teikčiau ir dėl gatvių kokybės. Iš nutiestų jau šimtų kilometrų per kadenciją, kiek yra nekokybiškai (t.y. brokuotai) atlikto darbo?

                                        Comment


                                          Ne veltui sakoma - "jei darai, daryk gerai".
                                          Tos visos "rekonstrukcijos" tėra laikinas darbelis, siekiant liaudžiai parodyti kilometrus. Kas iš to perasfaltavimo, jei pagrindas avarinis?
                                          O dar tas taupymas ant šaligatvių ir surūdijusių apšvietimo stulpų (bent perdažytų).
                                          Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X