Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kariuomenė ir jos technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kariuomenė ir jos technologijos

    Didžioji Britanija atnaujins savo branduolines sistemas, nepaisant priešininkų tvirtinimų, kad Šaltasis Karas jau baigėsi, ir milijardus kainuojantys povandeniniai laivai su tolimojo nuotolio raketomis yra pinigų švaistymas. Premjeras Tony Blairas netrukus rekomenduos parlamentui, kad D. Britanija neturi atsisakyti branduolinio ginklo, pranešė Lietuvos radijas.

    D. Britanija ir Prancūzija yra vienintelės Vakarų Europos šalys, turinčios branduolinį ginklą, ir dabartinės britų sistemos „Trident“ nuo pat jų sukūrimo pradžios kėlė Britanijos kairiųjų pasipiktinimą – jie reikalavo vienašališko branduolinio nusiginklavimo.

    Nors Leiboristų partija kažkada buvo šių protestų priešakyje, T. Blairas ir jo įpėdinis, kancleris Gordonas Braunas, dabar masto pragmatiškiau ir neketina atsisakyti branduolinio ginklo.

    Branduolinį arsenalą D. Britanija turi keisti, nes dabartinės sistemos iki 2014 m. bus moraliai ir technologiškai pasenusios. Manoma, kad naujoji sistema kainuos apie 20 mlrd. svarų

    #2
    O šitos temos apie armija ir jos technologijas senai laukiau. Viena iš mano mėgstamų temų
    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

    Comment


      #3
      Šalis Latvija Lietuva Estija
      Gyventojai (mln.) 2,4 3,48 1,3
      Karinis biudžetas (mln. $) 115 200 104
      Kariuomenė (tūkst.) 5,7* 13 * 4,5 *
      Tankai (vnt.) 3 nėra nėra
      Šarvuočiai 17 100 32
      Artilerija 52 250 100
      Lėktuvai 13 15 2
      Sraigtasparniai 4 12 3
      Laivai 15 6 7
      Povandeniniai laivai 0 0 1
      Priešlėktuvinės sistemos 18 18 1
      *Be savanorių ir pasieniečių

      Comment


        #4
        Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
        O šitos temos apie armija ir jos technologijas senai laukiau. Viena iš mano mėgstamų temų
        Mano irgi.

        Comment


          #5
          Gal domėjeisi specialiaisiais Lietuvos daliniais tokiais kaip "Aitvaras", "GRR ARAS", "VSP antras pulkas"? Būtų įdomu pasidalinti žiniomis
          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

          Comment


            #6
            FM'ai,gera temaBeje,Estija turi povandeninį laivą?
            Mano darbai deviantart'e

            Comment


              #7
              Tankas (iš angl. tank - bakas, cisterna - kodinis šarvuoto visureigio projekto pavadinimas) - šarvuota vikšrinė kovinė mašina, skirta kovai prieš antžeminius taikinius. Tankų daliniai paprastai yra remiami pėstininkų, aviacijos, artilerijos ir inžinerinių dalinių, nes nesant tinkamo kitų pajėgų rūšių palaikymo tankai yra pažeidžiami pėstininkų bei aviacijos atakoms.

              Comment


                #8
                Taip išeina kad turi

                Comment


                  #9
                  Parašė FM'as Rodyti pranešimą
                  Tankas (iš angl. tank - bakas, cisterna - kodinis šarvuoto visureigio projekto pavadinimas) - šarvuota vikšrinė kovinė mašina, skirta kovai prieš antžeminius taikinius. Tankų daliniai paprastai yra remiami pėstininkų, aviacijos, artilerijos ir inžinerinių dalinių, nes nesant tinkamo kitų pajėgų rūšių palaikymo tankai yra pažeidžiami pėstininkų bei aviacijos atakoms.
                  Palauk tu apie viska taip nevaryk padiskutuojam viena tema.
                  R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                  Comment


                    #10
                    Jo biški isijaučiau.pats ypatingai nesidomėjau anksčiau armija tik paskutiniu laiku pradėjau domėtis.

                    Comment


                      #11

                      Specialiųjų operacijų junginys „Aitvaras“
                      Trumpai papasakosiu kiek žinau apie šią specialiųjų operacijų junginį. Jis nelabai reklamuojasi, nes lyginamas su "DELTA FORCE". Šis junginys atlieka misijas Afganistane, Irake, Balkanuose. Gerai abginkluoti ir veikia mažom žmonių grupėm. Priklauso KAMui. Skaitoma, kad šis junginys vienas iš geriausių mūsų šalyje. Specializuojasi jav kartu su "Delta Force" ir panašiais junginiais. Jei kažko nepapildžiau papildykit mane būtu įdomu
                      Paskutinis taisė _Bead_; 2006.12.04, 17:36.
                      R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                      Comment


                        #12
                        Žiūrint į duomenis,tai Estija truputį apsileidusi šioje srityje.Bet jos ir mąstai netoki kaip Lietuvos ar Latvijos.
                        Mano darbai deviantart'e

                        Comment


                          #13
                          Armija tai armija:



                          Tarp kitko aš jį pažįstu tad galit ant manęs nebesiraut

                          Comment


                            #14
                            Kažin ar tie duomenys apie Lietuvos, Latvijos ir Estijos kariuomenes tikslus ir tikri...kas ir būtų, kad kiekvienas kas norėtu galėtu juos žinoti...manau tikirieji saugomi paslaptyje...

                            Comment


                              #15
                              Parašė osiz Rodyti pranešimą
                              Žiūrint į duomenis,tai Estija truputį apsileidusi šioje srityje.Bet jos ir mąstai netoki kaip Lietuvos ar Latvijos.
                              Jo truputo Estija yra apsileidusi,tačiau ir lietuvai dar labai reikia pasitempti.manau reiktu kokių tankų bent jau kelis lietuvai.Na čia mano nuomonė.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Miningan Rodyti pranešimą
                                Kažin ar tie duomenys apie Lietuvos, Latvijos ir Estijos kariuomenes tikslus ir tikri...kas ir būtų, kad kiekvienas kas norėtu galėtu juos žinoti...manau tikirieji saugomi paslaptyje...
                                O kaip manai ar tai mūsų armija stipresne ar ne slaptose duomenyse?

                                Comment


                                  #17
                                  Pauliezaz,gerasSu tokiais bičiukais nejuokai.
                                  Mano darbai deviantart'e

                                  Comment


                                    #18
                                    Na tikriausiai stipresnė...beje Smetonos laikais tarpukario Lietuvoje tarnavo kažkur apie 25000 kareivių...kazin ko dabar mažiau ? Tada ir Lietuva buvo mažesnė, neturėjo Vilniaus krašto...vėliau neteko ir Klaipėdos...

                                    Comment


                                      #19
                                      Kiek esu girdejas kariaumene ir toliau mazes bet proporcingai dides armija... kadangi mes priklausom NATO ir jai yra naudingiau kad mes turetume profisionale armija negu dideli sauktiniu skaiciu..

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Hexen Rodyti pranešimą
                                        Kiek esu girdejas kariaumene ir toliau mazes bet proporcingai dides armija... kadangi mes priklausom NATO ir jai yra naudingiau kad mes turetume profisionale armija negu dideli sauktiniu skaiciu..
                                        Tu man pasakyk nuo kada Lietuva turi Armiją?
                                        R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                                        Comment

                                        Working...
                                        X