Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Globalinis atšilimas ir jo poveikis Lietuvai bei kitoms valstybėms

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomizmas
    replied
    Ne madoj jau tas Golfo srovės specialus sustabdymas su naftos katastrofa Meksikos įlankoje. Čia kaip Rage Comics - 2010 ar 2011 metų mados. Dabar stipriausias trendas yra plokščia žemė. O plokščioje žemėje iš viso negali būti srovių, kadangi ji nesisuka, tik pastoviai kyla su pagreičiu. Išgalvotos visos tos srovės, kaip ir klimato atšilimas, skiepijimas ar plastiko salos. Viskas tam, kad jamtų iš mūsų pinigus ir kad darytų mums blogiau iš principo. Nes viskas eina tik blogyn. Vaikai pažiūrėkit kokie auga, ar mes tokie buvom?
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.30, 13:38.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Nieko, išsijungs Golfo srovė ir Madridas turės pakankamai sniego
    ...o pas mus taip ir neateis pavasaris.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Ne vien platuma lemia orą. Pvz., Niujorke žiemos gerokai vėsesnės nei Stambule ir sniegas dažnesnis reiškinys.
    Nieko, išsijungs Golfo srovė ir Madridas turės pakankamai sniego

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Ne vien platuma lemia orą. Pvz., Niujorke žiemos gerokai vėsesnės nei Stambule ir sniegas dažnesnis reiškinys.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Užtai rytinė JAV dalis dar karšta, pvz., Niujorke dienomis sušyla iki +27, nors tai visai nėra pietų miestas.
    Niujorkas yra toje pačioje platumoje kaip ir Madridas ar Stambulas, kur šiuo metu netgi dar šilčiau.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Užtai rytinė JAV dalis dar karšta, pvz., Niujorke dienomis sušyla iki +27, nors tai visai nėra pietų miestas.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    JAV vakaruose lengvai, iki 3 pėdų (~90 cm), pasnigo:
    https://www.msn.com/en-us/weather/to...cid=spartanntp

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    O tai pala... reptilijos nieko bendro neturi?
    Reptiloidams striuka šaltame išsivysčiusių šalių klimate, todėl organizavo globalinį atšilimą.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą

    Mergaitė tai kaip mergaitė, yra kokia yra.

    Bet vat kad dideliems dėdėms stogą norovė, ir užnešė ant totalių sąmokslo teorijų - čia jau kyla klausimas, kam reikėtų galvą pasigydyti, mergaitei ar jiems.
    Siūlau prisijungti prie mergaitės idėjų stabdyti skrydžius.




    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    O tai pala... reptilijos nieko bendro neturi?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    the organization of Al Gore who is being cynically and professionally marketed and used by such agencies as the UN, the EU Commission
    Jungtinės Tautos ir Europos Komisija ciniškai išnaudoja Al Gore.

    Now I've seen everything.

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Nenustebčiau, jei ta pati Thunberg yra naftos lobistų projektas diskredituoti kovą su klimato kaita.
    Mergaitė tai kaip mergaitė, yra kokia yra.

    Bet vat kad dideliems dėdėms stogą norovė, ir užnešė ant totalių sąmokslo teorijų - čia jau kyla klausimas, kam reikėtų galvą pasigydyti, mergaitei ar jiems.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    Aš tai esu už įrenginių naudingumo koeficentų gerinimą. Aš neneigiu, kad prasti naudingumo koeficentai (šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas į orą) gali truputį padidinti tą temperatūrą, nes ta paspartėjusi metinės žemės temperatūros augimo kreivė kažkaip nelabai kuo daugiau įmanoma paaiškinti O ir šiaip techniškai resursų švaistymas, ir dar toks, kad paskui kyla dramos

    Didžiausia ekologijos problema, sakyčiau, šiukšlės, o ne dūmai. Dūmai būna, dūmų nėra O šiukšlės visą laiką guli/plaukia
    Dar didesnė problema yra pigus chlamas, gabenamas tolimus atstumus kurį atsainiai vartoja. Uždėt muitus, skatinti vietinę gamybą... Neapsimokės gaminti trumpalaikių gaminių, nes nekintatys kaštai ir taip bus dideli. Tuo pačiu vakarai nekels Azijos ir Afrikos pragyvenimo lygio ir ten bus mažiau noro vartot ir teršt

    Tą patį galima pritaikyti ir maistui. Liūdna matyti planus pvz plukdyt mėsą iš pietų amerikos į europą.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Nenustebčiau, jei ta pati Thunberg yra naftos lobistų projektas diskredituoti kovą su klimato kaita.
    Čia jau būtų daugiaaukštė sąmokslo teorija

    Neblogas straipsnis, kuriame bandoma kabinti esmę. Aišku, straipsnis gali sugriauti naivuolių iliuzijas, įtikėjusių, kad 16-metė savo pastangomis gali pakreipti pasaulio politiką kita linkme.

    Climate and the Money Trail
    Greta Thunberg is part of a well-connected network tied to the organization of Al Gore who is being cynically and professionally marketed and used by such agencies as the UN, the EU Commission and the financial interests behind the present climate agenda. As Canadian researcher and climate activist, Cory Morningstar, documents in an excellent series of posts, young Greta is working with a well-knit network that is tied to US climate investor and enormously wealthy climate profiteer, Al Gore, chairman of Generation Investment group. Gore’s partner, ex-Goldman Sachs official David Blood as noted earlier, is a member of the BIS-created TCFD. Greta Thunberg along with her 17-year-old US climate friend, Jamie Margolin, were both listed as “special youth advisor and trustee” of the Swedish We Don’t Have Time NGO, founded by its CEO Ingmar Rentzhog. Rentzhog is a member of Al Gore’s Climate Reality Organization Leaders, and part of the European Climate Policy Task Force. He was trained in March 2017 by Al Gore in Denver, and again in June 2018, in Berlin. Al Gore’s Climate Reality Project is a partner of We Don’t Have Time.
    http://www.williamengdahl.com/englis...XpMb7nxVLXbv6A

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Aš tai esu už įrenginių naudingumo koeficentų gerinimą. Aš neneigiu, kad prasti naudingumo koeficentai (šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas į orą) gali truputį padidinti tą temperatūrą, nes ta paspartėjusi metinės žemės temperatūros augimo kreivė kažkaip nelabai kuo daugiau įmanoma paaiškinti O ir šiaip techniškai resursų švaistymas, ir dar toks, kad paskui kyla dramos

    Didžiausia ekologijos problema, sakyčiau, šiukšlės, o ne dūmai. Dūmai būna, dūmų nėra O šiukšlės visą laiką guli/plaukia
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.09.26, 13:38.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Panašu, kad fioletinė šizofrenija #konorimergaite iš Garliavos išplito po visą pasaulį.
    Sekantis etapas - verkimas į dangų, kad dronai leidžiantys chemtrailus susigėstų

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Aš irgi.
    Bet jau pradedu abejot kad visgi nieko čia nevyksta.
    Nenustebčiau, jei ta pati Thunberg yra naftos lobistų projektas diskredituoti kovą su klimato kaita.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O tai ši žiema bus šiltesnė ar ne? Aš tai noriu kad globalinis atšilimas paspartėtų.
    Aš irgi.
    Bet jau pradedu abejot kad visgi nieko čia nevyksta.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Birželis buvo šiltesnis nei vidurkis, liepa - šaltesnė, rugpjūtis - šiltesnis, rugsėjis, panašu, kad bus šaltesnis. Tai seką galima pratęsti .

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O tai ši žiema bus šiltesnė ar ne? Aš tai noriu kad globalinis atšilimas paspartėtų.
    Gali šiltėt, tik tokių nesąmonių kur temperatūra +2 -2 su daug drėgmės ir tirpstančiu sniegu gal nereikia

    Komentuoti:

Working...
X