Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ta pati gali pasakyt ir apie kaikuriuos kauniecius, bet cia nieko nepadarysi. Visokiu yra
    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

    Comment


      Kaip šauksi, taip atsakys Labanakt

      Comment


        Parašė Dzipas
        Kad Kaunas kyla iš ilgalaikio sąstingio kuris buvo dėka tokių personų kaip AMB, gal net ir "abonento" , tai tiesa. O, kad kai kurie klaipėdiečiai žemina Kauną šiame forume, neva tai Klaipėda didingesnis miestas už Kauną, ar pan... tai truputį keista Galiu pasakyt, kad aš važiuodamas iš Kauno į Nidą (keldamasis per naują perkėlą) perkertu Jūsų tą DIDMIESTĮ skersai per 3 min. Bet kaip man bebūtų keistas tas Jūsų noras menkint Kauną, aš kiekvieną kartą keldamasis keltu pasididžiuoju Klaipėdos uostu.
        Tiesiog Jūsų ponai iš piršto laužti svaičiojimai parodo JŪSŲ neišprusimą, ir kogero, taikliai pataikysiu - nesubrendimą Ačiū
        Isilgai pabandyk perkirsti Klaipeda. tikrai ilgiau uztruksi nei vaziuodamas Kauno zvirkelias. Beje, kaip mes visi zinome, Kaunas yra neabejotinas ir bekonkurentis lyderis, populiacijos mazejime, taip kad nenustebciau, jei po kokiu 20-30 metu Klaipedos ir Kauno zmoniu skaicius susilygintu
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

          Comment


            Westside is the best ! :jura:

            Comment


              Parašė Edgaex
              Isilgai pabandyk perkirsti Klaipeda. tikrai ilgiau uztruksi nei vaziuodamas Kauno zvirkelias. Beje, kaip mes visi zinome, Kaunas yra neabejotinas ir bekonkurentis lyderis, populiacijos mazejime, taip kad nenustebciau, jei po kokiu 20-30 metu Klaipedos ir Kauno zmoniu skaicius susilygintu
              Atvažiuok ir parodyk man Kauno žvirkelius, tikrai nepatingėsiu padalyvaut tokioje ekskursijoje, o išilgai Klaipėdos važiuot tikrai teko, ir buvo nuostabu, kad pasiekiau priešingą galą taip greitai, nes labai skubėjau.
              Tad kada Edgaex kauniečiams suorganizuosi ekskursiją po Kauno žvirkelius ? Nekantrauju

              Comment


                Iš savo patirties galiu pasakyti, kad pagrindiniai "važiuotojai" ant Kauno internete dažniausiai būna tie, kurie Kaune net nėra buvę, o jų paistaliojimai ir išvedžiojimai dažniausiai būna primityvūs, besikartojantys ir paremti ne savo patirtim, o gandais ir nuogirdom.

                Kaunas yra kietas miestas. Savo problemų, kaip ir kiekvienas kitas pasaulio miestas, turi, bet jos nėra didesnės (ar bent jau nedaug didesnės) nei problemos kituose Lietuvos miestuose.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Dzipas, ekskursijos kainuoja o as ne is pigiuju... 300$ prasuksiu pro Kauna, tinka ?

                  blitz, jei cia bandai apie mane kalbeti, tai Kaune esu buves tikrai apie ~40 kartu. Paskutinis birzelio menesi, Laisves aleja jau nusibodo.
                  "Kaunas yra kietas miestas." kame tas kietumas pasireiskia ? cia as nepyktybiskai, tikrai juokingai skamba.
                  Westside is the best ! :jura:

                  Comment


                    ...o Lietuva yra kieta salis.

                    Comment


                      apskritai, lietuviai yra kieti bicai. Ypac treninguotieji su skustom galvom, kuriu mes visi zinome, kur yra daugiausia.
                      Turiu sioky toky video "Kaip tapti forsu" jame yra kalbama apie apranga, vaiksciojimo ypatumus ir kitus forsams budingus dalykus... filmuota Kaune.
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        Parašė Edgaex
                        blitz, jei cia bandai apie mane kalbeti, tai Kaune esu buves tikrai apie ~40 kartu. Paskutinis birzelio menesi, Laisves aleja jau nusibodo.
                        Ir ką ten tokio baisaus pamatei?
                        Beje kiek žinau tau apie keturiolika metų, tai ką tu pvz. gali spręsti apie miestą ir jo gyvenimą, kai tavo "vizitai" į Kauną turbūt apsiriboja praėjimu pro Laisvės Alėjos parduotuves kartu su mama.

                        Parašė Edgaex
                        "Kaunas yra kietas miestas." kame tas kietumas pasireiskia ? cia as nepyktybiskai, tikrai juokingai skamba.
                        Juokingai skamba? Tada tau turbūt juokingai skamba ir tarkime M.Fukso pasisakymas, kad Kauno tarpukario architektūra (kartu su Vilniaus senamiesčiu) yra vertingiausiais Lietuvos architektūrinis palikimas... Pridėk prie to dar Kauno senamiestį ir to tikrai užtenka, kad Kauną būtų galima vadinti kietu miestu.
                        Apie kitus pliusus (muziejai, barai, naktiniai klubai, ir tt. ir pan.) nebekalbėsiu, nes nematau reikalo.

                        Parašė Edgaex
                        apskritai, lietuviai yra kieti bicai. Ypac treninguotieji su skustom galvom, kuriu mes visi zinome, kur yra daugiausia.
                        Turiu sioky toky video "Kaip tapti forsu" jame yra kalbama apie apranga, vaiksciojimo ypatumus ir kitus forsams budingus dalykus... filmuota Kaune.
                        Prie ko čia dabar lietuviai? Ar klaipėdiečiai jau nebelietuviai?

                        Beje tas faktas, kad tu turi kažkokį video ir, kad jis filmuotas Kaune tikrai visiškai nieko nesako.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          Tų "geziukų" kaip dabar priimta vadint, aš tau galiu prifilmuoti kiekvienam mieste , tuo labiau kaime (kur jų manau daugiausia). O tų geziukų į Kauną atvažiuoja rudenį nemažai, nes visi sustoja į KTU , VDU LŽŪU ir pan. bet paskui jie arba prisitaiko prie kitų ir keičia savo "stilių" arba tiesiog iškrenta iš univero ir gryžta namo. Tad , kad tu čia kažkokią filmuota medžiagą turi tai juokinga Pasižiūrėk Farus per TV3, ten iš Klaipėdos reportažų pilna būna, tai pagal tavo mastymą dabar galima sakyti, kad Klaipėda - banditų miestas Nes YRA FILMUOTA SU BANDITAIS KALAIPĖDOJE , vat

                          Comment


                            Parašė Dzipas
                            Tų "geziukų" kaip dabar priimta vadint, aš tau galiu prifilmuoti kiekvienam mieste , tuo labiau kaime (kur jų manau daugiausia). O tų geziukų į Kauną atvažiuoja rudenį nemažai, nes visi sustoja į KTU , VDU LŽŪU ir pan. bet paskui jie arba prisitaiko prie kitų ir keičia savo "stilių" arba tiesiog iškrenta iš univero ir gryžta namo. Tad , kad tu čia kažkokią filmuota medžiagą turi tai juokinga Pasižiūrėk Farus per TV3, ten iš Klaipėdos reportažų pilna būna, tai pagal tavo mastymą dabar galima sakyti, kad Klaipėda - banditų miestas Nes YRA FILMUOTA SU BANDITAIS KALAIPĖDOJE , vat
                            Ar buna tokiu protingu "geziuku", kad galetu i aukstasias mokyklas sustoti Kaune yra ivairaus plauko "kolegiju" ir profesiniu mokyklu. Ten "geziukai" ir "gilina" savo zinias

                            Comment


                              LandsbergistasEkstremalas> man mazai metu, bet tikrai ne keturiolika. 16,5

                              Vejezau, ko jus prie to mano video prikibot ? zinau, kad gezu visur yra, bet Kaune ju yra daug (ir ne tik atvykeliu mokytis, kaip Dzipas sake, bet ir vietiniu yra)
                              Nors kai paskutini kart buvau Kaune lyg ir labai daug treninguotu atlieku nemaciau, bet kai pries kelias savaites vaziavau i plateliu ezera, pravaziudamas Kretinga, tikrai nemaciau normaliu zmoniu - vieni gezai.

                              blitz, is kur busi kiles ? tik nesakyk, kad gimei Londone ir isvis tu bent Londone ar tik siaip del grozio uzsirasiai ?
                              Westside is the best ! :jura:

                              Comment


                                Parašė Edgaex
                                Nors kai paskutini kart buvau Kaune lyg ir labai daug treninguotu atlieku nemaciau
                                Na va, matai....

                                O aš iš kur kilęs tikrai nėra svarbu. Nesu kaunietis, jei tai turi omeny.
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  Bukim tolerantiski ! Gezai irgi zmones !
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    Vel tas pat-gezu daugiausia Kaune ir pan.? Ko jus prisikabinot prie musu Kauno? Taip, cia privaziuoja kaimieciu, kaip ir i Vilniu ar Klaipeda. Kazkoks nevisprotis nepasidomejes faktais is kart saukia kad nusikalstamumas didziausias Kaune ir pan. Ismokit normaliai reikst mintis, o ne blevyzgoti kas jums(cia ne visiems) sauna i galva.
                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      Kalbant apie visokiausius treninginius, daugiausiai ju mazuose miesteliuose, Na pvz. yra toks miestelis Kalvarija, tai jai ten nebutu valstybiniu instituciju apart treninginiu ir pensininku nieko kito ten nesutiktume

                                      Comment


                                        Parašė Vaidosius
                                        Vel tas pat-gezu daugiausia Kaune ir pan.? Ko jus prisikabinot prie musu Kauno? Taip, cia privaziuoja kaimieciu, kaip ir i Vilniu ar Klaipeda. Kazkoks nevisprotis nepasidomejes faktais is kart saukia kad nusikalstamumas didziausias Kaune ir pan. Ismokit normaliai reikst mintis, o ne blevyzgoti kas jums(cia ne visiems) sauna i galva.
                                        Cia katras pasake, kad Kaune didziausias nusikalstamumas ? siaip tai buvo ramu sioj temoj, kol tu neparasei 94 sios temos zinutes...
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment


                                          Kaunas prieš Klaipėdą jau dvi temos užrištos, kadangi pridarė nemažai rūpesčių, tad nenoriu matyti jų pratęsimo kur nors kitur. Visi sekantys pranešimai šia tema bus trinami, tačiau nereiškia, kad juos rašantys nesusilauks nemalonumų.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X