Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Turėjau garbės nemažai turėti darbinių reikalų su furistais. Ne, aš jokių būdu nenoriu kažką bloga sakyti apie visus furistus - dauguma manau yra normalūs, bet labai stebiuosi, kodėl jų tarpe yra toks nemažas kiekis tikrai didele kultūra nepasižyminčių žmonių, na kaip rat mūsų forume - žodynas ir frazės panašios. Ir dar kažkodėl nemažas kiekis mėgstančių nesiprausti ir dvokti. Daro gėdą normaliems furistams. Jie turėtų edukuoti tokius kolegas.

    Parašė Galys Rodyti pranešimą

    įtariu, kad furistas pamatęs tamstos kava, specialiai užstatė tą mašiną, nes degalinėje prie kasos per kofemanus ir dešromanus sugaiš antrą tiek laiko kiek pildamas kokius 500 litrų kuro.
    Na ir kas? Tegul stovi eilėj. Kas kaubojui davė teisę užlindinėti prieš kitus? Tai parduotuvėje gal man irgi brautis alkūnėm į eilės priekį, nes 19:55 šnapso nenusipirksiu per visokius kofemanus ir dešromanus... Logikos tiek pat. Jis gal laiko save kilmingu prieš baudžiauninkus?
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.02, 21:34.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Ne, aš jokių būdu nenoriu kažką bloga sakyti apie visus furistus - dauguma manau yra normalūs, bet labai stebiuosi, kodėl jų tarpe yra toks nemažas kiekis tikrai didele kultūra nepasižyminčių žmonių
      Vietoj furistas įrašyk mūrininkas, santechnikas, dažytojas, elektrikas, tekintojas, serviso meistras ir niekas nepasikeis. Tiesiog tokių "žemiškų" profesijų žmonės gerokai skiriasi nuo dirbančių aptarnavimo srityje arba biuruose.

      Comment


        Parašė uzdvidesimt
        Turėjau tokia situaciją:
        - Sustojau į degalinė kavos (tvarkingai, aiksteleje, su subraižytomis linijomis, kur stovėti leidžiama).
        - Grįžtant su kava atvažiuodinėjo "fūra" užsipilti kuro ir užstatė automobilį (degalinės išplanavimas ne pats geriausias).
        - Pastebėjus, kad vairuotojas manes per veidrodėlį nemato, bet dar nebuvo išlipęs iš sunkvežimo, nuėjau prie kabinos paprašyti, kad pora metrų pavažiuotų į priekį ir aš galėčiau greitai išvažiuoti (fūristo darbo specifiką suprantu, norėjosi kuo optimaliau susitvarkyti, kad nesitrukdytų nei jo nei mano laikas).
        - Kalbėjau mandagiai, bet buvau pasitiktas nepatenkintu tonu "man kurą reikia pilt", "iš kur čia jūs atsirandat".
        - Dar kartą paprašiau, kad pavažiuotų, pradėjo keiktis, atsakiau tuo pačiu, pagrasinau, kad iskviesiu policiją, yra kameros ir pan.
        - Vairuotojas dar labiau susinervino ir pradėjo rėkti su keiksmais "MAN KURĄ REIK PILT".
        - Apsisukęs nuėjau iki savo automobilio ir pasiunčiau ant vyriško lytinio organo.
        - Atsisėdus į mašiną sunkvežimį vis tik patraukė, kad galėčiau išvažiuoti.

        Taip ir likau nesupratęs čia aš durnas ar kaip.
        Kiek pastebėjau yra tokia kategorija žmonių, kurie niekad neatsakys taip, visada atsikalbinės, bet padarys. Dažniausiai iš tokių "žemiškų" profesijų, ypač jautėsi namą statant. Su tokiais reikia paprašyti ir nueiti, nebūtina ten ginčytis ir konfliktuoti

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Na ir kas? Tegul stovi eilėj. Kas kaubojui davė teisę užlindinėti prieš kitus? Tai parduotuvėje gal man irgi brautis alkūnėm į eilės priekį, nes 19:55 šnapso nenusipirksiu per visokius kofemanus ir dešromanus... Logikos tiek pat. Jis gal laiko save kilmingu prieš baudžiauninkus?
          Aš ir nebandau teisinti to fūristo, tiesiog bandau sumodeliuoti, kodėl jis taip elgėsi.

          Comment


            Parašė Galys Rodyti pranešimą

            įtariu, kad furistas pamatęs tamstos kava, specialiai užstatė tą mašiną, nes degalinėje prie kasos per kofemanus ir dešromanus sugaiš antrą tiek laiko kiek pildamas kokius 500 litrų kuro.
            Viados degalinėse galima mokėti mobiliako appsu sėdint automobilyje:
            https://www.viada.lt/viada-mobilioji-programele/
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė Galys Rodyti pranešimą

              įtariu, kad furistas pamatęs tamstos kava, specialiai užstatė tą mašiną, nes degalinėje prie kasos per kofemanus ir dešromanus sugaiš antrą tiek laiko kiek pildamas kokius 500 litrų kuro.
              Degalinės jau senai tapo užkandinėmis ir spėju iš visokių kavų, dešrainių uždirba dar daugiau nei kuro pardavimo.
              Flickr

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                Viados degalinėse galima mokėti mobiliako appsu sėdint automobilyje:
                https://www.viada.lt/viada-mobilioji-programele/
                Lukoile nesipilu.

                Comment


                  Parašė Galys Rodyti pranešimą

                  Lukoile nesipilu.
                  Tai uostyk dešras.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                    Tai uostyk dešras.
                    Bent jau dalis Lietuvos biurokratųi irgi prie žemiškųjų profesijų.

                    Comment


                      Parašė Galys Rodyti pranešimą

                      Lukoile nesipilu.
                      Viada kartais nėra lietuviškas brand'as nupirkęs iš Lukoilo degalines?
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Viada kartais nėra lietuviškas brand'as nupirkęs iš Lukoilo degalines?
                        Tas pats Paleičikas, tik kitoj saujoj.

                        Comment


                          Parašė uzdvidesimt
                          Turėjau tokia situaciją:
                          - Sustojau į degalinė kavos (tvarkingai, aiksteleje, su subraižytomis linijomis, kur stovėti leidžiama).
                          - Grįžtant su kava atvažiuodinėjo "fūra" užsipilti kuro ir užstatė automobilį (degalinės išplanavimas ne pats geriausias).
                          - Pastebėjus, kad vairuotojas manes per veidrodėlį nemato, bet dar nebuvo išlipęs iš sunkvežimo, nuėjau prie kabinos paprašyti, kad pora metrų pavažiuotų į priekį ir aš galėčiau greitai išvažiuoti (fūristo darbo specifiką suprantu, norėjosi kuo optimaliau susitvarkyti, kad nesitrukdytų nei jo nei mano laikas).
                          - Kalbėjau mandagiai, bet buvau pasitiktas nepatenkintu tonu "man kurą reikia pilt", "iš kur čia jūs atsirandat".
                          - Dar kartą paprašiau, kad pavažiuotų, pradėjo keiktis, atsakiau tuo pačiu, pagrasinau, kad iskviesiu policiją, yra kameros ir pan.
                          - Vairuotojas dar labiau susinervino ir pradėjo rėkti su keiksmais "MAN KURĄ REIK PILT".
                          - Apsisukęs nuėjau iki savo automobilio ir pasiunčiau ant vyriško lytinio organo.
                          - Atsisėdus į mašiną sunkvežimį vis tik patraukė, kad galėčiau išvažiuoti.

                          Taip ir likau nesupratęs čia aš durnas ar kaip.
                          Čia buvo nei tavo nei fūristo kaltė, čia buvo kaltė žmogeliukų kurie projektuoja nelogiškas degalines, Šitos situacijos niekada neturėjo būti, Fūristu darbo laikas yra nerealiai reglamentuotas ir patikėkit manim, nei fūristui, nei jo vadybininkui nerupi mašinos, kurias užstatai pildamasis kura, Tai yra tiesiog kvaila. Kreipkites i degalines operatoriu kita karta:

                          Comment


                            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                            Tas pats Paleičikas, tik kitoj saujoj.
                            Baltic Petroleum irgi rusiškas kapitalas?

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą

                              Baltic Petroleum irgi rusiškas kapitalas?
                              Tiek BP, tiek Viada priklauso Kipre registruotai tokiai įmonei "Estevan Management Limited", bet kas jos akcininkai, neaišku.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Tiek BP, tiek Viada priklauso Kipre registruotai tokiai įmonei "Estevan Management Limited", bet kas jos akcininkai, neaišku.
                                Neaišku, todėl geriausia savo pinigų visokioms neaiškioms kontoroms neduoti.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Yra Circle K, Neste. Kam piltis degalus kitur?

                                  Comment


                                    Gal dėl to, kad tiek čiurkšlės, tiek nestės degalinių Lietuvoje mažai? Be to, jų akcininkai irgi galimai neaiškūs.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                      Gal dėl to, kad tiek čiurkšlės, tiek nestės degalinių Lietuvoje mažai? Be to, jų akcininkai irgi galimai neaiškūs.
                                      Užtenkamai. Nebent gyveni kokioj labai remote šiknoj.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Yra Circle K, Neste. Kam piltis degalus kitur?
                                        Dar yra nuostabios lietuviško tinklo LDT degalinės.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Yra Circle K, Neste. Kam piltis degalus kitur?
                                          Na pavyzdžiui Alaušoje ar Emsi, katais būna ir daugiau nei 10 centų už litrą pigiau. Tai nematau priežasties piltis tavo minėtose.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X