Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Ač pasakysiu kad visuose miestuose yra panaši matyt situacija panaši. Tiesiog aš manau taip, kuo mažesnis miestas, tuo visi labiau vieni kitus pažysta. todėl atvykėlis turi daugiau šansų mažesniam mieste gaut į galvą. Aš šiaip gyvnu Vln ir nepasakyčiau kad ten nusikalstamumas mažas, tiesiog Vln galbūt yra šiuo atveju saugiau nes mažiau būna plėšimų ir šiaip mažiau gali į galvą gaut... Bet vagysčių tai šakės kiek daug.... Pvz. esu mates kaip šeštadieni vidury dienos apie 13,00 iš mašinos maga pavagia ir pan.Jau pas nevieną pažystamą buvo bandyta nakti įsilaužt į butą. Ir ka jau kalbet apie tokius smulkius daigtus kaipkuro vagystės iš mšinų, kai jau visus daėdė bandėm mentuskviest tai jie per 2 val. net atvažiuot nesiteikė...
    Šiaip mano nuomone ne tie pacukai kurie atvažiavę iš kitur, arba norėdami pakrūtavot daugiausia žalos pridaro, bet narkomanai, kuriems pastoviai vis reikia pinigų, del dozės jis viską gali padaryti ir jie pastoviai tuos nusikaltimus ir daro...pvz. mes Vln dasigyvenom iki tokio lygio kad narkomai troleibuse dozes leidžiasi (pts 2 kartus mačiau) ir man pvz pasakojoapie tokį įvykį kad įšoko narkomanasį trulika stotelėj, įrėmė pistoletą vairuotojui į galvą ir liepė važiuot, pavažiavęs gal 3 stoteles iššoko... jau nekalbant kad važiuojant ma ntruliku įvyko bomžų muštynės ir ne betkada o vidury dienos ir važiuojant pro Karaliaus Mindaugo tiltą...
    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

    Comment


      #62
      Pasiskaicius tokiu straipsniu ir nuomoniu kaip tai baisoka darosi. Nejau Lietuvoj tikrai toks baisus nusikalstamumas? Kad budamas vietoje (Vilniuje) to lyg ir nematau... nejau viskas pasikeite i blogaja puse vos tik man isvykus? Ar is salies tiesiog viskas baisiau skamba?

      Comment


        #63
        Manau padėtis visus 15 metų nebuvo geresnė ir gali būti, jog pamažu nusikalstamumas mažėja, nors čia jau reikia žiūrėt į statistinius rodiklius.

        Aš asmeniškai Utenoje jaučiausiai pakankamai saugus, o Vilniuje gal netgi dar saugiau, o ir per trejus čia gyvenimo metus dar nebuvo jokio incidento nutikę (tfu tfu tfu), nors ir tamsiuoju paros metu nevengiu pasišlaistyt po miestą.

        Tačiau esu iš draugų girdėjęs nemažai negražių istorijų apie Klaipėdą ir Kauną
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #64
          Hehe, as dabar kaip tik mokslini pranesima ruosiu tema - Vilniaus miesto nusikaltimu teritorine sklaida, tai su statistiniais rodikliais cia yra tokiu netikslumu, kad uoj uoj..

          Comment


            #65
            Parašė John
            Pasiskaicius tokiu straipsniu ir nuomoniu kaip tai baisoka darosi. Nejau Lietuvoj tikrai toks baisus nusikalstamumas? Kad budamas vietoje (Vilniuje) to lyg ir nematau... nejau viskas pasikeite i blogaja puse vos tik man isvykus? Ar is salies tiesiog viskas baisiau skamba?
            John, grisk, nudegraduos be taves tevyne!


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #66
              Parašė Mantaz
              Tačiau esu iš draugų girdėjęs nemažai negražių istorijų apie Klaipėdą ir Kauną
              pasidalink tom negraziom istorijomis, dievinu tokias


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #67
                ilgu laikotarpiu vistiek Vilniuje nusikalstamumas bus didziausias is visu Lietuvos miestu ir nieko cia nepadarysi. Tiesiog 'sostines' ir 'didziausio, geriausio' miesto ivaizdis traukia ne tik protingus zmones ir karjeristus geraja to zodzio prasme, bet ir visokius padugnes.

                Taip yra visame pasaulyje ir nieko cia nepakeisi.

                Del statistikos duomenu 'klastojimo' - manau galima 'suklastoti' (tiksliau neuzregistruoti) kai kuriuos smulkius nusikaltimus, bet tikrai ne zmogzudystes... o ju taip pat Vilniuje siek tiek daugiau nei Kaune.

                Comment


                  #68
                  Kaune pastaruoju metu tikrai ramu pasidare,bent kiek as zinau.pries kokuus 4 ,5 metus tikrai nesaugiau buvo nei dabar.Ir pas mus kaune dabar jau nelabai buna kad lupasi visi tarpusavyje,dabar jau kalba, klausineja vieni kitu ka pazysti ir panasiai.Ir dazniausiai issiskiria taikiai,cia bent pas mumis taip.
                  Alternative

                  Comment


                    #69
                    @Mantaz jeigu nori Vln į galvą gaut, jokiu problemų Siūlau vėlai vakare pasivaikščiot krasnuchoj (savanorių pr.) nuo Hansabanko iki Gerosios vilties, jeigu + dar skaitmeninį fotiką pasiimsi pafotkint, 99 procentai kad į galvą gausi
                    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                    Comment


                      #70
                      Prieš kelias dienas su draugu nutarėme keliauti į miestą. Įlipome į 19 maršruto troleibusą ir smagiai besišnekučiuodami ramiai važiavom mūsų tikslo link. Ties Spaudos rūmais į troleibusą įlipo keli lochai.(veiksmas vyko 14:30, aut. past.). Pradėjo prie žmonių kabinėtis. Galiausiai issirinko tris jaunesnius už save vaikinus ir vieną iš jų pradėjo mušt (keturiese!). Kitiem padėt tam žmogui neleido. Kai sumušė vieną, tuos keturis gyvulius apėmė didžiulė euforija dėl to, ką jie padarė. Atseit:"mes stipresni. keturiese sumušėm vieną.oi kokie mes kieti". Vėliau ėmė grasinti kitiems. Kažin kuo baigės. Mums reikėjo išlipt. Beje tai buvo nebe pirmas kartas, kai tokie dalykai vyksta tiesiog važiuojant viešuoju transportu. Įlipa keli nuotykių ieškotojai ir prasideda... Čia galima būtų riebiai nusikeikt, bet susilaikysiu, nes bijau Manto pykčio. Padarysiu tai tyliai.

                      Comment


                        #71
                        Baisu, baisu
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #72
                          farbrom, nesupyk kad taip pasakysiu, bet tu taip matydamas ir nieko nedarydamas irgi nesi ka geresnis uz tuos lochus kaip ir visas trulikas. Pirmiausiai sakiai išsirinko 3 jaunesnius, o jie buvo keturiesi, tad jei jus tiems trims butumėt padėja butumet 5 prieš 4, nu bet aišku jei jie tikrai uz jumis geriau sudėti tai nieko nesakau. Tada kita galimybė, kiek supratau tai ilgai truko, kai tai prasidėjo nebuvo galima išlipt iškart stotelėj ir į mentūra paskambint?? Taigi skambučiai į mentūrą nemokami. Taigi jei mūsų visa visuomenė tą toleruoja tai nėr ko stebėtis kad jie taip drąsiai ir elgiasi.
                          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                          Comment


                            #73
                            Na žinai, kad jie už mus visus 5 buvo stipresni buvo mažų mažiausiai akivaizdu,o ir manai mentai pagautų tą truliką? O gal jie kitoj stotelėj išlipo ir kur nors pasišalino? Kokia tikimybė juos pagaut? Ir išvis abejoju ar policija reaguotų į tokį pranešimą. Pats sakei, jog kartą po vagystės iš mašinos jų teko laaaabai ilgai laukt.

                            Comment


                              #74
                              Nu ir kas kad reikėjo ilgailaukti, bet pareiškima tai parašėm, po to kiek žinau dar keli parašė. esmė tame kad kiek žinau niekas nieko nepagavo(gal ne viską žinau), bet vagystės tfu tfu tfu laikinai baigėsi ir pėsčiom patruliuojantys mentai praeidami užsuka ir į aikšteles pasižiurėt (mačiau), tai manau kad rezultatas šioks toks yra. O kad tu neskambinai tai gali teisintis kaip nori, nu ir px kad būtų tie ankščiau išlipę, būtų atvarę mentai, palaukia kokioj stotelėj truliko, pašnekėją su vairuotoju. O į pranešimą koks jis bebutų mentai privalo reaguoti, taigi ankščiau ar vėliau būtų atvažiavę.
                              Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                              Comment


                                #75
                                Parašė Quack
                                Hehe, as dabar kaip tik mokslini pranesima ruosiu tema - Vilniaus miesto nusikaltimu teritorine sklaida, tai su statistiniais rodikliais cia yra tokiu netikslumu, kad uoj uoj..
                                Nenoriu buti ikyrus, bet tavo tavo pranesimo antraste tikrai juokinga . Performuluok. Vilniuas miestas dar niekam nenusikalto. Geriau butu: Nusikaltimu, Vilniuas mieste, teritorine sklaida ar kaip nors panasiai

                                Comment


                                  #76
                                  Nezinau, bet man sitas "pasigraudenimu" skyrius visiskai linksmas, bet ner artimas. Siulyciau pagalvoti apie diskusija policijos akibrokstai ar pan.

                                  Comment


                                    #77
                                    Skunk, abejoju ar kas nors iš tavo išvardintų priemonių padėtų. Be to, kur mes būtume radę taksofoną? Žvėryne jų neteko regėti, o mobilių neturėjome su savim pasiėmę. Pats rašei, jog matei bomžų muštynes trule. Kvietei policiją? Padėjai bomžams susitaikyt? Tai va.
                                    Tokie atvejai, kai truluose kažkas negero vyksta, nėra vienetiniai. Tai akmenimis langus išdaužia, tai sumuša vairuotoją, tai susimuša ar pan. Spaudoje daug tokių istorijų, bet dar niekad negirdėjau, kad policija tokiu atveju būtų ką nors sulaikiusi. Šiuo atveju padėtų nebet troleibuso vairuotojo kabinoje įrengtas tiesioginis ryšys su policija (kaip Rygoje ar Taline).

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Perfect
                                      Nenoriu buti ikyrus, bet tavo tavo pranesimo antraste tikrai juokinga . Performuluok. Vilniuas miestas dar niekam nenusikalto. Geriau butu: Nusikaltimu, Vilniuas mieste, teritorine sklaida ar kaip nors panasiai
                                      Jis is tikruju vadinas" Nusikalstamumo Vilniaus mieste teritorine sklaida", siaip ar taip puikiai supratai, kas buvo parasyta, tad jei nenori but ikyrus kitakart labiau pasistenk

                                      Comment


                                        #79
                                        Kūdikį užmušė, nes jis trukdė žiūrėti televizorių
                                        http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=7250741


                                        Comment


                                          #80

                                          Comment

                                          Working...
                                          X