Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Turizmas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visiškai sutikdamas kad nėra sistemos ir nėra legendos, dėl kurios kiltų kažkokios asociacijos ir į LT plūstų turistai, noriu vieną gerą pavyzdį paminėt - Druskininkai. Yra kur apsistoti. Yra legenda (sanatorijos - ir nemažai), yra ką veikti (akvaparkas, Grūtas, gal ir slidinėjimo trasa bus). Čia atvažiuoja lenkai, baltarusai ir daug vietinių...

    Tokį modelį pritaikius visos Lietuvos mastu būtų ir atitinkami rezultatai...

    Comment


      Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
      Gal ir lenkia, tik vat kad ežerai, kalnai ir kriokliai žymiai labiau traukia žiūrovus negu pelkė.

      http://www.cepkeliai.lt/m7_2.php - nykokas vaizdelis, jeigu esi "paprastas turistas", o ne pelkių gerbėjas ar botanikas... O gal, kaip būtinga valdiškoms įstaigoms, jie tik nemoka pateikti informacijos? Pvz koks to pažintinio tako ilgis, ar galima pravažiuot su vaikišku vežimėliu, kokiu laiku ką galima pamatyti, ir panašiai.
      Iš vaizdelio tai nieko ten ir nepamatysi ypatingo, aš pats kol nepabuvojau, tai nemaniau, kad ten kažkas ypatingo. Taigi visiškai sutinku, kad nemokam tiesiog pateikti.

      Comment


        Parašė EUcitizenLT
        Jis nori pigių mergų, narkotikų,
        Gal geriau nereikia orientuotis į degradus ir debilus. Užtenka ir savų pašlemėkų.

        pramogų.
        Jei pats pramogas įsivaizduoji tik su blia..m ir narkotikais, tai dar nebūtina pagal savo skonį kurti valstybines strategijas.

        Comment


          Futbolą reikia populiarint, kad kasmet pora mūsų klubų UEFA Čempionų lygos finaliniam etape žaistų, va tada krūvos turistų iš turtingų vakarų šalių kasmet bent keletą kartų atvažiuotų Tada pasistatom naujus stadionus ir organizuojam Europos čempionatą Graži svajonė..

          Comment


            Parašė EUcitizenLT
            Sapalionių nerašau, tiesiog dėstau mintis. .
            Na reiškia tiesiog tavo mintys labai kvailos...
            Dar gal pasiūlysi pedofilams Lietuvoje "pramogų" paorganizuoti?

            Comment


              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
              Futbolą reikia populiarint, kad kasmet pora mūsų klubų UEFA Čempionų lygos finaliniam etape žaistų, va tada krūvos turistų iš turtingų vakarų šalių kasmet bent keletą kartų atvažiuotų Tada pasistatom naujus stadionus ir organizuojam Europos čempionatą Graži svajonė..
              Aš už Jurbarko "Bayern" ir Zarasų "Atletico"!

              Comment


                Sysalų į šviesų kapitalistinį rytojų vediniems individams galiu pasiūlyti prostituciją pradėti legalizuoti nuo jų giminaičių. Va idėja: išrengiam, pastatom vitrinoj Gedimino prospekte, pripumpuojam narkotikų dėl linksmumo, o tada tegul važiuoja hansai. Gera idėja, ką?
                Nelabai yra tų turistų kuo pritraukti, todėl reikia džiaugtis esamais skaičiais ir galvot kaip ne iškrypėliškais būdais pritraukti daugiau svečių.
                Paskutinis taisė rat; 2010.02.05, 22:20.

                Comment


                  Galėtum ir neteršt temos rašydamas po tris pranešimus iš eilės, ypač kai nei vienas jų nėra labai protingas.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Na reiškia tiesiog tavo mintys labai kvailos...
                    Dar gal pasiūlysi pedofilams Lietuvoje "pramogų" paorganizuoti?
                    Orangeri, tik nereikia pradėti moralizuoti, auklėti ir už visus spręsti, kas kvaila, o kas ne. EUcitizen mintys netgi labai logiškos ir protingos. Ar jos moralios? Kaip kam.

                    Man atrodo, kad visokiems prie kryžiaus prilipdytiems stabukams ir paauksuotiems kažkokios neaiškios moteriškės paveikslams (na kur Aušros vartuose kabo) pasimeltsi atvažiuojantys lenkai yra jei ne degradai, tai bent jau, mažų mažiausiai, nelabai sveiko proto.
                    Tik nei aš, nei kas nors kitas dėl to nei kiek nepykstame ir nesiūlome to drausti... jei būčiau tu, ko gero turėčiau pradėti burnoti, kad visokie bepročiai čia vežinėja ir keliaklupsčiauja gatvės vidury kaip kokie prietrankos. Tiesiog suprantu, kad tai jų religija, jiems tai svarbu ir jiems tai patinka. Nei man, nei tau tai nekenkia. Kitaip tariant, nebandau į tai žiūrėti vien per savo moralės rėmus, bet per tokius rėmus, kurie yra naudingi miestui ir šaliai.

                    Amsterdamo stiliaus raudonųjų žibintų kvartalo prie Seimo rūmų gal ir nereikia, bet diskretiškai, tvarkingai ir aiškiai veikianti sistema yra bet kurio miesto privalumas. Toli gražu ne vien degradai naudojasi tokiomis pramogomis ir paslaugomis.

                    Tu tiesiog norėtum, kad Vilnius ir visa Lietuva būtų konservatyvus kraštas, konservatyviems turistams su konservatyviomis pramogomis ir užsiėmimais, kurie būtų suderinti su tavo katalikiškos moralės normomis. Tai tiesiog savanaudiška.

                    Aš (ir manau, dauguma) norėtų, kad Vilnius būtų linksmas, dinamiškas ir šiuolaikiškas miestas, kur sau mielų užsiėmimų rastų kuo didesnis ratas turistų. Man tokie tavo pamokslavimai primena vieną labai seną Radijo Šou epizodą, kur žurnalisto Filadelfijaus paklaustas "kodėl Vilniuje nėra nei vienos normalios diskotekos", miesto valdžios atstovas Bronius piktai atrėžia "užtat bažnyčių kiek yra!".
                    Paskutinis taisė John; 2010.02.05, 23:28.

                    Comment


                      Kodėl visada temos nukrypsta nuo temos taip, kad nepatogu būna toliau reikštis. O gal tegul Ryga būna linksma savo sekso industrija, o Lietuva nors ir drąsi šalis, bet susiranda kitokį (ne lengviausią) kelią. Labai paprasta apnuogint šlaunį ir augint kanapes, ot koks puikus kontingentas paplaukusių (head case'ų) rinktųsi.

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        Kodėl visada temos nukrypsta nuo temos taip, kad nepatogu būna toliau reikštis. O gal tegul Ryga būna linksma savo sekso industrija, o Lietuva nors ir drąsi šalis, bet susiranda kitokį (ne lengviausią) kelią. Labai paprasta apnuogint šlaunį ir augint kanapes, ot koks puikus kontingentas paplaukusių (head case'ų) rinktųsi.
                        Na aš nesiūlau visko koncentruoti į tai. Bet ir tai turi būti, nes apsimesti, kad esame moralesni ir doresni už visus kitus atrodo kvailai ir neatneša finansinės naudos.

                        Ir tai ne joks nukrypimas nuo temos. Tai svarbi turizmo industrijos dalis.

                        O kontingentas rinktųsi kaip ir visur kitur. Tiesiog jis čia paliktų daugiau pinigų.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Orangeri, tik nereikia pradėti moralizuoti, auklėti ir už visus spręsti, kas kvaila, o kas ne. EUcitizen mintys netgi labai logiškos ir protingos. Ar jos moralios? Kaip kam.

                          Man atrodo, kad visokiems prie kryžiaus prilipdytiems stabukams ir paauksuotiems kažkokios neaiškios moteriškės paveikslams (na kur Aušros vartuose kabo) pasimeltsi atvažiuojantys lenkai yra jei ne degradai, tai bent jau, mažų mažiausiai, nelabai sveiko proto.
                          Tik nei aš, nei kas nors kitas dėl to nei kiek nepykstame ir nesiūlome to drausti...
                          John, viskas turi savo ribas ir viskas labai paprasta: narkotikai ir prostitucija yra už įstatymo ir viskas. Tai kam apie tai iš viso šnekėt? Nesakau, kad visiems privaloma iki grabo būti moralumo angelais, bet juk čia kalba eina apie valstybinę strategiją...


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Tu tiesiog norėtum, kad Vilnius ir visa Lietuva būtų konservatyvus kraštas, konservatyviems turistams su konservatyviomis pramogomis ir užsiėmimais, kurie būtų suderinti su tavo katalikiškos moralės normomis. Tai tiesiog savanaudiška.

                          Aš (ir manau, dauguma) norėtų, kad Vilnius būtų linksmas, dinamiškas ir šiuolaikiškas miestas, kur sau mielų užsiėmimų rastų kuo didesnis ratas turistų. Man tokie tavo pamokslavimai primena vieną labai seną Radijo Šou epizodą, kur žurnalisto Filadelfijaus paklaustas "kodėl Vilniuje nėra nei vienos normalios diskotekos", miesto valdžios atstovas Bronius piktai atrėžia "užtat bažnyčių kiek yra!".
                          Čia stipriai nusišnekėta... Iš ko darai išvadas,kad aš nenoriu "kad Vilnius būtų linksmas, dinamiškas ir šiuolaikiškas miestas, kur sau mielų užsiėmimų rastų kuo didesnis ratas turistų'?

                          Labai noriu. Bet tai nereiškia, kad turiu pritarti kokso uostymui lauko kavinėse bei 14-mečių prostitučių "Mekai" Užupyje ar Žveryne...
                          Paskutinis taisė oranger; 2010.02.06, 00:28.

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            John, viskas turi savo ribas ir viskas labai paprasta: narkotikai ir prostitucija yra už įstatymo ir viskas. Tai kam apie tai iš viso šnekėt? Nesakau, kad visiems privaloma iki grabo būti moralumo angelais, bet juk čia kalba eina apie valstybinę strategiją...
                            Teisinius imperatyvus kuria ne ufonautai ar Dievas, o Seimas. Ateis laikas (tiksliau, sveikas protas), bus nebe už įstatymo. Nors ne čia esmė.

                            Beje, jei neklystu, už mažo kiekio narkotikų turėjima BK straipsniai negresia. Labiausiai bijoti reikia ne baudžiamosios ataskomybės, o kad mentai "apieškodami" (na, tuo atveju, jei netyčia turėtum daugiau) gali, liaudiškai tariant, duoti į galvą. O šiaip "narkotikų" Vilniuje susiveikti galima labai nesunkiai ir tikrai ne įstatymo bijodami žmonės jų dažniausiai vengia. Tiesiog dauguma galvoja smegenimis, o ne kažkuo kitu, kaip, beje, ir gerdami alkoholį, cigaretes ir kitus "nenarkotikus" (t.y. pačius tikriausius narkotikus, kurie kenkia ne mažiau, nei bet kurie kiti).




                            Čia stipriai nusišnekėta... Iš ko darai išvadas,kad aš nenoriu "kad Vilnius būtų linksmas, dinamiškas ir šiuolaikiškas miestas, kur sau mielų užsiėmimų rastų kuo didesnis ratas turistų'?

                            Labai noriu. Bet tai nereiškia, kad turiu pritarti kokso uostymui lauko kavinėse bei 14-mečių prostitučių "Mekai" Užupyje ar Žveryne...
                            Linksmas, šiuolaikiškas ir dinamiškas miestas be galimybės susiveikti mergų? Come on, orangeri, kokioje planetoje gyveni?

                            Va prisiminiau Zalcburgą... gražus miestukas katalikiškoje Austrijoje. Einu kažkokia siaura senamiesčio gatvele (už kokio 100m nuo katedros)... žiūriu lange prikabinta kažkokių nuotraukų su mergelėmis... pasirodo, ten gi viešnamies!
                            Kažkas atvažiavo pasimelsti, kažkas pafotografuoti, kažkas po ilgos dienos gal nori atsipalaiduoti, kaip jam patinka? Kodėl tai turėtų būti problema?

                            Kas mane užkisa labiausiai, kad moralizuotojai visada bando surasti kažkokį pateisinimą (kaip "įstatymas"). Ir kodėl jau kelintą kartą nei šio, nei to mini pedofilus, 14-metes? Jau beveik pradedu galvoti kažką negero.
                            Toje srityje amžiaus cenzas paprastai būna 18, o kartais ir daugiau. Tai veikia.
                            Paskutinis taisė John; 2010.02.06, 00:49.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Linksmas, šiuolaikiškas ir dinamiškas miestas be galimybės susiveikti mergų? Come on, orangeri, kokioje planetoje gyveni?

                              .
                              Galvok ką nori, bet man iš principo nepatinka vyrai, kurie eina į viešnamius. Tiesą pasakius, man jie neatrodo vyrai...

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Galvok ką nori, bet man iš principo nepatinka vyrai, kurie eina į viešnamius. Tiesą pasakius, man jie neatrodo vyrai...
                                Tau neatrodo, o man atrodo, o kai kam išvis nerūpi. Koks skirtumas? Ne apie tai kalbame. Kalbame apie tai, kaip pritraukti daugiau turistų ir daugiau pinigų į miestą/šalį.

                                Reikia, kad Vilnius būtų patrauklus ir geras miestas jo svečiams... kaip Hamburgas, Amsterdamas, Miunchenas, Berlynas, Viena... ten tokių "problemų" nekyla ir vietos sau randa tiek piligrimai, tiek ir žolytės mėgėjai. Nors mes net nekonkuruojame su tais miestais. Konkuruojame su Ryga, Talinu ir Minsku. Bijau, kad Vilnius net ir tokią kovą gali pralaimėti, nes be blogo susisiekimo oru net ir kaip nors čia atvykusiems be bažnyčių ir "geros" moralės" neturėsime ką pasiūlyti. Mūsų laimei, Minskas neturi senamiesčio, kuris domintų turistus. Kitu atveju, Vilnius, ko gero, būtų juodoji turizmo skylė, kur tevažiuotų lenkų religiniai fundamentalistai ir nacionalistai (na tie, kurie sako "Wilno nasze").
                                Paskutinis taisė John; 2010.02.06, 02:01.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Tau neatrodo, o man atrodo, o kai kam išvis nerūpi. Koks skirtumas? Ne apie tai kalbame. Kalbame apie tai, kaip pritraukti daugiau turistų ir daugiau pinigų į miestą/šalį.

                                  Reikia, kad Vilnius būtų patrauklus ir geras miestas jo svečiams... kaip Hamburgas, Amsterdamas, Miunchenas, Berlynas, Viena... ten tokių "problemų" nekyla ir vietos sau randa tiek piligrimai, tiek ir žolytės mėgėjai. Nors mes net nekonkuruojame su tais miestais. Konkuruojame su Ryga, Talinu ir Minsku. Bijau, kad Vilnius net ir tokią kovą gali pralaimėti, nes be blogo susisiekimo oru net ir kaip nors čia atvykusiems be bažnyčių ir "geros" moralės" neturėsime ką pasiūlyti. Mūsų laimei, Minskas neturi senamiesčio, kuris domintų turistus. Kitu atveju, Vilnius, ko gero, būtų juodoji turizmo skylė, kur tevažiuotų lenkų religiniai fundamentalistai ir nacionalistai (na tie, kurie sako "Wilno nasze").
                                  Senamiesčio ir bažnyčių atvažiuoja pažiūrėti ne tik religiniai fanatikai, jie Vilniuje sudaro gal tik kokius 5%. O, kad bus pigių viešnamių jame labai daugiau neatvažiuos tų turistų tikrai. Aš nei Vienoje nei Zalcburge nepastebėjau jokių viešnamių, jeigu jie ir yra, tai tik vieniams, arba labai nedideliai daliai turistų.
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2010.02.06, 11:41.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Į kraštutinumus mestis nereikėtų beabejo, bet lygint religingo žmogaus su narkomanu tai irgi... Ydomu kam iš jūsų maloniau būtų bendrauti su apsirūkiusiu erdvėje nesiorentuojančiu turistu, negu, kad ir į Aušros vartus pasimelst atvažiuojančiu intiligentu ? Beje dar didelis klausimas kur daugiau turistų apsilanko ir kuris iš jų yra didesnis turistų traukos centras - Olandijos žolytės parduotuvės ir viešnamiai ar Vatikano bazilika ?

                                    Comment


                                      Parašė lietus Rodyti pranešimą
                                      Beje dar didelis klausimas kur daugiau turistų apsilanko ir kuris iš jų yra didesnis turistų traukos centras - Olandijos žolytės parduotuvės ir viešnamiai ar Vatikano bazilika ?
                                      O taip, adekvatus palyginimas Žolytės parduotuvių galim pasiūlyt ir labai nesunkiai. Vatikano bažnyčios kur nors Šiaulių rajone, deja, nepastatysim

                                      Comment


                                        Visu pirma reikia keisti požiuri i turistą. Jis dabar Lietuvoje niekam nereikalingas, tik galvos skausmas. Jam reik pramogu, transporto, busto... apsieis...
                                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                        Comment


                                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                          O taip, adekvatus palyginimas Žolytės parduotuvių galim pasiūlyt ir labai nesunkiai. Vatikano bažnyčios kur nors Šiaulių rajone, deja, nepastatysim
                                          Tiesiog pasiųliau palyginti didžiausius tos sryties centrus : žolytės-Olandiją ir krikščionybės -Vatikaną, juk į Lietuvą irgi nevažiuos daugiau nei į Olandiją žolytės pirkt.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X