Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai

    Paziurejus, TV Foromu kilo mintis sukurti nauja temu apie artejancius savivaldybiu tarybu rinkimus.

    Tai kokios nuojautos brangieji forumieciai?

    Kalbant apie Vilniu.... tiesa pasakius nera uz ka balsuoti, gal pavienios partijos ir puse velnio, bet ju kandidatai i merus tai.... arba priesingai.


    Neesu politikos guru ar pan., tad sprendziu apie kandidatus tiesiog "is akiu".

    Po siandienos laidos nuomone tokia:

    Alenka, berods taip, zodziu jokios charizmos, bei komunikabilumo
    Paksas
    Paleckis, gal ir nieko, bet per jaunas, ir kiek man pasirode diplomatijos jam truksta
    Austrevicius, tiesiog kazka kalba, protingu veidu ir tiek, "nekabina" manes
    Monkevicius, sitas tai man so so, bet partija uz jo nugaros, tai nelabai man patinka
    Zuokas, na saunus jis vyras ir pan. nemazai jo savybiu man imponuoja, bet deja jo papildomu pajamu kilme visiskai nepateisinama.


    Tad, kokia situacija, kituose miestuose? Kokios vilnieciu nuotaikos?
    Paskutinis taisė Artas; 2007.01.15, 23:04.

    #2
    Nekas, tikrai nekas..
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #3
      visi kandidatai isskyrus Paksa yra gana normalus ir pasirinkimas tikrai didelis.
      Neusprantu, kodel ieskoma tos charizmos. Negi svarbu tik ivaizdis ?
      Man pvz charizma visiskai ne kriterijus balsuojant.
      kazkada ejo kalbos, kad neva Kirkilas necharizmastiskas, o dabar matome, kad jis kuo puikiausiai tvarkosi savo poste ir jau dabar jau vadinamas politologu tarpe vienu is sekmingiausiu premjeru.
      Uspaskis, Paksas, Zuokas, Brazas buvo vadinami charizmatiniais lyderiais ir kokiu nesamoniu pridirbo.
      T'sakant sikau ir tapsnojau ant tos ju charizmos . Balsuosiu uz pati ne charizmastiskiausia politika
      Paskutinis taisė antitotalitarizmus; 2007.01.15, 23:43.

      Comment


        #4
        Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
        visi kandidatai isskyrus Paksa yra gana normalus ir pasirinkimas tikrai didelis.
        Neusprantu, kodel ieskoma tos charizmos. Negi svarbu tik ivaizdis ?
        Man pvz charizma visiskai ne kriterijus balsuojant.
        kazkada ejo kalbos, kad neva Kirkilas necharizmastiskas, o dabar matome, kad jis kuo puikiausiai tvarkosi savo poste ir jau dabar jau vadinamas politologu tarpe vienu is sekmingiausiu premjeru.
        Uspaskis, Paksas, Zuokas, Brazas buvo vadinami charizmatiniais lyderiais ir kokiu nesamoniu pridirbo.
        T'sakant sikau ir tapsnojau ant tos ju charizmos . Balsuosiu uz pati ne charizmastiskiausia politika

        o as manau priesingai, miesto "galva" turi buti lyderis ( kaip ir bet kuris ktas, auksto rango vadovas). O zmogui kuris neturi tokiu savybiu, dirbti tikrai sunkiau.

        Comment


          #5
          Man ir kilo po vakarykščios laidos įvairių minčių:
          Alenka, eiliniai priešrinkiminiai paistalai.
          Paksas
          Paleckis, Blogiau nei Paksas.
          Austrevicius, galimas kandidatas.
          Monkevicius, jokios nuovokos.
          Zuokas, sakiau už Zuoką tikrai nebalsuosiu ir manau aiškint nereikia dėl ko, tačiau pasižiūrėjus į visus pretendentus į merus trūksta žodžių. Gal visgi teks už Zuoką balsuot, nes žiūrint laidą vaizdas buvo maždaug toks: Zuokas šluosto nosį apsisnarglėjusiems nebrendyloms.

          Comment


            #6
            Vilniaus meras bet kokiu atveju bus, d4ja, tik partijų susitarimo, t.y. koalicijos pasekmė. Gaila, kad iki šiol neįteisinti tiesioginiai sostinės mero rinkimai...

            O dėl kandidatų...
            Mano nuomonę, be Zuoko ir Petro nėra į ką ypatingai žiūrėti.
            Paleckis pasirodė visiškai apgailėtinai, Paksas primena sugedusią plokštelę. Monkevičius, manau, yra doras žmogelis, bet tiesiog jaučiu, kad jam būtų sunkoka. Alekna gi, panašu, nusimano tik medicinoje. To ryškiai per maža.

            Comment


              #7
              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              Man ir kilo po vakarykščios laidos įvairių minčių:
              Alenka, eiliniai priešrinkiminiai paistalai.
              Paksas
              Paleckis, Blogiau nei Paksas.
              Austrevicius, galimas kandidatas.
              Monkevicius, jokios nuovokos.
              Zuokas, sakiau už Zuoką tikrai nebalsuosiu ir manau aiškint nereikia dėl ko, tačiau pasižiūrėjus į visus pretendentus į merus trūksta žodžių. Gal visgi teks už Zuoką balsuot, nes žiūrint laidą vaizdas buvo maždaug toks: Zuokas šluosto nosį apsisnarglėjusiems nebrendyloms.
              beveik mano mintys. lygiai taip pat prieš metus sakiau - už zuoka niekada, tačiau...

              o auštrevičius man vakar sudarė gražaus portreto įvaizdį: gražus vaizdelis, o kai prabyla, tai pasirodo toks pats kaip ir kiti aplinkui. nieko naujo ir nieko konkretaus.

              ir dar viena pastaba apie vakarykštį forumą: vienas zuokas šnekėjo - padarytas tas anas, planuojam daryti tą ir kitą. o kiti: N.Vilnioj lemputė neįsukta, poliklinikose pensininkų eilės, lukiškių aikštėje seimūnų vaikus muša (kopyraitas: auštrevičius)

              Comment


                #8
                Paveiksliukas paimtas iš delfi.lt


                O čia straipsnis: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=11839870

                Comment


                  #9
                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Paveiksliukas paimtas iš delfi.lt


                  O čia straipsnis: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=11839870

                  Comment


                    #10
                    i tema:

                    http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=11888546

                    http://www.zuokas.lt/index.php?day=1169416800

                    Comment


                      #11
                      Darius Maskoliūnas 13 sąraše, o iždininko Šilgalio išviso nėra

                      Comment


                        #12
                        i tema:
                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=12120064


                        Ponai ir ponios, berniukai, ir mergaites. Cirkas prasideda

                        Comment


                          #13
                          na, kur dingsi, manau uz liberalcentristus desiu iksus
                          geriau aferistas, bet super vadybininkas, nei doras kvailys.
                          ne, cia gal per zostkai, bet negali nematyti, kad vilniuje vis graziau ir geriau. ir nebe dabartinio mero pagalbos.

                          Comment


                            #14
                            Parašė chmekas Rodyti pranešimą
                            na, kur dingsi, manau uz liberalcentristus desiu iksus
                            geriau aferistas, bet super vadybininkas, nei doras kvailys.
                            ne, cia gal per zostkai, bet negali nematyti, kad vilniuje vis graziau ir geriau. ir nebe dabartinio mero pagalbos.
                            sakyčiau tarp aferistų kur kas didesnis pasirinkimas, nei kad vienintelis doraskvailys iš TSKP

                            o vadybininką težinau vieną. kiti arba neturėjo progos pasirodyti, arba pasirodė tik kaip aferistai.

                            todėl ir mano pasirinkimas greičiausiai bus vadovaujantis lietuvių liaudies patarle: už vieną mušta dešimt nemuštų duoda

                            Comment


                              #15
                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Vilniaus meras bet kokiu atveju bus, d4ja, tik partijų susitarimo, t.y. koalicijos pasekmė. Gaila, kad iki šiol neįteisinti tiesioginiai sostinės mero rinkimai...
                              Matyt tu juokauji apie tuos tiesioginius rinkimus?
                              Isivaizduoji kiek proceduru reiktu teises aktuose numatyt, kiek kainuotu visi organizavimai rinkimu.
                              Savivaldybiu Lietuvoj apie 60, tiek pat meru, kiekvienas gyventoju isrenkamas tiesiogiai, o jei jis atsistatydina, jei jis vienaip ar kitaip pasalinamas, kaip perrinkinet kiekvienasyk? O Lietuvos savivaldybiu praktikoje meru kaita dazna.
                              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                              Comment


                                #16
                                Aš iš visos šitos klerkų ir kyšininkų kompanijos matau vienintelį, kuris atstovautų vilniečius savivaldybėje, tai yra gerbiamą prezidentą ir inžinierių Rolandą Paksą, nes manau jis vienintelis yra nesusitepęs ir arčiausiai žmonių, kiti yra priklausomi nuo verslo grupuočių.


                                Aš manau reikėjo padaryt apklausą, kuri būtų įrodžiusi, kad vilniečiai labiausiai simpatizuoja gerbiamam Prezidentui Paksui, nes kaip galima simpatizuoti parsidavėliams ir politinėms prostitutėms?
                                Beje: www.nemalksudo.lt, puslapis turbūt sukurtas Zuokulos patikėtinių, nes jame tyčiojamasi iš gerbiamo prezidento Pakso.

                                Comment


                                  #17
                                  @Uspaspsichas: Aš nelabai suprantu ar tu juokauji ir šaipaisi iš Pakso/Uspaskicho ar rimtai kalbi ir juos remi. Pvz. tavo vartotojo vardas lyg ir tyčiojasi iš Uspaskicho. Tai kaip čia yra?

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    @Uspaspsichas: Aš nelabai suprantu ar tu juokauji ir šaipaisi iš Pakso/Uspaskicho ar rimtai kalbi ir juos remi. Pvz. tavo vartotojo vardas lyg ir tyčiojasi iš Uspaskicho. Tai kaip čia yra?
                                    Tiesiog registruodamasis buvau neatidus ir padariau labai kvailą klaidą, dėl kurios gailiuosi.
                                    Kaip matau, tamsta, esat moderatorius, galėtumėt pakeist mano slapyvardį į "Gerbiamas ekonomistas Uspaskich", arba "Mafijozų ir klerkų priešas Nr.1 - Uspaskich"? Dekui labai.

                                    Comment


                                      #19

                                      uspaspsichas maladiec

                                      šiaip, pastaruoju matu labai pralinksmino Darbo partijos šūkis : "Korupcija užkniso juodai".
                                      dar Vln krikdemai pasirinko puikia strategiją: "Metro greitesnis už vėją" . žinau už ką balsuosiu

                                      Comment


                                        #20
                                        @Uspaspsichas: Kiek žinau, tai administratoriai bandė pakeisti tavo vartotojo vardą į "Mafijozų ir klerkų priešas Nr.1 - Uspaskich", bet bekeisdami padarė labai kvailą klaidą ir vartotojo vardą "Uspaspsichas" pakeitė į "Uspaspsichas". Apgailestauju.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X