Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migrantų krizė pasienyje su Baltarusija

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė geriantis Rodyti pranešimą

  Tai ir suprask, kad tai nuo tavęs nepriklausys kiek migrantų bus prie sienos jeigu tu veidmainiausi. Jeigu bus fiziškai sustabdyti migrantus, tai tada neapsimokės siųsti migrantų, teks galvoti ką nors naujo.
  Jeigu migrantų bus labai daug, tai neišeis jų taip paprastai apgręžti ar sustabdyti net ir aukšta tvora.
  Flickr

  Comment


   Parašė VNS Rodyti pranešimą
   Tai, kad nekalba ir su šeimininku, nes tas irgi teroristas. Tai tada nėra su kuo kalbėt, tik su LRT žurnalistais ir Laurinavičium, tie visad galvą palinksės.
   Kaip nekalba jei pati buvo nuvykus atsisveikint. Babulė Mamulė panašu abejotinais sprendimais ir skambučiais nusprendė driokstelt prieš išeidama. Aišku dar priklauso kuo baigsis šitie jos skambučiai , bet dabar labiau toks kaip skudurelio įvaizdis susidarė. Priminsiu tik, kad tarakonui daug kas skambino 2020 rugpjūtį(pagal jo kalbas), bet jis išsidirbinėjo ir nekalbėjo. Čia dar reik prisimint jo dergimąsi apie dujų kainas ir antro Pasaulinio karo nugalėtojus. Berods vėliau kalbas apie nacius ir fašistus ir dabartinei Vokietijai buvo pritaikęs.

   Comment


    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Jeigu migrantų bus labai daug, tai neišeis jų taip paprastai apgręžti ar sustabdyti net ir aukšta tvora.
    Niekas nesako, kad yra lengva gyventi šalia diktatoriaus. Patys nepajėgsim susitvarkyti - kviesim pagalbą.
    Aš neliūdnas - aš blaivus

    Comment


     Svarbu neatidaryt dar vieno nelegalios migracijos koridoriaus, kurį žinotų nuo Šri Lankos iki Namibijos. Reikia ir savo šiknų kartais žiūrėt, ne tik ten politinių kalinių Minske ar dar kur.
     Show must go von!

     Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Tai tada turėtume ne tūkstančius, o milijonus migrantų ir vandens patrankų nebeužtektų, ar tikrai šito labai norisi? Jums gal ir norisi, bet Merkel ne ir galim ją suprasti, nebenori vokiečiai visų migrantų priiminėti.
      Neturėtume, kad ir kaip kam nepatinka bet migrantai irgi žmonės ir dauguma jų gyvena geresnius gyvenimus nei palapinėje pastatytoje Baltarusijos pasienio pelkėje. Tokia situacija su milijonais įmanoma tik jeigu atsivertų sienos arba jie būtų per prievarta gaudomi savo šalyse ir skraidinami į Baltarusiją.

      Comment


       Ne, Europai (Miuncheno ar Hamburgo merei pvz.) netinka vandens patrankos. Jeigu bus laisvas koridorius iki ES sienos, viskas, tai jau geras koridorius migrantams.
       Show must go von!

       Comment


        Parašė VNS Rodyti pranešimą
        Ne, Europai (Miuncheno ar Hamburgo merei pvz.) netinka vandens patrankos. Jeigu bus laisvas koridorius iki ES sienos, viskas, tai jau geras koridorius migrantams.
        O kas čia per kalbos apie tas meres, tiek Miunchene, tiek Hamburge merai yra vyrai

        Comment


         Parašė VNS Rodyti pranešimą
         Ne, Europai (Miuncheno ar Hamburgo merei pvz.) netinka vandens patrankos.
         Prisiminus 1941, tai vandens patrankos yra mažiausias blogis kurį galime jiems padaryti.
         It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

         Comment


          Parašė themanual Rodyti pranešimą

          O kas čia per kalbos apie tas meres, tiek Miunchene, tiek Hamburge merai yra vyrai
          Nesimokiau vokeičių. Kitos pareigos greičiausiai https://verena-dietl.de/
          Show must go von!

          Comment


           Parašė VNS Rodyti pranešimą

           Nesimokiau vokeičių. Kitos pareigos greičiausiai https://verena-dietl.de/
           Dabar matau, delfi išvertė kaip trečioji vicemerė, nors tiksliau turbūt būtų antroji vicemerė. Nežinau kiek mandato turi kalbėti miesto vardu, bet jei reiškiasi kokiam socialiniam tinkle ar nedarbo metu kaip savo nuomonę tai tas turbūt Vokietijoje neuždrausta.

           Slapta įsivaizduoju, jog tai galėtų būti net ir politinis žingsnis kai trečios svarbos politikas apramina Miuncheno woke visuomenės dalį, jog kažkas vyksta, bet realiai niekas nedaroma. Galėtų Merkel pasimokyti tokios taktikos vietoje skambučių diktatoriui, nebeilgai jau liko jai pratempti.

           Comment


            https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=88710297
            Batka siūlo vyniotis, bet nori prastumti 2k migrantų į Vokietiją, kad kai kitą kartą reikės vėl migrantų, eitų juos prisišaukti.
            +Valgykit mano kaktusus, norit ar nenorit.

            Comment


             Kaip Europos Sąjungai reikalavimai yra kuklūs

             Baltarusijos autoritarinis prezidentas Aliaksandras Lukašenka iš Vokietijos kanclerės Angelos Merkel reikalavo, kad ji taptų tarpininke sprendžiant migrantų krizę kartu su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

             A. Lukašenka pareiškė norintis būti oficialiai pripažintas Baltarusijos prezidentu. Be to, paprašė laikinai Vokietijos kanclerės pareigas einančią A. Merkel panaikinti Europos Sąjungos Baltarusijai taikomas sankcijas, įvestas po suklastotų rinkimų, prievartos ir represijų prieš šalies žmones ir „Ryanair“ lėktuvo perėmimo, kai buvo pagrobtas žurnalistas Ramanas Pratasevičius.

             Taip pat A. Lukašenka pageidauja, kad Europos Sąjunga, o konkrečiai Vokietija, pasiimtų pusę į Baltarusiją atvykusių pabėgėlių.

             A. Lukašenka norėjo, kad Europos Sąjunga, o pirmiausia konkrečiai Vokietija, iš Baltarusijos pasiimtų migrantus, kuriuos jis (Baltarusijos prezidentas) atsivežė į šalį, norėdamas jais užtvindyti Europos Sąjungą ir destabilizuoti situaciją Vakaruose“

             A. Lukašenka ir A. Merkel antrą kartą pasikalbėjo telefonu ir sutarė, kad migrantų krizė Baltarusijos ir Lenkijos pasienyje turėtų būti aptarta Minsko ir Briuselio.

             Baltarusijos autoritarinis lyderis ir A. Merkel „sutarė, kad visa problema bus iškelta iki Baltarusijos ir ES lygio“, pranešė BelTA, remdamasi A. Lukašenkos spaudos tarnyba.
             https://m.delfi.lt/uzsienyje/article.php?id=88701771

             Comment


              Parašė Globalus Rodyti pranešimą
              Kaip Europos Sąjungai reikalavimai yra kuklūs


              https://m.delfi.lt/uzsienyje/article.php?id=88701771
              Tai viskas paprasta, naikinam sankcijas, legitimizuojam tarakoną, siunčiam pirmą migrantų paketą į Miuncheną ir krizė išspręsta. Juk tikrai daugiau niekas neužsimanys atvykt, o ir ūsuotasis tikrai ateityje nepanaudos šio sverto prieš ES. Bravo Merkel, realpolitik tsakant.

              Comment


               Europos bėda, kad nori žaisti tik pagal taisykles. Šitos krizės pradžioj rašiau, kad neįmanoma laimėti, kai viena pusė žaidžia pagal taisykles, o kita pusė bet kaip. Tai nereiškia, kad reikia daryti ta patį, bet asimetrinių netikėtų ir pilkoje zonoj esančių atsako formų reikia mokėti rasti. Kitaip tikėtis laimėti prieš tokius veikėjus kaip Luka ar Putinas vargu ar įmanoma.

               Dabar ramiai pažiūrėkim kas atsitiko. Situacija turi akivaizdų pliusą - situacija pasienyje palngvėjo. Ne išsisprendė, bet palengvėjo. Ir labiau ne prie Lietuvos, bet prie Lenkijos sienos. Tai pliusas. Ir jei tas pokalbis būtų tai, kas padėjo išspręsti ar bent palengvinti situaciją, o kaina - pokalbis ir naujų sankcijų neįvedimas, viskas būtų puiku.
               Bet kažko nesitiki, kad kelis mėnesius batka provokavo krizę vien tam, kad jam paskambintų Merkel, o jis pats negautų naujo - taip vadinamo penkto - sankcijų paketo (apie kurį niekas nebūtų kalbėjęs jei pats krizės nebūtų provokavęs). Jei pažiūrėti kaip batka elgiasi po pernykščių rinkimų, akivaizdžiai matyti, kad jis provokuoja ir kas be ko sąmoningai provokuoja vis naują ir naują konfliktą. Gavęs pirmą ir labai švelnų sankcijų paketą ir vietoj to, kad palaukti kol situacija bent kiek aprims ir taikos balandžiai Europoje pradės siūlyti grįžti prie business as usual pats batka vis naryvaetsia na grubost. Vietoj to, kad išvaikius demonstracijas ir užsitikrinus valdžios išsaugojimą apsiraminti batka sąmoningai stiprina represijas ir gauna vėl gana švelnius antrą ir trečią paketus. Vėl situacijai stabilizavusis ir vietoj to, kad aprimti batka sugalvoja pasigrobti Ryanair lėktuvą. Gauna jau kietesnį ketvirtą sankcijų paketą. Tada organizuoja migrantų krizę ir sulaukia penkto paketo. Kartu ir Merkel skambučio. (Labai keista, kai kas nors kaltina Lietuvos, Lenkijos ar Europos politikus dėl krizės: gavus super švelnų pirmą sankcijų paketą viskas ko batkai reikėjo, tai ramiai pasėdėti. Nematyti to, kad batka pats sąmonigai vis provokuodavo naują konfliktą nu visai aklam reikia būti. Na kaip visada dėl tų provokacijų tai Lietuvos politikai su Landsbergiu priešakyje kalti ). Mano akimis žiūrint jo veiksmų analizė rodo, kad tokioj būsenoj jis neapsiramins, t.y. jo tikslas visiškas ir pilnas bet kokių sankcijų nuėmimas. Nu kvaila išsiprovokuoti konfliktą vien tam, kad tik nebūti nubaustam už jį. Jei tikrai taip bus, šiandieniniai Merkel žingsniai vertintini kaip visiškas ir totalus Europos pralaimėjimas.

               Comment


                Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                šiandieniniai Merkel žingsniai vertintini kaip visiškas ir totalus Europos pralaimėjimas.
                ES šiltnaminių demokratizatorių logika: palaikykime politinius kaimyninės visuomenės siekius atsikratyti "paskutinio Europoje diktatoriaus", rodykime solidarumą protestams, skirkime sankcijas, reikalaukite sąžiningų rinkimų, tačiau kaip jis smogia atgal į jautrausias dviveidžių vietas, jie paguldomi ant menčių ir skelbia kapituliaciją, kai reikia solidarumo su Lietuva, Lenkija, Latvija, jie garsiai kalba, kad sienų nefinansuos. UK siunčia kairuomenės inžinierius pagalbom lenkams. Jau kas kas, bet durnesių žmonių rasti negalima. Aš bijau pagalvoti, ką jie darytų, jeigu įvyktų realus karinis konfliktas kažkur mūsų regione.
                Paskui eurobiurokratai pasakos kokie lenkai blogi, veikia nevieningai. O bendrai ES pasirodė kaip mulkiai ir tą pamatė visi, kas siekia destabilizavimo.

                Comment


                 Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                 Europos bėda, kad nori žaisti tik pagal taisykles. Šitos krizės pradžioj rašiau, kad neįmanoma laimėti, kai viena pusė žaidžia pagal taisykles, o kita pusė bet kaip. Tai nereiškia, kad reikia daryti ta patį, bet asimetrinių netikėtų ir pilkoje zonoj esančių atsako formų reikia mokėti rasti. Kitaip tikėtis laimėti prieš tokius veikėjus kaip Luka ar Putinas vargu ar įmanoma.
                 O kaip apskritai galima "laimėti" bent pirmiausia prieš Batką, kaip įsivaizduojate tą "pergalę", kai jis žaidžia kaip pats rašote vadovaujantis kitomis taisyklėmis?
                 Flickr

                 Comment


                  Parašė themanual Rodyti pranešimą

                  Neturėtume, kad ir kaip kam nepatinka bet migrantai irgi žmonės ir dauguma jų gyvena geresnius gyvenimus nei palapinėje pastatytoje Baltarusijos pasienio pelkėje. Tokia situacija su milijonais įmanoma tik jeigu atsivertų sienos arba jie būtų per prievarta gaudomi savo šalyse ir skraidinami į Baltarusiją.
                  Jei jiems atsiranda bent menkiausia galimybė patekti į ES, ja pasinaudos. Jeigu Batka dar ir už skrydžius apmokės, tai lieka mažai prasmės likti savo šalyje. Aš jų vietoje irgi geriau gyvenčiau tose palapinėse nei likti be perspektyvų savo šalyse.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2021.11.18, 18:54.
                  Flickr

                  Comment


                   Arba BELTA pezalai, arba batka tai susakė kitame laido gale pypsint signalui.
                   Show must go von!

                   Comment


                    Europos Sąjunga (ES) neketina derėtis su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka dėl situacijos su migrantais Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje ir tolesnio jų likimo. Tai RBC pareiškė Europos Komisijos (EK) spaudos sekretorius Peteris Stano, paaiškinęs pokalbių su Baltarusija esmę.
                    https://lenta.ru/news/2021/11/18/no_tell/

                    Comment


                     Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                     O ko norėjom mes? Iš TS retorikos panašu, kad mes norėjom karo ir dabar labai pikti esam ant Merkel, kad sprendžia migrantų problemą.
                     Norėjom maidano baltarusijoje. O Merkel ne sprendžia, bet aštrina migrantų problemą.

                     Parašė VNS Rodyti pranešimą
                     Aš mąstau, kad nemažai kas iš TS rimtai galvoja, kad jie pajėgus nuversti tiek batenką, tiek putlerį, tiek xi. Kai kurie dalyviai matau taip pat galvoja. Erdoganas turbūt dar dabar visiems moka už tvoras visokias, nes sankcijomis springsta.
                     Jeigu ES nesielgtų kaip išdavikai tai tikrai būtų pajėgūs.

                     Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                     Tai tada turėtume ne tūkstančius, o milijonus migrantų ir vandens patrankų nebeužtektų, ar tikrai šito labai norisi? Jums gal ir norisi, bet Merkel ne ir galim ją suprasti, nebenori vokiečiai visų migrantų priiminėti.
                     Merkel labiau norisi to milijono migrantų Berlyne matyt.

                     Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                     Ir jei tas pokalbis būtų tai, kas padėjo išspręsti ar bent palengvinti situaciją, o kaina - pokalbis ir naujų sankcijų neįvedimas, viskas būtų puiku.
                     Nesutinku. Naujų sankcijų neįvedimas už tokios krizės sukėlimą yra per didelė kaina ir nieko čia puikaus.

                     Comment

                     Working...
                     X