Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2020 (apklausa)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • rmss
    replied
    Smagiausia kaip visokie užsimaskavę rasistai, homofobai, seksistai ir t.t. triggerinasi nuo Laisvės partijos. Dabar būtinai visose apklausose kur tik pamatysiu balsuosiu už juos

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
    Evier ką manai ar gerai žmones vadinti retardais ar net kokiais pydarais?
    Nori, kad liberalai mane nuteistų?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    90% ten ėjusiu buvo vaikai, 3% lietuviška antifos parodija, 1% Armonaitė.
    Ką ir sakiau, tokios radikalios idėjos labiausiai limpa naiviems vaikams. Na iš suaugusių dar Armontaitė, kaip paminėjai, neišaugusi.

    Komentuoti:


  • Kvailas
    replied
    Evier ką manai ar gerai žmones vadinti retardais ar net kokiais pydarais?

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    90% iš tų vaikų turbūt ne tiek domisi pasaulio reikalais, kiek aklai kopijuoja influnkerius tiktoke.
    Tame ir esmė, ateity gal dalis iš jų už radžvilą balsuos

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    SJW nėra liberalai. SA būriai irgi buvo savotiškas SJW.
    Sutinku
    Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2020.09.22, 20:55.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    SJW nėra liberalai. SA būriai irgi buvo savotiškas SJW.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

    Patvirtintų, kad forumo apklausoje pirmaujanti partija laikosi ant nesubrendusių, naivių, istoriškai ir politiškai neraštingų ir todėl lengvai manipuliuojamų žmonių paramos.
    Atitarnavau kariuomenėje, esu laimėjęs ne vieną istorijos olimpiadą ir pats dirbu NVO sektoriuje, ačiū už ad hominem.

    Čia maždaug aš šiaip prieš policijos savivalę ir smurtą, nebent jeigu negrą daužo - tegu. Bet kažkaip ne taip gerai skamba, ane?
    Tiesiog sporadiškai visame pasaulyje vyko BLM palaikymo mitingai. Ar tai kažkuo sumenkina Lietuvai aktualias problemas? Ne. Kam tada dėl kokio Tibeto Ivanauskaitė protestuodavo?

    Beje retai beisreiškiantys liberaliukai užplūdo temą, matyt pasidalino kažkur tarpusavyje ir sulėkė balsuoti.
    Kaip matai, miestai.net esu 11 metų. Ir šiaip, jei atsiverstum 2008, 2012 ar 2016 rinkimų temas, ten liberalai irgi daug gaudavo.
    Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2020.09.22, 20:58.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Aš kažkaip tuos vaikus suprantu, net pats tokiu buvau. Nieko, kadangi domisi pasaulio reikalais, tai susivoks kontekstą ir kas yra kas
    90% iš tų vaikų turbūt ne tiek domisi pasaulio reikalais, kiek aklai kopijuoja influnkerius tiktoke.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    90% ten ėjusiu buvo vaikai, 3% lietuviška antifos parodija, 1% Armonaitė.
    Aš kažkaip tuos vaikus suprantu, net pats tokiu buvau. Nieko, kadangi domisi pasaulio reikalais, tai susivoks kontekstą ir kas yra kas

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

    Patvirtintų, kad forumo apklausoje pirmaujanti partija laikosi ant nesubrendusių, naivių, istoriškai ir politiškai neraštingų ir todėl lengvai manipuliuojamų žmonių paramos.
    Prašom konkretizuoti, užuot įžeidinėjus jaunus rinkėjus ir kompromitavus jų balsavimo teisę.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tai tame ir visas žavumas, kad aklai kopijavo JAV atmatinius liberastus, kurie dėjosi prie visų protestų.
    Tai yra politiniai dalykai visai kiti, bet pats principas liberastiškas tas pats.
    90% ten ėjusiu buvo vaikai, 3% lietuviška antifos parodija, 1% Armonaitė.

    Komentuoti:


  • Kvailas
    replied
    Aš negaliu patikėti kiek daug netolerantiškų žmonių yra tarp Laisvės partijos rinkėjų, nei vienas iš jų neoponuoja Robotui!!

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Beje retai beisreiškiantys liberaliukai užplūdo temą, matyt pasidalino kažkur tarpusavyje ir sulėkė balsuoti.
    Aš galiu sutikti, kad yra teorinė tikimybė, kad forumo apklausoje šita SJW juokdarių partija surinktų daugumą, na bet tikrai ne 47,46 proc
    Laisvės partija tai kaip suprantu "nu, kad užsenio būtų daugiau Lietuvoje, ar kaip minimum gryno Tallinno waibo pasiekiamu olandiškais dvirtakiais". Man tai visų pirma Marihuanos legalizavimo partija, nes tie SJW/BLM dalykai su Lietuva taip derinasi, kad vos Vilnių ir iš dalies Kauną liečia, o likusiai Lietuvai meh

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Kuo identiteto politika akcentuojama pasmerkiant smurtą JAV prieš juodaodžius? Identity politics meistrai yra LLRA, o ne liberalai.

    Kokia prasmė užjautinėti politinius oponentus? Ypač tuos, kurie patys fiziškai trukdė tam pačiam BLM protestui. LP šiaip apskritai smerkia policijos savivalę ir smurtą.
    Čia maždaug aš šiaip prieš policijos savivalę ir smurtą, nebent jeigu negrą daužo - tegu. Bet kažkaip ne taip gerai skamba, ane?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Beje retai beisreiškiantys liberaliukai užplūdo temą, matyt pasidalino kažkur tarpusavyje ir sulėkė balsuoti.
    Aš galiu sutikti, kad yra teorinė tikimybė, kad forumo apklausoje šita SJW juokdarių partija surinktų daugumą, na bet tikrai ne 47,46 proc

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Tuo ir leftistai, kad akcentuoja identiteto politiką. Būtų ekonomiškai į kairę - būtų socialdemokratai. Jei leftizmas būtų ekonominis klausimas, PiS būtų vieni didžiausių europos leftistų

    BLM parade Armonaitė dalyvavo. Bet kol kas nesigirdėjo, kad užjaustų Astrauskaitę. Kurią, teismo nuomone, policija buvo sulaikius neteisėtai. Ir dar, kaip aiškėja, po nurodymų iš viršaus. Čia gi konkrečiai policijos įgaliojimų viršijimas. Bet juk svarbu tik tada kai JAV policija kažką ne taip padaro
    Kuo identiteto politika akcentuojama pasmerkiant smurtą JAV prieš juodaodžius? Identity politics meistrai yra LLRA, o ne liberalai.

    Kokia prasmė užjautinėti politinius oponentus? Ypač tuos, kurie patys fiziškai trukdė tam pačiam BLM protestui. LP šiaip apskritai smerkia policijos savivalę ir smurtą.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Keisčiausia, kad tau vaidenasi visur tie blm ir antitifa Lietuvoj nors patiem vietiniams liberalams nėra tai labai aktualu.
    Kaip populistai elito kortą naudoja taip pat ir liberalizmo koziriuką kartais ištraukia
    Spekuliuočiau, kad už žvairį radžvilą balsuosi ?
    Tai tame ir visas žavumas, kad aklai kopijavo JAV atmatinius liberastus, kurie dėjosi prie visų protestų.
    Tai yra politiniai dalykai visai kiti, bet pats principas liberastiškas tas pats.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Ta prasme policijos įgaliojimų viršijimas nėra problema kol kas nors neužmušamas? Ir dar organizuotas iš viršaus. Čia gerokai rimčiau nei patrulio asmeninė iniciatyva irba klaida.
    Problema. Ji laimėjo teisme, įrodė savo teisybę, reikia imtis priemonių, kad daugiau tai nepasikartotų. Bet jeigu minėtoji retardė būtų prismaugta iki mirties, o policininkas nenuteistas, eičiau aš irgi protestuot už ją.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

    Floyda.
    Ai tą turėjot omeny... Aš galvojau apie Karbauskį ar Gabrielių

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

    Patvirtintų, kad forumo apklausoje pirmaujanti partija laikosi ant nesubrendusių, naivių, istoriškai ir politiškai neraštingų ir todėl lengvai manipuliuojamų žmonių paramos.
    Jei ką ir išmokau iš šito forumo, tai kad tik konservų rinkėjas gali kitus vadinti retardais.

    Komentuoti:

Working...
X