Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


    Bet tam Bačiuliui per daug čia dėmesio. Jis gal ir geras kokios nors karinės srities ekspertas, bet kaip polititologas jis visiškas nevykėlis
    Jis alkoholikas, jei ka

    Comment


      Parašė Kaimai
      Bačiulis:
      Ar čia melas? Bačiulis bando savo skaitytojams parduoti versiją, jog jokie rusai nieko neišlaužė. Čia nebandysiu jo nuneigti, nes absoliučiai visos rimtos žvalgybos institucijos, visi respublikonai ir net Donaldas (vieną kartą) pripažino jog tai buvo Rusija.
      Taip, čia įtartina. Bet kaip dėl šito - "Dempartija taip ir neleido FBI tyrėjams ištirti tų "Kremliaus hakerių" pėdsakų savo serveriuose". Ar taip buvo?
      Bačiulis:
      Gal irgi ne melas. Bet vėlgi netiesioginiai įrodymai yra ne Bačiulio pusėje (Bačiuliui gi jokie įrodymai išvis nereikalingi nes leftistai ir gritėnas):

      NSA Director: Russia Hacked French 'Infrastructure' Ahead of Vote

      Hackers Came, but the French Were Prepared
      Taip, dėl šito konkrečiai man Bačiulis nepatiko (kaip ir dėl Le Pen palaikymo, jei galima taip pavadinti). Bet kad melas - nepavadinčiau. Čia labiau jo noras tikėti ir pan.
      Bačiulis:
      Melas ar hiperbolė?
      Šiame tiesos yra. Turbūt ne 95 proc. (čia hiperbolė), bet nemažai.

      Comment


        Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
        Aš rimtai manau, kad tu galėtum jau ir nebeprašyti ir nebeišsidirbinėti. Jei nori matyti realybę, tai viskas jau seniai aišku, jei nenori, nepadės jokie įrodymai.
        Jo, sunku su tikinčiais diskutuoti Man kaip netikinčiam, tai niekas kol kas neaišku, nei seniai, nei neseniai.

        Comment


          http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7738891.html

          More Americans support Trump's impeachment than oppose it for first time, poll finds

          The striking results come after Mr Trump dismissed his FBI director without warning
          DURNI TIE AMERIKONAI, PATYS NEZINO KO NORI, CIA DAR NIEKO NEREISKIA, CIA TIK LEFTISTINIS TRIEDALAS, SKAITYKITE NE TIK MEINSTRYMINE ZINIASKLAIDA, TRUMPAS GERIAUSIA KAS GALEJO NUTIKTI LIETUVAI.

          Comment


            Po apkaltos prezidentu taptų Mike Pence. Kažin kas tada būtų.

            Comment


              Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
              http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7738891.html



              DURNI TIE AMERIKONAI, PATYS NEZINO KO NORI, CIA DAR NIEKO NEREISKIA, CIA TIK LEFTISTINIS TRIEDALAS, SKAITYKITE NE TIK MEINSTRYMINE ZINIASKLAIDA, TRUMPAS GERIAUSIA KAS GALEJO NUTIKTI LIETUVAI.
              Jei čia man taikoma, tai pakartoju, kad nesu Trumpo supporteris, sutinku, kad jo kompetencija žema, ir kad jei nusipelnė ar nusipelnys apkaltos, tai lai ją ir gauna. Na bet nesu tikintis iš anksto, kad jis kaltas. Man asmeniškai niekas nėra aišku ir įrodymų nematau kol kas.

              Comment


                apkalta jus apkalta )))))

                Comment


                  Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                  Po apkaltos prezidentu taptų Mike Pence. Kažin kas tada būtų.
                  Jei atvirai tai būtų blogiau. We're fuck*d.

                  Comment


                    Jus bent Amerikoj buve, vyrai?

                    Comment


                      digital, problema slypi čia tokia: jeigu informacija bus tiesiogiai susijusi su žvalgyba, tuomet tuos dalykus matys tik teisėjai (kolegija) ir prokuroras, bet net ir tada ne viskas bus atskleista. Visuomenei bus atskleista pakankamai dozuota informacija. Tad galutiname variante vis tiek mes nežinosime visko detaliau, ypač kai tai liečia Rusijos žaidimėlius. Nebent pats Trumpas norėtų paimti ir viską pasipasakoti.

                      Comment


                        Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
                        Jei atvirai tai būtų blogiau. We're fuck*d.
                        Prašau plačiau. Aš nieko nežinau, čia daug JAV politikos žinovų.

                        Comment


                          Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                          Prašau plačiau. Aš nieko nežinau, čia daug JAV politikos žinovų.
                          Nereikia trolinti. Pence yra fundamentalistas krikščionis. Radikalas blogesnis už Verygą.

                          Comment


                            Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
                            Nereikia trolinti. Pence yra fundamentalistas krikščionis. Radikalas blogesnis už Verygą.
                            O vat aš ne trolinu. Tiesiog nežinau. Aš ne JAV gyvenu, kad išmanyti tokius niuansus. Už tai Rusijos situacijoje neblogai susigaudau. Pasi'googlinau ir radau, kad pence visai įdomus personažas. Visiems neįtiksi. Man greičiausiai nepatiktų jūsų kandidatas, o jums mano.

                            Comment


                              Ir kaip gi jums nepabosta ta pati apie ta pati "koks Trumpas niekšas" ir "įrodyk tu man" ?
                              Ir taip 7 mėnesius... Vien dėl tokio epiško butthurt'o buvo verta kad jis laimėtų

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Jis alkoholikas, jei ka
                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                apkalta jus apkalta )))))
                                Vel ikauses pele gainioji?

                                Comment


                                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                  Vel ikauses pele gainioji?
                                  2 alaus kasdien, kartais ir daugiau, what's wrong with that?

                                  Comment


                                    Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
                                    2 alaus kasdien, kartais ir daugiau, what's wrong with that?
                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    4-6 alaus tai tik i sveikata.

                                    Comment


                                      Aš suprantu, kad čia ne ta tema (galima keltis į sveikatos temą, jei ką), bet kiek alaus per dieną yra ok, o kiek jau nebe ok? Spėčiau 1-2 yra pats tas?

                                      Comment


                                        Spėčiau 1-2 yra pats tas?
                                        Jei be tų 1-2 nepavyksta užbaigti dienos, tai nieko gero .

                                        Grįžtam prie reikalų . Vyniojama tema apie demokratų darbuotoją, galimai nutekinusį laiškus Wikileaks. Praeitą vasarą jis buvo nužudytas. Žmogžudystė neišaiškinta.

                                        Murdered DNC staffer Seth Rich had sent 44,000 internal emails to WikiLeaks: Report
                                        http://www.washingtonexaminer.com/mu...rticle/2623186

                                        Ta versija, kad demokratų laiškų nutekinimas yra inside job, nėra tokia jau bloga .
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2017.05.16, 21:50.

                                        Comment


                                          Vieni labiau mėgsta amerikietišką spaudą, kiti - rusišką . Lauksiu mėginimų nuneigti žmogžudystės faktą.

                                          Fox News: Seth Rich, Murdered DNC Staffer, ‘Leaked Thousands of Internal Emails to WikiLeaks’
                                          http://www.breitbart.com/big-governm...ks-emails-fbi/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X