Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai negali savais žodžiais?
    Už tuos pačius nusikaltimus juodaodžiai nuteisiami vidutiniškai 19proc. ilgesniam laikui nei baltaodžiai.

    Comment


      OK, rasizmas. Ką darom?

      Comment


        Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

        Juodaodžiai nusikaltėliai gauna šiek tiek daugiau nei baltaodžiai nusikaltėliai. Siaubas kokia neteisybė, sąžiningas juodaodis net nusikaltimo padaryti negali nes gaus daugiau nei baltasis, tikras rasizmas.
        Šiek tiek okey, aš pateikiau statistiką, o rasizmo neigėjas atšauna anekdotinę istoriją. How typical.

        Comment


          Parašė digital Rodyti pranešimą
          OK, rasizmas. Ką darom?
          Stengtis nebūti rasistu, o jeigu nesi ir gali daugiau - šviesti ir edukuoti rasistus ir rasizmo neigėjus.

          Comment


            Aš nesu rasistas, man net nereikia stengtis , bet "edukuoti" už dabartines riaušes, kaip dabar Obama daro - nu sorry, negaliu. Ką tada man daryti?

            Comment


              Jus duokite pavyzdžių realaus rasizmo su kuriuo susiduria paprastas įstatymų besilaikintis juodaodis. Aš tokių faktų nežinau. O prievartautojų ir žudikų bausmių ilgumo skirtumas nelabai ką sugraudins, tegu visi sėdi ilgiau.
              Paskutinis taisė Gladiator; 2020.06.06, 00:35.

              Comment


                Parašė themanual Rodyti pranešimą

                Už tuos pačius nusikaltimus juodaodžiai nuteisiami vidutiniškai 19proc. ilgesniam laikui nei baltaodžiai.
                Čia jau stereotipai žaidžia labiau nei rasizmas, nes moterys irgi mažiau laiko gauna ir mažesnes bausmes negu vyrai. Didžiausia problema skurdas, kuris per didelis tokiai šaliai. Taip yra dėl istorinės segregacijos, sėkmingų švietimo programų trūkumo, švietimo tinklo neišvystymo, darbų perkėlimo į Aziją, lengvatinių, arba net jokių mokesčių korporacijoms (buvo straipsnių kaip Amazon pernai nesumokėjo nei cento mokesčių; pernai žmonės procentaliai sumokėjo daugiau mokesčių nuo popierinių pajamų negu įmonės/korporacijos) ir t. t.

                Comment


                  Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                  Jus duokite pavyzdžių realaus rasizmo su kuriuo susiduria paprastas įstatymų besilaikintis juodaodis. Aš tokių faktų nežinau. O privartautojų ir žudikų bausmių ilgumo skirtumas nelabai ką sugraudins, tegu visi sėdi ilgiau.
                  Na paprastas įstatymų besilaikantis juodaodis už tą patį nusikaltimą bus nuteistas vidutiniškai 19proc. ilgesniam laikui. Manau, reikia eit į demonstraciją ir piktintis. Arba padarius tą patį nusikaltimą paprašyti teisėjų, kad perkeltų kelis metus ar mėnesius iš kameros juodaodžio draugo.
                  Paskutinis taisė digital; 2020.06.06, 00:24.

                  Comment


                    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                    Jus duokite pavyzdžių realaus rasizmo su kuriuo susiduria paprastas įstatymų besilaikintis juodaodis. Aš tokių faktų nežinau. O privartautojų ir žudikų bausmių ilgumo skirtumas nelabai ką sugraudins, tegu visi sėdi ilgiau.

                    Comment


                      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                      (buvo straipsnių kaip Amazon pernai nesumokėjo nei cento mokesčių; pernai žmonės procentaliai sumokėjo daugiau mokesčių nuo popierinių pajamų negu įmonės/korporacijos) ir t. t.
                      ​​​​​​Būtent. Amazon savininkas Jeff Bezos pats jokių mokesčių nemoka, savo pigių prekių importu labai prisidėjęs tiek prie gamybos tiek prie smulkaus verslo naikinimo JAV per savo valdomą Washington Post yra vienas didžiausiu Trumpo kritikų. Arba čia minėtas Andrew Cuomo kuris savo tiesioginiais veiksmais on the ground pražudė tūkstančius kaltina Trumpą pražiudžius tūkstančius. Demokratai skatina riaušininkus ir 'pasibaisėja' kai Trumpas bando kažkaip valdyti situacija grąsindamas pasitelkti kariuomenę. Tų visų užsislėpusių marksistų, BLM ir SJW aktyvistų, demokratų cinizmas yra tiesiog pribloškiantis. Toks vaizdas kad jiem kuo blogiau tuo geriau ir viskas dėl vieno dalyko - valdžios.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Aš nesu rasistas, man net nereikia stengtis , bet "edukuoti" už dabartines riaušes, kaip dabar Obama daro - nu sorry, negaliu. Ką tada man daryti?
                        Tai man rodos visai manęs nesupratot, nes aš esu prieš riaušes ir nusikaltimus ir jie nieko bendro su edukacija neturi nebuvimo rasistu pilnai pakanka, o edukuoti taip, kad būtų pasiektas realus rezultatas, matyt ne kiekvienam duota. Aš taip nemoku, pats nesu šventasis (nors ir nemanau, jog privalai turėti visiškai švarią sąžinę, jog galėtum kažką apšviesti), bet ir nematau problemos pasakyti žmogui, kai nuo jo smirda.

                        Tikrai nesijaučiu dėl to gerai ir nesididžiuoju, jog sugebu išlaikti minimalų žmogiškumą, tiesiog labiau liūdna ir pikta dėl asmenų, kurie to nesugeba padaryti ir jaučia pareigą neigti rasizmą.

                        Comment


                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                          Kur čia rasizmas? Policininkas dirba savo darbą ir nori patikrinti tapatybę o juodukas (eilinį kartą) drąsko akis ir vaidina kažkokią auką. Su tokiais reikia on the ground ir vežti į nuovadą jei nenori gražiuoju. Pagalvojus užduhinti tie jų vargšai copai kaip reikiant, pas mus toks 'nelaužykit striukės' veikėjas jau tikrai būtų gulėjęs ant žemės.
                          Paskutinis taisė Gladiator; 2020.06.06, 00:48.

                          Comment


                            Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                            Kur čia rasizmas? Policininkas dirba savo darbą ir nori patikrinti tapatybę o juodukas (eilinį kartą) drasko akis ir vaidina kažkokią auką. Su tokiais reikia on the ground ir vežti į nuovadą jei nenori gražiuoju.
                            Taip, baltaodžiui ID irgi norėtu patikrinti, dėl to kad aplinką tvarkytų

                            Comment


                              Parašė themanual Rodyti pranešimą
                              Tai man rodos visai manęs nesupratot, nes aš esu prieš riaušes ir nusikaltimus ir jie nieko bendro su edukacija neturi nebuvimo rasistu pilnai pakanka, o edukuoti taip, kad būtų pasiektas realus rezultatas, matyt ne kiekvienam duota. Aš taip nemoku, pats nesu šventasis (nors ir nemanau, jog privalai turėti visiškai švarią sąžinę, jog galėtum kažką apšviesti), bet ir nematau problemos pasakyti žmogui, kai nuo jo smirda.

                              Tikrai nesijaučiu dėl to gerai ir nesididžiuoju, jog sugebu išlaikti minimalų žmogiškumą, tiesiog labiau liūdna ir pikta dėl asmenų, kurie to nesugeba padaryti ir jaučia pareigą neigti rasizmą.
                              Čia tikrai Amerikoje vis dar yra rasizmo problema, nes juodukai 19% daugiau gauna kalėjimo? Really? Ką daryti - gal į universitetus priimti pagal kvotas? Oh wait, Aliaskos oro linijos jau bandė prisikviesti juodaodžių moterų piločių...

                              Comment


                                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                Taip, baltaodžiui ID irgi norėtu patikrinti, dėl to kad aplinką tvarkytų
                                Koks skirtumas kam? Gal kaimynas pranešė kad trainiojasi neaiškus tipas aplink namus. Būtu baltasis būtų patikrinę baltąjį, tik to niekad nedėtų į youtube ir niekas neverkšlentų dėl įsivaizduojamo rasizmo. Tokių dokumentų patikrinimų policija atlieka tūkstančiais. Dokumentų matai mandagiai paprašė, tragedija pasaulinio mąsto. Jūs ką tikrai negalit pateikti nei vieno realaus rasizmo fakto, o tik kažkokias įsivaizduojamas nesąmones?

                                Comment


                                  Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                                  Koks skirtumas kam? Gal kaimynas pranešė kad trainiojasi neaiškus tipas aplink namus. Būtu baltasis būtų patikrinę baltąjį, tik to niekad nedėtų į youtube ir niekas neverkšlentų dėl įsivaizduojamo rasizmo. Tokių dokumentų patikrinimų policija atlieka tūkstančiais. Dokumentų matai mandagiai paprašė, tragedija pasaulinio mąsto. Jūs ką tikrai negalit pateikti nei vieno realaus rasizmo fakto, o tik kažkokias įsivaizduojamas nesąmones?
                                  Woman Linked to 1955 Emmett Till Murder Tells Historian Her Claims Were False
                                  https://www.nytimes.com/2017/01/27/u...nt-donham.html

                                  Na, čia laukiam vartimosi iš g...

                                  Comment


                                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                    Woman Linked to 1955 Emmett Till Murder Tells Historian Her Claims Were False
                                    https://www.nytimes.com/2017/01/27/u...nt-donham.html

                                    Na, čia laukiam vartimosi iš g...
                                    Rimtai? Didžiausias įrodymas yra rasizmas prieš 70 metų? Jūs dar vergiją ir kuklusklaną kaip įrodymus paminėkit. Man norėtusi rasizmo iš šiuolaikinės Amerikos. Amerikos kuri juoduką prezidentu buvo išsirinkus, Amerikos kur siuntinėjami ant trijų raidžiu copai tik nudelbia akis, nes siuntinėja juodukas kurio pirštu negalima paliesti jei nenori būti apkaltintas rasizmu.

                                    Comment


                                      Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                                      Rimtai? Didžiausias įrodymas yra rasizmas prieš 70 metų? Jūs dar vergiją ir kuklusklaną kaip įrodymus paminėkit. Man norėtusi rasizmo iš šiuolaikinės Amerikos. Amerikos kuri juoduką prezidentu buvo išsirinkus, Amerikos kur siuntinėjami ant trijų raidžiu copai tik nudelbia akis, nes siuntinėja juodukas kurio pirštu negalima paliesti jei nenori būti apkaltintas rasizmu.
                                      Tikėjausi kažko originalesnio iš tamstos. ESU NUSIVYLĘS.
                                      Galiu privaryti šiuolaikinių pvz. kiek nori, bet tamsta esi TROLIS.

                                      Comment


                                        Parašė themanual Rodyti pranešimą

                                        Praktiškai visuose gyvenimo aspektuose, o kalbant apie teisinę sistemą:
                                        https://www.ussc.gov/research/resear...ces-sentencing

                                        Suprantu, kad rasizmas gali atrodyti svetimas mūsų tautiečiams, ypač tiems kuriems neteko pabūvoti toje pačioje Amerikoje (ir ne kaip turistui), bet tikrai nebūtina pulti į kraštutinumus ir jį neigti vien dėl to, kad nepatinka protestai ir palaikymo akcijos.

                                        O plakatas anglų kalba "fuck the police" žinoma jog buvo nukreiptas prieš Lietuvos policiją (sarkazmas, nors aš nepalaikau ir tokio suabsoliutinto puolimo prieš USA policiją).

                                        Beje vieta, kai visi dalyviai dėkojo Lietuvos policijai už tvarkos palaikymą eitynių metu buvo praignoruota, bet tas vienas plakatas žinoma užkliuvo, nors matėsi tik pradžioje ir po to buvo paslėptas, nes prasilenkė su renginio dvasia ir susirinkusiųjų bendra pozicija.
                                        Priminsiu, kad Lietuvoje praeitą savatę atlikdamas savo pareigą buvo nušautas policininkas. Kokiu atsilikėliu reikia būti, kad nusipiešti tokį plakatą po tokio įvykio protestuojant Lietuvoje? Nieko nuostabaus,kad tas plakatas stipriai užkliuvo.

                                        Comment


                                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X