Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Čia ne komentaras, čia diagnozė.
    Papasakok tai Holodomore mirusiems Ukraniečiams, Pol Poto išskerstiems miestų gyventojams ir Kinijos didžiojo šuolio aukų šimtiems milijonams.
    Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

    Comment



      Kodėl aš turiu jiems tai pasakoti? Aš komunizmą ir sovietų represijas smerkiu turbūt net labiau, nei tu. Skirtumas čia, kodėl tu bandai teisinti nacizmą?

      Comment


        Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

        Pagaliau parodei savo raudonas spalvas.
        Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

        Markso knygos yra dar blogesnės už Hitlerio "Mein Kampf" sprendžiant iš aukų skaičių. Bet Komunistams kaip tau tai visados tik detalės kaip ir Stalinui milijonai mirčių buvo tik statistika.
        Tipo išvadinai mane komunistu dėl to, kad pasakiau faktą, jog žmonės kitose Vakarų šalyse nesuvokia, kas per blogis buvo SSRS?

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

          Kodėl aš turiu jiems tai pasakoti? Aš komunizmą ir sovietų represijas smerkiu turbūt net labiau, nei tu. Skirtumas čia, kodėl tu bandai teisinti nacizmą?
          Kodėl tu ir Evier bando pateisinti žmones vaikštančius su Kūjo ir Pjautvo kepurėmis? Evier net sako kad Vakariečiai išsilavine dėl to jiems ir patinka komunizmas ir čia mes atsilikėliai, bet jo komentarams nematau jokių priekaištų.
          Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

          Comment


            Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

            Kodėl tu ir Evier bando pateisinti žmones vaikštančius su Kūjo ir Pjautvo kepurėmis? Evier net sako kad Vakariečiai išsilavine dėl to jiems ir patinka komunizmas ir čia mes atsilikėliai, bet jo komentarams nematau jokių priekaištų.

            Aš jau pradedu suprasti kas per sausainis esi.
            P.S. Radikalūs dešinieji-populistai yra gerokai arčiau komunizmo ir tarybų sąjungos, nei kairieji, nes melas ir propaganda tik per vieną žingsnį nuo žudymo vardan idėjos.

            Comment


              Parašė Evier Rodyti pranešimą


              Aš jau pradedu suprasti kas per sausainis esi.
              P.S. Radikalūs dešinieji-populistai yra gerokai arčiau komunizmo ir tarybų sąjungos, nei kairieji, nes melas ir propaganda tik per vieną žingsnį nuo žudymo vardan idėjos.
              Jeigu tau įdomu tai mano politinės pažiūros yra Liberalios.
              Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

              Comment


                Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                Jeigu tau įdomu tai mano politinės pažiūros yra Liberalios.
                Meluoji net pats sau.

                Comment


                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                  Meluoji net pats sau.
                  Iš Pagarbos kitiems forumo naršytojams nusprendžiau neatsakinėti daugiau šitam troliui.
                  Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                  Comment


                    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                    Kodėl tu ir Evier bando pateisinti žmones vaikštančius su Kūjo ir Pjautvo kepurėmis? Evier net sako kad Vakariečiai išsilavine dėl to jiems ir patinka komunizmas ir čia mes atsilikėliai, bet jo komentarams nematau jokių priekaištų.
                    Kodėl tu toks neadekvatus? Tai yra daug racionalesnis klausimas, nei tavasis, nes aš kaip tik smerkiu tuos, kurie vaikšto su sovietine simbolika, net jeigu tai būtų čia minima Psaki. Skirtumas tas, kad aš visiškai nežinau kokiomis aplinkybėmis šita nuotrauka buvo padaryta. Labai gali būti, kad jinai buvo padaryta tai pačiai Psaki net nesuprantant kokią kepurę ji dėvi, dėl to man daug svarbiau ne kokia kur kepurė, o ką konkrečiai jinai galvoja tam tikrais klausimais. Ir kaip paaiškėjo - jinai viena didžiausių Kremliaus priešių, apie kurią net Kremliaus propagandistų dainos kuriamos. Ir čia atsiranda tas disonansas - kada Trumpo ir apskritai daugumos Europos populistinių partijų šalinininkai palaiko Kremlių ir bando kažką vaizduoti, kad 'mes ne tokie', nors realiai tie 'mes ne tokie' yra tas pats, kas vatnikai, nes būtent vatnikai ir būtų pirmoje eilėje tų, kurie kritikuotų tą naujos JAV administracijos atstovę, kuri yra priešiškiausia Kremliui.

                    Comment


                      Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                      Iš Pagarbos kitiems forumo naršytojams nusprendžiau neatsakinėti daugiau šitam troliui.
                      Aš tikrai neturėčiau čia gaišt laiko ir iš paranojos gelbėt nepažįstamus žmones, bet visgi jaučiu pareigą, kad ateityje kišdamasis į bevertes diskusijas bent jau atidžiai perskaitytum, ką jos dalyviai rašo ir nekurtum kažkokių išgalvotų fantastinių scenarijų.
                      Taigi, aš tik pabrėžiau vieną Vakarų šalių realiją, kuri deja, bet egzistuoja ir šiek tiek keičia nuotraukos kontekstą. Tai yra kad kitose šalyse žmonės nesuvokia, kas iš tikro per blogis buvo SSRS. Netgi pabrėžiau, kad "turėtų", bet šitą turbūt praleidai. Ir kažkokiu stebuklingu būdu (turbūt pagal formulę šiaudinė baidyklė kubu) išvartei mano žodžius į tai:

                      Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                      Kodėl tu ir Evier bando pateisinti žmones vaikštančius su Kūjo ir Pjautvo kepurėmis? Evier net sako kad Vakariečiai išsilavine dėl to jiems ir patinka komunizmas ir čia mes atsilikėliai, bet jo komentarams nematau jokių priekaištų.
                      Diskusijos eigoje netgi paaiškėjo, kad moteris nuotraukoje propaguoja antirusišką politiką, bet pagal tave: nuotrauka yra, įrodymų pakanka, ant laužo raganą. Good luck.

                      Comment


                        Austrijos Respublikos herbas:

                        Comment


                          Nuotrauka iš wiki. Aplinkybės aprašytos. Data 2014 m. sausio 13 d.
                          Click image for larger version

Name:	spaki.jpg
Views:	461
Size:	290,2 kB
ID:	1843142
                          Show must go von!

                          Comment


                            Parašė Evier Rodyti pranešimą

                            Nu gal. O gal ir ne. Su visa pagarba, bet visi šios rasės atstovai yra sunkiai atskiriami europiečiui.
                            Na šitas atstovas buvo ganėtinai išskirtinės išvaizdos. Išsilavinęs žmogus atpažintų.

                            Click image for larger version

Name:	Mao_Zedong_in_1959_%28cropped%29.jpg
Views:	434
Size:	255,5 kB
ID:	1843148

                            Comment


                              Na, šito jau dažnas išsilavinęs jaunimas nebepažįsta - patikrinta:

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Na, šito jau dažnas išsilavinęs jaunimas nebepažįsta - patikrinta:
                                Visi išsilavinę jaunuoliai žino, kad čia Šimašius kai jaunystėj statė kapitalizmą

                                Comment


                                  Prirašo 3 puslapius dėl kepurės su ženkliuku kai Corbyn'as ateina į komunistų ralius pasifotkinti prie sovietų vėliavos ant scenos ir po to aiškina kad jis tik pasifotkinti atėjo ir išvis kas čia blogo.

                                  Na ir ką, nieko, toliau partijos lyderis. Taip kad prijausti sovietams, atvirai tą demonstruojant, vakaruose yra normalu.


                                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                  Kontekstui reiktų pabrėžti, kad čia tik mums taip atrodo. Kitose šalyse kūjis ir pjautuvas net nieko neva blogo ir to tikrai taip nesureikšmina, nors ir turėtų.
                                  Kaip tik su swastika būtų galima kalbėti apie kontekstą, nes tas simbolis senas tiek saulės tiek laimės ir net randamas ant urvų piešinių. O kūjis ir pjautuvas kitos reikšmės neturi, kaip tik sovietizmą.

                                  Comment


                                    Parašė Kaimai
                                    Michaelas Flynnas irgi joks Rusijos agentas. Jis paprasčiausias durnius, šiuo metu vieną koją įmerkęs į QAnon liūną.
                                    Paradoksas tame, kad piktinamasi kažkokia nuotrauka, kur Lavrovas per oficialų susitikimą padovanojo kepurę Psaki dar prieš Krymo okupaciją ir iš to kuriamos istorijos apie tai, kad Psaki vos ne Kremiaus atstovė naujoje Baideno administracijoje. Problema ta, kad kai Psaki paliko savo postą Obamos administracijoje - Kremliaus raporai tai šventė kurdami daineles, panašiu metu, jau po Krymo okupacijos Michaelas Flynas dalyvauja Russia Today gimtadienio vakarėlyje ir gauna garbingą vietą - sėdėti šalia Putino.



                                    Paradoksas tame, kad po to Flynnas Trumpo buvo paskirtas nacionalinio saugumo patarėju ir trumpistai tame nematė visai jokios problemos. Dabar Trumpas tą patį Flynną traukią iš kalėjimo paskutinės minutės malonės suteikimu, o trumpistai piktinasi kažkokia Lavrovo padovanota kepure Psaki

                                    Comment


                                      JAV Rinkikų kolegija pirmadienį patvirtino Joe Bideno pergalę prezidento rinkimuose.

                                      J.Bidenas iš viso gavo 302 rinkikų balsus, kai pergalei rinkimuose reikia gauti mažiausiai 270 rinkikų balsų. Lemiamas lūžis sumuojant visų valstijų rinkikų balsus įvyko paskelbus Kalifornijos rinkikų sprendimą – ši valstija turi net 55 rinkikus ir jie savo balsus atidavė už J.Bideną. Dabartiniam prezidentui Donaldui Trumpui atiteko 232 rinkikų balsai.

                                      https://www.15min.lt/m/id/aktualu/pa...ose-57-1424470

                                      Comment


                                        Recount please!
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                          JAV Rinkikų kolegija pirmadienį patvirtino Joe Bideno pergalę prezidento rinkimuose.
                                          Kai 1984 TSRS vadovų tapo Černenka, liaudis sugalvojo anekdotą: "Neatgavęs sąmonės, pradėjo eiti generalinio sekretoriaus pareigas".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X