Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Advokatas rado turtingesnį klientą, kad išduoda ankstesnį? Laikas būtų suprasti, kad tai ne faktai, o desperatiškas kasimasis po Trumpo pamatais, nes jo vykdoma politika daug kam nepatinka?
    Yra žmonių, kurie nuomonę susidaro iš turimų faktų ir duomenų ir yra žmonių, kurie pirma susidaro nuomonę ir po to prie tos nuomonės pritempinėja faktus, jeigu jo nuomonei prieštaraujantys faktai tokie stiprūs, kad nebeišeina jų apeiti - tada yra prisikuriama konspiracijos teorijų. Konspiracijoms ribų nėra, jų pagalba netgi galima paaiškinti kad žemė ne apvali, o plokščia.

    Ar čia problema, kad tos informacijos ieškojo (ar ją iš viso gavo?), ar kad iš Rusijos?
    Suprantama, kad purvinos informacijos rinkimas apie politinius oponentus yra normali praktika ir dauguma taip daro. Tačiau yra tam tikros ribos, kurių peržengti negalima. Pvz. didžiausias politinis skandalas JAV istorijoje buvo Vatergeitas, kai nelegaliai buvo įtaisyta pasiklausymo aparatūrą vienoje iš demokratų būstinių ir galiausiai Nixon'as dėl to skandalo turėjo atsistatydinti. Pirmasis ir vienintelis JAV atsistatydinęs prezidentas ir dėl to, kad kažkokį slaptą mikrofoną įrengė. Tas mikrofonas yra didelis menkniekis palyginus su koloboravimu su didžiausiu JAV priešu Putinu. Negana, kad pats Kremlius kišasi į nepriklausomos šalies rinkimus, bet dar ir jam tai padeda daryti vietinė politinė jėga. Juk savaime aišku, kad Kremlius tikrai nėra suinteresuotis kištis į kitų šalių rinkimus tam, kad toje šalyje žmonėms gyvenimas pagerėtų. Jie kišasi tik tam, kad realizuoti savo interesus. Padėti realizuoti priešiškos valstybės interesus, kurie dar ir nukreipti prieš pačią JAV - yra nusikaltimas. Ir tai tik viena priežastis, kitos priežastys yra tos, kad priėmus paslaugą iš Putino jam po to gali reikėtų už ją atsilyginti, gali būti ir taip, kad tą paslaugą Putinas pradėtų naudoti kaip šantažo įrankį, kad kontroliuotų JAV prezidentą. O gali būti ir taip, kad būtų atskleistos kortos ir sukeltas didžiulis skandalas, kuris šaliai taip pat nėra naudingas. Taigi reikia atskirti kur yra purvinos informacijos rinkimas apie politinius konkurentus ir kur yra slaptas bendradarbiavimas su priešiškos valstybės vadovu.

    Comment


      tada yra prisikuriama konspiracijos teorijų
      Pati didžiausia konspiracijos teorija, kad Rusija "išrinko" amerikiečiams prezidentą. Jeigu ja tiki, tada žiniasklaida pasiūlys daug "faktų".

      su didžiausiu JAV priešu Putinu.
      Čia irgi neblogas žiniasklaidos įpirštas "faktas". Kaip rodo praktika su Š. Korėja ar Iranu, silpnesnių šalių priešiškumo lygis daugiausia priklauso nuo stipresnės šalies veiksmų. Su Š. Korėja buvo kalbamasi, o Iranas erzinamas toliau. Prie Obamos buvo atvirkščiai. Tos šalys nepasikeitė, pasikeitė tik JAV politika.
      Sakiniai apie šantažus ir atsilyginimus jau yra absoliuti grožinė kūryba.

      Comment


        su didžiausiu JAV priešu Putinu.
        Eidvi, tu ką, nežinojai, su Putinu reikia draugauti, o ne kariauti.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Putinas Trumpą kviečiasi į Maskvą

          Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=78686931

          Donaldai, atvažiuok pas mane į svečius. Negaliu, mama neleidžia.

          Comment


            Putinas Trumpą kviečiasi į Maskvą.

            Vėl pafilmuoti nori. Šį kartą HD režimu.

            Comment




              Klausimas buvo: kaip šį kartą bus išsukinėjamas Trump'as dėl jo bendradarbiavimo su Kremliumi, kai pats jo Advokatas pradėjo bendradarbiauti su teisėsauga ir paliudijo, kad Trump'as apie susitikimus su Kremliaus atstovais viską žinojo ir tam pritarė.

              Atsakymai:
              1) Konspiracija. Visa teisėsauga, žvalgyba, teismai, žiniasklaida ir net dauguma Trumpo aplinkos žmonių, liudijančių prieš jį, yra paveikti žydo-masonų klano.
              2) Whataboutizmas. O kaip dėl Hillary, o kaip dėl Merkel, o kaip dėl demokratų, respublikonų ir t.t.?

              Šitais dviem atsakymais galima pateisinti bet ką, nuo korupcijos iki holokausto, problema tik ta, kad tokie pateisinimai gal ir tinkami delfi komentaruose, bet teisme, kuris problemą nagrinėja iš esmės, tokie pasiteisinimai yra didelis didelis nulis.

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


                Klausimas buvo: kaip šį kartą bus išsukinėjamas Trump'as dėl jo bendradarbiavimo su Kremliumi, kai pats jo Advokatas pradėjo bendradarbiauti su teisėsauga ir paliudijo, kad Trump'as apie susitikimus su Kremliaus atstovais viską žinojo ir tam pritarė.

                Atsakymai:
                1) Konspiracija. Visa teisėsauga, žvalgyba, teismai, žiniasklaida ir net dauguma Trumpo aplinkos žmonių, liudijančių prieš jį, yra paveikti žydo-masonų klano.
                2) Whataboutizmas. O kaip dėl Hillary, o kaip dėl Merkel, o kaip dėl demokratų, respublikonų ir t.t.?

                Šitais dviem atsakymais galima pateisinti bet ką, nuo korupcijos iki holokausto, problema tik ta, kad tokie pateisinimai gal ir tinkami delfi komentaruose, bet teisme, kuris problemą nagrinėja iš esmės, tokie pasiteisinimai yra didelis didelis nulis.
                Reikia turėti omenyje kad pasaulis nuo votergeito laikų yra labai pasikeitęs. Jei prezidentas gali akivaizdžiai meluoti ir net jo reitingai nekrenta, tai sunku yra prognozuoti. Aš asmeniškai manau kad viskas gali baigtis eiliniu perdimu į vandenį.

                Comment


                  Panašu, kad JAV ištraukė iš stalčiaus kosminę programą su kurios pagalba tame tarpe subankrutavo SSSR - strategic defense initiative. Buvo sustabdyta 2 metai po Sovietų subyrėjimo.
                  США запустят против России развалившую СССР программу https://lenta.ru/news/2018/07/27/sw/

                  Congress Demands Space-Based Missile Defense Weapons and Sensors No Matter What http://www.thedrive.com/the-war-zone...no-matter-what

                  S. lawmakers from the House and Senate have agreed on a final version of the approximately $716 billion defense spending bill for the 2019 fiscal year, which requires the U.S. military begin work on developing new warning satellites to spot incoming ballistic missiles and weapons to blow them up from space. The draft law requires the Missile Defense Agency to pursue these programs even if it argues against them in an up-coming ballistic missile defense strategy review, which might be setting the Pentagon up for a battle with Congress, but might also highlight the opinions of certain senior U.S. military leaders.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                    Klausimas buvo: kaip šį kartą bus išsukinėjamas Trump'as dėl jo bendradarbiavimo su Kremliumi, kai pats jo Advokatas pradėjo bendradarbiauti su teisėsauga ir paliudijo, kad Trump'as apie susitikimus su Kremliaus atstovais viską žinojo ir tam pritarė.
                    Aš tai nematau tame kriminalo, kad bendravo. Su Kremlium bendrauja įvairių šalių politikai. O kad prieš rinkimus, tai nieko tokio. Reikia megzti kontaktus iš anksto . Akivaizdu, kad JAV svarbiuose Artimuosiuose Rytuose veikti nebendraujant su Rusija vargiai įmanoma. Kai bus faktų, ką pardavė ir išdavė, tada bus galima kalbėti. Manau, kad su Izraeliu dar daugiau bendravo.

                    Siūlau dėl bendro supratimo paskaityti įvairesnių straipsnių

                    The Utility of the RussiaGate Conspiracy

                    New McCarthyism allows corporate media to tighten grip, Democrats to ignore their own failings

                    Indeed, Hillary Clinton and her team actively attempted to secure a Trump primary victory, assured that he would be the easiest candidate to beat. The Podesta emails show that her team considered even before the primaries that associating Trump with Vladimir Putin and Russia would be a winning strategy and employed the tactic throughout 2016 and beyond.
                    Būtų protingiau išvis atsisakyti nesuveikusios "laimėjimo strategijos".
                    Metodas taikomas taip primityviai, kad kliūva net B. Sandersui. Kodėl kliūva? Nes jis rimtas Clinton varžovas partijoje.
                    In contrast, Bernie Sanders has consistently and explicitly endorsed the RussiaGate theory, claiming it is “clear to everyone (except Donald Trump) that Russia was deeply involved in the 2016 election and intends to be involved in 2018.” Despite his stance, Sanders has also been constantly presented as another Russian agent, with the Washington Post(11/12/17) asking its readers, “When Russia interferes with the 2020 election on behalf of Democratic nominee Bernie Sanders, how will liberals respond?” The message is clear: The progressive wave rising across America is and will be a consequence of Russia, not of the failures of the system, nor of the Democrats.
                    https://fair.org/home/the-utility-of...te-conspiracy/

                    Sugebėta net Black Live Matters susieti su Rusija .
                    Paskutinis taisė senasnamas; 2018.07.28, 14:10.

                    Comment


                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                      Aš tai nematau tame kriminalo, kad bendravo. Su Kremlium bendrauja įvairių šalių politikai. O kad prieš rinkimus, tai nieko tokio. Reikia megzti kontaktus iš anksto ..
                      Kad Trumpo komanda bendravo su Kremliumi - tai ne kriminalas. Kriminalas tame, kad bendradarbiavo nešvariuose reikaluose, padedant Kremliui kriminaliniais ir ne viešais metodais įgyvendinti savus tikslus, kartu įduodant jiems šantažo įrankius ir 'skolą už paslaugą'. Jeigu Putinas nusprendžia kištis į vakarų valstybių rinkimus ir juos pakreipti sau naudinga linkme - tai ne tai, kad turėtų sulaukti JAV politikų pagalbos, o atvirkščiai, turėtų sulaukti atsakomųjų JAV veiksmų ir dešimtis kartų skaudesnių. Ir aš manau kažkuria prasme jis to ir sulaukia, nes vakarų šalys nėra vien tik prezidentas, kaip tai yra Rusijoje.

                      P.S. tavo nuorodos į konspirologų informacijos šaltinius 'dėl bendro suvokimo' visiškai nereikalingi, tiesą sakant net antraštės iki galo neperskaičiau. Jeigu turi faktų - klok tiesiai šviesiai, bet kol kas aš to labiausiai ir pasigendu, nes viskas tik konspiracijos teorijos.

                      Comment


                        Parašė rat
                        Visi labai daug šneka ir komentuoja bet patys nežino apie ką, nes informacijos tiek, kad niekas nesugeba suprocesinti, o lietuvių kalba jos nėra, o norint ją pateikti reiktų labai protingo žmogaus - maždaug jei Tapiną, Užkalnį, Bačiulį, sankausją, John'ą, kaimus ir kristiz'ą kažkas sujungtų į vieną.
                        Kam apskritai ta informacija, kai jos daug ir į ją reikia gilintis. Daug paprasčiau susikurti savo konspiracijos teorija, savus argumentus ir savus faktus. O jeigu jau labai reikės - tai iš to didelio informacijos srauto atsirinksi tuos, kurie tenkina tavąją teoriją. Google tai atrodytų 'Why Trump is innocent', ir iškart išmestų 'because Hillary is a bitch'.

                        Comment


                          Taip, geriausia vengti informacijos, kuri gali sugriauti įsitikinimus, ir vadinti ją konspiracija . Šiaip straipsnis rimtas ir pakankamai argumentuotas (jame yra nuorodų). Autorius yra britų istorikas. Bet turbūt nupirktas Putino, nes rašo ne taip kaip reikia .

                          Kam apskritai ta informacija, kai jos daug ir į ją reikia gilintis. Daug paprasčiau susikurti savo konspiracijos teorija, savus argumentus ir savus faktus. O jeigu jau labai reikės - tai iš to didelio informacijos srauto atsirinksi tuos, kurie tenkina tavąją teoriją.
                          Rašei rat, bet netyčia parašei apie save

                          Comment


                            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                            Taip, geriausia vengti informacijos, kuri gali sugriauti įsitikinimus, ir vadinti ją konspiracija . Šiaip straipsnis rimtas ir pakankamai argumentuotas (jame yra nuorodų). Autorius yra britų istorikas. Bet turbūt nupirktas Putino, nes rašo ne taip kaip reikia .
                            Seriously? Aš neturiu tiek nervų, kad perskaityčiau ne tik tavo konspiracijos teorijų citatas, bet ir antraštes, o tu man siūlai skaityti visą jų tekstą ir dar 'daug nuorodų po juo'. Aš suprantu, kad pasaulyje yra daug nuomonių - ir nė viena iš jų man nėra įdomi. Aš suprantu, kad pasaulis pakankamai didelis, kad jame būtų ir daugybė konspirologų - jų nuomonė man juo labiau nesvarbi. Kas man svarbu - tai faktai. Jeigu turi faktų, kad Trump'as ir jo komanda su Kremliumi nebendradarbiavo - klok juos. Nes kol kas visi išaiškėję faktai rodo tik vieną - Kremlius norėjo, kad Trump'as laimėtų rinkimus ir jam siūlė pagalbą, ir ne šiaip kažkokią finansinę pagalbą, kas jau irgi peržengtų ribas, o pagalbą, kuri laikoma kriminaline, už kurią gresia kalėjimas ir Trump'as ją priėmė. Vien tai jau yra didelis didelis nusikaltimas, nekalbant jau apie tai, kad JAV prezidentas turėtų kažkiek išlaikyti moralinius standartus. Bet jeigu Putino kišimasis į JAV rinkimus jau yra nusikaltimas, o Trumpo palaikymas yra antras nusikaltimas, tai trečias ir didžiausias nusikaltimas yra tai, kad Putinas kažkokiomis iki galo neišaiškintomis prasmėmis įtakoja Trump'ą, nes logiškesnio paaiškinimo kodėl Trump'as per pastarąjį susitikimą gynė ne JAV, o Putino interesus, nėra.

                            Comment


                              Faktai yra tik tai, kad Rusija Trumpo labiau norėjo nei Clinton ir kad buvo kažkoks bendravimas iki rinkimų. O toliau yra grožinė kūryba, kur bendravimas jau virsta bendradarbiavimu ir dėl gražesnio siužeto dar įpinamas šantažas, kriminalas, kalėjimas, nusikaltimas. Kas nepritaria, tie konspiratoriai . Lietuva irgi kišosi į rinkimus - demonstravo palankumą Clinton .

                              Comment


                                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                Faktai yra tik tai, kad Rusija Trumpo labiau norėjo nei Clinton ir kad buvo kažkoks bendravimas iki rinkimų. O toliau yra grožinė kūryba, kur bendravimas jau virsta bendradarbiavimu ir dėl gražesnio siužeto dar įpinamas šantažas, kriminalas, kalėjimas, nusikaltimas. Kas nepritaria, tie konspiratoriai . Lietuva irgi kišosi į rinkimus - demonstravo palankumą Clinton .
                                Ką reiškia tas 'Lietuva irgi kišosi į rinkimus - demonstravo palankumą Clinton'. Natūralu, kad Lietuvoje yra daug nuomonių, kai kurios jos buvo prieš Trump'ą, natūralu netgi tai, kad tam tikri Lietuvos vadovai išreikštų tam tikrą kritišką nuomonę, nors aš tokios nemačiau, o jeigu tokia buvo, tai tikiu, kad jinai buvo labai nekaltai išreikšta (vėlgi - kalbam apie tai 'kas būtų jeigu būtų', o ne apie faktus, jeigu aukščiausių Lietuvos vadovų buvo išreikšta kritiška nuomonė - prašom ją pateikti). Bet netgi jeigu Lietuva būtų visomis prasmėmis ir aukščiausiu lygiu išreiškusi pačią kritiškiausią nuomonę apie Trumpą - tai juk net nelygintina su tuo, kai Putino chebra įsilaužia į politinių oponentų kompiuterius ir paviešina visus jų laiškus. Net jeigu tie paviešinti laiškai neturėjo jokio kriminalo, bet vien jų paviešinimas sukėlė didžiausią skandalą JAV rinkiminiu laikotarpiu ir kaip taisyklė didžiausi skandalai turi reikšmės rinkimuose, skirtingai nei kažkokio Linkevičiaus nuomonė apie kurią JAV niekas net negirdėjo. Ir turint omeny, kad realiai daugiau balsų gavo Clinton (jokiu būdu nesu jos gynėjas ir nereikia čia whataboutizmo), bet vien tas faktas, kad skirtumas tarp kandidatų buvo tiek mažas, kad jį galėjo įtakoti Kremlius - yra viską pasakantis. T.y. Kremlius nešvariais metodais įtakojo JAV rinkimus ir visiškai nesvarbu ar jam tai pavyko ar ne, nes svarbiausia čia - ar bandė įtakoti ar ne. Visos JAV tarnybos tą faktą pripažįsta, už tai netgi yra įvestos sankcijos, bet Trump'as ir kai kurie mūsų konspirologai vis bando tą faktą ignoruoti arba pateisinti.

                                Comment



                                  Prisipažinsiu, kad ir vėl neperskaičiau visko iki galo, bet stengiaus. Tiek, kiek įstengiau, buvo vienas labai didelis 'whataboutizmas'. Čia turiu pabrėžti, kad jeigu Hillary būtų dabartinė JAV prezidentė ir elgtųsi taip, kaip Trump'as - aš jos atžvilgiu nebūčiau nei per milimetrą mažiau kritiškas. Aš nesuprantu dėl ko mes turime nagrinėti kažkokios nereikšmingos Hillary elgesį, pasisakymus ar veiksmus. Tiesą sakant aš tam skiriu lygiai nulį dėmesio. Kai tu kažkam skiri nulį dėmesio - tai net negali diskutuoti apie tai. Ir man diskusijos apie kažkokią Hillary yra visiškai neįdomios, kas man įdomu, tai diskusijos apie tai, kas realiai turėtų turėti kažkokią įtaką pasaulio ir Lietuvos vystymuisi, galingiausios pasaulio šalies prezidentas į tą sąrašą papuola. Aš netgi nežinau, kas yra Indijos prezidentas ar ministras pirmininkas, kodėl man turėtų rūpėti kažkokia nereikšminga Clinton. Jinai rūpės tik tada, kada taps JAV prezidente, kadangi to nebus, tai jinai nerūpės niekada, dėl to gal nuo whataboutizmo galime grįžti prie esmės, apie tai, kas iš tiesų rūpi? T.y. apie Trump'ą, kokia ir yra šita tema?

                                  Comment


                                    Prisipažinsiu, kad ir vėl neperskaičiau visko iki galo, bet stengiaus.
                                    Eidvis ne skaitytojas, Eidvis rašytojas .
                                    Clinton vaidmens, įtakos ir metodų nuvertinimas rodo absoliutų nesigaudymą situacijoje. Jei rinkimus būtų laimėjusi Clinton, jokioms tarnyboms Rusijos kišimasis nebūtų įdomus, net jei ir būtų buvęs.

                                    Comment



                                      Aš galiu tik pasikartoti - man nesvarbu whataboutizms kaip ir nesvarbu konspiracijos teorijos. Aš visiškai nesuprantu dėl ko į tokias nesąmones reikėtų investuoti laiką. Bet aš kelis kartus pabrėžiau - jeigu jūs turite kažkokių faktų, įrodančių, kad Trumpo ir Putino bendradarbiavimo nebuvo - prašom juos išsakyti tiesiai šviesiai, o ne dėti linkus ir citatas į kažkokias konspiracijas ar whataboutizmus.

                                      Comment


                                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                        Bet aš kelis kartus pabrėžiau - jeigu jūs turite kažkokių faktų, įrodančių, kad Trumpo ir Putino bendradarbiavimo nebuvo - prašom juos išsakyti tiesiai šviesiai, o ne dėti linkus ir citatas į kažkokias konspiracijas
                                        Šiaip visada reikia įrodinėti fakto buvimą, o ne nebuvimą.

                                        Comment



                                          Su tuo aš visiškai sutinku. Skirtumas tik tas, kad faktų apie tai, kad Trump'as yra įsipainiojęs į purvinus santykius su Putinu yra pilna, nors vežimu vežk. Bet kai kas bando įrodyti, kad tie faktai yra netiesa ir kaip to paneigimą pasitelkia whataboutizmą ir konspiracijas. Dėl to ir sakau - vienintelis būdas paneigti tuos jau egzistuojančius faktus yra pateikti juos paneigiančius faktus, o ne whataboutizmas ar konspiracijos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X