Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O Merkel, Macronas ar Junckeris nepadlaižiauja?

    Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Tai yra apgailėtina ir tai, kad tavo iškrypėliška meilė Trumpui priveda prie meilės Putinui yra nemažiau apgailėtina.
      Iš kur tu tokią nesąmonę ištraukei, kad jei žmogus ne prieš Trumpą, tai jis už putiną?

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
        Tu geriau paaiškint kame čia gėris, kai JAV prezidentas prieš visą pasaulį padlaižiauja Putinui?
        Kaip suprasti padlaižiauja, jei ką tik barė Merkel dėl Nord Stream 2 ir rusijos?
        Kaip ir sakiau, tau svarbu, kad viešai pabartų putiną. Tai yra px, diplomatija, o ką kalbėjo prie 4 akių tu gi nežinai.

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
          O Merkel, Macronas ar Junckeris nepadlaižiauja?
          Ir vėl tas #whataboutizmas. Man nesinori leistis į tas lankas. Visi, kas padlaižiauja Putinui - yra verti didelės kritikos, ar tai būtų Trump'as, ar tai būtų Merkel, ar Macronas, ar tai būtų rat. Bet kiekvieną atvejį mes turim nagrinėti atskirai įvertinę visas supančias aplinkybes. Ir aš esu pasiruošęs tai daryti, bet iš principo nemėgstų whataboutizmo. Mes šiuo atveju vertiname Trumpą ir jo elgiasį su Putinu - tai gerai, ar blogai?

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
            Mes šiuo atveju vertiname Trumpą ir jo elgiasį su Putinu - tai gerai, ar blogai?
            Bent jau pagal darbus kol kas neblogai. Aišku, jei putiną vėl pakvies į G7(8) ar pan., tai bus blogai. Pamatysim.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Iš kur tu tokią nesąmonę ištraukei, kad jei žmogus ne prieš Trumpą, tai jis už putiną?
              Iš to pranešimo, kurį citavau, kuriame rat atsiskleidė kaip Putino gynėjas. Kitų šiuo atveju neturėjau omeny, turėsiu tik tada, kada atsiskleis.

              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Kaip suprasti padlaižiauja, jei ką tik barė Merkel dėl Nord Stream 2 ir rusijos?
              Kaip ir sakiau, tau svarbu, kad viešai pabartų putiną. Tai yra px, diplomatija, o ką kalbėjo prie 4 akių tu gi nežinai.
              Mes šiuo atveju nekalbėjom apie kažkokius menkus epizodus, kurie buvo prieš tai. Trumpo/Rusijos epizodų buvo šimtai, dauguma jų rodė Trumpo meilę Putinui, bet tame ne esmė. Kaip ir ne esmė, kad jis barė Merkel, kad importuoja rusiškas dujas. Nes barė jis ne Putiną, o Merkel. Ir jo leksikonas apie NordStream pasikeitė kardinaliai, kai apie tai buvo paklaustas Kremliaus žurnalistų per pastarąją konferenciją - pažiūrėk. Dėl to šiuo atveju vertinau tik Trumpo ir Putino konferenciją, nes jeigu reikėtų vertinti visą visumą - tai rezultatas būtų dar blogesnis.

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                Iš to pranešimo, kurį citavau, kuriame rat atsiskleidė kaip Putino gynėjas. Kitų šiuo atveju neturėjau omeny, turėsiu tik tada, kada atsiskleis.
                Kaip atsiskleidė? Man taip nepasirodė.
                Mes šiuo atveju nekalbėjom apie kažkokius menkus epizodus, kurie buvo prieš tai.
                O aš kalbėjau, ir man tai nepasirodė menkas epizodas.
                Trumpo/Rusijos epizodų buvo šimtai, dauguma jų rodė Trumpo meilę Putinui, bet tame ne esmė. Kaip ir ne esmė, kad jis barė Merkel, kad importuoja rusiškas dujas. Nes barė jis ne Putiną, o Merkel. Ir jo leksikonas apie NordStream pasikeitė kardinaliai, kai apie tai buvo paklaustas Kremliaus žurnalistų per pastarąją konferenciją - pažiūrėk. Dėl to šiuo atveju vertinau tik Trumpo ir Putino konferenciją, nes jeigu reikėtų vertinti visą visumą - tai rezultatas būtų dar blogesnis.
                Ir vėl tu apie tą patį - ar viešai barė ar ne. 100000-ąjį kartą - esmė darbai, o ne kalbos.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Bent jau pagal darbus kol kas neblogai. Aišku, jei putiną vėl pakvies į G7(8) ar pan., tai bus blogai. Pamatysim.
                  Kas dėl darbų - tai čia mūsų nuomonės smarkiai išsiskiria, mano supratimu tai, ką tu įvardini kaip Trumpo darbus, yra toli gražu ne jo darbai. Bet vėlgi - čia išplėstinė tema. Nenoriu plėstis, nes apkaltinsi paklodėmis Dėl to aš bent jau siūlau koncentruotis į šitą konkrečią spaudos konferenciją, kuri yra labai svarbi, nes tai buvo pirmas kartas kada susitiko Trumpas su Putinu dvišaliam susitikimui (ne kažkokių forumų metu)

                  Comment


                    O kieno darbai? Pvz., sankauskas sako, kad Obamos.

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Ir vėl tas #whataboutizmas. Man nesinori leistis į tas lankas. Visi, kas padlaižiauja Putinui - yra verti didelės kritikos, ar tai būtų Trump'as, ar tai būtų Merkel, ar Macronas, ar tai būtų rat. Bet kiekvieną atvejį mes turim nagrinėti atskirai įvertinę visas supančias aplinkybes. Ir aš esu pasiruošęs tai daryti, bet iš principo nemėgstų whataboutizmo. Mes šiuo atveju vertiname Trumpą ir jo elgiasį su Putinu - tai gerai, ar blogai?
                      Whataboutizmas labai į temą kai vertinamas vakarų požiūris į Putiną. Kodėl europiečiai nėra taip pat skalbiami už kiekvieną veiksmą, galbūt naudingą Putinui? Dvigubiem standartam turėtų būti kažkokia priežastis. Pvz tai, kad didžioji dalis tos kritikos yra skirta JAV vidaus vartojimui.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        O kieno darbai? Pvz., sankauskas sako, kad Obamos.
                        Sprendimas į Lietuvą ir kitas rytų Europos šalis buvo permesti dalį NATO pajėgų, suformuoti batalifonus ir pan., buvo priimtas NATO viršūnių susitikime, berods Varšuvoje, ir jeigu gerai prisimenu metai ar du prieš Trumpo išrinkimą. Aš nežinau ar tai galima laikyti Obamos nuopelnu, nes tas sprendimas buvo priimtas NATO vardu, tik aišku JAV balsas tame sprendime yra pats svarbiausias, bet JAV nėra vien tik prezidentas. Tai, kas po to sekė - jau nebebuvo jokio prezidento nuopelnai, nes prezidentai tiesiog patvirtino pradinį planą. Ir aš pamenu kaip buvo džiūgaujančių, kad į Lietuvą dvejoms dienoms buvo atvežtos Patriot raketos pratyboms - neva tai Trumpo nuopelnas. JAV prezidentas tokiais šūdniekiais neužsiima. JAV prezidentas užsiima plano patvirtinimu, kuris buvo patvirtinatas per NATO viršūnių susitikimą dar prieš Trumpą ir iš JAV pusės jį patvirtino būtent Obama, po plano patvirtino seka jo įvydenginimas, kuris gali tęstis ilgus metus ir įgyvendinimu užsiima konkrečios institucijos, o ne JAV prezidentas.

                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Whataboutizmas labai į temą kai vertinamas vakarų požiūris į Putiną. Kodėl europiečiai nėra taip pat skalbiami už kiekvieną veiksmą, galbūt naudingą Putinui? Dvigubiem standartam turėtų būti kažkokia priežastis. Pvz tai, kad didžioji dalis tos kritikos yra skirta JAV vidaus vartojimui.
                        Tu man parodyk bent vieną tokią spaudos konferenciją su Putinu iš Merkel ar Macrono pusės - tada galima bus lyginti kas geresnis, Trumpas, Merkel ar Macronas. Trumpo spaudos konferencijos su Vokietijos dujų pirkimu lyginti neišeina - tai visiškai atskiri ir nesusiję dalykai. Kad tą palyginti, reikėtų įvertinti tas sąlygas, kas būtų jeigu JAV būtų netoli Rusijos ir neturėtų savų dujų - tokiu atveju importuotų dujas ar ne. Dėl to reikia lyginti sulyginamus dalykus - šiuo atveju lyginame spaudos konferencijas ir Trumpo padlaižiavimą Putinui. Yra tam analogų? Neskaičiuojant Kim Jong Uno? Net Lukašenka daugiau savigarbos turi, nei Trumpas.

                        Comment




                          Tame ir problema, kad turim situaciją, kai JAV prezidentas akivaizdžiai padlaižiauja Putinui per pirmąjį jų oficialų susitikimą. Ir atsiranda tokių, kurie prisigalvoja nesąmoningų priežasčių tam pateisinti, viena iš jų yra 'koks skirtumas ką tas JAV prezidentas kalba'. Kitaip sakant dasigyvenom. Dasigyvenom iki to, kad JAV prezidentas garbina Putiną, o kai kurie lietuviai tą palaiko ir sako 'koks skirtumas'.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            O kieno darbai? Pvz., sankauskas sako, kad Obamos.
                            Na, Obama siunčia į Lietuvą Abramsus, papuoštus Stars and Stripes, keturgubina išlaidas gynybai Europoje
                            Washington (CNN)President Barack Obama's administration said Tuesday it was seeking to expand U.S. military spending in Europe four-fold in a bid to reassure allies still unsettled by Russia's incursion into Ukraine.

                            Trumpas atšaukinėja amerikiečių karius iš Lietuvos
                            The United States have ceased permanent rotation of its Land Forces troops in Lithuania, however, will continue sending them to exercises, says US Lieutenant General Ben Hodges.
                            Bet už tai drėgnomis akimis žiūri į Putką ir dėsto apie "Nuostabų lyderį".


                            Man Obamos darbai ir požiūris kažkaip arčiau širdies.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                              Kad tą palyginti, reikėtų įvertinti tas sąlygas, kas būtų jeigu JAV būtų netoli Rusijos ir neturėtų savų dujų - tokiu atveju importuotų dujas ar ne. Dėl to reikia lyginti sulyginamus dalykus - šiuo atveju lyginame spaudos konferencijas ir Trumpo padlaižiavimą Putinui. Yra tam analogų? Neskaičiuojant Kim Jong Uno? Net Lukašenka daugiau savigarbos turi, nei Trumpas.
                              Jei Rusija būtų šalia JAV, tada gal patikimesnė LT partnerė būtų Vokietija. Ir šiaip nesuktume galvos dėl Rusijos, nes ji būtų už jūrų marių. O dabar esam tarp Rusijos ir Vokietijos, kuri dėl pigesnių resursų linkusi sulįsti be muilo. Tik už tai gauna mažai kritikos. Apart iš Trumpo.

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                Man Obamos darbai ir požiūris kažkaip arčiau širdies.
                                Gruzija ir Krymas?

                                Comment


                                  Parašė rat
                                  "Lietuvoje nuo 2017 m. vasario dislokuotai NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinei grupei vadovauja Vokietija. 2017-2018 metų laikotarpiui batalione tarnaus Vokietijos, Norvegijos, Nyderlandų, Belgijos, Islandijos, Liuksemburgo, Kroatijos ir Prancūzijos kariai - iš viso apie 1200 karių."

                                  Ir?

                                  Vieniems Trumpas nepatinka, kitiems patinka, iš čia ir visa "diskusija".
                                  Yep, Kroatijos ir Liuksembirgo kariai.
                                  Much assurance.

                                  Nieko tokio kad trumpulis Obamos atsiųstas divizijas perkelia iš Lietuvos.
                                  Nes Trumpas padarys super duper dealą su Putinu, ir tas pažadės nebeužpuldinėti kitų valstybių. Gal net ir savo kariuomenės nebereikės.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė rat
                                    "Lietuvoje nuo 2017 m. vasario dislokuotai NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinei grupei vadovauja Vokietija. 2017-2018 metų laikotarpiui batalione tarnaus Vokietijos, Norvegijos, Nyderlandų, Belgijos, Islandijos, Liuksemburgo, Kroatijos ir Prancūzijos kariai - iš viso apie 1200 karių."

                                    Ir?

                                    Vieniems Trumpas nepatinka, kitiems patinka, iš čia ir visa "diskusija".
                                    Tai tiesiog geras pavyzdys, kaip kartais žmonės nesiorientuoja kas kur ir kada, nors aš prieš kelis pranešimus būtent apie tai ir rašiau, kad šitos visos NATO pajėgų dislokacijos buvo patvirtintos NATO viršūnių susitikime dar prie Obamos, bet iškart po to seka 'čia gi Trumpo nuopelnas, nes 2017 metai'. Beliko dar Clinton kažkur prikišti

                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Jei Rusija būtų šalia JAV, tada gal patikimesnė LT partnerė būtų Vokietija. Ir šiaip nesuktume galvos dėl Rusijos, nes ji būtų už jūrų marių. O dabar esam tarp Rusijos ir Vokietijos, kuri dėl pigesnių resursų linkusi sulįsti be muilo. Tik už tai gauna mažai kritikos. Apart iš Trumpo.
                                    Čia turbūt reikėtų priminti, kad Lietuva procentaliai save rusiškomis dujomis aprūpina tikriausiai nemažiau, nei Vokietija, nors turi terminalą.

                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Gruzija ir Krymas?
                                    Gruzijos ir Krymo okupacija nėra Obamos darbas. Reikia suprasti, kad nors JAV turi žymiai galingesnę armiją, bet tokie dalykai kaip Krymo okupacija vyksta momentaliai. JAV negali nei per savaitę, nei per dvi, nei per tris staigiai permesti savo pajėgų Krymo gynybai. Taigi klausimas - ką Krymo okupacijos atveju būtų daręs Trumpas? Žinau, kad jis nuolat girias, kad 'Krymas buvo okupuotas prie Obamas', o tai kas būtų buvę prie Trumpo, turint omeny, kad Krymo atveju didžiausias JAV ginklas realiai tebuvo žodžiai ir kad Trumpo žodžiai Putino atžvilgiu tikrai nėra tie, kurie išgelbėtų Krymą?

                                    Comment


                                      Kiek galima apie tuos viešus žodžius, jau pradedi užsiciklinti.

                                      Comment


                                        Nu aš tiesiog esu linkęs Trump'ą vertinti pagal tai, ką jis kalbą, o ne pagal kažkokią mistiką, kaip kad buvo pastaruosiuose komentaruose, kur realiai Obamos darbai buvo priskirti Trumpui.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Nu aš tiesiog esu linkęs Trump'ą vertinti pagal tai, ką jis kalbą,
                                          Taigi barė Merkel dėl rusijos, o kad susitikęs su putinu ar Kim Jong Unu jų po to nebarė, nu tai normalu, toks jo stilius/diplomatija. Ką kalbėjo prie 4 ar kiek ten akių tai tu nežinai.
                                          o ne pagal kažkokią mistiką, kaip kad buvo pastaruosiuose komentaruose, kur realiai Obamos darbai buvo priskirti Trumpui.
                                          Tai pala, Obama vien tik didino finansavimą, neišvedė kariuomenės iš Europos, o Trumpas viską mažina ir išveda?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X