Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Lettered
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Sklando gandai (dabar tai vadinasi insaiderių informacija), kad demokratai rimtai galvoja apie kandidatą vietoje baideno, gali būti Obama arba Obamienė. Obama yra skystakiaušis leftistas, po kurio apsišikimo Sirijoje, kai Asadas ten panaudojo chem ginklą, Rusija galutinai įsitikino, kad JAV kaip geopol jėga yra nusilpusi. O bet tačiau dabartinėje situacijoje netgi Obama būtų išsigelbėjimas. Apklausos rodo, kad bet kas vietoje Bideno nušluotų Trumpą rinkimuose.
    Buvo kažkur apklausa, kad Bideno kaip kandidato nenori net 85% demokratų rinkėjų (Trumpo dauguma respublikonų irgi nenori, bet procentas mažesnis kažkur 60%). Šiaip tikrai keista, jog tokioje didelėje ir senas demokratijos tradicijas turinčioje šalyje nesugebama rasti stiprių ir patrauklių kandidatų nei vienoje partijoje.
    Paskutinis taisė Lettered; 2024.03.20, 08:48.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Obama yra skystakiaušis.
    Aš tą patį apie Baideną sakiau ir sakysiu, nes racionalioje pusėje nėra jokio asmenybės kulto. digital, parodyk man trumpistą, kuris apie Trumpą taip pasakytų. Darius555,Lettered, anyone?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    . Apklausos rodo, kad bet kas vietoje Bideno nušluotų Trumpą rinkimuose.
    But, should Biden step aside, other prominent Democrats would fare even worse against Trump if the election were held today, according to a new poll.
    https://www.miamiherald.com/news/nat...285786866.html

    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Sklando gandai (dabar tai vadinasi insaiderių informacija), kad demokratai rimtai galvoja apie kandidatą vietoje baideno, gali būti Obama arba Obamienė. Obama yra skystakiaušis leftistas, po kurio apsišikimo Sirijoje, kai Asadas ten panaudojo chem ginklą, Rusija galutinai įsitikino, kad JAV kaip geopol jėga yra nusilpusi. O bet tačiau dabartinėje situacijoje netgi Obama būtų išsigelbėjimas.
    Obama Hussein net negali trečią kartą tapti.
    Mike Obama tai jau seni gandai, dabar kaip tik ji buvo pareiškus, kad neplanuoja.
    Paskutinis taisė Gator; 2024.03.20, 08:32.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Sklando gandai (dabar tai vadinasi insaiderių informacija), kad demokratai rimtai galvoja apie kandidatą vietoje baideno, gali būti Obama arba Obamienė. Obama yra skystakiaušis leftistas, po kurio apsišikimo Sirijoje, kai Asadas ten panaudojo chem ginklą, Rusija galutinai įsitikino, kad JAV kaip geopol jėga yra nusilpusi. O bet tačiau dabartinėje situacijoje netgi Obama būtų išsigelbėjimas. Apklausos rodo, kad bet kas vietoje Bideno nušluotų Trumpą rinkimuose.

    Komentuoti:


  • Dundorfas
    replied
    Trumpas negali sumokėti 465 mln užstato, byloje dėl sukčiavimo mokesčiais, jei nesumokės iki kovo 25, jo sąskaitos bus areštuotos.
    https://www.theguardian.com/us-news/...ond-fraud-case

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Paklaustas, ar JAV, galimai ateityje jam vadovaujant, įvykdys šį įsipareigojimą, jis atsakė: „Taip. Bet žinote, Jungtinės Valstijos turėtų mokėti savo, o ne visų kitų sąžiningą dalį“
    Visa tai taip gražiai skamba, bet yra vienas bet. Tai pirmas JAV prezidentas, tiesiogiai pasakęs, kad nevykdytų NATO 5-ojo straipsnio įsipareigojimų, ir jei tai per mažai, tai tiesioginė jo citata, ką jis darytų, jei Rusija užpultų NATO narę (jei ji neskyrė 2% BVP gynybai):

    I would encourage Russia to do whatever the hell they want

    Komentuoti:


  • Laure23
    replied
    Suprantama pozicija, kai dauguma demokratų tiek respublikonų yra pro-NATO, paspausti Europą mokėti daugiau už savo gynybą. Žinoma, JAV išsipūtęs biudžetas yra daugiau dėl jų noro dominuoti visuose pasaulio vandenynuose todėl jo pasiekti neturėtų tikėtis joks sąžiningas politikas, na bet tikėtis iš Europos bent tų 2 proc. (iki ko mačiau trūksta apie 50 mlrd. EUR) jis turi teisę norėti.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Pagal 5 straipsnio kolektyvinio saugumo nuostatą NATO narės privalo karinėmis priemonėmis atsakyti, jei vieną iš jų užpultų priešiška valstybė.

    Paklaustas, ar JAV, galimai ateityje jam vadovaujant, įvykdys šį įsipareigojimą, jis atsakė: „Taip. Bet žinote, Jungtinės Valstijos turėtų mokėti savo, o ne visų kitų sąžiningą dalį“.

    D. Trumpas pabrėžė, kad jei kitos narės „elgsis sąžiningai“, JAV jas palaikys „100 proc.“.
    ​​ https://www.lrt.lt/naujienos/pasauly...sis-saziningai

    Komentuoti:


  • Deus
    replied
    Aš nesu nei prieš/už Baideną, nei prieš/už Trumpą. Jeigu dėl Trumpo, Ukraina laimėtų ir susigrąžintu visas savo teritorijas, tada valio (tas pats galioja Baidenui)

    Man yra nesvarbu jų vidinės politikos pėštynės, bet jų užsienio politika, dėl to man Trumpo bei jo draugelių pasisakymai ar apie Ukraina, ar apie NATO, manes neramina. Kiek girdėjas jo pasisakymus, man nėra keista kad pro-ukrainietiškos nuomonės žmonėms jis yra antikristas.

    Todėl ir norisi pasiaiškinimo, nors ir su kažkiek pašaipos iš mano pusės

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Tai kad forume būtent daugiau "anti trumpistų", kurie visus, kurie nors kažką teigiamo ar neneigiamo parašo apie Trumpą pavadina trumpistais. Labai geras pavyzdys kaip šiandien reaguojama į Darius555 tekstus - iš karto pasipila reikalavimai pasiaiškinti ir išvadinama "pro-Trumpiesiams" - https://www.miestai.net/forumas/foru...75#post2117875

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied

    Kur aš taip rašiau? Aš sutinku, kad gali būti žmonių, kurie būtų 'nei už, nei prieš', tai reiškia, kad jie turėtų Trumpą vienais klausimais palaikyti, kitais klausimais kritikuoti, tik tokių aš nelabai sutikau. Jei žmogus gina bet kokią Trumpo poziciją ir bet kam sugalvoja pateisinimą, whataboutizmą, ar 'būna ir blogiau' paaiškinimą - tai kaip kitaip tuos žmones vadinti, jei ne trumpistais.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Niekas to Trumpo nedievina
    Jau apie tai rašiau - anti trumpistai būtinai nori, kad tu būtum prieš Trumpą (labai geras pavyzdys Eidvis). T.y. pagal juos negalima būti nei už, nei prieš, tu privalai pasirinkti pusę.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Deus Rodyti pranešimą
    Aš turiu kelis klausimus pro-Trumpiesiams

    1. Koki šlamšta jūs rūkote (ar įkvepiat toksiškas medžiagas) kad paskui haliucionuojate ir tokias nesamonęs rašot?
    2. Kodėl turite pasitikėjima šiuo žmogumi kuris (bei jo draugai ir sąjungininkai) skleidžia anti-Ukrainietiškas pažiūras, kaip Orbanas, Muskovičius ar dar kiti. Reikia prisiminti Orbano pasisakyma kad ponas trumpasis neduos Ukrainai jokios paramos, ir tai matosi kadangi respublikonai blokuoja įvairias paramas, netgi pasienio kontrolę, dėl kurio trumpasis nudžiūgo.
    3. Jeigu Trumpasis bus išrinktas į prezidentus ir jis niekaip nepagelbės Ukrainos, ar prisipažinsite budami neteisingi? (Aš prisipažinsiu kad buvau neteisus, jeigu Trumpo dėka Ukraina laimės karą.)
    Niekas to Trumpo nedievina, kad blokuoja paramą dėl asmeninių politinių sumetimų, tai vienareikšmiškai blogai, bet kiek pamenu tie blokavimai prieš kiekvienus rinkimus vykdamo, tik nelabai ką tai domino už JAV ribų. Beje, balsuoja ne vienas Trumpas, tiksliau jis iš vis net nebalsuoja, o 219 respublikonų ir 213 demokratų. Taip pat tai nekeičia ir to fakto, kad Bidenas ir be respublikonų gali Ukrainai duoti ginklų, kurių neduoda, o naikintuvų ar toliašaudės artilerijos net ir planuose nėra duoti. Tai truputį juokingai atrodo tos pro-bidenistų kalbos, koks neva Trumpas silpnas ir bijo Putino, o Bidenas vanagas, kuris nesugebėjo nei užkirsti kelio karui, nei dabar turi ryžto Ukrainos pergalei.

    Komentuoti:


  • Deus
    replied
    Aš turiu kelis klausimus pro-Trumpiesiams

    1. Koki šlamšta jūs rūkote (ar įkvepiat toksiškas medžiagas) kad paskui haliucionuojate ir tokias nesamonęs rašot?
    2. Kodėl turite pasitikėjima šiuo žmogumi kuris (bei jo draugai ir sąjungininkai) skleidžia anti-Ukrainietiškas pažiūras, kaip Orbanas, Muskovičius ar dar kiti. Reikia prisiminti Orbano pasisakyma kad ponas trumpasis neduos Ukrainai jokios paramos, ir tai matosi kadangi respublikonai blokuoja įvairias paramas, netgi pasienio kontrolę, dėl kurio trumpasis nudžiūgo.
    3. Jeigu Trumpasis bus išrinktas į prezidentus ir jis niekaip nepagelbės Ukrainos, ar prisipažinsite budami neteisingi? (Aš prisipažinsiu kad buvau neteisus, jeigu Trumpo dėka Ukraina laimės karą.)
    Paskutinis taisė Deus; 2024.03.18, 16:14.

    Komentuoti:


  • Darius555
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Trump told golfer John Daly that he threatened Putin with 'hitting Moscow'
    Paskutinis taisė digital; 2024.03.17, 12:20. Priežastis: pridėtas pavadinimas

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą


    https://www.bbc.com/news/world-europe-68533351

    Donald Trump will not fund Ukraine's fight against Russia's invasion if he is elected US president again, Hungarian PM Viktor Orban has said.
    "He will not give a penny in the Ukraine-Russia war. That is why the war will end," the conservative premier said after meeting Mr Trump in Florida.
    The former US president has pledged to end the war "within 24 hours" if elected - but provided no details.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė neamos Rodyti pranešimą


    Ok, prikabinu

    Pavaizduota: kietas, drąsus trumpas
    bijantis, ji gerbiantis putinas

    ​​​​​
    Donald Trump has flown three B52 bombers into Ukrainian airspace as a warning to Russian president Vladimir Putin.

    The B-52H stratofortress bombers swooped along the border of the Russian-occupied Crimean peninsula in a clear show of strength before flying close to areas under the control of Kremlin-backed separatists.

    The bombers, which are capable of carrying nuclear weapons, took off from RAF Fairfold in Gloucestershire, UK.

    The U.S. isn't planning a military operation to help its citizens leave Ukraine, President Biden says, and they should do so on their own. "American citizens should leave now," Biden said as Russia amasses a military force around its neighbor.

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą

    Sure? Proof

    Ok, prikabinu

    Pavaizduota: kietas, drąsus trumpas
    bijantis, ji gerbiantis putinas

    ​​​​​
    Attached Files

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kokia tai informacija? Kadangi jau ne kartą demokratų vadinama rusų dezinformacija pasirodė esanti tikra informacija, iškart abejonių atsiranda
    Patikėk tikrai Bidenui bandė apkaltą surengti ruso Smirnov fake info.
    Jei tingi pats paieškoti https://www.forbes.com/sites/mollybo...osecutors-say/
    Paskutinis taisė Arunasx; 2024.03.17, 11:15.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Tavo tam straipsnyje rašo, kad pagal įstatymus Baidenas lyg ir galėtų siųsti Ukrainai ginklų už 500 mln. USD per metus, kuriuos US armija laiko pertekliniais ir nereikalingais pačiai armijai. Problema ta, kad jokio ginklų pertekliaus nėra ir net jei būtų - 500 mln. USD yra šūdas ir niekas palyginti su Trumpo blokuojamu 60 mlrd. USD vertės paketu. Tu ištraukei kažkokį straipsnį, kuriame rašoma, kad Baidenas lyg ir galėtų mėginti apeidinėti tuos įstatymus - t.y. tiesiogiai duoti trumpistams įrankį skelbti jam apkaltą, kurią jie jam ir taip mėgina skelbti net ne dėl įstatymų pažeidinėjimo, o remiantis rusų agentų pateikta melaginga informacija. Aš suprantu, kad google yra visko, galima net išgooglint pasiūlymą Baidenui apeidinėti įstatymus ir tai pateikti kaip kad 'matot, Baidenas nesiunčia ginklų Ukrainai, kaip ir Trumpas - tai abu blogi, bet Trumpas geras, nes neprognozuojamas'. Bet tai vis tiek nekeičia fakto - Baidenas nori Ukrainai siųsti gyvybiškai jai svarbią 60 mlrd. USD vertės ginkluotę, o Trumpas ją blokuoja ir čia nėra jokių kitokių to fakto interpretacijų.
    Kokia tai informacija? Kadangi jau ne kartą demokratų vadinama rusų dezinformacija pasirodė esanti tikra informacija, iškart abejonių atsiranda

    Komentuoti:

Working...
X