Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
    Na matai, bent jau protingesnių ne taip kaip jūs iš santechnikais dirbančių, ekspertai.eu, tiesa.lt, kolumnistų (gal dar bačiulio)

    Man tas irgi pasirodė įdomu. Čia Gladiolė pabandė įžeisti, tipo jūs durniukai, nes skaitote už save protingesnių dėdžių straipsnius. Erm, na tai ar ne tokių dėdžių straipsnius reikia skaityti?
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

      Padarė minties nusikaltimą kitais žodžiais? Ech gerai kad laikai tokie humaniški, ankstesniais laikais taip paprastai nebūtų atsipirkęs. Juokingiausia kad kai sedėjo Rusijoje ir tempė į dienos šviesą Putino rėžimą tai niekas jo nelietė, bet tereikėjo parašyti kad JAV ne viskas gerai ir iš instituto išmetė ir iš JAV greičiausiai išspirs.
      O tai buvimas ekspertu vienoje srityje kažkaip suponuoja kad žmogus negali būti visiškas profanas kitoje?
      Nežinau kas tas Ilarionovas (o ir apskritai skaityti rusų kalba apie įvykius JAV tai kaip skaityti armėniškus straipsnius apie Azerbaidžiano aktualijas), tarkim kažkoks Rusijos ekspertas. Tai gal jis tą sritį puikiai išmano, bet tai jam netrukdo būti plokščiažemininku ir climate change denier.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Jeigu jau Lietuvoje respublikonų vs. demokratų fanai dažnai būna pagatavi vieni kitiems maikes perplėšti, tai baisu darosi pagalvojus, kokios nuotaikos pačioje JAV.
        Nauja valdžia, kokia ji bebūtų, po tikslo nr. 1 - pandemijos suvaldymo, turi siekti tikslo nr. 2 - šalies sutaikymo ir įtampos deeskalavimo. Nes priešingu atveju, turiu blogų įtarimų, kad geruoju nesibaigs. Jau parduotuvės plėšiamos (vasarą), jau į valdžios įstaigas veržiamasi (žiemą), jau kraujas liejamas. Kas toliau?
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Įmesk kokį pavyzdį didesnės valtybės kur maikių nieks nebesiplėšo? R.. K.. dar kokia?
          Show must go von!

          Comment


            Parašė neamos Rodyti pranešimą
            Rusiškai skaitau ir suprantu, ir Illarionovas nėra gerbiamas, jį neseniai išmetė konservatyvus CATO institutas, nes jis kalba nesąmones ir skleidžia dezinformaciją ir sąmokslo teorijas (ne tik dėl trampo, bet ir klimato kaitos ir kitomis temomis jis seniai pavažiavęs, tą patį apie jį rašo ir nesukompromituota rusų opozicija, pvz https://www.facebook.com/milov.vladi...42922759112693)
            Įdomu, galima daugiau info? Nes čia tai toks labiau prisi%^simas dėl ekonominių darbų. Kiek aš esu skaitęs Illarionovo, tai man pasirodė labai blaiviai kalba ir masto. Apie civilizacijas jo labai įdomūs video, rekomenduoju pažiūrėti.

            Comment


              Parašė VNS Rodyti pranešimą
              Įmesk kokį pavyzdį didesnės valtybės kur maikių nieks nebesiplėšo? R.. K.. dar kokia?
              Tokių bajerių kiek buvo JAV tik per 1 metus, nematėm iš nė vienos didesnės ir įtakingesnės valstybės. Kinija, Rusija, ES šalys, Brazilija, Japonija - na niekur kažkodėl nematėme siaubiamų parduotuvių, veržimosi į valdžios pastatus, žuvusių žmonių. Na, kai kuriose musulmonų šalyse ir Afrikoje tai taip, vyksta tokie dalykai reguliariai, gal dar Indijoje. Iš labiau išvystytų šalių su bent jau high arba very high HDI - JAV yra akivaizdi išimtis. Ir nepanašu, kad nuotaikos eitų taikumo link.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                Nežinau kas tas Ilarionovas (o ir apskritai skaityti rusų kalba apie įvykius JAV tai kaip skaityti armėniškus straipsnius apie Azerbaidžiano aktualijas)
                Kaip tik man įdomiau jo nuomonę apie JAV skaityti, nes jis nėra JAV pilietis (nors jau kurį laiką ten gyvena), tuo tarpu skaitant JAV spaudą tai jie ten labai pasidalinę į kairę/dešinę/etc.

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                  Tokių bajerių kiek buvo JAV tik per 1 metus, nematėm iš nė vienos didesnės ir įtakingesnės valstybės. Kinija, Rusija, ES šalys, Brazilija, Japonija - na niekur kažkodėl nematėme siaubiamų parduotuvių, veržimosi į valdžios pastatus, žuvusių žmonių. Na, kai kuriose musulmonų šalyse ir Afrikoje tai taip, vyksta tokie dalykai reguliariai, gal dar Indijoje. Iš labiau išvystytų šalių su bent jau high arba very high HDI - JAV yra akivaizdi išimtis. Ir nepanašu, kad nuotaikos eitų taikumo link.
                  Kanada, BLM atgarsiai https://www.youtube.com/watch?v=txqT...-Fire%26Police
                  Honkongas, protestai prieš ekstradicijos įstatymą. Įsiveržė į parlamentą, analogiškai kaip „Kapitolijaus teroristai“ https://www.bbc.com/news/world-asia-china-48821640
                  Prancūzija, Yellow vests, niokojamos parduotuvės https://www.youtube.com/watch?v=TfYp...el=CGTNAmerica

                  Comment


                    Tai gerai, kad maikes plėšosi. Mes irgi galim pasiplėšyt. Ar norit maikes plėšytis kinietišku stiliumi? Čia tik visišku sankausku turi būti, kad galvot jog raguotas šamanas nuvertęs AOC monitorių, gali sugriaut JAV. Nieks ten nieko nesugriaus, nei išlindę laukiniai iš getų, nei Pelosi kompą rusams pardavęs rednekas (čia beje topas ). Miegokit ramiai. Šimtas metų.
                    Show must go von!

                    Comment


                      Parašė terre Rodyti pranešimą

                      Kanada, BLM atgarsiai https://www.youtube.com/watch?v=txqT...-Fire%26Police
                      Honkongas, protestai prieš ekstradicijos įstatymą. Įsiveržė į parlamentą, analogiškai kaip „Kapitolijaus teroristai“ https://www.bbc.com/news/world-asia-china-48821640
                      Prancūzija, Yellow vests, niokojamos parduotuvės https://www.youtube.com/watch?v=TfYp...el=CGTNAmerica
                      Na taip, pasitaiko, bet mastai vis dėlto kiti. Ar čia tiesiog taip atrodo, kas visos JAV naujienos nušviečiamos žiniasklaidoje plačiau, nei kitų šalių?

                      Kanadoje BLM iš viso labai aktualu, juodaodžių tik 3% gyventojų ir jokios vergovinės istorijos ir iš to išplaukiančių problemų Nors realiai Kanada pagal gyventojų skaičių yra kaip Lenkija, didžiąja valstybe sunku pavadinti.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                        Tai gerai, kad maikes plėšosi. Mes irgi galim pasiplėšyt. Ar norit maikes plėšytis kinietišku stiliumi? Čia tik visišku sankausku turi būti, kad galvot jog raguotas šamanas nuvertęs AOC monitorių, gali sugriaut JAV. Nieks ten nieko nesugriaus, nei išlindę laukiniai iš getų, nei Pelosi kompą rusams pardavęs rednekas (čia beje topas ). Miegokit ramiai. Šimtas metų.
                        Ne tik nuvertimas, bet ir bandymas nuversti yra nusikaltimas, monitoriau tu monitoriau

                        Comment


                          Ok ok Cortez, o tai skirtumas. Abu skirti tik pažiūrėjimui.
                          Show must go von!

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Įdomu, galima daugiau info? Nes čia tai toks labiau prisi%^simas dėl ekonominių darbų. Kiek aš esu skaitęs Illarionovo, tai man pasirodė labai blaiviai kalba ir masto. Apie civilizacijas jo labai įdomūs video, rekomenduoju pažiūrėti.
                            JIs labai įtikinamai ir užtikrintai kalba, bet kai ką reiktų vertinti kritiškai.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              JIs labai įtikinamai ir užtikrintai kalba, bet kai ką reiktų vertinti kritiškai.
                              Ką konkrečiai? Pvz., jo liudijimus iš sausio 6 mitingo?

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Na taip, pasitaiko, bet mastai vis dėlto kiti. Ar čia tiesiog taip atrodo, kas visos JAV naujienos nušviečiamos žiniasklaidoje plačiau, nei kitų šalių?

                                Kanadoje BLM iš viso labai aktualu, juodaodžių tik 3% gyventojų ir jokios vergovinės istorijos ir iš to išplaukiančių problemų Nors realiai Kanada pagal gyventojų skaičių yra kaip Lenkija, didžiąja valstybe sunku pavadinti.
                                Pas mus irgi BLM neaktualu, bet mitingas ir palinkėjimai policijai irgi buvo. Apskritai BLM yra politkorektiškumo išpūstas burbulas. Pats žodis rasizmas, kaip islamofobija, tapo burtažodžiu, leidžiančiu ignoruoti problemas, susijusias su tam tikrom grupėm.
                                Kanada priklauso G7, tai interpretuoju kaip didžią valstybę.

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Ką konkrečiai? Pvz., jo liudijimus iš sausio 6 mitingo?
                                  Ne, man tie įvykiai atrodo pervertinti.
                                  Seku Ilarionovo komentarus dar nuo gerokai seniau. Dar net iki karo Ukrainoje.
                                  Šiaip tai jo pozicija man patinka, bet per daug kategoriška kai kada.
                                  Jei reik pvz.: tai žadėjo, kad Rusija puls Baltijos šalis. Kol kas to neįvyko. DRožė Zelenskį, kad tas pardavė Ukrainą, kol kas Rusija taip nemano. Ir pan.
                                  Paskutinis taisė Sula; 2021.01.18, 14:56.

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Ne, man tie įvykiai atrodo pervertinti.
                                    Seku Ilarionovo komentarus dar nuo gerokai seniau. Dar net iki karo Ukrainoje.
                                    Šiaip tai jo pozicija man patinka, bet per daug kategoriška kai kada.
                                    Jei reiki pvz.: tai žadėjo, kad Rusija puls Baltijos šalis. Kol kas to neįvyko. DRožė Zelenskį, kad tas pardavė Ukrainą, kol kas Rusija taip nemano. Ir pan.
                                    Ok, mano nuomonė apie jį panaši. O štai leftistukams tai jis tiesiog "negerbiamas", nes kažkurioje vietoje galvoja ne taip kaip jie.

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Ok, mano nuomonė apie jį panaši. O štai leftistukams tai jis tiesiog "negerbiamas", nes kažkurioje vietoje galvoja ne taip kaip jie.
                                      O kodėl tu jį iškeli kaip kažkokį autoritetą, kurio nuomonė yra svarbesnė negu tiesioginiai įrodymai.

                                      Comment


                                        Čia vėl gi dirbtinis supriešinimas. JAV politinė gradacija nelabai atitinka europinę.
                                        Pvz.: Putinas yra (beveik) klasikinis dešinysis ultrakonservatorius.
                                        O chebra ėmusi Kapitolijų man labiau primena europinius anarchistus.
                                        Paskutinis taisė Sula; 2021.01.18, 16:45.

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                          Čia vėl gi dirbtinis supriešinimas. JAV politinė gradacija nelabai atitinka europinę.
                                          Pvz.: Putinas yra (beveik) klasikinis dešinysis ultrakonservatorius.
                                          O chebra ėmusi Kapitolijų man labiau primena europinius anarchistus.
                                          Nežinau daug apie anarchistinius judėjimus, bet dažniausiai jie būna leftistiniai. Šiuo atveju galutinis tų personažų tikslas buvo ne anarchija. Čia paprasčiausiai dešiniųjų populistų fokusai. Pats Stevas Banonas juos (ir save) taip apibūdina.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X