Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai - 2020

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Romas
    replied
    DELFI.lt 2020.10.26
    L.Andriulis: nesileisiu toliau žeminamas Gabrieliaus giminaičių
    Dar kartą visus sveikinu su dešiniųjų pergale. Pažiūrėjau, kad mano prieš dvi savaites rašytas superskandalingas tekstas žodis žodin tinka ir šiandien.

    https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=85579787

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
    Man, spėju ir nemažai daliai Jūsų teko girdėti kauniečius sakant, kad štai apsivalė Kaunas nuo konservatorių, atgijo miestas, čia pavyzdys, kas būna kai nerenki konservatorių. Ir štai ateina rinkimai ir kauniečiai nublasuoja už konservatorius, o antrame, dauguma konservatorių buvo vilniečiai ir jie Kaune laimėjo, prieš kauniečius iš kitų partijų. Kažkokia mistika, džiaugiesi kad miestas apsivalė, bet rinkimuose vis tiek balsuoji. Aš nei už nei prieš čia šiaip pastebėjimas.
    Suplakei viską į vieną, yra skirtingi rinkimai, vieni į seimą, o kiti į savivaldą. Jei Matijošaitis būtų įkūręs kokią partiją ir dalyvautų seimo rinkimuose neabejoju kad konservatoriai Kaune nieko gero nebūtų pešę, ar bent būtų žymiai blogiau pasirodę.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Taip išeina kauniečiai po truputį pradeda nusivilti Krabu? Būtent jo parama ir lėmė 2016 metais valstiečių pergalę Kaune.
    Bent už meilę kolūkiui tai tikrai nedakoja

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą

    Buvo ir labai daug
    Taip išeina kauniečiai po truputį pradeda nusivilti Krabu? Būtent jo parama ir lėmė 2016 metais valstiečių pergalę Kaune.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

    O šiemet buvo LŽVS bendrų plakatų su V. Matijošaičiu prieš rinkimus ar Kauno spaudoje?
    Buvo ir labai daug

    Komentuoti:


  • Panevezietis
    replied
    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
    Man, spėju ir nemažai daliai Jūsų teko girdėti kauniečius sakant, kad štai apsivalė Kaunas nuo konservatorių, atgijo miestas, čia pavyzdys, kas būna kai nerenki konservatorių. Ir štai ateina rinkimai ir kauniečiai nublasuoja už konservatorius, o antrame, dauguma konservatorių buvo vilniečiai ir jie Kaune laimėjo, prieš kauniečius iš kitų partijų. Kažkokia mistika, džiaugiesi kad miestas apsivalė, bet rinkimuose vis tiek balsuoji. Aš nei už nei prieš čia šiaip pastebėjimas.
    O šiemet buvo LŽVS bendrų plakatų su V. Matijošaičiu prieš rinkimus ar Kauno spaudoje?

    Komentuoti:


  • Panevezietis
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    EDIT: naivumą
    trumpą atmintį

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Taip išeina bus mažinamos pensijos, mokytojų atlyginimai, kariuomenės finansavimas?
    Kodėl gi ne? Tapinas bent jau su mokytojais per langus tikrai nelips.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Naujai iškeptų valdančiųjų konpetencija:


    Paklausus kodėl kitais metais palūkanos turėtų būti didesnės nei šiais metais, atsakymas greičiausiai būtų "todėl, kad". Nu arba "Grybė su Bubilium sakė, ką aš žinau".
    Taip išeina bus mažinamos pensijos, mokytojų atlyginimai, kariuomenės finansavimas?

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Naujai iškeptų valdančiųjų konpetencija:
    „Kitais metais turime suplanuotą 4,5 mlrd. eurų deficitą, kuriam reikės skolintis ir jau už visiškai kitas palūkanas nei šiemet. (...) Antra skolinimosi banga bus žymiai brangesnė ir reikia klausti savęs, kaip mes ją išgyvensime.

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=85578199
    Paklausus kodėl kitais metais palūkanos turėtų būti didesnės nei šiais metais, atsakymas greičiausiai būtų "todėl, kad". Nu arba "Grybė su Bubilium sakė, ką aš žinau".

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą

    Nepamirštam, kad jų yra 32. Tai labai vienišais nepavadinsi. Vis tik didžiausi opozicijoje. Kai pradės byrėt, o aš įsitikinęs, kad pradės, tada bus kita kalba.
    Paluckas nepasiruošęs sėdėt už Karbauckio nugaros, nes jau gana argumentuotai šiame forume buvo išdiskutuota, kad tai reikštų socdemų mirtį.
    Socdemams verkiant reikia naujo vado. Ne liberalo.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Seimo pirmininkas liks tas pats.
    Gentvilas jau sakė kad to nebandys.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Parašė themanual Rodyti pranešimą
    Įdomu, darbo partija jau skambino konservatoriams, Paluckas spaudos konferencijoje plėšėsi marškinius prieš Karbauskį, ar tik nebus taip kad bent pirmus kelis mėnesius naujam seime valstiečiai jausis labai vieniši?
    Nepamirštam, kad jų yra 32. Tai labai vienišais nepavadinsi. Vis tik didžiausi opozicijoje. Kai pradės byrėt, o aš įsitikinęs, kad pradės, tada bus kita kalba.
    Paluckas nepasiruošęs sėdėt už Karbauckio nugaros, nes jau gana argumentuotai šiame forume buvo išdiskutuota, kad tai reikštų socdemų mirtį.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Seimo pirmininkas liks tas pats.
    Neliks. Turėtų tapti Cmilyte, kas būtų logiška ir gerai.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    Tai parodo mūsų durnuma
    EDIT: naivumą

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Turbūt gaus kokią ministeriją. Seimo pirmininkas paprastai koalicijos partneriui tenka.
    Seimo pirmininkas liks tas pats.

    Komentuoti:


  • themanual
    replied
    Įdomu, darbo partija jau skambino konservatoriams, Paluckas spaudos konferencijoje plėšėsi marškinius prieš Karbauskį, ar tik nebus taip kad bent pirmus kelis mėnesius naujam seime valstiečiai jausis labai vieniši?
    Paskutinis taisė themanual; 2020.10.26, 10:43.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
    Man, spėju ir nemažai daliai Jūsų teko girdėti kauniečius sakant, kad štai apsivalė Kaunas nuo konservatorių, atgijo miestas, čia pavyzdys, kas būna kai nerenki konservatorių. Ir štai ateina rinkimai ir kauniečiai nublasuoja už konservatorius, o antrame, dauguma konservatorių buvo vilniečiai ir jie Kaune laimėjo, prieš kauniečius iš kitų partijų. Kažkokia mistika, džiaugiuosi kad miestas apsivalė, bet rinkimuose vis tiek balsuoji. Aš nei už nei prieš čia šiaip pastebėjimas.
    Tai parodo mūsų durnuma

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Manau daug kas priklauso nuo mero. Šimašius išvis be palaikymo vyriausybėje gyvena, gaudamas lėšas tik tiek kiek duoda įstatymas. Ir nenumirė, išgyveno Gali būti kietas meras ir konservatorius, o Kupčinskas tiesiog buvo Kupčinsku. Klaipėda vargsta su Kongu, kuris tiesiog dirba Kongu. Turės gerą mera, švystels į viršų taip, kad maža nepasirodys.

    Komentuoti:


  • Kaštonas
    replied
    Man, spėju ir nemažai daliai Jūsų teko girdėti kauniečius sakant, kad štai apsivalė Kaunas nuo konservatorių, atgijo miestas, čia pavyzdys, kas būna kai nerenki konservatorių. Ir štai ateina rinkimai ir kauniečiai nublasuoja už konservatorius, o antrame, dauguma konservatorių buvo vilniečiai ir jie Kaune laimėjo, prieš kauniečius iš kitų partijų. Kažkokia mistika, džiaugiesi kad miestas apsivalė, bet rinkimuose vis tiek balsuoji. Aš nei už nei prieš čia šiaip pastebėjimas.
    Paskutinis taisė Kaštonas; 2020.10.26, 10:34.

    Komentuoti:

Working...
X