Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Emigracija ir imigracija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kai vidutinė alga jau 2019 m. žiemą sieks 1300 EUR (ant popieriaus), tai gal kažkas susigundys grįžti.
    Sako, Venesueloje yra apie 20000 lietuvių kilmės žmonių.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Kai vidutinė alga jau 2019 m. žiemą sieks 1300 EUR (ant popieriaus), tai gal kažkas susigundys grįžti.
      Sako, Venesueloje yra apie 20000 lietuvių kilmės žmonių.
      Beje, pagal numbeo, Karakase vid. alga 25eur
      https://www.numbeo.com/cost-of-livin...ayCurrency=EUR

      Comment


        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

        Beje, pagal numbeo, Karakase vid. alga 25eur
        https://www.numbeo.com/cost-of-livin...ayCurrency=EUR
        Ten žmonės jau išsikovojo išvystytą socializmą

        Comment


          Ten bent jau nereikia vergauti godiems "apsimyžusiems" (©R.D.) verslinykams, kaip Lietuvoje.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
            Ten bent jau nereikia vergauti godiems "apsimyžusiems" (©R.D.) verslinykams, kaip Lietuvoje.
            Prakalbo "socialiai atsakingas" verslinykas, kuris seilę varvina primti kuo daugiau ukrainiečių, kad tik padempinguotų algas. Tokių gudročių pilna Lietuvoje.
            Eik pasakas sekti savo vaikams.

            Comment


              Parašė R.D. Rodyti pranešimą

              Prakalbo "socialiai atsakingas" verslinykas, kuris seilę varvina primti kuo daugiau ukrainiečių, kad tik padempinguotų algas. Tokių gudročių pilna Lietuvoje.
              Eik pasakas sekti savo vaikams.
              Iš kur čia ištraukei, kad aš verslinykas?
              Aš samdomas darbuotojas. Tegu tik važiuoja ukrainiečiai ir dempinguoja mano algą.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Tuomet sveikinu, idioto medalį galite prisisegti kad ir šiandien

                Comment


                  Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                  Gal nebegerk. Suprantu kad penktadienis, bet dar ankstoka.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Kai vidutinė alga jau 2019 m. žiemą sieks 1300 EUR (ant popieriaus), tai gal kažkas susigundys grįžti.
                    Sako, Venesueloje yra apie 20000 lietuvių kilmės žmonių.
                    O kodėl ne. Būtų galima paeksperimentuoti ir paleisti kokią programą lietuvių kilmės pietų Amerikos paaugliams pasimokyti Lietuvos profesinėse mokyklose.

                    Comment


                      Iš N. Mačiulio FB

                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Galys Rodyti pranešimą

                        O kodėl ne. Būtų galima paeksperimentuoti ir paleisti kokią programą lietuvių kilmės pietų Amerikos paaugliams pasimokyti Lietuvos profesinėse mokyklose.
                        Aš taip pat rimtai, bet abejoju, kad mūsų valstybė pasiūlytų kažką veiksmingo, deja.

                        Comment


                          Prieš kelis metus ateidavo pas mane (užsienio lietuvių, Naujininkuose) mokiniai (pacientai) iš Pietų Amerikos, lietuvių kilmės. Jiem sakydavo, kad Lietuva labai patinka ir nori čia likti. Netgi iš Urugvajaus, kuri de facto laikoma Europos Šveicarija (nežinau kiek tiesos)

                          Comment


                            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                            Prieš kelis metus ateidavo pas mane (užsienio lietuvių, Naujininkuose) mokiniai (pacientai) iš Pietų Amerikos, lietuvių kilmės. Jiem sakydavo, kad Lietuva labai patinka ir nori čia likti. Netgi iš Urugvajaus, kuri de facto laikoma Europos Šveicarija (nežinau kiek tiesos)
                            Man atrodo Europos Šveicarija yra laikoma Šveicarija. Bet galiu klysti.

                            Comment


                              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                              Prieš kelis metus ateidavo pas mane (užsienio lietuvių, Naujininkuose) mokiniai (pacientai) iš Pietų Amerikos, lietuvių kilmės. Jiem sakydavo, kad Lietuva labai patinka ir nori čia likti. Netgi iš Urugvajaus, kuri de facto laikoma Europos Šveicarija (nežinau kiek tiesos)
                              Urugvajus labiau P. Amerikos Nyderlandai: pirmi legalizavo homoseksualų santuokas, žolytę... Bet pagal EUR standartus, URG gan toli.

                              Comment


                                Kai pirmą kartą įvažiavau iš Lenkijos į Lietuvą ir pažiūrėjau į viską naujomis akimis, tai Urugvajus, žiūrint pagal Street View, panašiausia man į Lietuvą šalis. Labiausiai į akis krenta neryškių spalvų ir iki galo neiščiustytos infrastruktūros mišinys

                                Urugvajus yra viena labiausiai išsivysčiusių, jei ne labiausiai išsivysčiusi, Lotynų Amerikos šalis.

                                Comment


                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                  Man atrodo Europos Šveicarija yra laikoma Šveicarija. Bet galiu klysti.
                                  Man atrodo kad Šveicarija yra laikoma Pietų Amerikos Urugvajumi.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                    Man atrodo kad Šveicarija yra laikoma Pietų Amerikos Urugvajumi.
                                    Man atrodo Amerika laikoma Pietų Urugvajaus Šveicarija.

                                    Comment


                                      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                      Urugvajus labiau P. Amerikos Nyderlandai: pirmi legalizavo homoseksualų santuokas, žolytę... Bet pagal EUR standartus, URG gan toli.
                                      Prisiminus jų prezidentą-komunistą - nieko keistą.

                                      Comment


                                        Pagrindiniai 2018 m. demografiniai rodikliai

                                        2019 m. sausio 1 d. Lietuvoje gyveno 2 mln. 794 tūkst. nuolatinių gyventojų, remdamasis išankstiniais duomenimis, praneša Lietuvos statistikos departamentas. Nuolatinių gyventojų skaičius per 2018 m. sumažėjo 14,9 tūkst. (0,5 proc.), per 2017 m. – 39 tūkst. (1,4 proc.).


                                        2018 m. iš Lietuvos emigravo 32,2 tūkst. nuolatinių šalies gyventojų, tai 15,7 tūkst. (33 proc.) mažiau negu 2017 m. Emigrantų skaičius, tenkantis 1 tūkst. gyventojų, sumažėjo nuo 16,9 (2017 m.) iki 11,5 (2018 m.). Pernai 12 tūkst. (37 proc.) emigrantų išvyko į Jungtinę Karalystę, 3,2 tūkst. (10 proc.) – į Vokietiją, 3 tūkst. (9 proc.) – į Norvegiją, 2 tūkst. (6 proc.) – į Airiją. Emigrantų skaičius, palyginti su 2017 m., į Jungtinę Karalystę sumažėjo 9,5 tūkst. (1,8 karto), į Vokietiją – 967 (23 proc.), Norvegiją – 2 tūkst. (1,7 karto).

                                        2018 m. į Lietuvą imigravo 28,9 tūkst. žmonių. Imigrantų skaičius, palyginti su 2017 m., padidėjo 8,5 tūkst. (1,4 karto). Pernai 1 tūkst. gyventojų teko 10,3 imigranto, 2017 m. – 7,2.

                                        2018 m. į Lietuvą grįžo gyventi 16,6 tūkst. (57 proc. visų imigrantų) Lietuvos Respublikos piliečių (2017 m. – 10,2 tūkst., arba 50 proc.).

                                        2018 m. į šalį imigravo 12,3 tūkst. (43 proc. visų imigrantų) užsieniečių, tai 2,1 tūkst. (21 proc.) daugiau negu 2017 m. Beveik pusė (5,7 tūkst.) 2018 m. imigravusių užsieniečių buvo Ukrainos piliečiai, 3,3 tūkst. (26 proc.) – Baltarusijos, 780 (6 proc.) – Rusijos piliečiai. Pernai, palyginti su 2017 m., imigravusių Ukrainos piliečių skaičius padidėjo 32 proc., Baltarusijos – 20, Rusijos piliečių – 19 proc.
                                        https://osp.stat.gov.lt/informacinia...eventId=199669

                                        Comment


                                          Laikiam? https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos.../#foto=8876470
                                          Gal kas gali paaiškint apie šiuo metu metu dažną motyvą internetuose - "grįžta UK'ų pašalpiniai". Visiška lempa, ar kryslelis tiesos?
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X