Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasaros / žiemos laikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė andyour Rodyti pranešimą

    Tai tu nori, kad visi dirbtų naktį ir tuomet galėtų "džiaugtis" diena?
    Ryte atsikėlęs vistiek ruošiesi tik į darbą, tad geriau "atidirbti" tamsų rytą, bet vakare per tikrąsias nedarbo valandas turint daugiau šviesos būti ir laimingesniu, ir sveikesniu, bent jau psichologiškai. Aplamai noriu, kad visi dirbtų trumpiau ir dėl to turėtų daugiau šviesaus laiko sau.

    Working longer than 39 hours a week can be detrimental to your health, so it’s time for a break. Do you work to live or live to work?

    https://www.yahoo.com/news/daily-dig...155606295.html
    Dėl ekonominio efekto žmogui, bent mano atveju, tamsų rytą atsitraukus užuolaidas pakanka gatvės apšvietimo darant mankštą, o duše prausiantis, skutantis ir / ar WC vistiek jungiama elektra. Tuo tarpu, vakare jau bet kuriuo atveju tamsoje jungsi elektrą. Mano atveju, tamsų rytą 1–1:20 val. galima arba apsieiti be elektros arba ji jungiama net ir esant šviesiam rytui, nes esi patalpoj be langų (vonioj / WC).
    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      Ilgi vakarai rūpi tik kol tau iki 30, kol laisvą laiką leidi vakarais ar naktimis.
      Jei laisvalaikis suvokiamas tik kaip barai-naktiniai klubai, tada taip. Bet savaitėje 7 dienos ir į naktinius klubus niekas kas dieną nevaikšto. Pažiūrėk, kiek vasaros vakarais būna žmonių, pvz., Vingio parke. Kol šviesu ir šilta. Lobačevskė sakė, kad jau net nėra kur prabėti - visi takai pilni. Kitaip sakant ilgesni šviesūs vakarai skatina žmones daugiau būti lauke. Ir tokiems ryte daug lengviau keltis (nepriklausomai nuo to, ar prašvitę, ar dar ne) nei laisvalaikį leidžiantiems bare .

      Comment


        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
        Pažiūrėk, kiek vasaros vakarais būna žmonių, pvz., Vingio parke. Kol šviesu ir šilta.
        Laiko nesukiojimas daugiau šilumos neatneš.

        P.S. esu gyvenęs Maskvos laiku. Nieko gero.

        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          O man patiko.

          Comment


            Jei šiuo metu gyventume be jokio vasaros laiko, tai išvis temtų 8 val. O dar tik rupgjūtis. Vasarą labai jaučiasi tas neracionalus laiko išdėstymas, nes pasikeitęs gyvenimo būdas - dauguma šviesius rytus pramiega ir eina miegoti apie vidurnaktį. Tiems, kurie keliasi 5 val. ir eina miegoti 9-10 val., gal ir gerai, kai anksčiau temsta. Bet nemanau, kad tokių būtų dauguma.

            Comment


              Tai vasaros laikas (AKA daylight saving time) tam ir sukurtas, kad vasarą būtų geriau išnaudojama dienos šviesa (mažiau tuščiai pramiegama ryte).
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Man tai tiktų žiemą +1 nuo dabar, vasarą irgi +1 nuo dabar (aka senas Maskvos laikas).

                Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Jei šiuo metu gyventume be jokio vasaros laiko, tai išvis temtų 8 val. O dar tik rupgjūtis. Vasarą labai jaučiasi tas neracionalus laiko išdėstymas, nes pasikeitęs gyvenimo būdas - dauguma šviesius rytus pramiega ir eina miegoti apie vidurnaktį. Tiems, kurie keliasi 5 val. ir eina miegoti 9-10 val., gal ir gerai, kai anksčiau temsta. Bet nemanau, kad tokių būtų dauguma.
                  5 valandą švinta gal tik porą mėnesių ir tai nereiškia, kad iškart ir atsibundi. Vidurnaktį miegoti neisi, jei ryte keltis 6 ryto į darbą. Iki pietų yra darbingiausia dienos dalis.
                  Paskutinis taisė andyour; 2018.08.19, 08:42.

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Jei laisvalaikis suvokiamas tik kaip barai-naktiniai klubai, tada taip. Bet savaitėje 7 dienos ir į naktinius klubus niekas kas dieną nevaikšto. Pažiūrėk, kiek vasaros vakarais būna žmonių, pvz., Vingio parke. Kol šviesu ir šilta. Lobačevskė sakė, kad jau net nėra kur prabėti - visi takai pilni. Kitaip sakant ilgesni šviesūs vakarai skatina žmones daugiau būti lauke. Ir tokiems ryte daug lengviau keltis (nepriklausomai nuo to, ar prašvitę, ar dar ne) nei laisvalaikį leidžiantiems bare .
                    Jeigu nori žiemą vakarais šviesoje pabėgioti, laiką reikia sukinėti ne 1 valandą, o minimum kelias. Tai reiškia, kad švis 12h ir pusė dienos dirbsi naktį. 12 dienos būtų dar tamsu.
                    Paskutinis taisė andyour; 2018.08.19, 08:13.

                    Comment


                      Parašė dondc Rodyti pranešimą

                      Ryte atsikėlęs vistiek ruošiesi tik į darbą, tad geriau "atidirbti" tamsų rytą, bet vakare per tikrąsias nedarbo valandas turint daugiau šviesos būti ir laimingesniu, ir sveikesniu, bent jau psichologiškai. Aplamai noriu, kad visi dirbtų trumpiau ir dėl to turėtų daugiau šviesaus laiko sau.
                      Tau neaktualus darbas, tau aktualus laisvalaikis. Tau reikia trumpesnių darbo valandų, laiko sukiojimas nepadės.

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                        Laiko nesukiojimas daugiau šilumos neatneš.

                        P.S. esu gyvenęs Maskvos laiku. Nieko gero.
                        Ir aš esu gyvenęs Maskvos laiku. Man visai patiko. Žiemą eini mokyklon - saulė teka. Vasarą vakare šviesu iki 10-tos valandos. Viskas labai gerai, nors ir (koks siaubas!) MASKVOS laikas! Ir niekas to laiko idiotiškai nesukiojo.

                        Comment


                          Iš diskusijos aišku, kad laiką sukioti būtina
                          Vasarą astronominis vidurdienis kaip dabar (UTC+3), rudenį, pavasarį - 14:00 (UTC+4), gruodį-sausį (UTC+5) - 15:00

                          Comment


                            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                            Tai vasaros laikas (AKA daylight saving time) tam ir sukurtas, kad vasarą būtų geriau išnaudojama dienos šviesa (mažiau tuščiai pramiegama ryte).
                            Tačiau vasarą yra naudinga šiek tiek pramiegoti šviesos, kad nereiktų vakare eiti miegoti dieną.

                            Comment


                              Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                              Ir aš esu gyvenęs Maskvos laiku. Man visai patiko. Žiemą eini mokyklon - saulė teka. Vasarą vakare šviesu iki 10-tos valandos. Viskas labai gerai, nors ir (koks siaubas!) MASKVOS laikas! Ir niekas to laiko idiotiškai nesukiojo.
                              Vasarą šviesu būdavo iki 23:30, pamenu, kaip tokiu laiku jau temo, bet dar buvo šviesu.

                              Comment


                                Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                                Ir aš esu gyvenęs Maskvos laiku. Man visai patiko. Žiemą eini mokyklon - saulė teka. Vasarą vakare šviesu iki 10-tos valandos. Viskas labai gerai, nors ir (koks siaubas!) MASKVOS laikas! Ir niekas to laiko idiotiškai nesukiojo.
                                Aš kitokiu Maskvos laiku gyvenau. Pamokos prasidėdavo 8:30, švisdavo gal per trečią pamoką. Ir laikas jau buvo sukiojamas.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Vasarą šviesu būdavo iki 23:30, pamenu, kaip tokiu laiku jau temo, bet dar buvo šviesu.
                                  Jei į darbą reikia keltis 6:30, atsigulti turi 22:30h. Tuomet jau turi būti tamsu ar bent prietema.

                                  Comment


                                    Tai ir blogai, kad darbas nuo 8 ir reikia taip anksti keltis. Reikia sugrąžinti darbo pradžią nuo 9.

                                    Comment


                                      Apklausa: net 80 proc. europiečių nori atsisakyti laiko sukiojimo

                                      Dauguma norėtų, kad visada galiotų vasaros laikas.
                                      Kaip ir sakiau, dauguma yra pelėdos ir norėtų ilgesnių šviesių vakarų.

                                      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=78931689

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                        Aš kitokiu Maskvos laiku gyvenau. Pamokos prasidėdavo 8:30, švisdavo gal per trečią pamoką. Ir laikas jau buvo sukiojamas.
                                        Švisdavo žiemą, gruodžio - sausio mėn. per antrą pamoką (dabar švinta apie 8.30, tada 9.30, t.y. jau antra pamoka buvo prasidėjusi).

                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Tai ir blogai, kad darbas nuo 8 ir reikia taip anksti keltis. Reikia sugrąžinti darbo pradžią nuo 9.
                                        Iki Andrikienės "reformos" darbą 9 val. pradėdavo tik įstaigos (dauguma, bet ne visos). Pramonė, prekyba (tiesa, ne visa), pradėdavo 8 val. Mokymasis mokyklose prasidedavo 8.30, kai kur 8 val. Paskaitos universitetuose dažniausiai 9 val.
                                        Iš esmės darbo pradžios diferenciavimas leistų sumažinti kamščius didmiesčiuose - dauguma nevažiuotų į darbą 8 val. Mažuose miestuose jokio efekto nuo to nebūtų.
                                        Paskutinis taisė Al1; 2018.08.30, 06:56.

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Tai ir blogai, kad darbas nuo 8 ir reikia taip anksti keltis. Reikia sugrąžinti darbo pradžią nuo 9.
                                          Anksti keltis sunku tiems, kas prieš miegą sėdi prie TV ar kompo ekranų. Dėl to, kad suaktyvina prieš miegą smegenis, ko pasekoje noras miegoti atsiranda per vėlai. Rezultate ryte būna neišsimiegoję ir nedarbingi. Jei jie kelsis 9h, tai taip pat vakaras persistums ir viskas bus kaip buvo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X