Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasaros / žiemos laikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau, kad visuomenėje vyrauja ne vyturiai, bet pelėdos . Kada vakare reikia eiti gulti, kad 6-ą ryto būtum išsimiegojęs? 10 val?

    Comment


      Aš irgi manau, kad vyrauja pelėdos, pats mielai miegočiau kasdien iki pietų, tačiau gyvenant socialų gyvenimą neišeina. Darbai, vaikų mokyklos etc., nuo rudens iki vasaros keliuosi 7 ryto, todėl žiemą keltis ir pradėti dieną, kol yra tamsu labai sunku. Atvirkščiai - vakare sutemos nė kiek netrukdo vakariniam gyvenimui. Esu už tai, kad žiemos rytais prašvistų kuo anksčiau, todėl pasisakiau už laiko sukiojimą.

      Comment


        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        Aš nors ir ne žemdirbys, bet keliuosi šiek tiek prieš 6 ryto. Reiškia žiemą nuo kėlimosi iki saulės patekėjimo būtų apie 4h, o tai sucks.
        Miegoti, kai nuo 4h valandos nakties šviestų saulė į akis, dar labiau sucks. Man ryte važiuoti į darbą žymiai smagiau žiemą, kai tamsu, nei kai šviečia saulė tiesiai į akis.

        Parašė Austras Rodyti pranešimą
        Aš irgi manau, kad vyrauja pelėdos, pats mielai miegočiau kasdien iki pietų, tačiau gyvenant socialų gyvenimą neišeina. Darbai, vaikų mokyklos etc., nuo rudens iki vasaros keliuosi 7 ryto, todėl žiemą keltis ir pradėti dieną, kol yra tamsu labai sunku. Atvirkščiai - vakare sutemos nė kiek netrukdo vakariniam gyvenimui. Esu už tai, kad žiemos rytais prašvistų kuo anksčiau, todėl pasisakiau už laiko sukiojimą.
        Jeigu eini miegoti 24h, tai problemų atsikelti 7h nėra neipaisant to, ar šviečia saulė ar mėnulis. Žmonėms sunku keltis, ne dėl to, kad naktis, o dėl to, kad nesusitvarko savo gyvenimo būdo, per vėlai eina miegoti, valgo šlamštą, netinkamai sportuoja ir pan.
        Paskutinis taisė Lettered; 2018.08.17, 09:01.
        Flickr

        Comment


          Žiemą taip "stipriai" prašvinta ir tiek ilgai būna šviesu, kad sukiok nesukiojęs, vis tiek bus tamsu . O kai vasarą ima temti 9 val., tai nėra smagu. Dabar jau panašiu laiku ir temsta, nors gyvenam vasaros laiku.

          Comment


            Parašė Austras Rodyti pranešimą
            Aš irgi manau, kad vyrauja pelėdos, pats mielai miegočiau kasdien iki pietų, tačiau gyvenant socialų gyvenimą neišeina. Darbai, vaikų mokyklos etc., nuo rudens iki vasaros keliuosi 7 ryto, todėl žiemą keltis ir pradėti dieną, kol yra tamsu labai sunku. Atvirkščiai - vakare sutemos nė kiek netrukdo vakariniam gyvenimui. Esu už tai, kad žiemos rytais prašvistų kuo anksčiau, todėl pasisakiau už laiko sukiojimą.
            Mano požiūris lygiai toks pats.

            Bet kai forume dauguma nežino kas yra G-taškas ir kaip jis randamas (ir dėl to neturi nei šeimų, nei vaikų) sunku tikėtis racionalaus požiūrio į šeimyninio gyvenimo realybę
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Žiemą taip "stipriai" prašvinta ir tiek ilgai būna šviesu, kad sukiok nesukiojęs, vis tiek bus tamsu . O kai vasarą ima temti 9 val., tai nėra smagu. Dabar jau panašiu laiku ir temsta, nors gyvenam vasaros laiku.
              O ko norėt, jau ne vasara. Bet aišku gali rašyti laišką prezidentei ir EK, kad Lietuvoje įvestu Kaukazo (t.y. Maskvos +1) laiką, juk Lietuva didžiausia Sakartvelo draugė ir užtarėja, būtų logiška gyventi tuo pačiu laiku. Vakarai net ir žiemą būtų garantuotai šviesūs.
              Paskutinis taisė Tomas; 2018.08.17, 10:01.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Žiemą taip "stipriai" prašvinta ir tiek ilgai būna šviesu, kad sukiok nesukiojęs, vis tiek bus tamsu . O kai vasarą ima temti 9 val., tai nėra smagu. Dabar jau panašiu laiku ir temsta, nors gyvenam vasaros laiku.
                O kam tau šviesa 21h? Tikriausiai keliesi po pietų? Dauguma žmonių keliasi ryte.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Miegoti, kai nuo 4h valandos nakties šviestų saulė į akis, dar labiau sucks. Man ryte važiuoti į darbą žymiai smagiau žiemą, kai tamsu, nei kai šviečia saulė tiesiai į akis.
                  Keltis naktį yra sucks. Vasarą rytais 5 švinta tik mėnesį. Gali pasikabinti naktines užuolaidas.

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Žiemą taip "stipriai" prašvinta ir tiek ilgai būna šviesu, kad sukiok nesukiojęs, vis tiek bus tamsu . O kai vasarą ima temti 9 val., tai nėra smagu. Dabar jau panašiu laiku ir temsta, nors gyvenam vasaros laiku.
                    Žiemą tik laiko sukiojimas leidžia prašvisti jau 9 val ryto, bet ne 10. Vasarą tikslinga pasukti laiką, kad vakare būtų 1 val ilgiau šviesu, nes ryte, kai reikia keltis, bet kokiu atveju jau bus šviesu. Laiko sukiojimas geriausias išradimas ever.
                    Kai būsiu pensininkas, kuriam nebesvarbu kada keltis, taip pat paaštrėjusios sveikatos problemos, pasisakysiu prieš laiko sukiojimą. Kol kas esu už.

                    Comment


                      O kam tau šviesa 21h?
                      Reikėtų komendanto valandos, kad visi 9-ą vakaro eitų miegoti, o nesitrainiotų be tikslo gatvėse, parkuose ir paplūdimiuose. Darbo žmogus turi eiti anksti gultis, kad nuo 6-os ryto žvalus stovėtų prie staklių ir kurtų visuomenės gerovę (t. y. BVP)

                      Comment


                        Tau pensiją moka dirbantieji, tad į dirbančius ir turi būti orientuotas laikas.

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          P.S. Maskvos laiko gerbėjai pamiršta, kad sovietmečiu darbo valandos buvo 9 - 18 val., o ne 8 - 17 val. kaip dabar.
                          Ką ir dabar reikėtų grąžinti.

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą
                            Tau pensiją moka dirbantieji, tad į dirbančius ir turi būti orientuotas laikas.
                            Tai kodėl rašinėji forume tuo metu, kai turi uždirbti man pensiją?
                            Šiaip dirbantieji turi laisvalaikį (dažniausiai ), kurį paprastai leidžia vakare. O kada ten žiemą prašvinta daugeliui vienodai rodo, nes daugiausia dirbama patalpose ir prie elektros šviesos.

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Ką ir dabar reikėtų grąžinti.
                              Kartu su Maskvos laiku ar atskirai?
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Darbo laikas nuo 9-10 būtų idealus, ypač firmoms, dirbančioms su Europa/UK. Dalis taip ir dirba. Niekada nemėgau to pakeitimo nuo 8 (iki šiol piktas ant Andrikienės dėl to) ir beveik niekada nedirbau nuo 8.

                                Comment


                                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                  O kada ten žiemą prašvinta daugeliui vienodai rodo, nes daugiausia dirbama patalpose ir prie elektros šviesos.
                                  Tai tikriausiai, kad dirbama ne tamsoje Esmė iš psichologinės pusės - keltis naktį sunkiau ir mažiau nuteikia darbo pradžiai.

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Darbo laikas nuo 9-10 būtų idealus, ypač firmoms, dirbančioms su Europa/UK. Dalis taip ir dirba. Niekada nemėgau to pakeitimo nuo 8 (iki šiol piktas ant Andrikienės dėl to) ir beveik niekada nedirbau nuo 8.
                                    Aš pats ne vienus dirbau nuo 9 ir tai yra žymiai geriau, nei darbas nuo 8. Jei darbo laikas būtų pakoreguotas iki 9-18, tada galima ir Maskvos laiku gyventi. Bet 8-17 + Maskvos laikas yra didelis no no.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                      Aš pats ne vienus dirbau nuo 9 ir tai yra žymiai geriau, nei darbas nuo 8. Jei darbo laikas būtų pakoreguotas iki 9-18, tada galima ir Maskvos laiku gyventi. Bet 8-17 + Maskvos laikas yra didelis no no.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                        Aš pats ne vienus dirbau nuo 9 ir tai yra žymiai geriau, nei darbas nuo 8. Jei darbo laikas būtų pakoreguotas iki 9-18, tada galima ir Maskvos laiku gyventi. Bet 8-17 + Maskvos laikas yra didelis no no.
                                        Visa esmė yra keltis švintant. Nes jei akcentuojamos valandos, liaudis nesupranta koks skirtumas.

                                        Comment


                                          Aš už tai, kad būtų paliktas dabartinis vasaros laikas be jokių sukiojimų. Ryte šviesumas mažai reikalingas. Labiau reikia vakare po darbo, jei nori kur išeiti ir t.t.
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X