Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Negi sistema netikrina ar tokio vartotojo dar nėra? Ar buvo panaudotas „_“ simbolis, kuris nėra rodomas?
    Buvo pakeistas Tado nario vardas (buvo Apollo) forumo duomenų bazėje. Ko pasekoje jis negalėjo su šiuo vardu prisijungti svetainėje. Tad tas pats pakeitimas buvo atliktas ir svetainės DB. Na, o forumo sistema šį pakeitimą suprato kaip naujo nario registraciją ir atvaizdavo tai statistikos lentelėje.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #42
      Turiu porą klausimėlių. Kaip matote, mano nick'as yra labai "mandras" ir sudėtingas Kaip būtų įmanoma jį pakeisti? Žinau kad yra tokia galimybė nes kai kurie vartotojai tai padarė, bet nario skydelyje to neradau, o gal blogai žiūrėjau..

      Ir dar vienas dalykas - nerodo mano įverčių, kažkodėl 0 nors turėtų būti daugiau.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        #43
        /\

        Pakeisti pačiam savo pseudonimo neįmanoma. Tai gali padaryti tik administracija.
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          #44
          Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
          Turiu porą klausimėlių. Kaip matote, mano nick'as yra labai "mandras" ir sudėtingas Kaip būtų įmanoma jį pakeisti? Žinau kad yra tokia galimybė nes kai kurie vartotojai tai padarė, bet nario skydelyje to neradau, o gal blogai žiūrėjau..

          Ir dar vienas dalykas - nerodo mano įverčių, kažkodėl 0 nors turėtų būti daugiau.
          Parašyk norimą vardą čia arba asmenine žinute, o su įverčiu tai viskas tvarkoje.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
            Parašyk norimą vardą čia arba asmenine žinute, o su įverčiu tai viskas tvarkoje.
            Ok Mantai, tebūnie tai Tomizmas, aš taip daug kur vadinuosi. Ačiū
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              #46
              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Ok Mantai, tebūnie tai Tomizmas, aš taip daug kur vadinuosi. Ačiū
              Pakeičiau Kurį laiką savo prievardyje dar pasinešiok seną vardą, kad nekiltų painiava.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #47
                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                Pakeičiau Kurį laiką savo prievardyje dar pasinešiok seną vardą, kad nekiltų painiava.
                Gerai, labai dėkoju
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  #48
                  Norėjau paklaust kodėl forumo laikas atsilieka trimis valandomis?

                  Comment


                    #49
                    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                    Norėjau paklaust kodėl forumo laikas atsilieka trimis valandomis?
                    Gal todėl, kad tamsta Perfect pasirinkęs netinkamą laiko juostą?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #50
                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                      Gal todėl, kad tamsta Perfect pasirinkęs netinkamą laiko juostą?

                      Comment


                        #51
                        Sveiki.Norėjau paklausti kodėl kai prisijungi ir nustoji naršyti kelias minutes tada automatiškai atsijungiu vel reikia prisijungti kame čia reikalas?

                        Comment


                          #52
                          Pranešimų skaičius pas mane staiga išaugo nuo 31 iki gražaus skaičiaus 69 nors šiaip rašau beveik vien "Prospekte", aišku malonu Bet kartu ir smalsu kodėl.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            #53
                            Gražus skaičius . Išaugo todėl, kad keletas temų iš "Prospekto" atsidūrė mūsų šiukšlynėlyje, o ten, pasirodo, pamiršome išjungti pranešimų skaičiavimą. Ačiū už pastebėjimą, tuoj viską atitaisysim
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              #54
                              Pasiūlymas dėl forumo funcionalumo

                              Sveiki,
                              neradau panašios temos, kur galėčiau išdėstyti savo pastebėjimą

                              Kiekvienos temos pranešimų pabaigoje yra tokios nuorodos:

                              « Prieš tai buvusi tema | Kita tema »

                              Tačiau jos yra visiškai bevertės, nes nukreipia į temos pirmąjį pranešimą.
                              Mano manymu jos palengvintų naršymą po forumą, jei nukreipinėtų į pirmąjį neskaitytą pranešimą (nereiktų perskaičius temą vis back'inti).

                              Aišku čia kalba eitų apie vBulletin funkcionalumą. Bet gal atsiras ir daugiau pritariančių, tai toks pataisymas pasiteisintų.
                              Dėkui už nuomones

                              Comment


                                #55
                                O koks čia temos pavadinimas? STATOMAS Kauno arena?
                                N N N

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                  O koks čia temos pavadinimas? STATOMAS Kauno arena?
                                  Tai yra temos priešdėlis. Paieškoje gali pasinaudoti priešdėlių filtru ir susirasti tarkim visus projektus pažymėtus "Statomas" priešdėliu. Tik aišku reik pirma tuos priešdėliu priskirti temoms, nes dar ne visos aktualios temos juos turi.
                                  Tiek apie juos ir siūlau grįžti prie Kauno Arenos.
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                    Tai yra temos priešdėlis. Paieškoje gali pasinaudoti priešdėlių filtru ir susirasti tarkim visus projektus pažymėtus "Statomas" priešdėliu. Tik aišku reik pirma tuos priešdėliu priskirti temoms, nes dar ne visos aktualios temos juos turi.
                                    Tiek apie juos ir siūlau grįžti prie Kauno Arenos.
                                    Jei tai priesdelis tai turetu buti taip: "Statoma:"
                                    Tiktu ir daugiskaitai, ir vienaskaitai, ir visoms giminems.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                      Jei tai priesdelis tai turetu buti taip: "Statoma:"
                                      Tiktu ir daugiskaitai, ir vienaskaitai, ir visoms giminems.
                                      Statomas OBJEKTAS - arena, daugiabutis, prekybos centras, viešbutis ir t.t.

                                      p.s. paskutiniai pranešimai perkelti iš Kauno arena temos.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #59
                                        Kuom taip kaunaz prasikalto? Čia visam laikui?
                                        gera gyventi gerai

                                        Comment


                                          #60
                                          Sorry už OT ,bet ką negi aviDer'į pašalino? nepastebėjau nieko blogo jo žinutėse..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X