Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos vidaus politika. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Gal kas nemate. Cia siandienos ivykis
    Tai gal tiesiog forume įkalam RTR/1 kanal/NTV tiesioginę transliaciją?

    Papildant rinktinėmis geriausio žmonijos Prezidento kalbomis?

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Ar Lietuvoje kazkas panasaus imanoma butu del prezidento?

      Aš labai tikiuosi, kad iki tokio varianto mes nedagyvensim

      Bet kokiu atveju šį kart Putinui bus patys sunkiausi rinkimai. Jau dabar Navalnas sutraukia dešimtis tūkstančius savo sekėjų į mitingus (nors daugumą jų Putinas blokuoja) ir net ne Maskvoje, o eiliniuose nedideliuose Rusijos miestuose ir tai daug daugiau, nei galėtų sutraukti pats Putinis į kokį nors mitingą. Tiesa, Navalno iki rinkimų neprileis ir kaip alternatyvą legitimizuoti rinkimus pasiūlė Sobčiak. Bet netgi šitas sprendimas Putinui išeis visiškai ne į naudą. Prileido Sobčiak prie Rusijos TV ir greičiausiai pasigailėjo:




      Paskutinis taisė Eidvis; 2017.12.07, 00:59.

      Comment


        Ir šiaip, Putinas smarkiai susimovė netgi paskelbdamas apie savo dalyvavimą. Štai kaip jis atrodo: aišku surežusuota, su daugybe 'palaikančių' žmonių ekrane už jo nugaros,su skambia muzika, bet kada reikia šaukti 'Rasija', šaukia tik kažkoks nevykėlis ir Putinas

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Prileido Sobčiak prie Rusijos TV ir greičiausiai pasigailėjo:
          Sobčiak yra paties Putino planas, kad pasaulio akyse viskas atrodytų jog ir Rusijoje yra normalūs rinkimai, yra konkurencija etc.

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
            Sobčiak yra paties Putino planas, kad pasaulio akyse viskas atrodytų jog ir Rusijoje yra normalūs rinkimai, yra konkurencija etc.
            po tų video kazkaip suabejojau kad ji putlos projektas.Būdama jo projektu turėtu kalbėti kiek kitaip.Gal klystu. hm.

            Comment


              Parašė evvt Rodyti pranešimą

              po tų video kazkaip suabejojau kad ji putlos projektas.Būdama jo projektu turėtu kalbėti kiek kitaip.Gal klystu. hm.
              Ar tas kalbėjimas ką nors pakeis iš esmės? Ne. Bet įspūdį sudarys. Todėl tai Putinui naudinga.

              Comment


                Sobčiak yra Kremliaus projektas, tai buvo būtina padaryti norint ne tik legitimizuoti rinkimus, tačiau ir nukreipti jaunimo dėmesį nuo Navalnavo. Tačiau mano supratimo ir šitoje vietoje Kremlius galėjo prašauti. Matos, kad Sobčiak turi susitarimą su Putinu - jin jo labai smarkiai nekritikuoja, daug dažniau jos kritika eina 'sukurtai įdingai valdymo sistemai', nei kad jos pagrindiniam kūrėjui, o iš Putino pusės jinai iš dalies prileidžiama prie televizijos. Ir mano supratimu būtent čia ir buvo pagrindinė Putino klaida, galvojo, kad Sobčiak televizijoje susimaus ir pasirodys kaip kažkokia gėjų teisių gynėja, kuri nori gražinti Krymą Ukrainai (maždaug žiūrėkit kokia supuvus ta opozicija), o Sobčiak visai taikliai šaudo į ten, kur reikia ir nesileidžia būti išmurkdoma propagandistų. Bet tikriausiia būtent dėl to jos eteris televizijoje bus smarkiai apribotas.

                Comment


                  Parašė Kaimai
                  Dar mažai įrodymų?
                  Nežinau ar tai man skirta Jei man - tai aš kiekviename pasisakyme pabrėžiau, kad Sobčiak yra Kremliaus projektas. Tačiau ne visi Kremliaus projektai išsipildo taip, kaip Kremlius nori. Krymas/Donbasas taip pat yra Kremliaus projektas, tik vargu ar jis išsipildė taip, kaip Kremlius norėjo, sankcijų niekas neatšaukia, o po naujųjų iš JAV pareina dar viena porcija. Dopingas valstybiniu mąstu taip pat Kremliaus projektas, bet dabar matom to projekto atomazgą. Mano supratimu su Sobčiak panašiai, jinai yra Kremliaus projektas, bet taip, kaip jinai pasirodo per Kremliaus TV kanalus yra tai, ko tie kanalai jau senių seniausiai nėra matę, tame tarpe ir per praeitus rinkimus. Dėl to aš manau, kad Kremlius vienu šūviu norėdamas nušauti du zuikius, galėjo iššauti ir sau į koją. Aišku, Sobčiak nieko nepakeis, bet iš jos pasirodymo per Kremliaus TV matosi, kad jinai nebus tokia patogi varžovė, kaip kad buvo kiti Kremliaus projektai per ankstesnius rinkimus.

                  Comment


                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                    Sobčiak yra paties Putino planas, kad pasaulio akyse viskas atrodytų jog ir Rusijoje yra normalūs rinkimai, yra konkurencija etc.
                    Na šiaip tai šiuo momentu bet kuris, dar GYVAS, oponuojantis Putinui politikas ar tiesiog visuomenės veikėjas rusijoje jau yra automatiškai įtartinas

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Nežinau ar tai man skirta Jei man - tai aš kiekviename pasisakyme pabrėžiau, kad Sobčiak yra Kremliaus projektas. Tačiau ne visi Kremliaus projektai išsipildo taip, kaip Kremlius nori. Krymas/Donbasas taip pat yra Kremliaus projektas, tik vargu ar jis išsipildė taip, kaip Kremlius norėjo, sankcijų niekas neatšaukia, o po naujųjų iš JAV pareina dar viena porcija. Dopingas valstybiniu mąstu taip pat Kremliaus projektas, bet dabar matom to projekto atomazgą. Mano supratimu su Sobčiak panašiai, jinai yra Kremliaus projektas, bet taip, kaip jinai pasirodo per Kremliaus TV kanalus yra tai, ko tie kanalai jau senių seniausiai nėra matę, tame tarpe ir per praeitus rinkimus. Dėl to aš manau, kad Kremlius vienu šūviu norėdamas nušauti du zuikius, galėjo iššauti ir sau į koją. Aišku, Sobčiak nieko nepakeis, bet iš jos pasirodymo per Kremliaus TV matosi, kad jinai nebus tokia patogi varžovė, kaip kad buvo kiti Kremliaus projektai per ankstesnius rinkimus.
                      Krymas/Donbasas yra Kremliaus projektas, bet pažiūrėkim atidžiau į Putiną. Jis yra taktikas, ne strategas. Krymą gudriai užėmė, o kas bus rytoj, antro žingsnio nesugebėjo numatyti. Lygiai tas pats su Donbasu, kariuomenę įvedė, bet nesugebėjo numatyti kad nustekenta Ukraina ras jėgų pasipriešinti. Dabar turi įšaldytus konfliktus ir vis labiau Kremliaus nenaudai besikeičiančią pasaulio nuomonę.

                      Comment


                        Taiklus straipsnis apie ketvirto pasaulio šalis (ir chuilostaną):
                        Страны четвертого мира
                        Юлия Латынина: Почему российская элита заинтересована в обнищании населения
                        https://www.novayagazeta.ru/articles...etvertogo-mira
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                        Comment


                          Parašė Kaimai

                          Sutinku.



                          Aš visgi linkęs manyti, kad jos retorika gerai apgalvota ir suderinta su prezidento administracija (nebūtinai su Putinu asmeniškai). Nepatogus varžovas yra Navalnas (tik negalvokit, kad aš didelis jo fanas ir neturiu įtarymų dėl tam tikro stogo iš Kremliui artimų žmonių) kuris kritikuoja artimiausią Putino aplinką ir tai daro konkrečiai, o ne užsiema abstrakčiais paaimanavimais apie "sistemines" ydas.
                          kai navalnas tik buvo pasirodes daug kas irgi stumde minti kad jis kremliaus projektas. Kažin kodel taip panašiai kartojasi istorija?

                          Comment


                            Parašė evvt Rodyti pranešimą

                            kai navalnas tik buvo pasirodes daug kas irgi stumde minti kad jis kremliaus projektas. Kažin kodel taip panašiai kartojasi istorija?
                            Navalnas de facto yra nė kiek ne prastesnis rusiškas imperialistas nei Putinas. Jam atėjus valdžion mes nieko neišloštume.

                            Comment


                              Būtent taip. Nepriklausomai nuo pažiūrų (bolševikas-leninistas, komunistas-stalinistas, caristas-imperialistas, "liberalas" ar pan.) - teritorijų grobimas pas visus kraujyje.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                                Navalnas de facto yra nė kiek ne prastesnis rusiškas imperialistas nei Putinas. Jam atėjus valdžion mes nieko neišloštume.
                                Kasparovas berods irgi pasisakė už tai, kad Krymas nebūtų grąžintas Ukrainai. Bet čia gal bendražmogiški dalykai, didžioji dauguma lietuvių taip pat neprieštarautų jei bandytume prisijungti etnografines baltų žemes.

                                Comment


                                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                                  Navalnas de facto yra nė kiek ne prastesnis rusiškas imperialistas nei Putinas. Jam atėjus valdžion mes nieko neišloštume.
                                  Nemanau, kad Navalnas planuotų Baltijos šalis užpulti, kaip ir jo rinkėjai to nenorėtų, tad gal tikrai geresnis variantas būtų.
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2017.12.08, 09:11.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Galys Rodyti pranešimą

                                    Kasparovas berods irgi pasisakė už tai, kad Krymas nebūtų grąžintas Ukrainai. Bet čia gal bendražmogiški dalykai, didžioji dauguma lietuvių taip pat neprieštarautų jei bandytume prisijungti etnografines baltų žemes.
                                    Krymas aprėpiamoje praeityje buvo graikų, paskui totorių ir turkų kol Jekaterinos laikais nebuvo rusų užgrobtas. Kur čia etninės rusų žemės?

                                    Comment


                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                                      Krymas aprėpiamoje praeityje buvo graikų, paskui totorių ir turkų kol Jekaterinos laikais nebuvo rusų užgrobtas. Kur čia etninės rusų žemės?
                                      Tai ką dabar su juo daryti? Grąžinti turkams arba graikams?
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Vos ne bet kas būtų geresnis prezidentas, nei Putinas. Ir pats Putinas pirmoje savo kadencijoje buvo visiškai kitoks, netgi ganėtinai rimtai kalbėjo apie tai, kad Rusija turi į NATO įstoti. Tai, ką turim dabar yra ne tiek Putino asmenybės problema, kiek suaugimo su kėde problema ir vienvaldystės įvedimas. Geriausias Rusijos prezidentas bus tas, kuris ją demokratizuos, kuris laikysis konstitucijos ir neužsibus ilgiau dviejų kadencijų, kuris atskirs valdžias - išlaisvins žiniasklaidą, teismus, parlamentines partijas. Niekada pasaulio istorijoje dar nėra buvo to, kad kariautų dvi demokratiškos šalys tarpusavyje. Jeigu Rusija taptų demokratiška, su laisvais teismais ir žiniasklaida, tai nebebūtų jokios grėsmės ir imperialistinių ambicijų. Navalnas būtent tai ir siūlo ir visiškai nesvarbu ką jis galvoja apie Krymo gražinima, svarbu ką jis galvoja apie žiniasklaidos, teismų, politinės sistemos išlaisvinimą.

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Tai ką dabar su juo daryti? Grąžinti turkams arba graikams?
                                          Nereikia apsimetinėti kad nesuprantate. Krymo totoriai kaip ir lietuviai buvo vežami į Sibirą, tik dar didesniu mastu, praktiškai visi buvo išvežti. Bachčisarajus kieno miestas, rusų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X