Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos vidaus politika. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Gator
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

    Čia mes turim džiaugtis tuo, kad šitas brudas yra Lietuvoje ir liūdėti dėl to, kad jis buvo užpultas?

    Tie žmonės, kurie kovoja prieš ruskyno rėžimą, šiuo metu su ginklu rankose ir kovoja. O visos skęstančio laivo žiurkės tegul skęsta, pageidautina savame laive. Nulis gailėsčio
    Geras pranešimas. Jei pats būdamas rusas būtum pakankamai drąsus kovoti.
    Gal ir būtum, bet didelė dalis taip kalbančių patys tylėtų po šluota būdami ten.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Ir net neatsidaręs temos galėjau iš kart nuspėti, kurie į šitą temą bus atbėgę pasidžiaugti Volkovo užpuolimu ir jei tiesiogiai ir nesako 'koks Putinas šaunuolis; bet iš esmės ir taip aišku kieno jie pusėje.
    Čia mes turim džiaugtis tuo, kad šitas brudas yra Lietuvoje ir liūdėti dėl to, kad jis buvo užpultas?

    Tie žmonės, kurie kovoja prieš ruskyno rėžimą, šiuo metu su ginklu rankose ir kovoja. O visos skęstančio laivo žiurkės tegul skęsta, pageidautina savame laive. Nulis gailėsčio

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Ar ne forume buvo rašyta, kad slaptos uždienio tarnybos ar panašiai prognozioja, kad Putinas inscenizuos kažkokį teroro aktą savo šalyje?
    Gal čia tai?

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Dar ta pačia tema: pasirodė video, kuriame 'Navalno kovotojais' pasivadinę žmonės teigia, kad Rusijos užsiiminės teroristiniaisi išpuoliais keršydami už Navalno nužudymą. Kol kas neaišku nei ar tai iš ties kaip nors susiję su Navalnu, ar su Ukrainos spec. tarnybomis, o galbūt ir pačios Rusijos provokacija.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Man patinka, kai Ukraina atakuoja Rusijos energetinę infrastruktūrą ir man patinka, kai Putinui ir Kremliui skauda tiek, kad jie planuoja jo kritiko užpuolimą. Viskas, nuo ko skauda Kremliui ir Putinui - man patinka ir visas tas priemones palaikau. Ir net neatsidaręs temos galėjau iš kart nuspėti, kurie į šitą temą bus atbėgę pasidžiaugti Volkovo užpuolimu ir jei tiesiogiai ir nesako 'koks Putinas šaunuolis; bet iš esmės ir taip aišku kieno jie pusėje.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Tai bent jau taip ir reikia komunikuoti. O ne "gerai, kad užmušė Kasparovą, Maiklą Nakį, Milovą, Chodorkovskį ar Lipsicą".
    Kita vertus, nemanau, kad Lietuva tokia bejėgė.
    Ateityje gali bėgti ir paprasti žmonės, jei situacija jau artės prie Š.Korėjos lygio. Ir jeigu Chuilo nebandys užgrobti Baltijos šalių.

    P.S. Bet blogai, kad užmuš Putiną, nes "tai nieko nekeičia".
    Savi pliusai, kad rusą apdaužė būtent Lietuvoje - gal rusiškos žiurkės nebėgs iš savo skęstančio laivo čia matydamos, kad su jomis ir čia gali susidoroti

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    O man nepriimtinas Lietuvos politikų entuziazmas pasirūpiunti visais eks-sssro disidentais (ir neva disidentais, vaidinančiais opoziciją to paties FSB nurodymu ir pagal FSB scenarijų), priimant juos į Lietuvą, lyg Lietuva būtų galinga ir pajėgi jais tinkamai pasirūpinti ir be to neturėtų savų problemų per akis. Mes NENORIME, kad juos ČIA užmuštų, bet negalime užtikrinti, kad jų čia neužmuš. Ir tai, kad to nepripažinime laiku, sugadins mūsų įvaizdį ir net gali atvesti putlerio tarnus į valdžią, nes ši "patriotų" valdžia nesusitvarkė su iššūkiais.
    Tai bent jau taip ir reikia komunikuoti. O ne "gerai, kad užmušė Kasparovą, Maiklą Nakį, Milovą, Chodorkovskį ar Lipsicą".
    Kita vertus, nemanau, kad Lietuva tokia bejėgė.
    Ateityje gali bėgti ir paprasti žmonės, jei situacija jau artės prie Š.Korėjos lygio. Ir jeigu Chuilo nebandys užgrobti Baltijos šalių.

    P.S. Bet blogai, kad užmuš Putiną, nes "tai nieko nekeičia".
    Paskutinis taisė Sula; 2024.03.13, 11:04.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Kur išsiųsti? Į Rusiją?
    Paknisus jų praeitį, artimus gimines ir ankstesnius politinius bendražygius, GAL galima būtų rasti už ką kai kuriuos iš jų ir į Rusiją išsiųst. O jei ne, jei jie tikrai disidentai, tai tegu patys kraustosi į saugesnę nuo ruskyno negu Lietuva šalį.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    O man nepriimtinas Lietuvos politikų entuziazmas pasirūpiunti visais eks-sssro disidentais (ir neva disidentais, vaidinančiais opoziciją to paties FSB nurodymu ir pagal FSB scenarijų), priimant juos į Lietuvą, lyg Lietuva būtų galinga ir pajėgi jais tinkamai pasirūpinti ir be to neturėtų savų problemų per akis. Mes NENORIME, kad juos ČIA užmuštų, bet negalime užtikrinti, kad jų čia neužmuš. Ir tai, kad to nepripažinime laiku, sugadins mūsų įvaizdį ir net gali atvesti putlerio tarnus į valdžią, nes ši "patriotų" valdžia nesusitvarkė su iššūkiais.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    O jeigu uždaužys ar užmuš ne rusą, o kokį nors Aslanbekovą, esamą ar buvusį RF pilietį? Jei Andropovas būtų ištrėmęs A.Sacharovą į užsienį, tai galėtumėme jį uždaužyti? Juk Sacharovas gilumoj buvo imperialistas, ir dar uoliai tarnavęs režimui.
    Kur turi būti užmuštas žmogus, kad tiktų mūsų "patriotams".

    P.S. nelabai man priimtina Navalno bendražygių kai kurios pažiūros, bet aš prieš tai, kad būtų uždaužyti, užmušti Lietuvoje ar kur nors kitur, arba išduoti Putinui.

    Ir tai neturi tiesioginio ryšio su teiginiu, kad reikia įsileisti visus. Pasiūlyti persikelti į kitą saugesnę šalį? Kur svetimšaliai rusakalbiai būtų labiau išsiskiriantys, bet nekeltų potencialios grėsmės? Galimas variantas.
    Bet Ispanijoje GRU surado pabėgusį lakūną. Norinčių išduoti Putiną bus mažiau.

    Komentuoti:


  • tajus2
    replied
    Aš tai už tuos Navalnistus Lietuvoje, nes visą, kas padeda kovoti su Putinu ir jo Rusija man yra priimtina. Aišku Navalnistų darbo rezultatai itin žemi, bet visgi.

    O pavykus išversti Putiną aš esu tikras, kad jie susipjautų valdžioje ir jokios grėsmės nekeltų.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Tik tikiuosi kad uždaužė ne kokie mūsų Nacionalinio susivienijimo naciukai, o ruskių spec tarnybų agentai.
    Tai mūsų naciukai gali irgi būti rusų spectarnybų pirkti tarnai. Dar gali būti kas nors iš Ukrainos, Baltarusijos, Kazachstano, Moldovos, Čečėnijos ir t. t,, sėkmės mūsiškiams aiškinantis, ką įleidžia į Lietuvą ir ką išleidžia iš Lietuvos. Neturėjo ką veikt, dabar turės. Maiklas Naki seniai sakė, kad yra labai dėkingas Lietuvai, kad įsileido ir neišsigando visų nusikalstamų operacijų, kurias rusija gali dėl to čia pradėti vykdyti.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą

    Aš irgi džiaugiuosi, gal tas tas ponas Volkovas pagaliau išvažiuos kažkur kitur. Bet pačiai panaudotai priemonei - plaktukui - nepritariu. Visų tų volkovų apskritai nereikėjo įsileisti Lietuvon, o įleistus reikia išsiųsti teisės aktų nustatyta tvarka.
    Kur išsiųsti? Į Rusiją?

    Komentuoti:


  • Kaimai
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Tik tikiuosi kad uždaužė ne kokie mūsų Nacionalinio susivienijimo naciukai, o ruskių spec tarnybų agentai.
    Matant kokios pajėgos pasitelktos, vykdytojas tikriausiai bus išaiškintas. Aš statau jog pagal tipažą bus kažkas panašaus į tuos riaušininkus prie Seimo 2021-ais. Apmokėta kokiu bitcoinu ar dar sunkiau atsekama kriptovaliuta ir užverbuotas per socialinius tinklus ar messengerius. Jeigu tiesioginiai vykdytojai - čekistai, ir juos pavyktų pagauti, tai būtų nebloga viešųjų ryšių pergalė, bet vargu. O šiaip Tomas ir manometras viršuje teisūs - tai neturėjo tapti mūsų problema.
    Paskutinis taisė Kaimai; 2024.03.13, 10:22.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Ne visi sutinka, pilnas FB jaunų, išsilavinusių žmonių džiaugiasi, kad rusą sumušė vien dėl to, kad rusas, kaip ir džiaugėsi Navalno mirtimi, nes "vienu rusu mažiau". Po to tie patys lekia komentuoti, koks Putinas fašistas, pamiršę pasižiūrėti į veidrodį.
    Aš irgi džiaugiuosi, gal tas tas ponas Volkovas pagaliau išvažiuos kažkur kitur. Bet pačiai panaudotai priemonei - plaktukui - nepritariu. Visų tų volkovų apskritai nereikėjo įsileisti Lietuvon, o įleistus reikia išsiųsti teisės aktų nustatyta tvarka.
    Paskutinis taisė Tomas; 2024.03.13, 10:01.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Ne visi sutinka, pilnas FB jaunų, išsilavinusių žmonių džiaugiasi, kad rusą sumušė vien dėl to, kad rusas, kaip ir džiaugėsi Navalno mirtimi, nes "vienu rusu mažiau". Po to tie patys lekia komentuoti, koks Putinas fašistas, pamiršę pasižiūrėti į veidrodį.
    Hm, na manau kad reikšmingas faktorius yra tas, Navalną nužudė Rusijoje. Tai mums gal kaip ir mažai groja, kaip ten žiurkės tarpusavyje pjaunasi dėl valdžios savo teritorijoje. Bet šitas žmogus, kaip ten bebūtų, legaliai gyveno Lietuvoje, ir norėtųsi kad šalies gyventojai nebūtų uždaužomi plaktukais.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą

    Neturėtų, bet nieko keisto, kad čia lengvai atsirado kažkas, kas uždaužė.
    Tik tikiuosi kad uždaužė ne kokie mūsų Nacionalinio susivienijimo naciukai, o ruskių spec tarnybų agentai.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Tai manau visi sutinkame, kad net ir (kvazi)krymnašistas Leonidas Volkovas mūsų šalyje neturėtų būti daužomas plaktuku.
    Ne visi sutinka, pilnas FB jaunų, išsilavinusių žmonių džiaugiasi, kad rusą sumušė vien dėl to, kad rusas, kaip ir džiaugėsi Navalno mirtimi, nes "vienu rusu mažiau". Po to tie patys lekia komentuoti, koks Putinas fašistas, pamiršę pasižiūrėti į veidrodį.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Tai manau visi sutinkame, kad net ir (kvazi)krymnašistas Leonidas Volkovas mūsų šalyje neturėtų būti daužomas plaktuku.
    Neturėtų, bet nieko keisto, kad čia lengvai atsirado kažkas, kas uždaužė.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Tai manau visi sutinkame, kad net ir (kvazi)krymnašistas Leonidas Volkovas mūsų šalyje neturėtų būti daužomas plaktuku.

    Komentuoti:

Working...
X