Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sankcijų ir naftos kainų kitimo įtaka Rusijos ir kt. šalių ekonomikai (iki 2022.02)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visai nebloga sakyčiau, apkeisčiau į savo sodą

    Comment


      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
      Kai tik rusiškas nuvorišas, tai architektūra kaip karikatūra. Daug ir brangiai, kriterijus Nr. 1.
      Matai, Rusija nėra tokia maloni ir saugi šalis, tad jie stengiasi pas save viską susikurti savo sklype.
      Pvz. vakaruose niekas per daug nekreiptų į tave dėmesio, net jei buvai svarbiu žmogum. Nėra tiek daug agresyvių piliečių, nereikėtų armijos apsauginiu. Paslaugų lygis labai aukštas, daug paslaugų gali nusipirkti.

      Comment


        Parašė andyour
        Matai, Rusija nėra tokia maloni ir saugi šalis, tad jie stengiasi pas save viską susikurti savo sklype.
        Pvz. vakaruose niekas per daug nekreiptų į tave dėmesio, net jei buvai svarbiu žmogum. Nėra tiek daug agresyvių piliečių, nereikėtų armijos apsauginiu. Paslaugų lygis labai aukštas, daug paslaugų gali nusipirkti.
        Čia aš šneku ne apie tai. Noriu pasakyti, kad Rusijoje NIEKADA NEBUVO, nėra ir dabar grožio pojūčio, jie nieko nesuvokia apie dizainą, nėra pagaminę nė vieno tikrai gražaus daikto. Brangių yra prigaminę, gražių - ne. Palyginkit su kokia Italija. Nėra tradicijos. Jei padaro kokią kopiją, tai tik sugadina idėją.

        Comment


          /\ man jo rezidencija atrodo gana skoninga. Restauruotas orginalus dvaras. Pakopinis baseinas spėju yra džiakuzi, skirtas dideliam kiekiui svečių. Dėl to daug automobilių garažų, svečių namų, didelė arbatinė prie upės.

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            /\ man jo rezidencija atrodo gana skoninga. Restauruotas orginalus dvaras. Pakopinis baseinas spėju yra džiakuzi, skirtas dideliam kiekiui svečių. Dėl to daug automobilių garažų, svečių namų, didelė arbatinė prie upės.
            Arbatinė prie upės? Rusijoje? tikrai?

            Comment


              Parašė andyour Rodyti pranešimą
              /\ man jo rezidencija atrodo gana skoninga. Restauruotas orginalus dvaras. Pakopinis baseinas spėju yra džiakuzi, skirtas dideliam kiekiui svečių. Dėl to daug automobilių garažų, svečių namų, didelė arbatinė prie upės.
              O man baisi. Man graži va tokia, ne beskonis caro laikų arklidžių tipo dvaras:

              Comment


                jo laivai ten netilptų

                Comment


                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                  O man baisi. Man graži va tokia, ne beskonis caro laikų arklidžių tipo dvaras:
                  Atvaizdas
                  Perpjautas namas-kūbas lygiai per antrą aukštą

                  Comment


                    Parašė Galis Rodyti pranešimą
                    Arbatinė prie upės? Rusijoje? tikrai?
                    O jie lyg mėgsta gerti arbatą? Iš samavarų sidabrinių Įdomų, iš rytinių kaimynų jie peremė arabatos gėrimo tradiciją.

                    Comment


                      Kaip pavadinti paskutines diskusijas? Su sankcijomis ir ekonomika ji neturi nieko bendro.

                      Kiekvienam Rusijos valdininko namui gi nekursime atskiros temos

                      Comment


                        Čia gal mano kaltė, kad patalpinau į šitą video temą naujieną. Bet jisai netiko nei į "Rusijos informacinis karas", nei į "Rusijos grėsmė Baltijos šalims", bet gali būti ir tai, kad kažką praleidau.

                        Comment


                          /\ Tai gerai būtų sugalvoti pavadinimą, kaur būtų galima talpinti pranešimus apie panašius dalykus

                          Comment


                            Geriausiai yra platūs pavadinimai, kad į juos būtų galima talpinti daug pranešimų. Pvz. "Rusija ir _ _ _ _".

                            Comment


                              Parašė Romas Rodyti pranešimą
                              Kaip pavadinti paskutines diskusijas? Su sankcijomis ir ekonomika ji neturi nieko bendro.
                              Netiesiogiai - turi. Sankcijos silpnina Rusijos ekonomoka, pinigų biudžete mažai, bet valdininkai vis dar stato sau vilas, namus, perka mašinas.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                Geriausiai yra platūs pavadinimai, kad į juos būtų galima talpinti daug pranešimų. Pvz. "Rusija ir _ _ _ _".
                                Taip, gana geras galėtų būti "Rusija ir pasaulis"

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Netiesiogiai - turi. Sankcijos silpnina Rusijos ekonomoka, pinigų biudžete mažai, bet valdininkai vis dar stato sau vilas, namus, perka mašinas.
                                  Čia panašiai kaip tam anekdote apie studentą, kuris biologijos egzaminui spėjo pasiruošti tik bilietui apie blusas. Išsitraukęs bilietą apie dramblius, pradėjo maždaug taip: "Drambliai tai stambūs žinduoliai, kurie dėl galimybių dažnai maudytis stokos dažniausiai būna apnikti blusų..." Na ir tada jau atsakinėdamas į bilietą pasakojo tik apie blusas - tai, ką moka

                                  Tai čia irgi panašiai: Medvedevo vila su tema susijus maždaug tiek, kaip drambliai susiję su blusomis

                                  Comment


                                    Pavadinkit Rusijos šiuolaikiniai dvarai ))).

                                    Comment


                                      Parašė lietus Rodyti pranešimą
                                      Pavadinkit Rusijos šiuolaikiniai dvarai ))).
                                      Tai geriau būtų tema "Tiktai Rusijoje" arba "Rusijos ypatybės"

                                      Comment


                                        Apie siaurų temų keliamas problemas čia parašyta :
                                        http://www.miestai.net/forumas/showp...53&postcount=4

                                        Comment


                                          Arba tiesiog "pasaulio naujienos" kur galima utu ne tik apie ru naujienas kalbėti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X