Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos - Ukrainos karas 2014-2016 m. Rusijos grėsmė Baltijos šalims

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    Nevisai sąžiningas žudikas partneris. O taip jau pinigų norisi.
    Ir net ne pats baisiausias zudikas. Del pinigu is su Kadafiu buciavosi ir su visokiais saudais.
    .

    Comment


      Parašė taspac Rodyti pranešimą
      Lengviausia pasakyti tai kai nelieka sveiko proto argumentu, o vien emocijos.
      Tai kur jau man iki "tavo lygio"...

      Comment


        Buvęs VSD vadovas siūlo uždaryti tautinių mažumų mokyklas
        http://lietuvosdiena.lrytas.lt, 2015.12.09

        Gal siūlymas ir per drastiškas, bet aš už tai, kad ilgainiui tautinių mažumų mokyklų neliktų:
        Pasak G.Grinos, tokios mokyklos tampa „švietimo getais“, todėl po to nereikia stebėtis šių moksleivių išvykomis į Rusijos sukarintas mokyklas.
        Tokios mokyklos visiškai neugdo pilietiškumo, nes jos yra izoliuotos tautinės visuomenės prasme. Jei mokykla grindžiama ne bendros, o tautinės mažumos pagrindu, vadinasi, jie remiasi kažkokiu kitu pagrindu. Ir ką mes matėme pernai, ką matome šiemet – niekas nesikeičia, kiekvienas direktorius aiškina savo tiesą, o problema išlieka“, – BNS sakė G.Grina.
        Grina skaito mano mintis.
        Paskutinis taisė Dadis; 2015.12.09, 13:52.

        Comment


          /\Pradėsim turbūt nuo žydų?

          Comment


            Parašė Dadis Rodyti pranešimą
            Buvęs VSD vadovas siūlo uždaryti tautinių mažumų mokyklas
            http://lietuvosdiena.lrytas.lt, 2015.12.09

            Gal siūlymas ir per drastiškas, bet aš už tai, kad ilgainiui tautinių mažumų mokyklų neliktų:Grina skaito mano mintis.
            Aš manau reikėtų įrengti mokyklas, kuriose būtų mokomi tiek lietuviai tiek mažumos, vienintelis skirtumas būtų, kad dalis pamokų mažumoms vyktų gimtąja kalba, o kiti dalykai vyktų valstybine kalba kartu su lietuviais.

            Man pačiam kaip gyvenančiam netoli vienos lenkų mokyklos pradėjau stebėti tokią įdomią tendenciją, kad pirmoka kalba gražia lenkų kalba, o baigę 12 klasių išeina būdami tikrais rusais, kas nenaudinga nei Lenkijai, kuri remia tokias mokyklas, nei Lietuvai, kurios piliečiai tampa penktąja kolona. Kiek žinau, tarkim Karaliaučiuje yra mokyklos su lietuviškais skyriais, nors pati šalis yra tikrai medinė, bet jie tikrai rengia žmones tam, kad dirbti su Lietuva(kitas klausimas koks tas darbas). Manau mums tikrai reikia spręsti šią problemą ir jungimas būtų vienas iš sprendinių kaip mažinti atskirti tarp visų tautybių Lietuvos piliečių.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Grina galvoja apie rusus, bet garsiausiai dėl to tai cyptų lenkai . Partijos, veikiančios tautiniu pagrindu ir atstovaujančios neaišku kokių šalių interesams, taip pat yra nesusipratimas.

              Comment


                Tegul nuo partijų pradeda, ten nors nėra "berniukų su triusikais".
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                  Nepataikė Grina į taktą
                  Buvęs VSD vadovas prabilo Kremliaus lūpomis
                  Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=69805294

                  Lenkams nereikia nieko net daryti, yra vietinių advokatų
                  Pasak Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesoriaus, filosofo L. Donskio, toks pasiūlymas reikštų, kad siūloma uždaryti ir lenkų mokyklas.
                  Pas mus negalima išsakyti jokios nuomonės ir išvengti kritikos su žodžiu "kremlius". Jei siūlysi atidaryti daugiau rusų mokyklų, sakys, kad dirbi kremliui. Jei siūlysi jas uždaryti, vis tiek dirbi kremliui. Viskas vertinama naudojant kremliaus matą. Galvos akivaizdžiai perkaitusios nuo politikavimo ir priešų paieškos.
                  Paskutinis taisė senasnamas; 2015.12.09, 16:14.

                  Comment


                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Kiek žinau, tarkim Karaliaučiuje yra mokyklos su lietuviškais skyriais, nors pati šalis yra tikrai medinė, bet jie tikrai rengia žmones tam, kad dirbti su Lietuva(kitas klausimas koks tas darbas). Manau mums tikrai reikia spręsti šią problemą ir jungimas būtų vienas iš sprendinių kaip mažinti atskirti tarp visų tautybių Lietuvos piliečių.
                    Kaliningrade yra mokyklų su lietuviškais skyriais? Bet gal ne vaikams, o suaugusiems?

                    Comment


                      Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                      Buvęs VSD vadovas siūlo uždaryti tautinių mažumų mokyklas
                      http://lietuvosdiena.lrytas.lt, 2015.12.09

                      Gal siūlymas ir per drastiškas, bet aš už tai, kad ilgainiui tautinių mažumų mokyklų neliktų:Grina skaito mano mintis.
                      Man keista, kad jaunimas nenori pasilikti Rusijoje. Jeigu Lietuvoje lietuviai migruoja iš vieno miesto į kitą, tai kodėl rusai to nenori daryti, pvz. migruoti į Maskvą, į tėvynę pas savo tautą? Nejaugi jie taip nepasitiki Rusija.
                      Paskutinis taisė andyour; 2015.12.09, 20:36.

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą
                        Kaliningrade yra mokyklų su lietuviškais skyriais? Bet gal ne vaikams, o suaugusiems?
                        oficialiai tai skamba taip - "lietuvių kalbos ir etnokultūros fakultatyvas" ir kiek žinau tai yra įprastose mokyklose.
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          Parašė andyour Rodyti pranešimą
                          Man keista, kad jaunimas nenori pasilikti Rusijoje. Jeigu Lietuvoje lietuviai migruoja iš vieno miesto į kitą, tai kodėl rusai to nenori daryti, pvz. migruoti į Maskvą, į tėvynę pas savo tautą? Nejaugi jie taip nepasitiki Rusija.
                          O Rusijoje taip viskas medumi sutepta, kad reikia ten veržtis?
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                            O Rusijoje taip viskas medumi sutepta, kad reikia ten veržtis?
                            Maskvoje tikrai sutepta, pertepta ir t.t. Lyg kažkam būtų malonumas gyventi emigracijoje. Rusai Lietuvoje gyvena savotiškoje emigracijoje. Valdžioje nėra rusų, aplink visi kalba lietuviškai, užrašai visur lietuviški, realiai viskas lietuviška. Aš čia geranoriškai parekomendavau. Kaip iš visos Lietuvos lietuviai važiuoja į sostinę ir kitus didmiesčius, tai kodėl rusai nenorėtų į Maskvą, Peterburgą?
                            Aš nežinau, gal taip ir turi visi gyventi persimaišę? Gal interesų konfliktai vysto demkratiją, ieškant kompromisų.
                            Paskutinis taisė andyour; 2015.12.09, 22:24.

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą
                              Man keista, kad jaunimas nenori pasilikti Rusijoje. Jeigu Lietuvoje lietuviai migruoja iš vieno miesto į kitą, tai kodėl rusai to nenori daryti, pvz. migruoti į Maskvą, į tėvynę pas savo tautą? Nejaugi jie taip nepasitiki Rusija.
                              Jeigu mažiau mąstytumėt ir šiek tiek daugiau pasidomėtumėt, tai gal kur nors sužinotumėt, kad Rusijoje baudžiava panaikinta ne iki galo - Maskvoje reikia turėti taip vadinamą prapyskę, mūsiškai būtų gyvenamosios vietos registraciją. Be prapyskės Maskvoje elementariai nesaugu, nes reikia bijoti ir saugotis policininkų, o jų ten ant kiekvieno kampo. Nors jeigu esate RF pilietis be aiškiai išreikštų neslaviškų bruožų (ne chačikas, ne beždžionė, ne juodašiknis, ne siauraakis ir t.t.), tai gal joks policininkas tiesiog šiaip sau ir neprisikabins. Beje, priimant į darbą darbdavys neturi teisės reikalauti prapyskės, bet dažnai atsitinka taip, kad reikalauja. Nekalbant apie medicininę pagalbą, darželį vaikams ir t.t.

                              Comment


                                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                Maskvoje tikrai sutepta, pertepta ir t.t. Lyg kažkam būtų malonumas gyventi emigracijoje. Rusai Lietuvoje gyvena savotiškoje emigracijoje. Valdžioje nėra rusų, aplink visi kalba lietuviškai, užrašai visur lietuviški, realiai viskas lietuviška. Aš čia geranoriškai parekomendavau. Kaip iš visos Lietuvos lietuviai važiuoja į sostinę ir kitus didmiesčius, tai kodėl rusai nenorėtų į Maskvą, Peterburgą?
                                Aš nežinau, gal taip ir turi visi gyventi persimaišę? Gal interesų konfliktai vysto demkratiją, ieškant kompromisų.
                                Toli gražu ne visi rusai yra putinistai vatnikai ir nori gyventi taip, kaip gyvenama dabartinėje Rusijoje. Lygiai taip pat, tarp etninių lietuvių irgi pilna vatnykų, kurie to norėtų (yra tokių kurie ir išvažiuoja, aišku, vienetai, ne taip kaip pabėgėliai 1990-aisiais ).

                                Dėl to ir nevažiuoja Lietuvos rusai masiškai į Rusiją. Atvirkščiai, dalis rusų iš Rusijos atvažiuoja čia, kad pabėgtų nuo režimo.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  /\ Beabejo aš kalbėjau apie tuos, kurie lojalūs Rusijai. Ir apie tuos kuriems Lietuvoje blogai, o Rusijoje labai gerai.

                                  Comment


                                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                    /\ Beabejo aš kalbėjau apie tuos, kurie lojalūs Rusijai. Ir apie tuos kuriems Lietuvoje blogai, o Rusijoje labai gerai.
                                    Bet savo pranešimuose tu parašei taip, lyg kalbėtum apie visus, o ne tik putinofilus:
                                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                    Man keista, kad jaunimas nenori pasilikti Rusijoje. Jeigu Lietuvoje lietuviai migruoja iš vieno miesto į kitą, tai kodėl rusai to nenori daryti, pvz. migruoti į Maskvą, į tėvynę pas savo tautą?
                                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                    Rusai Lietuvoje gyvena savotiškoje emigracijoje. Valdžioje nėra rusų, aplink visi kalba lietuviškai, užrašai visur lietuviški, realiai viskas lietuviška. Aš čia geranoriškai parekomendavau. Kaip iš visos Lietuvos lietuviai važiuoja į sostinę ir kitus didmiesčius, tai kodėl rusai nenorėtų į Maskvą, Peterburgą?
                                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                    Comment


                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Lenkijoje JAV pradeda ruoštis statyti priešraketinę gynybos sistemą Aegis Ashore 300 kilometrų atstumu nuo Karaliaučiaus.

                                        Comment


                                          Puls – nepuls, apgins – neapgins


                                          Be to, Rusija būtinai pasinaudotų netikėtumo faktoriumi: tiesiog vienų karinių pratybų metu jos kariškiai negrįžtų į savo nuolatines dislokacijos vietas, nes gautų įsakymą peržengti Lietuvos ar Latvijos valstybinę sieną. Jie užimtų Baltijos valstybes, ir NATO pajėgoms būtų velniškai sunku juos iš ten išstumti.

                                          Tad vargu ar protinga tikėti „visažiniais“, įrodinėjančiais, esą V.Putinas susitaikė praradęs Baltijos kraštus visiems laikams. Kol JAV laiko Europoje mažiau karių nei Niujorkas turi policininkų, tol Vilnius, Ryga ir Estija negali ramiai miegoti.

                                          Net ir paskutinysis V.Putino interviu, duotas Vokietijos leidiniui Bild, verčia sunerimti: Kremliui labai reikia Baltijos šalių, Kremlius nesusitaikė jas praradęs. V.Putinas atvirai prisipažino negerbiantis valstybinių sienų. Jam svarbiausia, kad niekas neskriaustų po visą pasaulį išsibarsčiusių rusakalbių. Akivaizdi užuomina, jog Rusijos slaptosios tarnybos Baltijos šalyse organizuoja neramumus vadinamuoju „nacionaliniu pagrindu“?

                                          Tad ar nėra taip, jog Kremliaus diktatoriui mes labiau reikalingi nei Amerikai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X