Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektromobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įkrovimo stotelė Kuršių g. 7, Kaune. Jei kam prireiktų.

    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

    Comment


      Nors apie tai buvau užsiminęs forume anksčiau, tačiau neseniai naujiena buvo paskelbta ir Lietuvos žiniasklaidos priemonėse. Švedijos "Volvo Cars" padalinys pažers naujienų hibridinių ir elektrinių automobilų rinkose. Taip pat ruošiamas konkurentas "Tesla".

      Šaltinis: „Volvo“ pasiners į hibridų ir elektromobilių pasaulį, Tesla Motors Inc: Volvo AB To Unleash A Model X Rival With Greater Mile Range
      Paskutinis taisė Silber418; 2015.10.22, 23:43.

      Comment


        Ar kas nors siame forume apart manes turi/turejo elektromobili/hibrida? Pas mane Toyota Prius 3.0, mano rida 26kkm per 13 men. Jei kam idomu, galiu placiau papasakoti.

        Comment


          As vairuoju is300h, o dar yra pas mane seimoj rx450h ir gs450h. Bet kad hibridai nelabai prisiskiria prie elektromobiliu, nebent kalbetum apue plug-in

          Comment


            As suprantu kad hibridai ne visai elektromobiliai, bet vis tik turi savo jegaineje elektrini komponenta. Jei nebus susidomejimo hibridais, tai ir nereikes atskiros temos kurti. Man idomu ar visi tavo hibridai yra HSD (Hybrid Synergy Drive)?

            Comment


              Parašė agnette Rodyti pranešimą
              Ar kas nors siame forume apart manes turi/turejo elektromobili/hibrida? Pas mane Toyota Prius 3.0, mano rida 26kkm per 13 men. Jei kam idomu, galiu placiau papasakoti.
              Galėtum papasakoti apie kuro sąnaudas mieste/užmiestyje.
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                Vidutines - 3.9, mieste - 3.7, uzmiesty - 3.9, autostradoje -4.3 (litrai benzino per 100 km).

                Comment


                  Parašė agnette Rodyti pranešimą
                  Vidutines - 3.9, mieste - 3.7, uzmiesty - 3.9, autostradoje -4.3 (litrai benzino per 100 km).
                  Tai labai geros sąnaudos. Nes pikti žmonės kalba (čia tie kur neturėję tokio automobilio), kad apie 6-7 ltr gaunasi šimtui.
                  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                  Comment


                    6-7l šimtui km tai valgo mano passatas dyzelis 2012 metų su bluemotion varikliu (taip, vienu iš tų, kur papuolė į skandalą).

                    Comment


                      Parašė agnette Rodyti pranešimą
                      Ar kas nors siame forume apart manes turi/turejo elektromobili/hibrida? Pas mane Toyota Prius 3.0, mano rida 26kkm per 13 men. Jei kam idomu, galiu placiau papasakoti.
                      Parašė booraz Rodyti pranešimą
                      Tai labai geros sąnaudos. Nes pikti žmonės kalba (čia tie kur neturėję tokio automobilio), kad apie 6-7 ltr gaunasi šimtui.
                      Nežinau kas yra tas Prius 3.0 (juk ne 3l variklis?), bet kalbantys apie 6-7 l/100km sąnaudas sako tiesą.
                      Yra tekę šiek tiek pasivažinėti 2013 m. gamybos Prius'u, kuris buvo poros mėnesių senumo. Tai man važiuojant didesniais atstumais ~20% miestas, ~80% greitkeliai/automagistralės, sąnaudos gaudavosi kažkur tarp 5,9 ir 6,4 l/100 km. Nežinau kokiu greičiu reikia važiuoti automagistralėmis ar kaip su juo bėgėtis, kad tos sąnaudos būtų mažesnės ir siektų tik ~4 litrus. Nes bent jau man (šiaip važinėju su 2.2 l benzininiu atmosferiniu automobiliu), kad tas Prius normaliai įsibėgėtų ir optimaliai pasiektų reikiamą greitį, reikėdavo pakankamai nemažai "gręžti". O tuo metu borto kompas rodydavo tikrai ne mažas sąnaudas. Juk važiuojant greitai (~130 km/h), jį varo benzininis 1.8 l variklis, kuris tikrai negali tokiu greičiu pasiekti 4,0-4,5 l/100km sąnaudų. Tada jau ir dyzelinių variklių nereikėtų, jei benzininiai pasiektų tokį efektyvumą.

                      Comment


                        /\ Elektra užsikrauna tik ant stabdymo ir tai kažin kiek ten to užsikrovimo. Kiek girdėjau, Prius naudoja elektra tik važiuojant lėčiau nei 20km/h. Gyvai girdisi, kaip tyliai rieda po aikšteles. Daugiau ten nėra jokio stebuklo.

                        Comment


                          Nezinau kaip galima suserti jam 6-7 l, mano rekordas 3.1 vaziuojant 150 km po Lietuva.

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą
                            /\ Elektra užsikrauna tik ant stabdymo ir tai kažin kiek ten to užsikrovimo. Kiek girdėjau, Prius naudoja elektra tik važiuojant lėčiau nei 20km/h. Gyvai girdisi, kaip tyliai rieda po aikšteles. Daugiau ten nėra jokio stebuklo.
                            Prius naudoja elektra visada, nes pagrindinis variklis elektrinis. Benzininis jam tik padeda kai reikia.

                            Comment


                              Parašė sleader Rodyti pranešimą
                              Nežinau kas yra tas Prius 3.0 (juk ne 3l variklis?), bet kalbantys apie 6-7 l/100km sąnaudas sako tiesą.
                              3.0 tai trečia generacija.

                              Parašė agnette Rodyti pranešimą
                              Nezinau kaip galima suserti jam 6-7 l, mano rekordas 3.1 vaziuojant 150 km po Lietuva.
                              Tai, kuriuo dabar tikėti? Na pas sleaderi buvo senesnis modelis, turbūt 2.0 generacijos. Bet iš esmės ten viskas tas pats turbūt.
                              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                              Comment


                                Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                Nezinau kaip galima suserti jam 6-7 l, mano rekordas 3.1 vaziuojant 150 km po Lietuva.
                                Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                Prius naudoja elektra visada, nes pagrindinis variklis elektrinis. Benzininis jam tik padeda kai reikia.
                                Tačiau automagistralėje benzininis dirbs visada ir tik jis bus energijos šaltinis, nes stabdymų beveik nėra ir taip baterijos nepakraunamos "nemokamai". O kai variklis suka generatorių ir iš to generatoriaus tiesiogiai varomas el. variklis - didelio efektyvumo nepasiekiama.
                                Didžiausias hibrido efektyvumas matomas mieste. Tas lygiai taip pat atsispindi ir mišriose sąnaudose. Tačiau važiuojant vien magistralėmis 400-500 km ir per tą laiką beveik nestabdant, o palaikant tolygų greitį, kartais pagreitėjant, nėra iš kur ištraukti didelio efektyvumo.
                                Aišku jeigu bandoma kuo ekonomiškiau važiuoti ir sutaupyti, tai galbūt gaunamas ir kitoks rezultatas. Tačiau mano atveju tikrai nebuvo galvojama apie taupymą. Aš važiavau kaip esu įpratęs ir man jame akivaizdžiai trūko galios. Iki ~40 km/h viskas ok, bet vėliau reikėdavo vos ne pastoviai laikyti, kad PWR iki galo būdavo raudonas.

                                Comment


                                  Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                  3.0 tai trečia generacija.



                                  Tai, kuriuo dabar tikėti? Na pas sleaderi buvo senesnis modelis, turbūt 2.0 generacijos. Bet iš esmės ten viskas tas pats turbūt.
                                  Kad taip kažkas žymėtų automobilių kartas, pirmą kartą matau. Tai buvo Prius III (gaminamas 2009-2015). Tai spėju lygiai toks pats automobilis.
                                  Kai nesiorientuoji į ekonomiją, taip tikriausiai ir būna. Esant idealioms sąlygoms aš ir su savo senu 2.2 l benzinu automagistralėje pasiekiu ~6 l/100 km sąnaudas, bet tai būna labai retai

                                  Comment


                                    Cia sena nuotrauka, kazkur pries puse metu daryta, pravaziuota 800 km su vidutinem sanaudom 3.9 l/100km:



                                    Yra pas mane ir dar geresniu nuotrauku, reik paieskoti.

                                    Comment


                                      priminkit, kam tie elektromobiliai reikalingi?

                                      Comment


                                        Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                        Prius naudoja elektra visada, nes pagrindinis variklis elektrinis. Benzininis jam tik padeda kai reikia.
                                        Padeda tiesiogiai sukdamas ratus ar padeda per generatorių elektriniui varikliui?

                                        Comment


                                          Pagal kompą ir mano pilkas dyzelis gali į tokias tilpt, o kaip realiai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X