Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2011 m. Lietuvos gyventojų surašymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • dts
    replied
    Iš esmės tai manau, kad elektroninis surašymas buvo klaida, nes tikrai yra didele tikimybė kad susirašė didelė dalis emigrantų

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Kodėl jie galėtų negauti atlyginimų?
    Tai ką ir turiu omeny, kad normalus politikas turi dirbt "iš idėjos", o atlyginimas kaip pragyvenimo šaltinis.
    Savivaldybės taryboje algos iš viso NEMOKA! Tai viena iš priežasčių, kodėl negaliu sau leisti tokios prabangos - reikia vaikus iš kažko maitinti, o imant kyšius žlunga visa vertybių sistema. Nors kai kas juos traktuoja kaip "teisėtą uždarbį"

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Mano supratimu Seimo narys turi gaut normalią algą (remiantis tam tikru protingu koeficientu, rodančiu santykį su vidutiniu atlyginimu šalyje) (kaip ir kiekvienas aukštas pareigūnas), nes ji yra pagrindas asmeniui gyvent iš teisėtų pajamų. Priešingu atveju, esant mažai algai ir nesant parlamentinių priedų eitų tik įtartinos reputacijos verslininkai ir visiški lunatikai be santykio su žeme
    Tai dabar tokie ir eina ir visada eis, nebent ten jau kokie nors kosminiai atlyginimai būtų. Tokia jau ta politika.

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Kodėl jie galėtų negauti atlyginimų?
    Tai ką ir turiu omeny, kad normalus politikas turi dirbt "iš idėjos", o atlyginimas kaip pragyvenimo šaltinis.
    Mano supratimu Seimo narys turi gaut normalią algą (remiantis tam tikru protingu koeficientu, rodančiu santykį su vidutiniu atlyginimu šalyje) (kaip ir kiekvienas aukštas pareigūnas), nes ji yra pagrindas asmeniui gyvent iš teisėtų pajamų. Priešingu atveju, esant mažai algai ir nesant parlamentinių priedų eitų tik įtartinos reputacijos verslininkai ir visiški lunatikai be santykio su žeme

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Tai jei politikai negaus atlyginimų, tai kokia bus motyvacija? Gyvent tai reikia.
    Problema nei iš darbo santykių ar valstybės tarnybos gaunamos pajamos, bet visokie bizniukai ir padlaižiavimas. O visai šalia ir visuomenės pakantumas. Butent pakantukas ir net noras tokiais pat būt užaugus
    Kodėl jie galėtų negauti atlyginimų?
    Tai ką ir turiu omeny, kad normalus politikas turi dirbt "iš idėjos", o atlyginimas kaip pragyvenimo šaltinis.

    Antras sakinio dėmuo nesąmonė. Kyšininkavimas visada nepateisinamas. Nebent kai kuriuos materialinės ir nematerialinės naudos suteikimus asmenims, lemiantiems tavo likimą išimtume iš baudžiamojo įstatymo normos
    Gerai, kad pritari mano nesąmonei.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Tai jei politikai negaus atlyginimų, tai kokia bus motyvacija? Gyvent tai reikia.
    Problema nei iš darbo santykių ar valstybės tarnybos gaunamos pajamos, bet visokie bizniukai ir padlaižiavimas. O visai šalia ir visuomenės pakantumas. Butent pakantukas ir net noras tokiais pat būt užaugus

    Antras sakinio dėmuo nesąmonė. Kyšininkavimas visada nepateisinamas. Nebent kai kuriuos materialinės ir nematerialinės naudos suteikimus asmenims, lemiantiems tavo likimą išimtume iš baudžiamojo įstatymo normos.
    Svarbu, ką žmogus būdamas politikoje apskritai nuveikia, o ne vaidina kokia nors šventąją Mariją ir bado pirštais kitus.

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Politikai nėra altruistai, jie gauna labai solidžius atlyginimus, o kyšininkavimo beveik niekad negalima pateisint.
    Tai jei politikai negaus atlyginimų, tai kokia bus motyvacija? Gyvent tai reikia.
    Problema nei iš darbo santykių ar valstybės tarnybos gaunamos pajamos, bet visokie bizniukai ir padlaižiavimas. O visai šalia ir visuomenės pakantumas. Butent pakantukas ir net noras tokiais pat būt užaugus

    Antras sakinio dėmuo nesąmonė. Kyšininkavimas visada nepateisinamas. Nebent kai kuriuos materialinės ir nematerialinės naudos suteikimus asmenims, lemiantiems tavo likimą išimtume iš baudžiamojo įstatymo normos.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Politikai nėra altruistai, jie gauna labai solidžius atlyginimus, o kyšininkavimo beveik niekad negalima pateisint.

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Parašė rat
    O tai ko jie eina į valdžią? Tarnauti žmonėms? Jo, kur gi ne - altruistų kraštas.
    O pats geresnis būtum ar su kyšiuku pirmas ranką tiestum? Atsakyk nuoširdžiai.

    Komentuoti:


  • Kaštonas
    replied
    Greičiausiai be Grigiškių. bet vis tiek maniau, kad net ir oficialūs Vilniaus skaičiai bus perkopę 550k.

    Komentuoti:


  • music
    replied
    Mano 2011.02.17, 14:04 spėjimas.

    Parašė music Rodyti pranešimą
    Aš duodu Lietuvai 3 051 490 gyventojų
    Rezultai: http://geografija.lt/2011/05/lietuvo...mln-538-tukst/

    Lietuvos gyventojų skaičius – 3 mln. 53,8 tūkst.


    ----

    Išankstiniais surašymo duomenimis gyvena:

    Vilniuje – 539 tūkst. gyventojų.

    Kaune – 321,2 tūkst. gyventojų.

    Klaipėdoje – 161,3 tūkst. gyventojų.

    Šiauliuose – 113,1 tūkst. gyventojų.

    Panevėžyje – 103,5 tūkst. gyventojų.
    Su Grigiškėm ar be?

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Mes kaip buvom taip ir esam tie 3*10^6, tiesiog kaikurie pakeitė gyvenamąją vietą. Kaip sakoma gali pabėgt iš namų, bet nuo tautybės nepabėgsi.
    Bet surašymas tai buvo ne pasaulio lietuvių, o Lietuvos piliečių. Be to lietuviai nėra vienintelė Lietuvoje gyvenanti tauta.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė rat
    O tai ko jie eina į valdžią? Tarnauti žmonėms? Jo, kur gi ne - altruistų kraštas.
    Žmonės turi teisę išsirinkti tuos, kurie jiems patinka. Problema, kad dauguma jų supratimo nelabai turi ir išsirenka tuos, kurie žada daug ir greit, nes gi ilgas sunkus duobėtas kelias sunkiai dirbant niekam nepatinka. Gi mes nusipelnėm gyventi geriau! (Perfrazuojant vieną pirmųjų populistų )

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Yra vienas esminis skirtumas-priesaika. Arba tegul nevagia, arba bent tegul padoriai viską slepią, nes dabar vagia ir praktiškai to neslepia.
    Priesaika yra priesaika, bet kiek jos laikysis priklauso nuo politiko (O, kad politikas toks kalti tie kas jį išrinko). Kitas dalykas, kad žmonės net ir prisidirbusius politikus renka ir ne kartą (Pavyzdys - Uspaskis, kurį vis išrinkdami kur nors net ir trukdė teisti), svarbu rėkt, kad aš nekaltas, čia politinis susidorojimas ir visi tik trukdo man jums atnešt aukso kalnus. Kai visuomenėje neliks tolerancijos tokiems dalykams tai ir politikai gaus laikytis taisyklių, o užtikti greit pasitraukti.

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Yra vienas esminis skirtumas-priesaika. Arba tegul nevagia, arba bent tegul padoriai viską slepią, nes dabar vagia ir praktiškai to neslepia.
    Savivaldos politikai jokios priesaikos neduoda.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Tai, kad pas mus apskritai smulkūs nusikaltimai pateisinami ir ne tik politikų. Kuo tai skiriasi nuo to, kad aš vežuosi benziną iš Baltarusijos ir tai nieko blogo, nes "Ten pigiau tai kodėl nepasinaudot" ar teisinimo turgininkų nemokėjimo PVM ir kasos aparatų traktavimo kaip blogio dėl to kad "mokesčių nemoka, nes pragyvent reikia".
    Yra vienas esminis skirtumas-priesaika. Arba tegul nevagia, arba bent tegul padoriai viską slepią, nes dabar vagia ir praktiškai to neslepia.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
    Todėl žiniasklaidos priemonės, priemančios tą 2,7 ar 2,9 mln skaičių kaip faktą, tiesiog elgiasi neprofesionaliai.
    Jie tiesiog gaudo sensacijas, toks jų darbas. Tai nėra susiję su neprofesionalumu. Žiniasklaida yra įvairi - nuo rimtosios iki vien smegenų plovyklos ir tik tamsta galite pasirinkti, kuo tikėti.

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Parašė furtivete Rodyti pranešimą
    Kartais pajuokauju, kad lietuviams tikrai yra kuo skųstis. Štai skandinavai: gyvena šaltam klimate, užtat daug uždirba ir išgali susimokėt už šildymą. O ispanai, portugalai, graikai, uždirba gal ne tiek daug, bet ir už šildymą turbūt daug mokėt nereikia. Šaltam klimate gyvenant ir valgyt daugiau reikia, ir natūraliai sveikata/nuotaika blogesnė dėl saulės trūkumo. O mes turim ir skandinavų minusus (šaltą klimatą) ir pietiečių minusus (mažą algą), ir nei vienų iš jų pliusų. Kaip čia nebūsi liūdnas ar piktas
    O kas neleidžia dirbti ir užsidirbti? Ar suomiams, islandams ir kitiems dešimtmečius mana iš dangaus krito? Ar nestebina faktas, kad Švedijos eksporte antrą vietą užima... muzika. Taip taip, prisiminkime ABBA, Ace of Base, Roxette, Secret Service, Europe, etc..

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė furtivete Rodyti pranešimą
    Kartais pajuokauju, kad lietuviams tikrai yra kuo skųstis. Štai skandinavai: gyvena šaltam klimate, užtat daug uždirba ir išgali susimokėt už šildymą. O ispanai, portugalai, graikai, uždirba gal ne tiek daug, bet ir už šildymą turbūt daug mokėt nereikia. Šaltam klimate gyvenant ir valgyt daugiau reikia, ir natūraliai sveikata/nuotaika blogesnė dėl saulės trūkumo. O mes turim ir skandinavų minusus (šaltą klimatą) ir pietiečių minusus (mažą algą), ir nei vienų iš jų pliusų. Kaip čia nebūsi liūdnas ar piktas
    Iš dalies taip, nors iš ekonominės ir politinės pusės pietuose situacija netgi gerokai blogesnė. Kitas dalykas, kad tą "blogumą" smarkiai nulemia ir nusistatymas, per daug dideli lūkesčiai (1990 visi rėkė, kad po 5 m gyvensim kaip Švedai), iniciatyvos trūkumas ir t.t.

    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Lietuva graži, aš tikrai netobulas ir tokiu niekad nebūsiu. Bet mane siūtina, tai ,kad akivaizdžiai prisidirbęs politikas yra pateisinamas, ir siūtina ne tai, kad tas politikas man kažkokia prasmę turės, o tai, kad tokie dalykai, žmonių pasitikėjimą gniūždo ir turi įtakos kai kuriems nemaloniems veiksniams. Pirmas žingsnis gerovės link yra įtikinti žmones savo kompetenciją, o tuomet imtis kitų veiksmų
    Tai, kad pas mus apskritai smulkūs nusikaltimai pateisinami ir ne tik politikų. Kuo tai skiriasi nuo to, kad aš vežuosi benziną iš Baltarusijos ir tai nieko blogo, nes "Ten pigiau tai kodėl nepasinaudot" ar teisinimo turgininkų nemokėjimo PVM ir kasos aparatų traktavimo kaip blogio dėl to kad "mokesčių nemoka, nes pragyvent reikia". Reikia išvis tai išgyvendint, tada ir politikų nusižengimai bus kitaip traktuojami, nes politikai ateina iš tos pačios visuomenės ir už ją šventesni nėra ir nebus.
    Paskutinis taisė index; 2011.05.16, 17:43.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Aik aik, ir kas čia toks prabilo? Ponas „viską žinau, viską galiu, tik man nieko neleidžia“? Visi kalti (Seimas, Vyriausybė, Prezidentė, pedofilai teisėjai, žydai, masonai, čigonai), tik vienas Aleksas666 be dėmelės? Tai leiskite paklausti, kur Tamsta būnate per rinkimus ir referendumus, jeigu politikai blogi? Kas verčia juos vėl išrinkti? Kodėl pats neinate į politiką, jeigu iki ekonominio klestėjimo tetrūksta „išvaryti 10-20 seimūnų“?
    Atsiprašau, nenorėjau įžeisti, bet mane tiesiog siutina tokie pareiškimai, kai viskas Lietuvoje matoma tik tamsiomis spalvomis. Galima pagalvoti, kad virš Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos saulė skaitesnė šviečia.
    Kas dėl emigracijos stabdymo, tam matau tik du būdus (bet jie turi būti taikomi abu vienu metu): 1) nustoti pernelyg šerti ir kitaip remti tuos, kurie niekuo neprisideda ir greičiausiai nebeprisidės prie mūsų ekonominės gerovės, išskyrus senatvės pensiją gaunančius piliečius, bei suteikti daugiau veikimo laisvės iniciatyviems žmonėms; 2) skatinti gimstamumą, ir pradėti nuo vaikų darželių.
    Lietuva graži, aš tikrai netobulas ir tokiu niekad nebūsiu. Bet mane siūtina, tai ,kad akivaizdžiai prisidirbęs politikas yra pateisinamas, ir siūtina ne tai, kad tas politikas man kažkokia prasmę turės, o tai, kad tokie dalykai, žmonių pasitikėjimą gniūždo ir turi įtakos kai kuriems nemaloniems veiksniams. Pirmas žingsnis gerovės link yra įtikinti žmones savo kompetenciją, o tuomet imtis kitų veiksmų

    Komentuoti:

Working...
X