Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Taigi paradas o ne protestas.

    Jūs apsispręskit ar čia švelni šventė pasidžiaugti ar čia agresyvus protestas bandant užknisti kitus. Abu viename negali būti.
    Iš tikro tai protestas už lygias teises. Tik ne agresyvus, o draugiškas.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą

      Iš tikro tai protestas už lygias teises. Tik ne agresyvus, o draugiškas.
      draugiškas protestas tai čia kai protestuoji palaikydamas esamą status quo ar kaip?

      Comment


        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

        draugiškas protestas tai čia kai protestuoji palaikydamas esamą status quo ar kaip?
        Kai prašai teisių, o ne bandai jas iš ko nors atimti, o dar darai tą be jokių smurto apraiškų.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Šiaip manau galėtų pilietiškesni Kauno patriotai organizuoti kontra-eiseną "Prieš iškrypėlius" ar ką nors su "Tradicinės šeimos" tematika. Nes užleisti sceną vien LGBT ir nesiimti jokių veiksmų, mano nuomone, būtų Kauno toks kaip ir padūchinimas.
          Parašė John
          Kaune į snukį gali duoti bet kur ir dėl bet kokios priežasties. Tikri Kauno miesto patriotai didžiuojasi tokiu savo miesto paveldu. Ryšium su tuo aš ypač laukiu to LGBT parado.
          Šiaip tikrai nieko naujo, kad John yra troll'is ir/ar su patologinio lygio neapykanta Kaunui, bet visi šitie ir panašūs komentarai tai man jau pasiekė tokį "originalumo" ir "juokingumo" lygį, kaip maždaug: Vilniaus vadinimas Portugalija, Peugeot vadinimas pežo-gavno, plojimas pamačius raudonplaukį žmogų, sausio 1 d. 00:05 pasakymas "šiemet dar negėriau" ir pan. Tikrai labai šmaikštus Jumoras. LOL. Such wow.

          Šiaip aš džiaugiuosi (didžiuojuosi būtų keistas išsireiškimas), kad esu iš Kauno, bet tikrai dėl parado nematau problemos. Ir manau, kad absoliučiai didžioji dalis sveiko proto kauniečių irgi nekels bangų.
          O gal tik man taip atrodo, nes savo draugų/pažįstamųjų/kolegų rate neturiu nė vieno, kuris būtų dalyvavęs Šeimų marše, būtų akivaizdus homofobas ar pan... Na, laikas parodys (aišku jei paradas tikrai įvyks)

          Comment


            Parašė Strujus Rodyti pranešimą



            Šiaip tikrai nieko naujo, kad John yra troll'is ir/ar su patologinio lygio neapykanta Kaunui, bet visi šitie ir panašūs komentarai tai man jau pasiekė tokį "originalumo" ir "juokingumo" lygį, kaip maždaug: Vilniaus vadinimas Portugalija, Peugeot vadinimas pežo-gavno, plojimas pamačius raudonplaukį žmogų, sausio 1 d. 00:05 pasakymas "šiemet dar negėriau" ir pan. Tikrai labai šmaikštus Jumoras. LOL. Such wow.

            Šiaip aš džiaugiuosi (didžiuojuosi būtų keistas išsireiškimas), kad esu iš Kauno, bet tikrai dėl parado nematau problemos. Ir manau, kad absoliučiai didžioji dalis sveiko proto kauniečių irgi nekels bangų.
            O gal tik man taip atrodo, nes savo draugų/pažįstamųjų/kolegų rate neturiu nė vieno, kuris būtų dalyvavęs Šeimų marše, būtų akivaizdus homofobas ar pan... Na, laikas parodys (aišku jei paradas tikrai įvyks)
            Na, Kaunas tikrai bent jau buvo gerokai socialiai konservatyvesnis miestas, dėl ko apie jį ir lengviau taip juokauti. Kauniečiai net didžiuodavosi (nežinau kaip dabar), kad "mes labai lietuviškas miestas, pas mus nėra lenkų ir rusų".

            Jei Pride praeis ramiai, be nesąmones darančių marozų ir naciukų, tai bus dalykas keičiantis tokią nuomonę apie miestą.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Seime registruotas lyčiai neutralios partnerystės įstatymo projektas

              Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...ktas-19450452/

              Na pagaliau gal kas nors pajudės. Homofobams reiktų pasakyti, jog čia liečiai ir tradicinės orietacijos poras - sugyventinius. Labai sveikintinas dalykas, keista kad tik dabar jam pribrendome.
              Belieka laukti rudens, kuomet ant Seimo darbotvarkės stalo guls Stambulo konvencijos projektas. Ta "socialinės lyties" sąvoka yra tik nedidelė dalelė viso šio tarptautinio dokumento, tačiau prieš kokius porą mėnesių kažkas ją atkapstė ir dabar bando pateikti, jog tai yra viso jo esmė, praktiškai užsimerkiant į tai, kad ten kalbama dar ir apie moterų, mergaičių teises. Stambulo konvencijai - taip! Raskevičių - į prezidentus (ateityje, kai sueis 40 metų).

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Seime registruotas lyčiai neutralios partnerystės įstatymo projektas
                Na pagaliau gal kas nors pajudės. Homofobams reiktų pasakyti, jog čia liečiai ir tradicinės orietacijos poras - sugyventinius.
                O kas pasakė, kad visi šito įstatymo priešininkai palaiko nesantuokoje kartu gyvenančius ir vaikus gimdančius v+m?
                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Belieka laukti rudens, kuomet ant Seimo darbotvarkės stalo guls Stambulo konvencijos projektas. Ta "socialinės lyties" sąvoka yra tik nedidelė dalelė viso šio tarptautinio dokumento, tačiau prieš kokius porą mėnesių kažkas ją atkapstė ir dabar bando pateikti, jog tai yra viso jo esmė, praktiškai užsimerkiant į tai, kad ten kalbama dar ir apie moterų, mergaičių teises.
                O apie vyrų teises kalbama? Ar vyras turi teisę atsisakyti, jeigu jo žmona reikalauja sekso po 5-6 kartus/diena?
                Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  O kas pasakė, kad visi šito įstatymo priešininkai palaiko nesantuokoje kartu gyvenančius ir vaikus gimdančius v+m?
                  O apie vyrų teises kalbama? Ar vyras turi teisę atsisakyti, jeigu jo žmona reikalauja sekso po 5-6 kartus/diena?
                  Nereikalauja. Mažai tokių moterų. O vyrai ir taip turi daug galios bei tiesių. Jau vien tuo, kad jie fiziškai stipresni, tad kokioje kritinėje situacijoje moteris gali nepajėgti pasipriešinti...

                  Comment


                    Apie 'Kaunas pride' man kyla visokių minčių. Man toks jausmas, kad kažkas paskelbė facebooke kažkokį eventą ir taip sukėlė ažiotažą. Dar ir pasirinko homofobus gąsdinantį šūkį 'mes esame visur'. Aš nesu prieš, kad Kaune vyktų gay pride, bet konkrečiai šiuo atveju man panašiau į kažkokią provokaciją, net neatmesčiau tikimybės, kad iš prijaunčiančios Kremliui pusės.

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                      Apie 'Kaunas pride' man kyla visokių minčių. Man toks jausmas, kad kažkas paskelbė facebooke kažkokį eventą ir taip sukėlė ažiotažą. Dar ir pasirinko homofobus gąsdinantį šūkį 'mes esame visur'. Aš nesu prieš, kad Kaune vyktų gay pride, bet konkrečiai šiuo atveju man panašiau į kažkokią provokaciją, net neatmesčiau tikimybės, kad iš prijaunčiančios Kremliui pusės.
                      Mano pažįstamas, kuris dirba VDU ir Seime, sako kad čia jokios provokacijos nėra.

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        Nereikalauja. Mažai tokių moterų. O vyrai ir taip turi daug galios bei tiesių. Jau vien tuo, kad jie fiziškai stipresni, tad kokioje kritinėje situacijoje moteris gali nepajėgti pasipriešinti...
                        Nesvarbu - daug ar nedaug. Konvencija PRIVALO ginti ne tik moterų, bet ir vyrų teises. Visi nesutinkantys su šita mano išsakyta nujomone yra vatnikai (nes feminizmas = komunizmas, komunistai skelbia kad išlaisvino moteris).
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Parašė DSaulius
                          Jei Lietuva laimėtų Euroviziją, eitynės būtų pats geriausias lakmuso popieriukas sprendimui, kuriame mieste rengti Euroviziją. Nežinau, ar Kauno viešbučiai, verslai būtų patenkinti praradę tokias pajamas iš eurovizijos fanų, jei marozai ar tiesiog budulių minia matyta 2010 metais Vilniuje sušiktų visus reikalus.
                          Aš nuoširdžiai netikiu, kad bus kažkas panašaus į 2010 Pride Vilniuje.

                          Comment


                            „Kaunas Pride“ organizatoriai kviečia prisijungti Matijošaitį ir įsisegti LGBT ženkliuką

                            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=87247503

                            Comment


                              Parašė John

                              Rimtai
                              Ar gali būti, kad Šilainiai yra labiausiai gėjiškas Kauno gyvenamasis rajonas? Įdomu, ar yra forume kas iš Šilainių?
                              Jei rimtai kalbant, Šilainiai + Romainiai + Sargėnai, kiek žinau, turi aukštesnės pajamos ir tarp kauniečių kalba, kad ten "geras/geresnis rajonas", nors Vilniuje turbūt būtų tik kažkas arčiau Pilaitės, nors nežinau pilnos statistikos. Svajoju pamatyti Kauno ir Vilniaus žemėlapius pagal seniūnijas (kuo smulkesniais administrac. vienetais tuo geriau) ir tam vienete esančias pajamas. Ar yra kažkokia koreliacija dėl pakantumo homoseksualiams santykiams - nežinau. Kitur Kaune daug kur, įtariu, kažkas arčiau Žirmūnų+Naujininkų+Panerių, tai matyt iš ten ir ateina neigiami Kauno stereotipai iš vilniečių.

                              Jei atrodys, kad subjektyviai stumiu ant Kauno, tai matyt blogai mano, nes Vilniaus pajamos kažkur 150% Lietuvos vidurkio, kai Kauno tik šiek tiek daugiau nei Lietuvos vidurkis. Natūralu, kad sostinė, bent jau šiuo metu, sutrauks aukštesnes pajamas gaunančius ar potencialiai gaunančius žmones.
                              Paskutinis taisė PoDV; 2021.05.22, 08:32.

                              Comment


                                Kiek pamenu Tomas irgi iš Šilainių???

                                Comment


                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                  Mano pažįstamas, kuris dirba VDU ir Seime, sako kad čia jokios provokacijos nėra.
                                  Šedvydis? Jis gi iš Šilainių, ir Seiman rodos balotiravosi Šilainiuose Viskas sutampa
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    Normalus buvo šitas maršas, parodė kad Lietuva nėra durnių šalis.
                                    Taip pagal normas, praktikoje taip jau yra, kad paprastai savo paradus rengia mažumos, o ne daugumos. Tarkim iš kažkur vis daugėja vegetarų, jie save pateikia kaip kitokius. Tai kodėl tada mėsėdžiai nerengia savo maršų, kad parodyti "mes esam dauguma, mūsų daugiau, negu jūsų, ale sveikuoliai"?

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą

                                      Kai prašai teisių, o ne bandai jas iš ko nors atimti, o dar darai tą be jokių smurto apraiškų.
                                      Tai kam draugiškas tas protestas jeigu prašai pakeisti esamą santvarką? O teisių prašyti galima tik centrinėje miesto gatvėje? Galėtu pas mus būti koks Hyde Park kur visokiems protestams labai tinkama vieta ir specialiai ginama žodžio laisvė.

                                      Beje nėra tokio dalyko kaip galimas teisės nieko iš nieko neatimant. Vieno teisės baigiasi ten kur prasideda kito.


                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                        Tai kam draugiškas tas protestas jeigu prašai pakeisti esamą santvarką? O teisių prašyti galima tik centrinėje miesto gatvėje? Galėtu pas mus būti koks Hyde Park kur visokiems protestams labai tinkama vieta ir specialiai ginama žodžio laisvė.

                                        Beje nėra tokio dalyko kaip galimas teisės nieko iš nieko neatimant. Vieno teisės baigiasi ten kur prasideda kito.

                                        Na, kai kuriais atvejais teises galima gauti iš kitų jų neatimant. Tai kad aš pvz. galiu vaikščioti Gedimino prospektu, to niekaip nedraudžia daryti tau. Taip ir su gėjų teisėmis.

                                        Ir taip, protestsi turi vykti ten kur juos matys kuo daugiau žmonių. Tokia jau protestų esmė.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          Na, kai kuriais atvejais teises galima gauti iš kitų jų neatimant. Tai kad aš pvz. galiu vaikščioti Gedimino prospektu, to niekaip nedraudžia daryti tau. Taip ir su gėjų teisėmis.
                                          Kitiem vaikštantiem prospektu lieka mažiau erdvės. Sumažėja galimas ėjimo greitis ir gaištamas laikas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X