Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    Bet tau reik įrodymų.
    Tai būtent, aš pirmas paprašiau pagrįsti. Jei negali, reiškia tavo teiginys niekinis.

    Comment


      Parašė terre Rodyti pranešimą

      Tai būtent, aš pirmas paprašiau pagrįsti. Jei negali, reiškia tavo teiginys niekinis.
      Ai tai palauk, na tarkim mano teiginys niekinis (nors ir nesvarbų kad maršo idėja yra 1:1 kaip Jedinaja Rasija agenda), bet visi komentarai, tai kad Sorošas, kažką finansuoja turi turėti įrodymų, ir visi kurie taip šneka ir neturi įrodymų, irgi meluoja ir jų teiginiai yra niekiniai?

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

        Ai tai palauk, na tarkim mano teiginys niekinis (nors ir nesvarbų kad maršo idėja yra 1:1 kaip Jedinaja Rasija agenda), bet visi komentarai, tai kad Sorošas, kažką finansuoja turi turėti įrodymų, ir visi kurie taip šneka ir neturi įrodymų, irgi meluoja ir jų teiginiai yra niekiniai?
        Jei niekas nekvestionuoja teiginių, galbūt jie yra niekiniai; jei negali pateikt įrodymų kai tavęs prašo - tada tikrai niekiniai.

        Comment


          Reiktų dar pridurti, kad kaltinimus turi pripažinti teismas.

          Comment


            Parašė terre Rodyti pranešimą

            Jei niekas nekvestionuoja teiginių, galbūt jie yra niekiniai; jei negali pateikt įrodymų kai tavęs prašo - tada tikrai niekiniai.
            Bet jei teiginys yra kvestionuojamas ir tu negali pateikt įrodymų (pavyzdžiui kiek ir kokiom sumom Sorošas finansuoja organizacijas ir kokia dalis lėšų nukeliauja tarkim LGDP ir globalizacijai), bet nenustoji toliau teigi, ar galima tokio žmogau žodžius laikyti niekiniais?

            Comment


              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

              Ai tai palauk, na tarkim mano teiginys niekinis (nors ir nesvarbų kad maršo idėja yra 1:1 kaip Jedinaja Rasija agenda), bet visi komentarai, tai kad Sorošas, kažką finansuoja turi turėti įrodymų, ir visi kurie taip šneka ir neturi įrodymų, irgi meluoja ir jų teiginiai yra niekiniai?
              Dėl Sorošo su įrodymais paprasta. Atsidarai VŠĮ atsakaitas kas gavo paramos iš Atviros Lietuvos fondo ir bam...

              Comment


                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                Bet jei teiginys yra kvestionuojamas ir tu negali pateikt įrodymų (pavyzdžiui kiek ir kokiom sumom Sorošas finansuoja organizacijas ir kokia dalis lėšų nukeliauja tarkim LGDP ir globalizacijai), bet nenustoji toliau teigi, ar galima tokio žmogau žodžius laikyti niekiniais?
                Nekonkretus klausimas, nes neaišku apie kokius konkrečiai žodžius kalbi, todėl pasikartosiu - niekuo nepagrįsti teiginiai yra niekiniai.

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Dėl Sorošo su įrodymais paprasta. Atsidarai VŠĮ atsakaitas kas gavo paramos iš Atviros Lietuvos fondo ir bam...
                  Kokias būtent VŠĮ?

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Tai dalyvavote šeimos gynimo marše?
                    as nei vienose nei kitose karnavaluose nedalyvauju as esu uz seksualiniu problemu sprendymo privatuma! mane absoliuciai nedomina kas bei su kuo, nes as turiu sava asmenini gyvemima ir nekisu nosi i svetima bei gerbiu privatuma, nors daugumai zmoniu atrodo kad toks totalus ekstravertas kaip as tokiu buti negali. Is kitos puses mane uzknyso agresivus lgbt spamas kuris persamas ant kiekvieno zingsnio. Ar jums patinka kada kazkas jus spamina dalykais katrie jus neliecia bei visiskai nedomina?
                    Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2021.05.19, 15:55.

                    Comment


                      Parašė terre Rodyti pranešimą

                      Nekonkretus klausimas, nes neaišku apie kokius konkrečiai žodžius kalbi, todėl pasikartosiu - niekuo nepagrįsti teiginiai yra niekiniai.
                      Pavyzdžiui kažkas teigia, kad Sorošas kažką finansuoja bet negali pateikti atsakymo kiek ir kokiom sumom Sorošas finansuoja tam tikras organizacijas ir kokia dalis lėšų nukeliauja tarkim LGDP ir globalizacijai.

                      Comment


                        Esmė tame, kad Sorošo lobizmas yra niekuo neypatingas ir visokių šizofrenikų apgaubtas konspiracijų teorijų šydu.

                        Yra daug krikščioniškų lobizmo grupių kurios jau šimtą metų kaip skleidžia konservatyvias religines ideologijas.

                        Comment


                          Man tik kartais keista, kaip tie, kurie teigia, kad žemė plokščia, sugeba taip užteršti viešąją erdvę, kad mes netgi realiai pradedame įsivelti į žemės plokštumo diskusijas. Ir net neaišku, ar yra kitas kelias, nes ignoravimas irgi nebepadeda.

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Man tik kartais keista, kaip tie, kurie teigia, kad žemė plokščia, sugeba taip užteršti viešąją erdvę, kad mes netgi realiai pradedame įsivelti į žemės plokštumo diskusijas. Ir net neaišku, ar yra kitas kelias, nes ignoravimas irgi nebepadeda.
                            Butent tame ir problema. Be to strategija padaryta taip - kad ignoroti dalykus katrie asmeniskai nedomina tampa neimanoma. Viesai tai pasakius - zmogus iskart tampa "the enemy of society". Manau man reiketu tikrai perimti ju strategija kai kuriuose klausimose
                            Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2021.05.19, 16:37.

                            Comment



                              Kas yra tie 'jie'? Tu klabi apie Sorošo milijardo listą? O jei kalbam apie homofobus, tai Lietuvos istorija tokia:
                              1990 - tokių nebūna
                              2000 - jie pedofilai
                              2010 - jie nori demonstruotis
                              Kuriame dešimtmetyje tu užstrigęs?

                              Comment


                                Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą

                                Butent tame ir problema. Be to strategija padaryta taip - kad ignoroti dalykus katrie asmeniskai nedomina tampa neimanoma. Viesai tai pasakius - zmogus iskart tampa "the enemy of society". Manau man reiketu tikrai perimti ju strategija kai kuriuose klausimose
                                Aš nesu gėjus, neturiu net pažįstamo gėjaus ir man visiškai ne trukdo gyvent LGBT, bet va trukdo agresyvus Marozai, kurie mano kad valdžia už kuria ir aš balsavau yra neteisėta, NATO kuria palaikau yra nereikalinga, EU kuri padeda mums nebūti Moldova yra blogis, taip pat trukdo vidurio amžiaus kamuojami fašiteliai kurie galvoja, kad neišsilavinusiu kaimėčių dėka padarys revoliucija.

                                Comment


                                  Gijorgijo Švarco lobizmas ypatingas tuo, kad per fondus propaguojamos kai kurios ideologinės nuostatos, nepriimtinos konservatyviai visuomenės daliai, kuri pavyzdžiui Lietuvoje sudaro daugumą, todėl natūraliai kyla pasipriešinimas.

                                  Comment


                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                                    Aš nesu gėjus, neturiu net pažįstamo gėjaus ir man visiškai ne trukdo gyvent LGBT, bet va trukdo agresyvus Marozai, kurie mano kad valdžia už kuria ir aš balsavau yra neteisėta, NATO kuria palaikau yra nereikalinga, EU kuri padeda mums nebūti Moldova yra blogis, taip pat trukdo vidurio amžiaus kamuojami fašiteliai kurie galvoja, kad neišsilavinusiu kaimėčių dėka padarys revoliucija.
                                    man lgbt kaip patys absoliuciai vienodai mane erzina ju spamas, del valdzios - balsavau uz konservus, bet nelabai suprantu kas tuos rinkimus laimejo, NATO - kaip ir EU politika deja yra neaiski ir svelni viskiu fiureriu atzvilgiu, EU palaikau nes abejoju ar tapciau tuo kas esu dabar be galimybiu katras man ji suteike, budamas etniniu kazoku as visiskai pries visokius "рюсски мир" ir panasiu kremliadiu, nes man tuo supesto cirko sociai pakanka 2-3 men per metus del seimininiu priezasciu - kas idomiausia mana rusu kalba bei "homo soveticvs su papildoma chromosoma" vis daugiau skiriasi.

                                    Comment


                                      Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
                                      as nei vienose nei kitose karnavaluose nedalyvauju as esu uz seksualiniu problemu sprendymo privatuma! mane absoliuciai nedomina kas bei su kuo, nes as turiu sava asmenini gyvemima ir nekisu nosi i svetima bei gerbiu privatuma, nors daugumai zmoniu atrodo kad toks totalus ekstravertas kaip as tokiu buti negali. Is kitos puses mane uzknyso agresivus lgbt spamas kuris persamas ant kiekvieno zingsnio. Ar jums patinka kada kazkas jus spamina dalykais katrie jus neliecia bei visiskai nedomina?
                                      Net jei jūsų tai tikrai tikrai neliečia, niekada nieko neigiamo apie gėjus nesakote, nejaučiat jokios neapykantos, esat tolerantiškas ir jums tikrai giliai p* - tokių žmonių kaip jūs yra nedaug (dabar jau daugiau dėka vienintelio jūsų paminėto dalyko - "spaminimo"). Kiti žmonės, deja, turi kitokį požiūrį, ir vienintelis būdas su tuo kovoti, tai garsiai rėkti ir skelbti apie savo egzistavimą bei egzistuojančias problemas. Kitų būdų nėra, tik spaminimas. Taigi jei jūsų tai tikrai neliečia - nekreipkite dėmesio ir skirkite savo laiką mėgstamiems dalykams. Jei negalite to padaryti - vadinasi liečia ir jus.

                                      Comment


                                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                        Kokias būtent VŠĮ?
                                        Žmogaus teisių centrus ir pan ir t.t. kurių direktorės mėgsta plakatus plėšyt. Nemokamų visų pavadinimų mintinai.

                                        Comment


                                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                          Aš nesu gėjus, neturiu net pažįstamo gėjaus ir man visiškai ne trukdo gyvent LGBT, bet va trukdo agresyvus Marozai, kurie mano kad valdžia už kuria ir aš balsavau yra neteisėta, NATO kuria palaikau yra nereikalinga, EU kuri padeda mums nebūti Moldova yra blogis, taip pat trukdo vidurio amžiaus kamuojami fašiteliai kurie galvoja, kad neišsilavinusiu kaimėčių dėka padarys revoliucija.
                                          Mano supratimu šitas komentaras daug ką pasako. Šių laikų demokratija turi problemų su populizmu ir Kremlius tuo naudojasi - aktyviai remia Trumpą JAV, brexitą UK, Marine Le pen Prancūzijoj, Alternative Right Vokietijoje ir t.t. Ir tada kyla natūralus klausimas - ką jis remia Lietuvoje? Problema su Lietuva ta, kad bet koks Kremliaus parėmimas susilaukia dešimteriopos antireakcijos. Ir galbūt kartais žmonėms yra sunku apsispręsti kas yra kas, bet kai jie pamato kurioje pusėje stovi vatnikai - jiems iš kart pasidaro aišku kurioje pusėje yra tikroji Lietuva. Ir aš manau, kad ta Kremliaus propaganda ir mėginimas kištis į mūsų reikalus tam tikra prasme mums gali išeiti netgi į naudą, kaip pvz. į naudą išėjo Estijai tai, kad ji daugiau nei 20 metų savo vyriausybę formavo ne pagrindu 'kas čia liberalai, kas konservatoriai, o kas populistai', o pagrindu 'kurie čia vatnikai ir kurie čia už Estiją'.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X