Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Man kartais pradeda atrodyti, kad tas jų požiūris, jog Rusijoje yra 'kai kas blogai', pereina į požiūrį, kad 'Rusijoje yra viskas gerai, nes nėr pede*astų' ir kad neva tai turėtų būti mūsų siekiamybė su visais iš to išplaukiančiais padariniais. Tipo kas svarbiau - ar kad mes gyventumėm kaip 3-čio pasaulio šalis, ar kad kažkokie gėjai negalėtų įteisinti savo santykių? Ir jų prioritetas yra paversti Lietuvą atsilikusia šalimi visomis prasmėmis, o kad ta tiesa nerėžtų ausies, yra pasigaunami šūkiai 'apsaugokime šeimą', kas absoliučiai neturi jokių sąsajų su teise vienalytėms poroms įteisinti savo santykius. Sutapimas ar ne, bet tame šeimų marše ryškiai žiba visokie didžiausi Lietuvos prokemliniai veikėjai.

    Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Ko aš nesuprantu, tai kuo palaikymas tradicinių šeimų kertasi su teise LGBT žmonėms sudaryti partnerystę? Visiškai nesuprantu logikos. Tipo jeigu neleisim vienalyčių partnerysčių - tai bus mažiau gėjų, nes ar būti gėjumi ar ne kažkaip apsprendžia partnerystės įstatymas? Mano supratimu jeigu norime, kad gėjai augintų vaikus - reikia būti tokiais homofobais, kaip Putlerio Rusija ar radikalaus islamo šalys, tada gėjai sudarinės fiktyvias šeimas ir daugybė vaikų turės tėčius gėjus.
      Tokiems latentiniams gėjams kaip Gražulis nuo vaikystės buvo kalta į galvas kokia blogybė yra homoseksualumas ir dabar jie bijo, kad įteisinus partnerystes, jie neatsilaikys pagundai sukurti šeimą su Dobilu ir taip padarys baisią nuodėmę.

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

        Taip, norėčiau dalyvauti, o kas tame blogo? Jeigu LGBT atstovai turi savo eitynes ir kitus renginius, tai ir V+M šeimos irgi privalo turėti. Tik kaip minėjau - laikas tam pasirinktas labai blogas.

        Kad ten yra visokių su visokiais šūkiais, tai be abejo, bet pati esminė idėja, kaip heteroseksualių šeimų šventė, yra būtina ir reikalinga. Šiais laikais labai daug šnekama apie mažumas (seksualines, tautines, religines), o dauguma tarsi tarp kitko - todėl tenka apie save priminti. Ir labai keista, kas kai apie save primena mažumos, tai matoma kaip pažanga, o kai dauguma - tame matoma kažkokia grėsmė. Kodėl?

        Mano palaikymas heteroseksualioms šeimoms niekuo nekenkia LGBT, palaikymas lietuviams nekenkia Lietuvos lenkams, palaikymas europiečiams nekenkia imigrantams, palaikymas krikščionims nekenkia musulmonams ir t. t. Kodėl daugumą pasidarė madinga kažkaip vos ne stigmatizuoti?
        Man įdomu kiek ten tos nuomonių įvairovės. Kiek stebiu vieš. erdvę, jos labai mažai, pagrindinė propaganda prieš vienalytes santuokas, kad masiškai nebūtu atiminėjami ir tvirkinami vaikai. Kas yra visiškas absurdas.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Ko aš nesuprantu, tai kuo palaikymas tradicinių šeimų kertasi su teise LGBT žmonėms sudaryti partnerystę? Visiškai nesuprantu logikos. Tipo jeigu neleisim vienalyčių partnerysčių - tai bus mažiau gėjų, nes ar būti gėjumi ar ne kažkaip apsprendžia partnerystės įstatymas?
          Nes labai daug žmonių dalį veiksmų daro ne todėl, kad jie taip nori, o todėl kad tai yra madinga - madinga būtu LGBTQWER+, madinga gimdyti nesantuokinius vaikus, madinga bjauruoti savo kūną auskarais ar tatuiruotėmis ir t.t.

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

            Taip, norėčiau dalyvauti, o kas tame blogo? Jeigu LGBT atstovai turi savo eitynes ir kitus renginius, tai ir V+M šeimos irgi privalo turėti. Tik kaip minėjau - laikas tam pasirinktas labai blogas.
            O jeigu Amazon darbuotojai protestuoja dėl blogų darbo sąlygų ir prasto apmokėjimo, ar Amazono board of directors irgi turėtų protestuoti, kad būtų atsvara?

            Comment


              Tuo tarpu Nausėda maršą palaiko ne taip jau labai ir tyliai - išplatino sveikinimą šeimos dienos proga.

              https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...reme-per-mazai

              Ir tame pačiame sveikinime dar ir LGBT partnerystės temą bando užgriebti

              Šiandien daug svarstoma, kaip teisiškai spręsime tos pačios lyties žmonių santykių klausimą. Ar reikia šį klausimą apskritai spręsti? Žinoma, kad reikia! Mes turime matyti, kokie įvairūs žmonės gyvena mūsų šalyje – visi mylintys savo Tėvynę, Lietuvos Respublikos piliečiai. Ir aš pripažįstu, kad mes dar turime ką nuveikti, kad visų teisės būtų lygiai užtikrintos
              Ta jo catch-all strategija jau darosi juokinga stengiasi įtikti visiems, finale bus taip, kad neįtiks nei vienai visuomenės grupei

              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

              Jeigu LGBT atstovai turi savo eitynes ir kitus renginius, tai ir V+M šeimos irgi privalo turėti.
              Tai LGBT atstovai turi eitynes dėl to, kad nenori būti diskriminuojami ir nori turėti lygias teisias su kitais Lietuvos Respublikos piliečiais.

              Kas ir kaip diskriminuoja V+M šeimos atstovus ? Kurios iš teisių jiems nėra užtikrinamos ?

              Comment


                Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                Tai LGBT atstovai turi eitynes dėl to, kad nenori būti diskriminuojami ir nori turėti lygias teisias su kitais Lietuvos Respublikos piliečiais.
                Niekas jų nediskriminuoja - jie turi teisę dirbti, mokėti mokėsčius, gauti pensiją ir valstybės apdovanojimus, gydytis nemokamai, dirbti ministrais ir kiemsargiais, balsuoti rinkimuose ir būti išrinktais į LRS, vairuoti automobilius ir emigruoti į užsienį.

                Comment


                  Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                  Tai LGBT atstovai turi eitynes dėl to, kad nenori būti diskriminuojami ir nori turėti lygias teisias su kitais Lietuvos Respublikos piliečiais.

                  Kas ir kaip diskriminuoja V+M šeimos atstovus ? Kurios iš teisių jiems nėra užtikrinamos ?
                  Aš gerbiu visus žmones, nepriklausomai nuo orientacijos. Bet tai ką parašėte yra Lietuvoje paplitęs melas. Šalyse, kur lgbt išssikovojo absoliučiai visas teises, ne tik , kad nesibaigė jų mitingai, bet dar ir padidėjo, žmonės bijo, pasakyti net menkiausią kritiką, ir apie tai kalba tik namie. Man tą asmeniškai yra pasakojęs vienas švedas, kad viešai absoliučiai negali reikšti nuomonės, yra tik viena tiesa. O kasmetiniai paradai, vyksta gausiai ir niekas net nekelia klausimo ar dar reikia, nes jau teisės,kaip ir yra. Iškėlus klausimą darbą gali prarasti tą pačią akimirką.
                  Jeigu Lietuva įteisintų santuoką, be pasimokintų iš kai kurių šių klaidų, aš nieko prieš.

                  Comment


                    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                    Aš gerbiu visus žmones, nepriklausomai nuo orientacijos. Bet tai ką parašėte yra Lietuvoje paplitęs melas. Šalyse, kur lgbt išssikovojo absoliučiai visas teises, ne tik , kad nesibaigė jų mitingai, bet dar ir padidėjo, žmonės bijo, pasakyti net menkiausią kritiką, ir apie tai kalba tik namie. Man tą asmeniškai yra pasakojęs vienas švedas, kad viešai absoliučiai negali reikšti nuomonės, yra tik viena tiesa. O kasmetiniai paradai, vyksta gausiai ir niekas net nekelia klausimo ar dar reikia, nes jau teisės,kaip ir yra. Iškėlus klausimą darbą gali prarasti tą pačią akimirką.
                    Jeigu Lietuva įteisintų santuoką, be pasimokintų iš kai kurių šių klaidų, aš nieko prieš.
                    Baisu baisu. Moterys gavo balsavimo teisę prieš 100 metų. O vis dar skundžiasi, kad algos mažos, kad kažkas priekabiauja prie jų, kad kažkas muša. Kaip mums, vyrams, išvis nuomonę išreikšti, kad mušti žmoną yra OK? Vienas švedas man pasakojo, kad net diržą turėjo išmesti iš namų, tokios aršios feministės šiais laikais... Iškėlus klausimą, ar nereiktų moterim ir mokėti mažesnių algų, gali pats prarasti darbą tą pačią akimirką.

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Elementaru, manoma, kad partnerystė propaguos homoseksualizmą.
                      Vat šituose dviejuose kertiniuose žodžiuose šuo ir pakastas.

                      Visų pirma, nėra tokio dalyko kaip homoseksualizmas, yra tik lytinė orientacija pavadinimu homoseksualumas. Visoki -izmai dažniausiai yra vartojami kai kalbama apie kažkokias ligas arba ideologijas. Homoseksualumas nėra nei liga, nei ideologija.

                      Visų antra, homoseksualumo yra neįmanoma propaguoti, yra įmanoma tik jį bandyti uždrausti. Lytinė orientacija yra įgimtas dalykas ir tu jos niekaip negali pakeisti. Jeigu heteroseksualiems žmonėms būtų draudžiama būti heteroseksualiems, tai taip pat atsirastų analogiški "Pride'ai". Pabandykite įsivaizduoti save tokioje vietoje, kai jums kažkas į galvą kaltų jog esate nenormalus, nes jums patinka moterys(vyrams) arba, kad jums patinka vyrai(moterims).

                      Comment


                        Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                        Aš gerbiu visus žmones, nepriklausomai nuo orientacijos. Bet tai ką parašėte yra Lietuvoje paplitęs melas. Šalyse, kur lgbt išssikovojo absoliučiai visas teises, ne tik , kad nesibaigė jų mitingai, bet dar ir padidėjo, žmonės bijo, pasakyti net menkiausią kritiką, ir apie tai kalba tik namie. Man tą asmeniškai yra pasakojęs vienas švedas, kad viešai absoliučiai negali reikšti nuomonės, yra tik viena tiesa. O kasmetiniai paradai, vyksta gausiai ir niekas net nekelia klausimo ar dar reikia, nes jau teisės,kaip ir yra. Iškėlus klausimą darbą gali prarasti tą pačią akimirką.
                        Jeigu Lietuva įteisintų santuoką, be pasimokintų iš kai kurių šių klaidų, aš nieko prieš.
                        Dabar įsivaizduok tu esi komandos vadovas. Kažkas komandoje viešai šneka homofobiškus dalykus. Tu gali nežinoti, kad kažkas iš komandos yra homoseksualus ir jam toks požiūris gali būti tiek skaudus, kad jis gali nuspręsti pakeisti darbo vietą. Gaunasi kad bet kuriuo atveju prarasi žmogų iš komandos. Tai ar yra teisingiau, kad engiamasis turi keisti darbą, ar geriau engiančiajam pasiūlyti susilaikyti nuo įžeidžių komentarų arba susirasti geriau jo vertybes atitinkantį darbą.

                        Comment


                          Ir šiaip, jei pripažįsti žmonių grupę lygia sau, tai iš kur tada atsiranda poreikis ją kritikuoti? Juk nekritikuoji blondinų, moterų ir kairiarankių, tai kodėl, kam ir už ką kritikuoti homoseksualius žmones?

                          Dažniausiai tie "kritikuojantys" tiesiog nepripažįsta jų kaip sau lygiaverčių, tiesiog normalių žmonių ir labai nori nors kažkaip juos pažeminti, gal net papasakojant kokį (oi labai juokingą) bajerį apie sodinimą ant kuolo.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą

                            Vat šituose dviejuose kertiniuose žodžiuose šuo ir pakastas.
                            Kas iš to? Tai jie vadina netgi kitu žodžiu, kuris jau savaime turi agresyvų atspalvį taikomųjų atžvilgiu.
                            Keista, kad mitinge nenuskambėjo: "sutiksiu - užmušiu vietoje", - šioks toks progresas. Nors Orlauskui vos ne ant liežuvio galo.

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                              Taip, norėčiau dalyvauti, o kas tame blogo? Jeigu LGBT atstovai turi savo eitynes ir kitus renginius, tai ir V+M šeimos irgi privalo turėti. Tik kaip minėjau - laikas tam pasirinktas labai blogas.

                              Kad ten yra visokių su visokiais šūkiais, tai be abejo, bet pati esminė idėja, kaip heteroseksualių šeimų šventė, yra būtina ir reikalinga. Šiais laikais labai daug šnekama apie mažumas (seksualines, tautines, religines), o dauguma tarsi tarp kitko - todėl tenka apie save priminti. Ir labai keista, kas kai apie save primena mažumos, tai matoma kaip pažanga, o kai dauguma - tame matoma kažkokia grėsmė. Kodėl?

                              Mano palaikymas heteroseksualioms šeimoms niekuo nekenkia LGBT, palaikymas lietuviams nekenkia Lietuvos lenkams, palaikymas europiečiams nekenkia imigrantams, palaikymas krikščionims nekenkia musulmonams ir t. t. Kodėl daugumą pasidarė madinga kažkaip vos ne stigmatizuoti?
                              Na bet tų "tradicinių šeimų" visada bus daugiau. Kaip ir dešiniarankių, retkarčiais prie progos išgeriančių (NEabstinentų) ir pan. Jiems nereikia dirbtinai savęs rodyti, kadangi jie ir taip išliks. O mažumas užgesinti lengviau, nes tam tikros jų dar marginalizuojamos...
                              Ir, kaip minėjo Aleksio, jie turi teisę į tą, tą, aną ir vairavimą. Dėl šito tai man biskelį baisoka. Štai berods 2013 m. Rusijoje homoseksualams uždraudė vairuoti. Spėju jog galimai dėl to, kodėl man tai ir baisu - įsivaizduok, gėjus partrenkia žmogų, vyrą, atokiame miško kelelyje. Pastarasis praranda sąmonę. Manau vairuotojas nepasinaudos progos jį išd*****ti. Taip, tą gali padaryti ir normalios orientacijos vyras su partrenkta moterimi, tačiau tie tradiciniai turi ir kitų interesų gyvenime, o vat tie netradiciniai, į gyvenimą žiūri vien pro ano galo prizmę.

                              Comment


                                Rusijoje 2013 metais uždraustos LGBT eitynės, simbolika, pateikinėjimas viešai kaip teigiamo reiškinio, pasisakymai už partnerystes ir t. t. - žodžiu viskas, kas pagal jų įstatymus telpa po "homoseksualizmo propagandos" sąvoka (vėl gi, apsidrausdamas nuo galimų atakų iš karto sakau - niekur neminėjau, kad pritariu tam). Bet kad uždraudė vairuoti - kur teko girdėti tokią nesąmonę?
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.05.15, 23:49.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  vėl gi, apsidrausdamas nuo galimų atakų iš karto sakau - niekur neminėjau, kad pritariu tam
                                  O ar nepritari tam?

                                  Comment


                                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                    O ar nepritari tam?
                                    Paprastai kai žmogus kokiu nors klausimu nori pasakyti savo nuomonę, jis pasako netraukiamas už liežuvio.
                                    ​​​​​
                                    Ar jau nutylėjimas irgi tapo "neapykanta"? Tada nepritariu.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      O žmoną muši?
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                        Paprastai kai žmogus kokiu nors klausimu nori pasakyti savo nuomonę, jis pasako netraukiamas už liežuvio.
                                        ​​​​​
                                        Ar jau nutylėjimas irgi tapo "neapykanta"? Tada nepritariu.
                                        Klausimas buvo labai aiškus - Kremlius kriminalizavo bet kokią teigiamą informaciją apie LGBT. Tu sakei, kad 'nesakei, jog tam pritari'. Bet klausimas kitas - ar tu tam nepritari?

                                        Comment


                                          Vėl prasideda puolimas lygioje vietoje. Aš tik atsakiau žmogui, kad jis neteisingai pateikė info - buvo uždrausta teigiama info apie LGBT, o ne vairavimas. Kam dabar čia būtinai kibti prie manęs, kai aš dar net apsidrausdamas parašiau, kad mano tas postas nereiškia pritarimo, o tik faktus ką Rusijoje uždraudė, ką ne?
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.05.16, 00:08.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X