Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

    Neįsižeisk, bet gal tavo mama lesbietė ar BI? Tik dėl visuomenės tabu negyveno su kita moterimi, o tik pasidarė vaiką su vyru. O gal frigidiška, jai užteko tik vaiko?
    Na, mano mamos tėvai labai nesutarė tarpusavyje, tai ji bijojo, kad tai pasikartos ir jos pačios šeimoje, todėl nusprendė gan taikiai išsiskirti, kol neprasidėjo rimtesni konfliktai. Beje, tas vyras (mano tėvas) irgi kažkoks įtartinas buvo - sklido gandai, jog buvo pasidaręs vaiką su kita moterimi ir tai slėpė nuo mano mamos. Jei norite dar plačiau - rašykite PM.

    Comment


      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
      Tai jei tu išsiskirtum su mergina, ir tave apkaltintu kad tu ją apgavai (nereikia nei prievartavimo įrodymo), tu būtum ramus, kad tave ant šakos kartų?
      Nereikia susitikinėti - reikia tiesiog susituokti.
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Parašė digital Rodyti pranešimą
        Tai imk ir sukurk apklausą.
        Ačiū už paraginimą

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          Jeigu žmogui Lietuvoje nepatinka (valdžia bloga, algos mažos, nėra QWX pasuose ir pan.), tegul emigruoja arba susitaiko su nepatinkančiu gyvenimu.
          Truputį juokinga kad tu, pats būdamas baltarusiu imigrantu, nuolatos lietuviams aiškini kad jei jiems nepatinka kas nors jų pačių šalyje, jie turėtų emigruoti.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Jeigu žmogui Lietuvoje nepatinka (valdžia bloga, algos mažos, nėra QWX pasuose ir pan.), tegul emigruoja arba susitaiko su nepatinkančiu gyvenimu.
            Seksualinė orientacija yra viena - heteroseksuali.
            Pasitikslinsiu.
            Atsisakant pilietybės?

            Kažkada minėjot, kad reiktų lyg ir uždrausti emigraciją iš Lietuvos.

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              Dėl nesusituokimo - aš pats esu gimęs ne santuokoje, mano tėvai net negyveno kartu reguliariai išvis... Ir ką?
              Šiame forume jūs pats paskelbėte, kad:

              Esate psichinis ligonis.
              Esate buvęs gydomas įstaigose tris kartus.
              Niekada nesate turėjęs darbą.
              Nekenčiate visų moterų.
              Viešai priekabiaujate prie moterų autobuso stotelėse.

              Manau tikrai nesate geriausiais nesantuokinio vaiko pavyzdys.

              Parašė themanual Rodyti pranešimą
              Būtų tikrai smalsu pamatyti rezultatus, nes pripažinkim kad didžioji dalis šitos temos turinio yra šlamštas, kurio neverta skaityti, o prisivertus perskaityti vis tiek neaiški vyraujanti nuomonė
              Apklausos nėra tai atsakau komentaru: Palaikau teisinę partnerystę suteikiančią tokias pat teises nepriklausomai nuo lyties, o santuoka yra religinės apeigos ir dėl to tegu sprendžia pati religinė bendruomenė.

              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

              Truputį juokinga kad tu, pats būdamas baltarusiu imigrantu, nuolatos lietuviams aiškini kad jei jiems nepatinka kas nors jų pačių šalyje, jie turėtų emigruoti.
              Tai Aleksio nepatiko baltarusijoje jis ėmė ir emigravo į lietuvą.

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                Apklausos nėra tai atsakau komentaru: Palaikau teisinę partnerystę suteikiančią tokias pat teises nepriklausomai nuo lyties, o santuoka yra religinės apeigos ir dėl to tegu sprendžia pati religinė bendruomenė.
                Tradicinės oriencijos žmonėm kurie susituokė be realiginių apeigų, siūlai panaikinti santuokos statusą?

                ​​​​​

                Comment


                  Apklausa yra čia:
                  https://www.miestai.net/forumas/foru...A0#post1867271


                  Ir taip, santuoka nėra išskirtinai bažnytinis institutas, vienos valstybės iškart įteisino tos pačios lyties asmenų santuoką, kitos pirma partnerystę ir santuoką seka po to. Nepainioti su bažnytine ar kita religine santuoka, kur žinoma jog kiekviena religija tvarkosi pagal savo taisykles

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Šiame forume jūs pats paskelbėte, kad:

                    Esate psichinis ligonis.
                    Esate buvęs gydomas įstaigose tris kartus.
                    Niekada nesate turėjęs darbą.
                    Nekenčiate visų moterų.
                    Viešai priekabiaujate prie moterų autobuso stotelėse.

                    Manau tikrai nesate geriausiais nesantuokinio vaiko pavyzdys.

                    Kur aš sakiau, kad nekenčiu visų moterų? Nekenčiu tik savo amžiaus, o su vyresnėm bobelėm galiu pliurpti visą dieną...
                    Ir kur priekabiauju prie moterų stotelėse, patikslinkite?

                    Comment


                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                      Tradicinės oriencijos žmonėm kurie susituokė be realiginių apeigų, siūlai panaikinti santuokos statusą?

                      ​​​​​
                      Siūlau netapatinti teisinės santuokos (metrikacijos) su religine santuoka.

                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                      Kur aš sakiau, kad nekenčiu visų moterų? Nekenčiu tik savo amžiaus, o su vyresnėm bobelėm galiu pliurpti visą dieną...
                      Ir kur priekabiauju prie moterų stotelėse, patikslinkite?
                      Psichinių sutrikimų temoje teigėte, kad einate prie moterų ir siūlote mylėtis už pinigus.

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Siūlau netapatinti teisinės santuokos (metrikacijos) su religine santuoka.



                        Psichinių sutrikimų temoje teigėte, kad einate prie moterų ir siūlote mylėtis už pinigus.
                        Neiškraipykite mano žodžių, gyvai gatvėje neinu, tik internete tai darau. Man labiau nesuprantamas jūsų (ir ne tik) neapykantos konkrečiai valstybei ar žmogui išreiškimas, specialiai parašant tikrinį daiktavardį iš mažosios raidės...

                        Comment


                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                          Siūlau netapatinti teisinės santuokos (metrikacijos) su religine santuoka.
                          Pats rašiai, kad santuoka yra religinės apeigos, o dabar vartoji žodį "santuoka", civilinei metrikacijai įvardinti, negana to, dar siūlai įvesti teisinės partnerystes statusą kuris neturės santuokos statuso.

                          Mediniai tavo argumentai, Strazde

                          Comment


                            Yra partnerystės Įstatymo projektas, kuris bene jau dešimt metų dulka Seimo stalčiuose. Kodėl jo nepriima, man iki šiol mįslė.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Yra partnerystės Įstatymo projektas, kuris bene jau dešimt metų dulka Seimo stalčiuose. Kodėl jo nepriima, man iki šiol mįslė.
                              Nepriima todėl, kad tam priešinasi ta elektorato dalis, kuri tiki kad Maksimoje grobiami vaikai, o jų tėvams duoda Akropolio čekių, kad tie tylėtų ir niekur nesikreiptų. Čia grubiai apie pusę piliečių.
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Vis tiek turės priimti kažką, jei nenori kad iš ES neišspirtų arba nereikėtų mokėti baudų.

                                Comment


                                  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                  Pats rašiai, kad santuoka yra religinės apeigos, o dabar vartoji žodį "santuoka", civilinei metrikacijai įvardinti, negana to, dar siūlai įvesti teisinės partnerystes statusą kuris neturės santuokos statuso.

                                  Mediniai tavo argumentai, Strazde
                                  Na kiek atsimenu tai metrikacijoje vadinama santuokos liudijimu, taigi ir santuoka vadinti galime. Ir nereikia apsimesti, kad nesuprantate apie ką aš kalbu norint atskirti religinę ceremoniją nuo legalios teisės.

                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                  Vis tiek turės priimti kažką, jei nenori kad iš ES neišspirtų arba nereikėtų mokėti baudų.
                                  Jeigu Vengrijos nespiria tai mūsų tikrai nespirs.

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                    Jeigu Vengrijos nespiria tai mūsų tikrai nespirs.
                                    Vengrija keliolika metų turi partnerystę

                                    Comment


                                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                      Jeigu Vengrijos nespiria tai mūsų tikrai nespirs.
                                      Vengrijoje yra plačios teisės jiems, net lengvai gali reikšti savo nuomonę, lyginant su Lietuva. Kolega sako, kad jie turi kažkokį partnerystės įstatymą, aš tuo netikiu, nebent kas pasikeitė per kelis mėnesius?

                                      Bet jei teorizuoti, tai gal ES tokių svertų jau neturi spaudžiant kitas ES šalis po Brexit'o. Kita vertus, gali įvesti tam tikras sankcijas/baudas.

                                      Comment


                                        Ar iš šio žemėlapio jums nekoreliuoja požiūris į tos pačios lyties asmenų partnerystę su šalių išsivystymo lygiu? Jei pas mus visuomenė tam priešinasi, tai kas mes? Afrika, arabų šalys, kurias mes laikome atsilikusiais, tačiau šiuo klausimu esame artimesni jiems, nors bandome būti vakarietiški, lygiuotis į juos.

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Ar iš šio žemėlapio jums nekoreliuoja požiūris į tos pačios lyties asmenų partnerystę su šalių išsivystymo lygiu? Jei pas mus visuomenė tam priešinasi, tai kas mes? Afrika, arabų šalys, kurias mes laikome atsilikusiais, tačiau šiuo klausimu esame artimesni jiems, nors bandome būti vakarietiški, lygiuotis į juos.
                                          Koreliuoja. Visada JAV, Japoniją ir P. Korėją laikiau atsilikusiomis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X